Norsk Orientering

Startliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 27 april 2013

N-åpen

1 500 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2001Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL12.00
2002Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL12.01
2003Teslo NikolaiHadeland OL12.02
2004Håkon Sæl SteenFossum IF12.03
2005Sindre Sæl SteenFossum IF12.04
2006Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.05
2007Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.06
2008Alexandra NilsenNOTEAM12.07
2009Isabella NilsenNOTEAM12.08
2010Anine Tvedt GustavsenKolbotn og Skimt OL12.09
2011Pernille Lytskjold BakkevigHeming Orientering12.10
2012Jakob Lytskjold BakkevigHeming Orientering12.11
2023Jo Randar HolmøyHadeland OL12.22
2049Sander BystrømIndre Østfold OK12.48
2050Jakob TorgersenHalden SK12.49
2051Sofie Kjær JørgensenMåren OK12.50
2052William HofossHadeland OL12.51
2054Gaute LindaasElverum OK12.53
2055Sondre R. PedersenMåren OK12.54
2056Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.55
2057Adine IngesenSarpsborg OL12.56
2058Jonas KroghOppsal Orientering12.57
2059Martin BryggenHalden SK12.58
2060Ingrid LestebergKongsberg OL12.59
2061Markus FinskudRaumar Orientering13.00
2062Oliver ØgrimHalden SK13.01
2063Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL13.02
2064Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.03
2065Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK13.04
2066Mathias AngvollFredrikstad SK13.05
2067Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OK13.06
2068Jens WoldIF Sturla13.07
2069Stina FærdenKolbotn og Skimt OL13.08
2071Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb13.10
2073Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb13.12
2074Noor DirroMåren OK13.13
2075Inger Anne BraarudHalden SK13.14
2076Emilie FløLillomarka OL13.15
2077Martin BrækkeHalden SK13.16
2078Marie KravdalGjø-Vard OL13.17
2079Peder BryggenHalden SK13.18
2080Mari Ovidia RanestadHamar OK13.19
2081Jonas OlaussenHalden SK13.20
2082Anne Maren EidstenIF Sturla13.21
2083Sofie Holm NedrebøOK Moss13.22
2084Kasper Kjær JørgensenMåren OK13.23
2086Sondre F. HoltHalden SK13.25
2087Hanna BystrømIndre Østfold OK13.26
2088Maren HenriksenHalden SK13.27
2089Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL13.28
2090Amalie LudvigsenSarpsborg OL13.29
2091Anders Næss-UlsethNydalens SK13.30
2092Bertine MjøsterØstmarka OK13.31
2093Sara MartiniAsker Skiklubb13.32
2094Axel AaldeNydalens SK13.33
2095Marie KvarmeRøyken OL13.34
2096Sigrid Schmitt GranHalden SK13.35
2097Astrid RognstadHadeland OL13.36
2098Jenny DanevadFredrikstad SK13.37
2100Nora Christine HansenRøyken OL13.39
2101Rasmus BerglundRingerike OL13.40
2102Juni BrasethGimle IF13.41
2103Selma FærdenKolbotn og Skimt OL13.42
2104Emma Aune JakobsenOK Moss13.43
2105Silje Gåsvik NarvestadHalden SK13.44
2107Marie Lien BackstrømHalden SK13.46
2109Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13.48
2110Live ArntzenRaumar Orientering13.49
2112Ella BerstadHeming Orientering13.51
2114Eivind Bogen ArenthIF Sturla13.53
2115Anne FrøislandVang OL13.54
2116Arthur BrunborgNittedal OL13.55
2118Erlend BakkeFossum IF13.57
2119Herman Lien BackstrømHalden SK13.58
2120Thea FagerhaugRaumar Orientering13.59
2121Mathilde HanserudHadeland OL14.00

D -10

1 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2253Taran MyhreKongsberg OL12.43
2254Kristin Melby JacobsenLardal OL12.44
2255Sofie BergstrømHalden SK12.45
2256Helene Pellicer RuudLillomarka OL12.46
2257Janna Sofie TellesbøØstmarka OK12.47
2258Pia Young VikNydalens SK12.48

D 11-12

2 300 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2213Ada WulfsbergNydalens SK12.44
2218Jenny BaklidKonnerud IL12.49
2219Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss12.50
2220Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.51
2221Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.52
2222Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.53
2223Tale StrandKongsberg OL12.54
2225Kaisa AntonsenFredrikstad SK12.56
2226Julie Henriette ArnesenKonnerud IL12.57
2227Marte Karine LarsenKongsberg OL12.58
2228Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb12.59
2229Kamilla LomeHamar OK13.00
2230Karoline BjørnerødOK Moss13.01
2232Carolina Hernandez VråleKonnerud IL13.03
2233Carmen DirroMåren OK13.04
2234Elin FløLillomarka OL13.05
2236Åsne HaavengenKongsberg OL13.07
2237Ina MartiniAsker Skiklubb13.08
2238Ingeborg KvarmeRøyken OL13.09
2239Mari Landro SvingheimKonnerud IL13.10
2240Marieluise Schmitt GranHalden SK13.11
2242Alexandra AngvollFredrikstad SK13.13
2243Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL13.14
2244Marte Madslien BakkenNydalens SK13.15
2245Ane Sofie KroghOppsal Orientering13.16
2246Anniken RanvikKonnerud IL13.17
2247Kristine KravdalGjø-Vard OL13.18
2248Emma DanevadFredrikstad SK13.19
2249Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL13.20

D 11-12N

1 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2134Ylva AasestadHedrum OL12.02
2135Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL12.03
2136Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.04
2137Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.05
2138Hanne OpsethRingerike OL12.06
2139Ragnhild Marie KristensenStokke IL12.07
2140Ingrid Bogen ArenthIF Sturla12.08
2141Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL12.09
2142Berthe TesloHadeland OL12.10
2143Dina ArntzenRaumar Orientering12.11
2144Ingeborg RognstadHadeland OL12.12

