Norsk Orientering

Startliste for NM Langdistanse jr. og sr.

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM Langdistanse jr. og sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: torsdag 8 september 2011

D17-18

5 540 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501152516Henrik ElvestadGolden Goal o-klubb09.48
506157218Mali Galaaen RøssethSelbu OK09.58
507133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering10.00
509121000Åsta WibeFrol IL10.04
510114842Emilie Westli AndersenLøten OL10.06
512158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL10.10
513158426Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL10.12
514149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn10.14
515141628Mari Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering10.16
516144100Marthe RuttenborgGjø-Vard OL10.18
517143168Ingrid OkkenhaugVerdal OK10.20
519142140Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF10.24
52078840Sigrid Bech UrlandKorgen IL10.26
521149164Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering10.28
522157054Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering10.30
525119544Camilla HengebølFossum IF10.36
526152622Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering10.38
527145119Solveig BlindheimLillomarka OL10.40
528116474Malena Asheim BirkelandHalden SK10.42
529160719Guro VassendPorsgrunn OL10.44
530123583Gry GranstedtHalden SK10.46
532123851Marianne Opsahl BredesenFossum IF10.50
533142814Marie Nordbye NybøKonnerud IL10.52
534145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett10.54
535160413Marte Fallbakken BergeLøten OL10.56
536147466Kristine BergliaEiker OL10.58
53797462Jorunn KvaklandFreidig11.00
538158175Eli Marita ForsethOL Trollelg11.02
539147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.04
540144663Gunvor Hov HøydalFossum IF11.06
541158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.08
542129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering11.10
543123571Siri KollerudLillomarka OL11.12
545159035Runa FremstadLarvik OK11.16

D19-20

5 930 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
607129749Berit-Kristine LimaGanddal IL09.42
60892396Ina Charlotte MoeSandefjord OK09.44
610149322Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL09.48
61392431Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett09.54
614129418Marit Rønning SkoglundByåsen IL09.56
61594138Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering09.58
61692387Kristine FjeldboSandefjord OK10.00
617167021Rannveig JørgensenFrol IL10.02
618152433Synne BaklidKonnerud IL10.04
620168482Elena RoosHalden SK10.08
621151216Trine BreenRaumar Orientering10.10
623145077Marion HuberTynset IF10.14
624157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.16
625103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering10.18
626156878Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL10.20
62882166Elin-Kristin HemSandefjord OK10.24
629145232Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL10.26
630152511Ingjerd MyhreKongsberg OL10.28
632165112Audhild Bakken RognstadLillehammer OK10.32
633158223Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK10.34
634158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK10.36
635152432Maren Jansson HaverstadKonnerud IL10.38
636116517Oda WennemoRaumar Orientering10.40
637152434Anette BaklidKonnerud IL10.42
638141644Marte NarumOL Vallset/Stange10.44
63980034Therese HaareKonnerud IL10.46

D21

7 980 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206158053Kristin ÅstebølNTNUI11.36
207Hollie OrrHalden SK11.38
208152506Mari Jevne ArnesenNTNUI11.40
209159015Maiken FlåganKongsberg OL11.42
21079803Silje Borge HoviNTNUI11.44
211145295Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL11.46
212111920Tone E LyeIL Tyrving11.48
213150597Camilla StridsklevNTNUI11.50
21562530Marianne DæhliNTNUI11.54
216147252Siri EidnesIL Bul-Tromsø11.56
21780355Julie Finsrud LandeEidskog OL11.58
218123579Hanne VefsnmoNTNUI12.00
219138584Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.02
22096612Lisbeth VollNTNUI12.04
222146052Hanne NøvikNTNUI12.08
22396257Mari Jellum HelgerudKongsberg OL12.10
225152658Marte ReenaasWing OK12.14
22643837Emma LähdekorpiNydalens SK12.16
229110024Toril NesÅs-UMB Orientering12.22
230152727Kari SvingheimVaregg Fleridrett12.24
231129559Sofie AarnesNTNUI12.26
232168285Sara ProforsFrol IL12.28
233152460Linn HokholtLillomarka OL12.30
234151290Randi Johanne SkjerveFrol IL12.32
235158970Heidi TronbølNydalens SK12.34
23680719Guro TorpeNTNUI12.36
237152306Britta FismenNydalens SK12.38
238141053Iliana ShandurkovaHalden SK12.40
239149011Helen PalmerWing OK12.42
241153681Lone BrochmannEiker OL12.46
243141095Mariann UlvestadBækkelagets SK12.50
244101589Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL12.52
245134542Marit KahrsBækkelagets SK12.54
246154255Nicole RagvinNydalens SK12.56
247153551Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK12.58
248160867Gøril Rønning SundFrol IL13.00
249152186Tone WigemyrBækkelagets SK13.02
250146575Line HagmanNTNUI13.04
251152480Marianne AndersenKonnerud IL13.06
252126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL13.08
253152465Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.10
254152513Mari FastingNTNUI13.12
255136383Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK13.14
256159016Kine GulliksenBækkelagets SK13.16
25763829Hanne SandstadFreidig13.18
258129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK13.20
259170606Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.22

