Norsk Orientering

Startliste for Larviksløpet i orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Larviksløpet i orientering
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 9 oktober 2019

Damer A-lang

9 280 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Elin BjervaLarvik OK18.00
12Ingrid UndstadLarvik OK18.00

Damer A-kort

6 010 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Agathe BrathagenLarvik OK18.15
14Linda BrathagenLarvik OK18.15
17Wenche EikåsSandefjord OK18.15
19Maren Sofie FremstadLarvik OK18.15
20Ida Sofie HjortlandLarvik OK18.15
25Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK18.15
28Stefani PopovaHadeland OL18.15
30Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.15
31Tone StoklandSandefjord OK18.15
35Pernille ZagarLarvik OK18.15

Damer C-løype

3 880 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Elin BordøyHedrum OL18.30
39Heidi EriksenLarvik OK18.30
42Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.30
44Tone Sølie LysnesHedrum OL18.30

Herrer A-lang

9 280 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Arne DirdalLarvik OK18.00
3Jonas EikåsSandefjord OK18.00
4Georg EllilaStokke IL18.00
5Benjamin GjoneSandefjord OK18.00
6Anders Kristian HoltHedrum OL18.00
7Sindre R HoltHedrum OL18.00
8Ludvig JohnsenHedrum OL18.00
9Tobias MathisenPorsgrunn OL18.00
10Eirik RavnanTyrving IL18.00
11Robert RognliLarvik OK18.00

Herrer A-kort

6 010 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK18.15
16Jo Børre EikåsSandefjord OK18.15
18Helge FossheimHedrum OL18.15
21Ole JohanssonPorsgrunn OL18.15
22Espen JohnsenHedrum OL18.15
23Kay JørgensenPorsgrunn OL18.15
24Roger LysnesHedrum OL18.15
26Harald OmlandSkien OK18.15
27Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss18.15
29Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.15
33Øyvind WatterdalHadeland OL18.15
34Per Henrik ZagarLarvik OK18.15
36Tom AasrumHedrum OL18.15
48Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn18.15

Herrer C-løype

3 880 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Kåre ThorbjørnsenLarvik OK18.30
37Per Øystein AndersenLarvik OK18.30
40Svein EriksenLarvik OK18.30
41Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn18.30
43Magne KlovningPorsgrunn OL18.30
45Magnus SigurdssonStokke IL18.30
46Kristian Kaupang LyeLarvik OK18.30
47Torstein LyeLarvik OK18.30
49Tor Eivind EdvardsenLarvik OK18.30

Annonser

IOF Eventor