D 13-16C

2 300 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3150Maria Nygaard-ØstbyFossum IF12.37
3151Hedda Ruud StorkåsOK Moss12.38
3152Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL12.39
3153Emilie MarskarOK Moss12.40
3154Synne SolbergGjø-Vard OL12.41
3155Lisa JenssenHalden SK12.42
3156Marie Helene HansenSarpsborg OL12.43
3157Silje Kihle AndersenModum OL12.44
3158Maren NorderudIL Tyrving12.45
3159Selma KristiansenOK Moss12.46

D 13-16N

1 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2149Ida Margrethe UlvestadMåren OK12.17
2152Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL12.20

D 17-A kort

3 500 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3174Randi Brevig AuneHalden SK12.13
3175Marit Wenseth KureNTNUI12.14
3176Anne WestergårdVaregg Fleridrett12.15
3084Solveig Marie SletnerRøyken OL12.16
3178Synne BaklidKonnerud IL12.17
3179Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12.18
3180Cathrine LillestrandTrøsken IL12.19
3181Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.20
3182Lina Undrum MariussenElverum OK12.21
3183Guro BryggenHalden SK12.22
3184Karen Marie HaugOL Vallset/Stange12.23
3185Susanne TveteråsNydalens SK12.24
3186Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK12.25
3187Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering12.26
3189Magnhild FrydenlundIF Sturla12.28
3190Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK12.29
3191Katinka Jussie BrurbergIF Sturla12.30
3193Maria Dahl FosbyGimle IF12.32
3194Elisabeth HetlevikKongsberg OL12.33
3195Inga MorgenlieNydalens SK12.34
3196Maren Juveli PedersenOppsal Orientering12.35
3197Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL12.36
3198Eline Hjellup HorneIL Tyrving12.37
3199Rikke Kristin GåsholtHedrum OL12.38
3200Emma GreenNydalens SK12.39

D 17-C

2 900 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2988Anne Grethe GustavsenNittedal OL12.20
2990Silje StrømNotodden OL12.22
2991Anne Karin ElisenbergHamar OK12.23
2992Kristin AlexandersenFredrikstad SK12.24
2993Anne-Marit SkaugHalden SK12.25
2994Ragnhild BrenåsVarteig OL12.26
2995Barbara TebbuttLEI12.27
2996Gunhild MyhrAsker Skiklubb12.28
2997Eli Tufte HanssenEiker OL12.29
2998Ingrid RobøleHamar OK12.30
2999Ping OuyangRingerike OL12.31
3000Nina Augusta HIllestadMåren OK12.32
3001Ane Næsset RamtvedtNTNUI12.33
3002Øyfrid Larsen MoenHamar OK12.34
3003Kari BergLarvik OK12.35
3004Målfrid NarumOL Vallset/Stange12.36
3005Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL12.37
3006Hilde MoholthKongsberg OL12.38
3007Erika Nerdrum AagaardHeming Orientering12.39
3008Ann-Karin LestebergKongsberg OL12.40
3009Linda FredhHamar OK12.41
3010Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb12.42
3011Tone Karina IngesenSarpsborg OL12.43
3012Ingeborg TorgersenHalden SK12.44
3013Cathrine HübschleIF Sturla12.45
3014Åse Igland BergOK Horten12.46
3015Aase RanheimRingsaker OK12.47

D 17-N

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2167Ann Mari StudsrudHisøy OK13.38
2168Elin VølstadIndre Østfold OK13.39

D 21-A

5 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2452Dana B. SteneNydalens SK12.02
2453Marion HuberTynset IF12.03
2454Ane Baldishol BrevigRøyken OL12.04
2455Celine RenardKongsberg OL12.05
2456Cassie TrewinIL Tyrving12.06
2457Ida TangenNydalens SK12.07
2459Vigdis HobølOppsal Orientering12.09
2460Anne ØverøyenIL Tyrving12.10
2461Katrine DamgaardFossum IF12.11
2462Malin JakobssonNydalens SK12.12
2463Silje Borge HoviNTNUI12.13
2464Marianne BakkenMåren OK12.14
2465Maria JonssonNydalens SK12.15
2466Stine AlexandersenFredrikstad SK12.16

D 35-

5 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2468Ingunn BergetÅs-UMB Orientering12.18
2469Kari BjaalandHeming Orientering12.19
2470Gunn Mariken BjervaDrangedal OL12.20
2471Monica BerglundRingerike OL12.21
2472Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK12.22
2473Astrid KravdalGjø-Vard OL12.23
2474Mila ZaharinovaOppsal Orientering12.24

D 40-

4 600 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2723Eva Lill KvisleAsker Skiklubb12.03
2724Trine OpsethRingerike OL12.04
2725Aud Ellen BrevikIF Sturla12.05
2726Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.06
2727Ingrid KvistadKongsberg OL12.07
2728Astrid Kristin RuudNittedal OL12.08
2729Marit EgnerAsker Skiklubb12.09
2730Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK12.10
2731Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12.11
2732Arnhild KroghOppsal Orientering12.12
2733Paula BerstadHeming Orientering12.13
2734Marit InngjerdingenNydalens SK12.14
2735Runa Lien BackstrømHalden SK12.15
2736Hanne KobernusLillomarka OL12.16
2737Katrine BakkeFossum IF12.17
2738Hilde GrønengLillehammer OK12.18
2739Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering12.19
2740Hege FeiringIL Tyrving12.20
2741Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.21
2742Frauke Schmitt GranHalden SK12.22
2743Marit B. EithunNittedal OL12.23
2744Stine ArntzenSandefjord OK12.24
2745Hanne Lerche RaadalHalden SK12.25
2746Berit Sofie WiklundNydalens SK12.26
2747Wendy FjellstadÅs-UMB Orientering12.27

