Norsk Orientering

Startliste for Nattløpkarusell løp 2, Sviland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløpkarusell løp 2, Sviland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 20 november 2019

Damer - kort løype

2 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Margot AsheimSUS BIL17.30
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17.30
0Inger Skretting OpstadEgersund OK17.30
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL17.30

Damer - mellomlang løype

3 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helen LomelandÅlgård Orientering17.30
0Ida MonsenEgersund OK17.30
0Julie PuntervoldEgersund OK17.30
0Trine Bolstad ScheieGanddal IL17.30

Damer - lang løype

3 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb00.00
0Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Randi LadstenTime kommune BIL17.30
0Ingrid LamarkGanddal IL17.30
0Vibeke LamarkGanddal IL17.30
0Inger Tone NygårdEgersund OK17.30
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17.30
0Ann Karin TjørhomGanddal IL17.30

Herrer - kort løype

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ole AuklendSkattesport BIL17.30
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Frode Halvor LundÅlgård Orientering17.30
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)17.30

Herrer - mellomlang løype

3 100 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb17.30
0Charles FarbosNOTEAM17.30
0Arthur FayemendyNOTEAM17.30
0Cedric FayemendyEquinor BIL17.30
0Bjarne GimreGanddal IL17.30
0Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb17.30
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Raymond B PettersenÅlgård Orientering17.30
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb17.30
0Terje StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.30
0Magnus TveitNOTEAM17.30

Herrer - lang løype

3 900 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb00.00
0Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb00.00
0Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb17.30
0Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Kristian HaarrGanddal IL17.30
0Paul Terje HaarrGanddal IL17.30
0Per Olav HaarrGanddal IL17.30
0Per Ingar HadlandGanddal IL17.30
0Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb17.30
0Jakob KarlsenGanddal IL17.30
0Svein-Erik KvameGanddal IL17.30
0Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.30
0Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Oddmund NordgårdSUS BIL17.30
0Ove OalandGanddal IL17.30
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Otte OmdalGanddal IL17.30
0Gunnar PettersonEgersund OK17.30
0Lars PrimstadKlepp Kommune BIL17.30
0Nils Tore PuntervoldEgersund OK17.30
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb17.30
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering17.30

Herrer - XLang

5 800 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Geir SandSUS BIL00.00
0Arild AasheimGanddal IL17.30
0Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)17.30
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb17.30
0Odd FuglestadÅlgård Orientering17.30
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)17.30
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.30
0Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb17.30
0Øyvind LamarkGanddal IL17.30
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.30
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)17.30
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)17.30
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.30

Damer- XLang

5 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Janne Tjørhom AasheimGanddal IL17.30
0Marjo LiikanenGanddal IL17.30

Ny

1 400 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)17.30
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)17.30
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)17.30
0Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)17.30
0Filip HagaSandnes IL (Rogaland)17.30
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)17.30
0Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)17.30
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)17.30
0Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)17.30
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.30
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)17.30
0Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)17.30

Annonser

IOF Eventor