Norsk Orientering

Startliste for Resultatene fra Sprint i Stavanger

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Resultatene fra Sprint i Stavanger
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 8 september 2019

D 11-12

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Norah BreivoldGanddal IL13.00

D 15-16

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb13.08
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)13.10

D 17

2 600 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid LamarkGanddal IL13.10
0Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb13.11
0Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb13.12
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb13.13
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.15
0Mariann SveinsvollGanddal IL13.16
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.17
0Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)13.18
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.19
0Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb13.20

H -10

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)13.00

H 11-12

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Peder OrstadGanddal IL13.00
0Bjørnar RisaStavanger Orienteringsklubb13.00
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.00

H 13-14

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)13.04
0Erik WathneSandnes IL (Rogaland)13.05
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.06

H 15-16

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)13.01
0Øyvind LamarkGanddal IL13.02
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13.03
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.06
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.07

H 17

3 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trond Sigurd FotlandEgersund OK13.10
0Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb13.11
0Trond LamarkGanddal IL13.12
0Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb13.13
0Fredrik OmdalGanddal IL13.14
0Erik LimaGanddal IL13.16
0Jack KoskySouthdowns Orienteers13.17
0Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)13.18
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL13.19
0Magnus Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)13.20
0Helge RisaStavanger Orienteringsklubb13.21
0Joar EilevstjønnGanddal IL13.22
0Jørgen BreivoldGanddal IL13.23
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)13.24
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb13.25

Nybegynnerløype

1 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Daniel EilevstjønnGanddal IL13.00
0Henrik EilevstjønnGanddal IL13.00
0Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb13.00
0Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb13.00
0Karen OrstadGanddal IL13.00
0Liven OrstadGanddal IL13.00

H 70

2 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb13.08
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.14
0Jan VærpSøgne og Songdalen OK13.15
0Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb13.17
0Kjell SvihusGanddal IL13.19

D 70

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.11
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13.13

A-Åpen

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida KolstøEgersund OK13.20
0Arild SvihusGanddal IL13.21

C-Åpen

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ådne OrstadGanddal IL13.00

Annonser

IOF Eventor