D 45-

4 600 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2748Torunn Drage RotiFossum IF12.28
2749Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn12.29
2751Hege HeibergHadeland OL12.31
2752Alix Young VikNydalens SK12.32
2753Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering12.33
2754Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL12.34
2755Arnhild U. BråtenVegårshei IL12.35
2756Tove HeimdalKonnerud IL12.36
2757Jane RødderKongsberg OL12.37
2758Hilde Tvedt RyenHamar OK12.38
2759Kristine Hjellup HorneIL Tyrving12.39
2760Kjersti Holt HanssenMåren OK12.40
2761Anne MadslienNydalens SK12.41
2762Wenche LindløvSarpsborg OL12.42
2763Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK12.43
2764Doris LarssonLillomarka OL12.44
2765Trine OlaussenFredrikstad SK12.45
2766Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK12.46
2768Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK12.48
2769Hilde VassendPorsgrunn OL12.49
2770Anne Kristine NorderudIL Tyrving12.50
2771Hege WangLillomarka OL12.51
2772Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.52
2773Line Telje HøydalNydalens SK12.53
2774Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.54
2775Ina Cecilie LandroKonnerud IL12.55
2776Gry AhlsandNydalens SK12.56
2777Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL12.57
2779Kirsti KringhaugRingerike OL12.59
2780Margunn Asheim BirkelandHalden SK13.00
2781Merete RuudLillomarka OL13.01
2782Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL13.02
2783Hege SolerødGjø-Vard OL13.03
2784Marianne NjåsteinIL Tyrving13.04
2786Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn13.06
2787Inger Tone NygårdEgersund OK13.07
2788Ida SyversenRøyken OL13.08
2789Maria TorgersenBækkelagets SK13.09
2790Anita StensethSynnfjell OK13.10
2791Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL13.11
2792Anne Marit BordalRingsaker OK13.12
2793Beth NicolaysenKongsberg OL13.13
2794Kari MadslienNydalens SK13.14

D 50-

3 900 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2629Anna GöhlmanIL Tyrving12.14
2630Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK12.15
2631Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.16
2632Berit BergeIL Tyrving12.17
2633Heidi SchatvetNotodden OL12.18
2634Anne C TurterNydalens SK12.19
2635Krisitin FleisjeNittedal OL12.20
2636Karin EriksenOL Tønsberg og omegn12.21
2637Kari ChristiansenSandefjord OK12.22
2638Helle Egeberg VáriIF Sturla12.23
2639Ina LoennechenOppsal Orientering12.24
2640Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL12.25
2641Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL12.26
2642Anne Julsrud HaugenHalden SK12.27
2643Elsie BrenneVarteig OL12.28
2644Kjersti RønningHamar OK12.29
2645Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering12.30
2646Gro Hege LudvigsenMåren OK12.31
2647Heidi FalckIL Tyrving12.32
2648Dagrun MelkildHeming Orientering12.33
2649Berit DanielsenIL Tyrving12.34
2650Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL12.35
2651Solveig SikkelandIL Tyrving12.36
2652Anne LofthusLillehammer OK12.37
2653Sidsel NørstebøIL Tyrving12.38
2654May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering12.39
2656Marit Sophie BergerRaumar Orientering12.41
2657Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL12.42
2658Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.43
2660Anne-Guri JevneHamar OK12.45
2661Liz CampbellWarrior OC12.46
2662Eva SyversenRøyken OL12.47
2664Enikø BertalanAsker Skiklubb12.49
2665Anne Line Nydal BergliaEiker OL12.50
2666Magnhild T. MølnvikFossum IF12.51
2667Kjersti SkantzeIL Tyrving12.52
2668Bente LineSkaukameratene OL12.53
2669Siw SolstadIL Tyrving12.54
2670Kjersti HovFossum IF12.55
2671Mari HernandezOL Toten-Troll12.56
2672Kjersti NarumOL Vallset/Stange12.57
2673Bente LandmarkFossum IF12.58
2674Frøy GrøndahlLillomarka OL12.59
2675Marianne HjermstadFossum IF13.00
2676Anne Berit EidNydalens SK13.01
2677Venche BjerkreimFossum IF13.02

D 55-

3 600 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2328Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange13.33
2329Kari OsmoenOs IL13.34
2330Cathrine NorvikRøyken OL13.35
2331Liv Inger PrangerødTistedalen FL13.36
2332Birgit KorvaldNydalens SK13.37
2333Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering13.38
2334Rita BrokstadVaregg Fleridrett13.39
2335Helga HaverstadLierbygda OL13.40
2336Lis DæhliLøten o-lag13.41
2337Grete HoviSkien OK13.42
2338Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orientering13.43
2339Ellen Marie TurterNydalens SK13.44
2340Wenche HultgreenIL Tyrving13.45
2341Wenche BjørnstadRingsaker OK13.46
2342Kari Weber ØverøyenIL Tyrving13.47
2343Bente AckenhausenKonnerud IL13.48
2344Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL13.49
2345Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb13.50
2346Sirpa LiljaModum OL13.51
2347Elle M. MelbyeHeming Orientering13.52
2348Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK13.53
2349Kari UndrumElverum OK13.54

D 60-

2 800 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2865Vibeke WøienAsker Skiklubb12.10
2866Jessica KathleMåren OK12.11
2867Aud I SpjelkavikIL Tyrving12.12
2868Aud KjemperudEiker OL12.13
2869May ChristoffersenAsker Skiklubb12.14
2870Ingeborg BakkenMåren OK12.15
2871Linda VerdeIF Sturla12.16
2872Nina KolbergIL Tyrving12.17
2873Inger NergaardStokke IL12.18
2874Gabriella AxelssonIdefjordens SK12.19
2875Randi HansenArnadal IL12.20
2876Unni Strand KarlsenFredrikstad SK12.21
2877Bodil BerbyTrøsken IL12.22
2878Sylvia AndersenElverum OK12.23
2879Ildiko HorvatiIL Tyrving12.24