H17-18

7 290 m, 86 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305123879Tobias SolliSkien OK09.49
306155776Gustav FiskumIL Tyrving09.51
307160417Asbjørn OlsenLøten OL09.53
308137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett09.55
309158397Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn09.57
310160980Petter ReistadIL Tyrving09.59
311146548Sigurd FlåganKongsberg OL10.01
312123823Erlend IsachsenAsker Skiklubb10.03
314158429Kasper StadaasHeming/Njård OL10.07
31561057Øyvind StrandeRingerike OL10.09
316151136Åsmund WennemoRaumar Orientering10.11
317123575Adrian OpheimMåren OK10.13
318156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering10.15
319158081Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering10.17
32180077Sindre JohannessenWing OK10.21
322158722Halvard KværnaØstmarka OK10.23
323160462Brage SætherFreidig10.25
324160977Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving10.27
325141116Sigurd StenvikByåsen IL10.29
326152699Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering10.31
327124731Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering10.33
328117697Marius Borge HeirFossum IF10.35
329132447Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb10.37
330113165Hans HerbergGjø-Vard OL10.39
33189054Lars Henrik ThonIF Sturla10.41
33263825Sebastian TorgersenBækkelagets SK10.43
334134226Olav VestølVegårshei IL10.47
335168555Hallvard HaugenFossum IF10.49
336124681Geir Inge KeiseråsIL Leik10.51
337160425Morten BujordetKristiansand OK10.53
338145803Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL10.55
339129118Ola KvisleAsker Skiklubb10.57
34089644Oscar BerlinEiker OL10.59
34198535Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn11.01
34286276Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg11.03
343138544Terje Dalen SørgårdByåsen IL11.05
344134240Erik TrøenLierbygda OL11.07
345124727Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL11.09
346124181Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb11.11
348154049Eirik Skoglund GodalLillomarka OL11.15
349158252Nikolai Korvald SkaareNydalens SK11.17
350138540Erlend RaastadSkien OK11.19
351123905Sigurd Oxaas WieMo OK11.21
35296479Kristian ØienOL Trollelg11.23
353157135Lars SkantzeIL Tyrving11.25
354132052Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb11.27
355158109Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb11.29
356116445Tord E. AndersenEiker OL11.31
357160790Harald KalagerAsker Skiklubb11.33
358160439Johannes SvendsenOL Trollelg11.35
35987109Sindre BækLøten OL11.37
360168344Anders EmilssonOppsal IF Orientering11.39
361116492Ørjan RykkjeFana IL11.41
362157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK11.43
36378355Per Ola OttesenVaregg Fleridrett11.45
364153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL11.47
365160416Håkon GodagerLøten OL11.49
367141685Øystein StorsveenLøten OL11.53
368158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering11.55
369153898Thorstein WangLillomarka OL11.57
370139549Paul SirumFrol IL11.59
37183083Simen Eid NielsenNydalens SK12.01
372158400Johannes NarumHamar OK12.03
37388629Håvard HagaRaumar Orientering12.05
374160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.07
37580796Espen SundsvikFrol IL12.09
376139527Mathias DrageKongsberg OL12.11
377131410Thomas SchiveOK Moss12.13
378154253Oskar RøenVaregg Fleridrett12.15
379168505Ove BaardsgaardOL Trollelg12.17
381116401Johan HoelRaumar Orientering12.21
382132619Sindre SandvenKongsberg OL12.23
383166001Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering12.25
384134061Torjus RaaVaregg Fleridrett12.27
385157150Jørgen MadslienNydalens SK12.29
386130677Martin RønningFreidig12.31
387146564Fredrik RaastadSkien OK12.33
388157073Anders BjergaardNydalens SK12.35
389151138Borger MelsomFossum IF12.37
390144862Anders VisterIndre Østfold OK12.39
391170111Dag LofthusLillehammer OK12.41
392165105Simen Jevne ArnesenHamar OK12.43
393156972Sjur HoviSkien OK12.45
39488631Magne HagaRaumar Orientering12.47
395127654Emil AhlbäckFossum IF12.49
396145310Sindre RønningTynset IF12.51

