Norsk Orientering

Startliste for Nyttårsløpet, OK Moss

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, OK Moss
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: torsdag 31 desember 2020

N-åpen

1 800 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
334Eline PedersenOK Moss11.11
335Amanda B. HanslienOK Moss11.12
336Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK11.13
337Theo PedersenOK Moss11.14
338Mira Fosser LundsrudOK Moss11.15
339Mia PedersenOK Moss11.16
340Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK11.17
341Olivia Aune BryneOK Moss11.18
342Aron Rostveit ElmiOK Moss11.19
343Aksel SolbergFredrikstad SK11.20
344Solan LøkenOK Moss11.21

DH -10

1 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
325Elise Holm NedrebøOK Moss11.02
326Amelia Aune BryneOK Moss11.03
327Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK11.04
328Aisha Rostveit ElmiOK Moss11.05

D 11-12

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Sofie Holm NedrebøOK Moss11.02
303Elise HaugeSarpsborg OL11.03
304Tuva Fosser LundsrudOK Moss11.04

D 13-14

2 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
277Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.02
278Erle Elise WoldOK Moss11.03
279Jenny DanevadFredrikstad SK11.04
280Emma Aune JakobsenOK Moss11.05
281Erle Pedersen WetterhusOK Moss11.06

D 15-16

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203Frida Hovgaard EisvangOK Moss11.02
204Sigrid HaugeSarpsborg OL11.03
205Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11.04
206Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering11.05
207Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.06
208Julie Sophie WoldOK Moss11.07

D 17-

3 900 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK11.02
131Ingrid GulbrandsenNTNUI11.03
132Karoline BjørnerødOK Moss11.04
133Aurora GjølsjøNTNUI11.05
134Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK11.06
135Pernille KatlaNTNUI11.07
136Stine AustadRaumar Orientering11.08
137Kristin Melby JacobsenLardal OL11.09
138Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn11.10
139Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.11
140Linda SolbergFredrikstad SK11.12
141Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.13
142Selma KristiansenOK Moss11.14
143Hedda Raadal BjørloNTNUI11.15
144Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.16
145Helena ÅsbergNTNUI11.17
146Ida Elisabeth FinstadOK Moss11.18
147Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI11.19
148Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.20
149Tilla Farnes HennumNTNUI11.21

D 40-

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211Tonje HolmOK Moss11.10
212Hege GunnerødIL GeoForm11.11
214Anette SvartedalTrøsken IL11.13
215Britt Stine StrandFredrikstad SK11.14
216Elisabeth Aune JakobsenOK Moss11.15
217Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.16
218Hanne WoldOK Moss11.17
219Cathrine SandvikRaumar Orientering11.18
220Bente Fosser LundsrudOK Moss11.19

D 50-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.22
224Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11.23
225Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.24
226Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11.25
227Marit-Elin IdenTeam Jeløy11.26
228Anne-Grete AustadRaumar Orientering11.27
229Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11.28

D 60-

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232Anne SørumIndre Østfold OK11.31
233Else StordalOL Tønsberg og omegn11.32
234Elisabeth RomckeOK Moss11.33

D 70-

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
237Tordis Rytter JakobsenOK Moss11.36

H 11-12

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Anders Rostveit ElmiOK Moss11.09
310Isak SolbergFredrikstad SK11.10
311Selmer LøkenOK Moss11.11
312Trym BreimoOK Moss11.12

H 13-14

2 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284Brage KristiansenOK Moss11.09
285Benjamin BuhlerMåren OK11.10
286Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK11.11

H 15-16

3 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.24
153Christoffer GzylOK Moss11.25

H 17-

5 400 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Hans Petter MathisenNTNUI11.02
104Even LindaasVang OL11.03
105Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK11.04
106Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.05
107Kristoffer NeslandTyrving IL11.06
108Kasper Harlem FosserHeming Orientering11.07
109Børge BrenåsVarteig OL11.08
110Adam KristiansenOK Moss11.09
111Bendik EliassenNTNUI11.10
112Mats LindaasElverum OK11.11
113Adrian OpheimNTNUI11.12
114Cornelius BjørkSandefjord OK11.13
115Herman Ryen MartinsenNTNUI11.14
116Niels Christian HellerudHalden SK11.15
117Håkon Raadal BjørloNTNUI11.16
118Jørgen FrøydLarvik OK11.17
119Sindre NordhagenNOTEAM11.18
120Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.19
121Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.20
122Vegard GulbrandsenNTNUI11.21
123Oskar Spets StorhovFreidig11.22
124Thomas TubbehaugenOK Moss11.23
125August Asheim BirkelandNTNUI11.24
126Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering11.25
127Alfred BjørnerødOK Moss11.26