D 65-

2 800 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2909Sidsel SandelienHeming Orientering12.54
2910Kjersti ThoStabæk IF12.55
2911Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.56
2912Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL12.57
2913Inger DøhlenRaumar Orientering12.58
2914Astrid GjelstadSandefjord OK12.59
2915Liv FeiringHamar OK13.00
2916Gry Bruland VråleIF Sturla13.01
2917Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL13.02
2918Eli KlovningPorsgrunn OL13.03
2919Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.04
2920Karin KittilsenStokke IL13.05
2921Siri HolmboeIL Tyrving13.06
2922Randi StoksethFredrikstad SK13.07
2923Inger HalckMåren OK13.08
2925Marit SørensenSkaukameratene OL13.10

D 70-

2 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2976Grete Brustad NilsenMarker OL13.23
2977Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL13.24
2978Turid BratlandFossum IF13.25
2979Johanna YtterbølGimle IF13.26
2980Margith ReppesgårdHedrum OL13.27
2981Birgitte BekkelundRøyken OL13.28
2982Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb13.29
2983Synnøve DalvaBø OL13.30
2984Unni DrageHaugerud IF13.31
2985Åste EggenMåren OK13.32
2986Inger Lise BjordalOppsal Orientering13.33
2987Onelma BlomhoffHeming Orientering13.34

D 75-

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2956Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL13.03
2957Inger E. VamnesHamar OK13.04
2958Gudveig JørundlandOK Sør13.05
2959Tirill Liby SeipOK Skeidi13.06
2960Unni BøhlerengenMåren OK13.07
2961Gudbjørg EideSarpsborg OL13.08

H -10

1 800 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2265Mats LindaasElverum OK12.55
2266Liam Viggo WingstedtHalden SK12.56
2267Vegard RanestadHamar OK12.57
2268Mikkel BerglundRingerike OL12.58
2269Marius Solås-JohansenOK Moss12.59
2270Birk ThorstensenOppsal Orientering13.00
2271Niclas F. HoltHalden SK13.01
2272Alfred BjørnerødOK Moss13.02
2273Gaute BerganNydalens SK13.03
2274Atle Nikolai WølloKongsberg OL13.04
2275Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL13.05
2277Elias StubberudNydalens SK13.07
2278Johan EgerKongsberg OL13.08
2279Sverre StrandLierbygda OL13.09
2280Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL13.10
2281Kristoffer HübschleIF Sturla13.11
2282Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13.12
2283Jonas MyhrAsker Skiklubb13.13

H 11-12

2 300 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2174Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12.05
2175Ole Øivind NorstedHalden SK12.06
2177Sondre AhlsenHalden SK12.08
2178Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.09
2179Bendik EliassenFredrikstad SK12.10
2180Even BordalRingsaker OK12.11
2181Sebastian HübschleIF Sturla12.12
2182Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.13
2184Adam KristiansenOK Moss12.15
2185Jonatan AuneHalden SK12.16
2187Frikk DukefossLillehammer OK12.18
2188Runar Saur ModahlFredrikstad SK12.19
2190William Saintenoy-JohansenHalden SK12.21
2191Herman BrunborgNittedal OL12.22
2192Ådne SkjærsteinIL Tyrving12.23
2193Ethan TebbuttLEI12.24
2194Marius BakkeFossum IF12.25
2196Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL12.27
2197Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK12.28
2198Andreas BergslandTrøsken IL12.29
2199Jens Normann EidstenIF Sturla12.30
2200Jostein KarlsenLillehammer OK12.31
2201Egil FrydenlundIF Sturla12.32
2202August Syrdal ØenHeming Orientering12.33
2204Simen Spets StorhovFreidig12.35
2206Truls Solås-JohansenOK Moss12.37
2207Sondre Robøle LienHamar OK12.38
2208Eirik HeirNydalens SK12.39
2209Even KarlsenLillehammer OK12.40
2210Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK12.41
2212Lars Øderud VatneBækkelagets SK12.43

H 11-12N

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2146Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn12.14
2147Mikal B EikMåren OK12.15
2148John OtterleiØstmarka OK12.16

H 13-16C

2 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3126Stian AndresenOK Moss12.13
3128Henrik HaugKongsberg OL12.15
3129Even LIndstad BørresenHamar OK12.16
3130Lukas Emil RogneOK Moss12.17
3132Didrik Lindløv SandFossum IF12.19
3133Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12.20
3134Simen FinstadOK Moss12.21
3135Trygve LøvliHalden SK12.22
3138Fredrik StudsrudHisøy OK12.25
3140Sindre BråtenVegårshei IL12.27
3142Lars Gåsvik NarvestadHalden SK12.29
3143Jacob Sand KruseKongsberg OL12.30

H 13-16N

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2156Lukas BjeldeMåren OK12.24
2157Herman BergHalden SK12.25
2158Markus Månum MoenMåren OK12.26

H 17-A kort

3 900 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2679Ingar AasestadHedrum OL13.04
2680Stein MellaOppsal Orientering13.05
2681Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb13.06
2682Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL13.07
2683Henrik BergmanKonnerud IL13.08
2684Jon Erik KvarmeRøyken OL13.09
2685Ole Petter RuudOK Horten13.10
2686Terje Ulla EikenKongsberg OL13.11
2687Viggo EriksenFossum IF13.12
2688Bjørn Kristian BørkeRaumar Orientering13.13
2689Øyvind LarsenIndre Østfold OK13.14
2690Petter FureOppsal Orientering13.15
2691Anders FlågenHeming Orientering13.16
2692Arne Johannes LøkkenFlosta IL13.17
2693Arne KristensenStokke IL13.18
2694Vebjørn RøtvoldKongsberg OL13.19
2696Fredrik LarsenIndre Østfold OK13.21
2697Ola Skage SanderRaumar Orientering13.22
2699Andreas FløLillomarka OL13.24
2700Jostein MehammerPorsgrunn OL13.25
2701Vincent EijsinkÅs-UMB Orientering13.26
2702Olav HasaasFossum IF13.27
2703Atle WølloKongsberg OL13.28
2704Oskar KaaløySandefjord OK13.29
2705Morten BergmanIF Sturla13.30
2706Øystein RodemNydalens SK13.31
2707Per-Martin GrønliFlosta IL13.32
2708Runar MykletunHeming Orientering13.33
2709Elias Pellicer RuudLillomarka OL13.34
2711Iain TebbuttLEI13.36
2712Andreas MarcussenAsker Skiklubb13.37
2713Kristian KullerudKonnerud IL13.38
2714Halvor SaunesNydalens SK13.39
2715Pål Christian IngierdBækkelagets SK13.40
2716Per Olav AndersenHalden SK13.41
2717Geir O. RønningNydalens SK13.42
2718Vidar AndersenModum OL13.43
2719Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.44

