Norsk Orientering

Startliste for Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 14 januar 2020

H17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506986Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett18.10
502438Lars RøttingenFana IL18.10
222547Knut UtneFana IL18.10

D17-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500166Kristine FjellangerVaregg Fleridrett18.10
192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.10
202385Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett18.10
208634Gunhild Forland SlungårdAskøy OL18.10
220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett18.10
229691Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett18.10
510525Kristine Bog VikaneFana IL18.10

H-16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225456Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett18.10
213352Oskar HeksemFana IL18.10
211903Brage Bell LysakerFana IL18.10
82121Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett18.10
202383Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.10

D-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246957Judit M. MøllerFana IL18.10
213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett18.10

H40-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502360Helge EmhjellenIL Gular18.10
168854Lars FjellangerFana IL18.10
504454Geir HeksemFana IL18.10
202154Ketil NummedalFana IL18.10
509089Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett18.10
222690Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett18.10
186315Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.10

D40-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507838Tove AasheimVaregg Fleridrett18.10
206290Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett18.10
205987Lise ChristensenTIF Viking18.10
211280Hege FjellbirkelandIL Gular18.10
222665Wenche GjesdalVaregg Fleridrett18.10
184202Nina GogaBergens TF18.10
200Beda Maria JohansonFana IL18.10
206473Ute KesslerHSI18.10
237735Rannveig NordhagenFana IL18.10
241345Liv OrmbergGneist, IL18.10
510281Linda RykkjeVaregg Fleridrett18.10

H60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250264Per Egil EnganVaregg Fleridrett18.10
510657Kristian Hj. FalchIL Gular18.10
181250Jan Olav OrmbergFana IL18.10

D60-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234863Karen Clementsen KayserFana IL18.10

HN

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223569Emil HeksemFana IL18.08.14

DN

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223882Sofiya MukhidinovVaregg Fleridrett18.11.12

Annonser

IOF Eventor