Norsk Orientering

Startliste for Rankingløp Sprint - Stavanger Øst

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Rankingløp Sprint - Stavanger Øst
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 20 september 2020

N-åpen

1 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arnas MockusGanddal IL12.30
0Noa StokkelandÅlgård Orientering12.30
0Tea StokkelandÅlgård Orientering12.30
0Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb12.30
0Aleksander ØdegaardStavanger Orienteringsklubb12.30

C-åpen 17-

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Aivarus MockutisGanddal IL12.30
0Britt-Hege NicolaysenStavanger Orienteringsklubb12.30
0Maria PettersenGanddal IL12.30

D 9-10

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb12.30
0Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb12.30
0Lea StokkelandÅlgård Orientering12.30

D 11-12

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vilde PuntervoldEgersund OK12.43

D 13-14

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.35
0Synne Skeie PettersonEgersund OK12.37
0Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb12.38

D 15-16

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK12.32
0Anna TaksdalGanddal IL12.33
0Karine Aarstad TorgersenEgersund OK12.34

D 17-

2 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie PuntervoldEgersund OK12.30
0Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb12.31
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.32
0Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb12.33
0Mariann SveinsvollGanddal IL12.34
0Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb12.35
0Kristin BreivoldGanddal IL12.36

D 50-

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb12.39
0Inger Tone NygårdEgersund OK12.40
0Unni Byberg MæstadGanddal IL12.41
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.42
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL12.43

D 70-

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inger Skretting OpstadEgersund OK12.49
0Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.50
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13.00

H 11-12

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)12.30
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.42
0Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)12.44

H 13-14

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.30
0Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)12.31

H 15-16

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering12.37

H 17-

2 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb12.00
0Nils Tore PuntervoldEgersund OK12.30
0Jørgen BreivoldGanddal IL12.31
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering12.32
0Arild SvihusGanddal IL12.33
0Erik LimaGanddal IL12.34
0Fredrik OmdalGanddal IL12.35
0Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb12.36
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL12.37
0Gunnar PettersonEgersund OK12.38
0Mathieu McGuireGanddal IL12.39
0Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb12.40

H 50-

2 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb12.38
0Trond LamarkGanddal IL12.39
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12.40
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.42
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.43
0Ove MæstadGanddal IL12.44
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb13.00

H 60-

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0John HansenKristiansand OK12.46
0Ove OalandGanddal IL12.47
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.48

H 70-

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb12.44
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.45
0Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb12.46
0Kjell SvihusGanddal IL12.47
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb12.48

Annonser

IOF Eventor