H 17-C

2 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3018Torbjørn BarikmoKongsberg OL12.50
3019Rune HoltHalden SK12.51
3020Roy Roger EspenesVarteig OL12.52
3021Jon StrømHauketo IF12.53
3023Lars Henrik LundKongsberg OL12.55
3024Øystein KnoldSarpsborg OL12.56
3025Anders EspenesVarteig OL12.57
3026Steinar MariussenElverum OK12.58
3027Alf BekhusFredrikstad SK12.59
3028Torkjel NesheimIL Tyrving13.00

H 17-N

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2163Stian LillegårdLillomarka OL13.34

H 21-A

6 300 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2550Anders Beyer BrattliRingerike OL12.30
2551Kristoffer JacobsenIL Tyrving12.31
2552Stein BlomsethLillomarka OL12.32
2553Leif StørmerFossum IF12.33
2554Hans TrøanNydalens SK12.34
2555Donatas KontautasOK Telsiai12.35
2556Sindre FjogstadOppsal Orientering12.36
2557Thor MellaØstmarka OK12.37
2558Kenneth SandvoldEiker OL12.38
2559Bjørn HaavengenKongsberg OL12.39
2560Mindaugas LukauskasFossum IF12.40
2561Tord Erik SkyrudFossum IF12.41
2562Christian Faruga KarldénKvillebyns SK12.42
2563Magnus NordbrødenHalden SK12.43
2564Gudmund Toverud HøglundOppsal Orientering12.44
2565Kristian LøvåsVaregg Fleridrett12.45
2566Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK12.46
2567Harald BakkeFossum IF12.47
2568Petter KaarbyNydalens SK12.48
2569Kjartan HaugerOppsal Orientering12.49
2570Øystein SørensenNydalens SK12.50
2571Pål SkogedalAsker Skiklubb12.51
2573Arno GrønhovdModum OL12.53
2574Marius BjuganHalden SK12.54
2575Anders SkjesetVang OL12.55
2576Morten Taraldsten BrunesNydalens SK12.56

H 35-

6 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2577Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12.57
2578Steinar HoltHalden SK12.58
2579Robert BanfiÅs-UMB Orientering12.59

H 40-

5 600 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2582Per Erik OpsethRingerike OL13.02
2589Håkon WoldIF Sturla13.09
2590Bjørn HaugeFet OL13.10
2591Einar ModahlFredrikstad SK13.11
2592Kjetil SteenFossum IF13.12
2593Øyvind StørenBø OL13.13
2594Tor RingstadHedrum OL13.14
2595Per Kristian RamstadFet OL13.15
2596Bjørn MartiniAsker Skiklubb13.16
2597Gard AntonsenFredrikstad SK13.17
2598Pål BackstrømHalden SK13.18
2599Torstein HoleNydalens SK13.19
2600Henning MartinsenFredrikstad SK13.20
2601Øyvind ThømtIndre Østfold OK13.21
2602Thomas LieFredrikstad SK13.22
2603Boye Dirro BøhlerengenØstmarka OK13.23
2604Esten KorenNydalens SK13.24
2605Jon-Anders BordalRingsaker OK13.25
2606Fredrik TorjusenFredrikstad SK13.26
2607Harald EikKristiansand OK13.27
2608Espen BekhusFredrikstad SK13.28
2609Tor BrennaNittedal OL13.29
2610Arnfinn MoeFredrikstad SK13.30
2611Ingar Tollum AndersenKongsberg OL13.31
2612Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK13.32
2613Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK13.33
2614Brynjar FredheimLillomarka OL13.34
2615Tommy JauhojärviAsker Skiklubb13.35
2616Gunnar Engen VikNydalens SK13.36
2617Pål AngvollFredrikstad SK13.37
2618Ulf BrennaBækkelagets SK13.38
2619Ian RingheimOK Horten13.39
2620Lars BerglundRingerike OL13.40
2621Jan Tore LudvigsenNydalens SK13.41
2622Lars HübschleIF Sturla13.42
2623Audun BjerknesMåren OK13.43
2624Per Øivind EgerKongsberg OL13.44

