Norsk Orientering

Startliste for Publikumsløp NM stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp NM stafett
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

N-åpen

1 870 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20153Maren Bleken RudVang OL10.00
20137Håkon SkjesethVang OL10.31
20138Esther StenbergVang OL10.32
20140Emine Slapgard SlåtsveenOL Toten-Troll10.34
20146Sondre Holen BekkelundOL Toten-Troll10.40
20147Arild NorbergIF Marin Väst10.41
20148Tiril ReksnesHadeland OL10.42
20149Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll10.43
20151Julie WoldSturla, IF10.45
20152Odin Holen BekkelundOL Toten-Troll10.46
20154Vide Zetterberg ViklundÖset SkidO10.48
20155Mats KarlsenOL Toten-Troll10.49
20156Erik BerganKongsberg OL10.50
20157Petter ErlandssonSundsvalls OK10.51
20158Stian LillegårdLillomarka OL10.52
20159Imre Holen BekkelundOL Toten-Troll10.53
20160Julie Gjessing SkjesetVang OL10.54

D 11-12

1 870 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20126Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.29
20127Eline KravdalGjø-Vard OL11.30
20128Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll11.31

D 40-

4 960 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20058Atanaska BedelevaNydalens SK11.44
20059Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll11.45

D 50-

3 950 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20095Helga HaverstadLierbygda OL11.28
20063Kari MadslienNydalens SK11.29
20064Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.30
20065Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.31
20066Ingrid KvistadKongsberg OL11.32
20068Randi Fallbakken BergeLøten o-lag11.34
20069Hege SolerødGjø-Vard OL11.35
20070Isa HeggedalKonnerud IL11.36
20071Vanja StaffOL Toten-Troll11.37
20072Hege HeibergHadeland OL11.38
20073Mette SpangbergKonnerud IL11.39
20074Arnhild KroghOppsal Orientering11.40
20075Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.41
20076Tove HeimdalKonnerud IL11.42

H 11-12

1 870 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20132Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.35
20133Lars FlaskerudOL Toten-Troll11.36
20134Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.37
20135Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll11.38

H 40-

6 800 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20003Even ErlienGjø-Vard OL11.28
20004Anders SollienOL Toten-Troll11.29
20005Stig InstanesSturla, IF11.30
20006Peter FredricsonIFK Mora OK11.31
20007Øystein RognebakkeSturla, IF11.32
20008William RexOK Landehof11.33
20009Morten Herman VogtKonnerud IL11.34
20010Øyvind LienGjø-Vard OL11.35

H 50-

4 960 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20043Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.29
20044Øystein WiggenByåsen IL11.30
20045Geir Holm GundersenKonnerud IL11.31
20046Lasse ArnesenHeming Orientering11.32
20047Kim Farnes HansenLierbygda OL11.33
20048Rune EngehultNotodden OL11.34
20049Christian GrotnesTyrving IL11.35
20050Jon Erik KvarmeSturla, IF11.36
20051Håvard KvammeOL Toten-Troll11.37
20053Harald BergeLøten o-lag11.39
20054Heikki FrilanderOK Trian11.40
20052Jon Iver BakkenNydalens SK12.00

H 60-

3 950 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20079Erik NæssØstmarka OK11.45
20080Bjørnar TollefsenOK Øst11.46
20081Olle AdolfssonLerums SOK11.47
20082Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.48
20083Lars-Åke SjökvistVärend GN OL11.49

H 70-

3 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20090Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering11.32
20091Terje MalmHamar OK11.33

Direkte kort

3 600 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21042Zsuzsa FeyTyrving IL10.00
20097Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10.31
20098Asbjørn KvåleHadeland OL10.32
20101Kyrre SataøenRond OL10.35
20102Marte Madslien BakkenNydalens SK10.36
20103Anders GauslaaRond OL10.37
20106Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll10.40
20107Erik HaugenRingsaker OK10.41
20108Mikkel Dystebakken AndersenOL Toten-Troll10.42
20109Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK10.43
20110Jan Olav BerganKongsberg OL10.44
20111Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll10.45
20112Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK10.46
20113Markus KvammeOL Toten-Troll10.47
20114Albert NorbergIF Marin Väst10.48
20115Jo Randar HolmøyHadeland OL10.49
20116Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll10.50
20117Mina Bleken RudVang OL10.51
20118Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll10.52
20119Helena NorbergIF Marin Väst10.53
20120Kristin HolenOL Toten-Troll10.54
20121Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering10.55
20122Syver NarumOL Toten-Troll10.56

Direkte lang

6 800 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20012Trond GjelstadSandefjord OK10.31
20013Hanna RostAlfta-Ösa OK10.32
20015Atle Nikolai WølloKongsberg OL10.34
20016Terje BlindheimLillomarka OL10.35
20017Asbjørn BygglandHøydalsmo IL10.36
20018Eli Ringstad LienGjø-Vard OL10.37
20019Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn10.38
20020Fanni MarkussenNTNUI10.39
20021Sigurd KvammeOL Toten-Troll10.40
20022Erik RostAlfta-Ösa OK10.41
20023Albin NyqvistOK Landehof10.42
20024Peter NorbergIF Marin Väst10.43
20025Julia BosellOk Kåre10.44
20150Magdalena OlssonIFK Mora OK10.44
20026Hanna ErikssonIFK Mora OK10.45
20027Lovisa MoqvistLerums SOK10.46
20028Fredrik GogstadNOTEAM10.47
20029Antonia ErhartOLC Graz10.48
20030Jorunn BlindheimLillomarka OL10.49
20031Markus GladEmblem IL10.50
20032Linus RappIFK Mora OK10.51
20033Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO10.52
20034Lisa LarsenAlfta-Ösa OK10.53
20035Vegar Hagen TorpNOTEAM10.54
20037Albin GezeliusIFK Mora OK10.56
20038Erik BrandtDomnarvets GoIF10.57
20039Gustav RexOK Landehof10.58

Annonser

IOF Eventor