H 40-

3 900 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Espen BekhusFredrikstad SK11.28
157Anders FærdenNordre Follo Orientering11.29
158Erik Rytter JakobsenOK Moss11.30
159Jørgen Misje WoldFredrikstad SK11.31
160Thomas BedinIndre Østfold OK11.32
161Espen DanevadFredrikstad SK11.33
162Øyvind LøkenOK Moss11.34
163Audun BjerknesMåren OK11.35
164Vidar SolbergFredrikstad SK11.36
165Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK11.37
166Henning Bratland CarlsenOK Moss11.38
167Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK11.39
168Vegar KristiansenOK Moss11.40
169Lars Ole KlavestadFredrikstad SK11.41
170Morten BreimoOK Moss11.42
171Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK11.43
172Martin MalmstrømOK Moss11.44

H 50-

3 900 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.47
176Ole IngesenSarpsborg OL11.48
177Roar MathisenOL Tønsberg og omegn11.49
178Tore BjørnerødOK Moss11.50
179Einar ModahlFredrikstad SK11.51
180Trond MøretrøNordre Follo Orientering11.52
181Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering11.53
182Martin Hovgaard EisvangOK Moss11.54
183Pål AngvollFredrikstad SK11.55
184Rune LøkenOK Moss11.56
185Kjetil KarlsenTeam Jeløy11.57
186Øystein KildahlØstmarka OK11.58
187Dag SyversenSarpsborg OL11.59
188Henning MartinsenFredrikstad SK12.00
189Trond GjelstadSandefjord OK12.01
190Dag BrenåsVarteig OL12.02
191Erik SandbækOK Moss12.03

H 60-

3 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Kjell Einar AndersenVarteig OL11.39
241Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL11.40
242Jan SveenRaumar Orientering11.41
243Morten KongsbergTyrving IL11.42
244Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL11.43
245Harald ØstbyeElverum OK11.44
246Harald BaugerOK Moss11.45
247Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.46
248Axel BromanderOK Moss11.47
249Knut BjørkeloNordre Follo Orientering11.48
250Sture OttesenIndre Østfold OK11.49
251Roy GjerdingOK Moss11.50
252Bjørn ÅstorpSarpsborg OL11.51
253Ove MartinsenHauketo IF11.52
254Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11.53
255Arild KirkerødSarpsborg OL11.54
256Karl Aasmund ErøyOK Moss11.55

H 70-

3 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
259Ingar FinstadOK Moss11.58
260Bjørn GunnerødIL GeoForm11.59
261Willy GrønstadGimle IF12.00
262Per Oscar SaugestadOK Moss12.01
263Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.02
264Knut Tore SolheimNydalens SK12.03
265John Thomas PetersenNittedal OL12.04
266Per Reidulf HolmOK Moss12.05
267Peter KlavenessMåren OK12.06
268Odd KletteliBækkelagets SK12.07
269Thore LøkenOK Moss12.08
270Øystein MadsenHaugerud IF12.09
271Steinar RuudKonnerud IL12.10
272Stein KorenOK Moss12.11
273Per FosserHeming Orientering12.12
274Jan JansenOK Moss12.13

B-åpen

2 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
289Selma FærdenNordre Follo Orientering11.14
290Ole Johannes NedrebøOK Moss11.15
291Mai Britt BjørkSandefjord OK11.16
292Simen FinstadOK Moss11.17
293Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.18
294Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK11.19
295Trond FinstadOK Moss11.20
296Elsie BrenneVarteig OL11.21
297Elisabet BreimoOK Moss11.22
298Tore LindaasElverum OK11.23
299Vibeke LarsenSarpsborg OL11.24
196Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.08

C-åpen

2 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213Marianne LøkenOK Moss11.12
317Per-christian HanslienOK Moss11.17
318Helle Bach HanslienOK Moss11.18
319Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK11.19
320Olivia b. HanslienOK Moss11.20
321Nanna AabyFredrikstad SK11.21
322Kristin TjernshaugenOK Moss11.22

A-åpen

3 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
194Jon MøretrøNordre Follo Orientering12.06
195Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss12.07
197Børre GrovanOL Tønsberg og omegn12.09
198Tor LahlumNordre Follo Orientering12.10
199Erlend SommerheinFossum IF12.11
200Trond EvensenOL Tønsberg og omegn12.12

Annonser

IOF Eventor