H 45-

5 200 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2805Vegard HaldenNydalens SK12.10
2806Einar GisholtFossum IF12.11
2807Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb12.12
2808Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12.13
2809Trond BrevikFossum IF12.14
2810Arne Håkon JørgensenSandefjord OK12.15
2811Einar TesloHadeland OL12.16
2812Bjørnar OlsrødStokke IL12.17
2813Jo WiklundNydalens SK12.18
2814Atle DengerudSteinkjer OK12.19
2815Svein Helge HøydalNydalens SK12.20
2816Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.21
2817Arild AndresenFossum IF12.22
2818Gudbrand LienHamar OK12.23
2819Thor MoenFredrikstad SK12.24
2820Lasse ArnesenHeming Orientering12.25
2821Knut HagenByåsen IL12.26
2822Per OlaussenFredrikstad SK12.27
2823Jim OlaussenHalden SK12.28
2824Dag BrenåsVarteig OL12.29
2825Knut Erling ØenHeming Orientering12.30
2826Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.31
2827Michael SætvedtGjø-Vard OL12.32
2828Jan Tore HenriksenNydalens SK12.33
2829Vidar StrandLierbygda OL12.34
2830Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.35
2831Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.36
2832Frank LøwengreenSarpsborg OL12.37
2833Knut Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.38
2834Bjørn Erik ReinsethNydalens SK12.39
2836Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK12.41
2837Kjetil BjørloHalden SK12.42
2838Jon Iver BakkenNydalens SK12.43
2839Arne TorgersenBækkelagets SK12.44
2840Jens Even StorhovFreidig12.45
2841Nils Inge BrurbergIF Sturla12.46
2842Svein MelbySarpsborg OL12.47
2843Arne BujordetKristiansand OK12.48
2844Bjørn Axel GranHalden SK12.49
2845Jørn MoeFet OL12.50
2846Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.51
2847Erik SaugerudKonnerud IL12.52
2849Nils BerganNydalens SK12.54
2850Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.55
2851Ole Petter HaugenNydalens SK12.56
2852Geir BråtenVegårshei IL12.57
2853Torgeir E. AndersenEiker OL12.58
2854Lars KrügerNydalens SK12.59
2855Svein GranerudAsker Skiklubb13.00
2856Are StrandlieGjø-Vard OL13.01
2857Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.02
2858Terje MelsomFossum IF13.03
2859Håkon DanevadÅs-UMB Orientering13.04
2861Ronny RykkjeFana IL13.06
2862Ivar MølnvikFossum IF13.07
2863Tore BredalenNittedal OL13.08
2864Olav Kristian BirkelandHalden SK13.09

H 50-

5 000 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2475Anders FossøyNotodden OL12.25
2476Bjørn Are CarlssonFossum IF12.26
2477Peer StiansenNydalens SK12.27
2479Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn12.29
2480Erlend SlokvikNydalens SK12.30
2481Audun StrandlieGjø-Vard OL12.31
2482Magne MaursetÅs-UMB Orientering12.32
2483Kjell Einar AndersenVarteig OL12.33
2484Eirik TandrevoldFossum IF12.34
2485Helge StubberudNydalens SK12.35
2486Øystein MelbyHamar OK12.36
2487Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK12.37
2489Andreas HuberHamar OK12.39
2490Terje DengerudNydalens SK12.40
2491Frank SvarødIdd Sportsklubb12.41
2492Axel BromanderFredrikstad SK12.42
2493Tormod JensenSarpsborg OL12.43
2494Per SandbergNydalens SK12.44
2495Harald BergeLøten o-lag12.45
2496Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL12.46
2497Roar NilsenSandefjord OK12.47
2499Trond Ivar TømmervoldHamar OK12.49
2500Roar GrandeKongsberg OL12.50
2501Knut Edvard HellandRingerike OL12.51
2502Ivar MaalenÅs-UMB Orientering12.52
2503Tibor VáriIF Sturla12.53
2504Øyvind Roger HansenRøyken OL12.54
2505Mads LillevoldÅs-UMB Orientering12.55
2506Thor Inge TollehaugEiker OL12.56
2507Terje HenriksenAsker Skiklubb12.57
2508Sven SimonsenFredrikstad SK12.58
2509Harald KvisliNotodden OL12.59
2510Leif ErikssonModum OL13.00
2511Per Arne KarlsenØstmarka OK13.01
2512Onno VerberneOL Toten-Troll13.02
2513Bjørn Victor LarsenKongsberg OL13.03
2514Njål SvingheimKonnerud IL13.04
2515Are NjåsteinIL Tyrving13.05
2516Martin GranlyLillomarka OL13.06
2517Roar PedersenOppsal Orientering13.07
2518Bjørn Henning GrandalIL Tyrving13.08
2519Bjørn GodagerGjø-Vard OL13.09
2520Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett13.10
2521Jon BjørgumKristiansand OK13.11
2522Rune TeiglandØstmarka OK13.12
2523Snorre FrydenlundIF Sturla13.13
2524Bjørn BakkevigHeming Orientering13.14
2525Klaus HorneIL Tyrving13.15
2526Halvor JutulstadBækkelagets SK13.16
2527Tore LindaasElverum OK13.17
2528Kristian KalagerAsker Skiklubb13.18
2530Sverre OttesenVaregg Fleridrett13.20
2531Egil EideIL Tyrving13.21
2533Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn13.23
2534Morten KarlsenMåren OK13.24
2536Andreas ErichsenNydalens SK13.26
2537Øystein KildahlØstmarka OK13.27
2538Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL13.28
2539Morten JohnsenArnadal IL13.29
2540Truls AngellLillomarka OL13.30
2541Gløer WinsvoldSentrum OK13.31
2542Øyvind DrageKongsberg OL13.32
2543Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)13.33
2544Gaute LangaasNydalens SK13.34
2545Kristian KihleRingerike OL13.35
2547Stein Arne NegårdVang OL13.37
2548Lars FremstadLarvik OK13.38
2549Ole Johnny PetersenEiker OL13.39

H 55-

4 600 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2399Arild KirkerødSarpsborg OL12.59
2401Tron Erik HovindRaumar Orientering13.01
2402Øystein RuudFredrikstad SK13.02
2403Erlend AamodtNydalens SK13.03
2404Harald ThonIF Sturla13.04
2405Lars HjermstadFossum IF13.05
2406Torgeir StrandhagenRøyken OL13.06
2407Åge AashamarFlosta IL13.07
2408Per SchancheAsker Skiklubb13.08
2409Jørn NordbrødenHalden SK13.09
2410Nils HæstadFossum IF13.10
2411Kjell MarksetIL Koll13.11
2412John HofossHadeland OL13.12
2413Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL13.13
2414Roger MostueOppsal Orientering13.14
2415Malcolm CampbellWarrior OC13.15
2416Knut SaueIL Tyrving13.16
2417Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13.17
2418Morten DueMåren OK13.18
2419Tormod ØvergaardVestre Akers SK13.19
2420Rolf Gunnar BredesenFossum IF13.20
2421Eirik Næss-UlsethNydalens SK13.21
2422Richard Zeiner-GundersenFossum IF13.22
2423Trond HegnaAsker Skiklubb13.23
2424Ove MartinsenHauketo IF13.24
2426Øyvind SørlieHadeland OL13.26
2427Per Kristian EkebergIL Tyrving13.27
2428Einar JensenNydalens SK13.28
2429Bjørn ÅstorpSarpsborg OL13.29
2430Sigbjørn ModalsliFossum IF13.30
2431Donald SkantzeIL Tyrving13.31
2432Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering13.32
2433Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL13.33
2434Tor Ragnar AndersenHalden SK13.34
2435Torolf MuriSarpsborg OL13.35
2436Lars-Erik FiskumIL Tyrving13.36
2437Per Gunnar DahlRingerike OL13.37
2438Geir Holm GundersenIF Sturla13.38
2439Bjørn WilladssenHeming Orientering13.39
2440Øyvind GylverAsker Skiklubb13.40
2441Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.41
2442Trygve TveteråsFredrikstad SK13.42
2443Gunnar VeastadLillehammer OK13.43
2444Anton PlaianAsker Skiklubb13.44
2445Harald HoviSkien OK13.45
2446Leif BergersenAsker Skiklubb13.46
2447Ketil ÅstebølOppsal Orientering13.47
2448Jack BjørnsenKristiansand OK13.48
2449Pål Woldstad HanssenEiker OL13.49

H 60-

4 000 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2359Hugo ChristiansenNotodden OL12.09
2360Petter NæssOppsal Orientering12.10
2361Hans O AugedalAsker Skiklubb12.11
2362Tom A. KarlsenFredrikstad SK12.12
2363Einar LundHamar OK12.13
2364Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering12.14
2365Bent GalborgenSkaukameratene OL12.15
2366Morten JohannessenRøyken OL12.16
2367Paul SkjakerHadeland OL12.17
2368Arne TiltnesIL Tyrving12.18
2369Rune HalkeVestre Akers SK12.19
2370Harald AasheimOppsal Orientering12.20
2371Stein TurtumøygardMåren OK12.21
2372Are EriksenOslostudentenes IK12.22
2373Atle RemmePorsgrunn OL12.23
2374Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb12.24
2375Ragnar Niemi BergStokke IL12.25
2376Hans HusebySarpsborg OL12.26
2377Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett12.27
2378Tor Arne StoksethFredrikstad SK12.28
2379Rolf LundeEiker OL12.29
2380Svein AckenhausenKonnerud IL12.30
2381Anders FjogstadOppsal Orientering12.31
2382Frode SandersenNittedal OL12.32
2383Per Chr. HagenBø OL12.33
2384Sjur GjestvangOL Toten-Troll12.34
2385Svein S JacobsenIL Tyrving12.35
2386Erling SkjelbekOppsal Orientering12.36
2387Øivind BergetSarpsborg OL12.37
2388Per StensethFredrikstad SK12.38
2389Ola BroxOL Toten-Troll12.39

H 65-

3 600 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2292Kjell RøkkeIL Tyrving12.57
2293Jimmy NordliTrøsken IL12.58
2294Per AagaardHeming Orientering12.59
2295Hasse BergstrømIL Tyrving13.00
2296Dag KaasHeming Orientering13.01
2297Eldar BørsumBækkelagets SK13.02
2298György HorvatiIL Tyrving13.03
2299Arne LandeBø OL13.04
2300Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering13.05
2301Tore AabergIndre Østfold OK13.06
2302Frode StensrudOL Trollelg13.07
2303Bjørn SandelienHeming Orientering13.08
2304Per Ove LindemarkTrøsken IL13.09
2305Lars Martin GjeinStokke IL13.10
2306Jørgen HolmboeIL Tyrving13.11
2307Thor PalmgrenHalden SK13.12
2309Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13.14
2310Anders Johan KrosbyFredrikstad SK13.15
2311Roar BjordalOppsal Orientering13.16
2312Rolf GjølbergLarvik OK13.17
2313Trond WettergreenDriv IL13.18
2314Trond FeiringHamar OK13.19
2315Per FosserIndre Østfold OK13.20
2316Geir ArnesenBærums Skiklub13.21
2317Leif BokerødIdd Sportsklubb13.22
2318Runar KittilsenStokke IL13.23
2319Bjørn SpjelkavikIL Tyrving13.24
2320Knut Vidar JohansenMåren OK13.25
2321Georg KapperudOppsal Orientering13.26
2322Thorolf TrolsrudBotne SK13.27

H 70-

2 800 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2928Trygve FosseGimle IF13.13
2929Lasse VråleIF Sturla13.14
2930Lars Magne KlovningPorsgrunn OL13.15
2931Roger TorperSkaukameratene OL13.16
2932Magnar ØvreåsBotne SK13.17
2933Knut JacobsenSandefjord TIF13.18
2934Ivar Louis BergIF Sturla13.19
2935Åge ThorjussenOK Skeidi13.20
2936Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.21
2937Ronald BjervaDrangedal OL13.22
2938Steinar RuudKonnerud IL13.23
2939Bjørn GunnerødAsker Skiklubb13.24
2940Bjørn W. LudvigsenIF Sturla13.25
2941Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK13.26
2942Ingar HåkonsenKongsberg OL13.27
2943Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK13.28
2944Einar HemLillomarka OL13.29
2945Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange13.30
2946Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL13.31
2947Harry BergseterRomsås IL13.32
2948Thor EdvardsenLarvik OK13.33
2949Nils UttersrudEidsvoll OL13.34
2950Erling TidemannLommedalens IL13.35
2951Jon Vegard LundeLillehammer OK13.36
2952Arne ØfsthusAsker Skiklubb13.37

H 75-

2 800 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2882Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12.27
2883Gunnar HaugGjø-Vard OL12.28
2884Ole Einar DalenRingerike OL12.29
2886Einar JørundlandOK Sør12.31
2887per MeilandLommedalens IL12.32
2888Magnar ReppesgårdHedrum OL12.33
2889Carl-Fred. KolderupStabæk IF12.34
2890Oddvar GjelstadSandefjord OK12.35
2891Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn12.36
2892Odd GunbjørnsenKonnerud IL12.37
2893Arne Chr. ScheieØstmarka OK12.38
2894Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn12.39
2895Arne LieStokke IL12.40
2896Arne StrandlieGjø-Vard OL12.41
2897Svein SolerødOL Toten-Troll12.42
2898Egil RyghOL Tønsberg og omegn12.43
2899Iver RognstadHadeland OL12.44
2900Tor DrageHaugerud IF12.45
2901Bjørn EgnerHeming Orientering12.46
2902Ronald InglingstadOppsal Orientering12.47
2903Ingvald SevaldsonIL GeoForm12.48
2904Odd KletteliBækkelagets SK12.49
2905Jappe BlomhoffHeming Orientering12.50
2906Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL12.51

H 80-

2 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2964Aage MellaØstmarka OK13.11
2965Kjell H. EriksenFossum IF13.12
2966Tor E. HenriksenLillomarka OL13.13
2967Birger GarbergRingerike OL13.14
2968Ole SannesLillomarka OL13.15
2969Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK13.16
2970Ørnulf FremmingHaugerud IF13.17
2971Helge KvaaseBækkelagets SK13.18
2972Thor EggenMåren OK13.19

H 85-

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2953Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL13.00

Direkte N

1 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2122Daniel BedasFossum IF14.01
2129Torbjørn BogenIF Sturla14.08
2130Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL14.09
2131Liv Berit ArenthIF Sturla14.10

Direkte C

2 900 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5000Gøril Lucasen-PoppeFredrikstad SK12.00
5001Guro NerengFredrikstad SK12.00
5002Ola KihleRingerike OL12.00
5003Hege Næss BjørgulHalden SK12.00
5004Lill-Kristin EngerModum OL12.00
5005Johan BrunborgBækkelagets SK12.00
5006Anne FløLillomarka OL12.00
5007Toril EineFossum IF12.00
5008Jens Kjær JørgensenMåren OK12.00
3041Astrid BakkenBækkelagets SK12.30
3029Ole MarskarOK Moss13.01
3031Solveig SælFossum IF13.03
3032Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering13.04
3033Vegard Falch HillestadHalden SK13.05
3034Arild BergslandTrøsken IL13.06
3035Kirsti NorstedHalden SK13.07
3036Berit FallerOK Øst13.08
3037Siri SpjelkavikIL Tyrving13.09
3038Judit BanfiÅs-UMB Orientering13.10
3039Ellen BjervaDrangedal OL13.11
3040Erik HasliSynnfjell OK13.12
3042Sjur GrindstuenPanserbataljonen13.14
3043Marit BromanderFredrikstad SK13.15
3044Anne NilsenÅs-UMB Orientering13.16
3045Nils TveiteÅs-UMB Orientering13.17
3046Per Olaf KlemsdalVarteig OL13.18
3048Arnfinn SjønnesenNittedal OL13.20
3049Monica NordbrødenHalden SK13.21
3050Tove I. LundeFredrikstad SK13.22
3051Lillis RabbingNydalens SK13.23
3052Kristin SletnerRøyken OL13.24
3053Carlos Hernandez VråleKonnerud IL13.25
3054Kari LundNittedal OL13.26
3055Svein-Tore NarvestadHalden SK13.27
3056Liv-Hege Roberg GhabeliOL Trollo13.28
3057Ragnhild NerstenFossum IF13.29
3058Jorunn Kirsti KrosbyFredrikstad SK13.30
3059Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering13.31
3060Kjersti FrøislandVang OL13.32
3061Fredrik GudmestadFredrikstad SK13.33
3062Kristin HjortlandLarvik OK13.34
3063Ellen Sofie RuudEiker OL13.35
3064Thor NorderudIL Tyrving13.36
3065Jan Erik PockrandtFredrikstad SK13.37
3066Svend Kristian EidstenIF Sturla13.38
3067Tor KaurinMåren OK13.39

Direkte A

5 000 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3068Luchsinger PirjoKongsberg OL12.00
3070Tom WahlgrenSarpsborg OL12.02
3071Tove S. WahlgrenSarpsborg OL12.03
3072Kristin GrindstadSarpsborg OL12.04
3073Espen SvaeSarpsborg OL12.05
3074Erlend RåheimOK Øst12.06
3075Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.07
3076Inger Johanne EikelandNydalens SK12.08
3077Pål HellerudHalden SK12.09
3078Roar TønnessenKongsberg OL12.10
3079Bent HaflanOL Tønsberg og omegn12.11
3080Stian OverskeidIndre Østfold OK12.12
3081Tove StrandMåren OK12.13
3082Lars AurebekkFredrikstad SK12.14
3083Kristian RudBækkelagets SK12.15
3085Bjørn Olav AaslundFet OL12.17
3086Christine Turter SandvoldNydalens SK12.18
3087Geir NilsenViul OK12.19
3088Vidar BenjaminsenLillomarka OL12.20
3090Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.22
3091Rune RystadNydalens SK12.23
3092Pål HoffFossum IF12.24
3093Jens Olav KløvrudLillomarka OL12.25
3094Jan SølvbergFossum IF12.26
3095Kristian BjørgulHalden SK12.27
3096Henriette StoraasNOTEAM12.28
3097Kjell BlomsethÅs-UMB Orientering12.29
3098Espen DanevadFredrikstad SK12.30
3110Arne ArnesenHamar OK12.42
3111Iliana ShandurkovaHalden SK12.43
3112Dag StrislandKolbotn og Skimt OL12.44
3113Marianne MyklebustHamar OK12.45
3114Andrea Myre JohaugOs IL12.46
3115Kamilla OlaussenFredrikstad SK12.47
3116Øyvind RanestadHamar OK12.48
3117Dag WangLillomarka OL12.49

Annonser

IOF Eventor