H19-20

9 420 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40483159Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb10.17
405158320Finn-Eivind EskøyFossum IF10.19
406123601Sverre Turter SandvoldNydalens SK10.21
407165079Johannes Hov HøydalFossum IF10.23
409160716Martin DammTIF Viking10.27
41195272Vemund RønnebergKonnerud IL10.31
412160981Fredrik DanielsenIL Tyrving10.33
413156787Isak BergsetIL Veten10.35
414114838Ola Bakke AashamarFlosta IL10.37
415128365Fredrik OmdalGanddal IL10.39
416125285Lasse SolheimVaregg Fleridrett10.41
41798980Sondre BakkenLillomarka OL10.43
41891526Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL10.45
419146537Håkon SandvenFana IL10.47
420139499Kristian StenerudOL Tønsberg og omegn10.49
421123573Gjermund SteinslandØvrebø/Vindbjart Orientering10.51
422130715Haakon UtbyNTNUI10.53
423132648Simen OlafsenFreidig10.55
424141087Ivar LundanesFrol IL10.57
425159534Torkil Eide SolstadIL Tyrving10.59
426160458Sindre SætherFreidig11.01
427142773Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK11.03
428120989Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11.05
429159508Morten Severin SaueIL Tyrving11.07
430158636Andreas VangstadKristiansand OK11.09
431160424Lars OwrenFreidig11.11
43283134Hans Petter MathisenNTNUI11.13
433159946Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK11.15
434160360Eskil Sande GullordGjø-Vard OL11.17
43567421Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK11.19
43689816Per Melander OftenTynset IF11.21
437Sindre GodagerGjø-Vard OL11.23
438142811Simen AamodtNTNUI11.25
439152431Eskil KinnebergRaumar Orientering11.27
440119346Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11.29
441155829Carl Petter LyngenFrol IL11.31
442157070Nicholas OskarssonLillomarka OL11.33
443132080Mats NordbrødenHalden SK11.35
444152466Jo Forseth IndgaardFrol IL11.37
445123574Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering11.39
447156962Martin VisterIndre Østfold OK11.43
44891166Petter Næss BjørgulHalden SK11.45

H21

13 760 m, 97 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
489420Magne OmestadNydalens SK09.56
566732Jan SchmidOL Trollelg09.58
6123996Håvard Krey HansenOK Silsand10.00
7139494Simen SmestadÅs-UMB Orientering10.02
8113252Vidar WenselSørreisa OL10.04
9129737Ove SætraAsker Skiklubb10.06
1262215Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering10.12
1396425Ragnar TonjerNydalens SK10.14
14147543Knut Edvard HellandRingerike OL10.16
1595870Tarjei NicolaisenOK Silsand10.18
16138202Øyvind StoksethHalden SK10.20
17123578Snorre HansenByåsen IL10.22
18139743Frode KonstIL Tyrving10.24
19129076Jan-Hugo HanssenIL Bul-Tromsø10.26
2068274Pål SkogedalAsker Skiklubb10.28
2168412Terje MaroniByåsen IL10.30
22151375Thomas Natvig ÅrstadNTNUI10.32
23151135Kasper ValestrandVaregg Fleridrett10.34
24147247Håvar Birkeland StormoenNTNUI10.36
25159002Marius ØieLøten OL10.38
26168576Sjur Messel NafstadNTNUI10.40
2789871Sigurd HynneÅs-UMB Orientering10.42
29159509Nils Petter FremmingHeming/Njård OL10.46
3098554Jon Arne SkroveRingerike OL10.48
31154257Rune RystadNydalens SK10.50
3282357Andreas MagerøyFrol IL10.52
33136566Henning SpjelkavikIL Tyrving10.54
3490369Odd-Ivan LorentsenOK Silsand10.56
35158296Matthias GilgienIL Tyrving10.58
36131266Marius WikstrømVang OL11.00
37153852Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb11.02
3878967Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK11.04
39145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett11.06
40168456Hans TrøanNydalens SK11.08
41158715Håvard TveiteÅs-UMB Orientering11.10
42145792Per WiréhnByåsen IL11.12
43129576Martin HosetNTNUI11.14
44123602Jan Tore LudvigsenNydalens SK11.16
45158703Olav HøgsetRingerike OL11.18
4677054Kristian VadHalden SK11.20
47129919Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orientering11.22
48146554Gjermund UrsetIL Bul-Tromsø11.24
49132700Kjetil OkkenhaugNTNUI11.26
50123593Mathias BenjaminsenLillomarka OL11.28
5169062Anders EinumNTNUI11.30
52165633Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering11.32
53158062Håkon BrynjulfsenOK Silsand11.34
54136568Alf Johan LimaGanddal IL11.36
56157246Magnus JohanssonKristiansand OK11.40
5784790Eivind LandeBø OL11.42
58166981Stian HallénNydalens SK11.44
59111630Eivind Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK11.46
61145317Stig Rune HolbergOK Skøynar11.50
62147077Fredrik SandalGanddal IL11.52
63158060Svein Harald HansenOK Silsand11.54
64157774Magne DæhliHalden SK11.56
65165081Asgeir Bakken RognstadNTNUI11.58
66157187Dag Steinar RagvinSkien OK12.00
67152512Espen WeltzienIL Tyrving12.02
68131426Chris ForneWing OK12.04
69129538Per Øyvind SteneNydalens SK12.06
70157743Vegard Brun SagaNTNUI12.08
71170810Magnus SvingheimRaumar Orientering12.10
7280133Sverre Waaler KaasNydalens SK12.12
73168451Vegard RuttenborgNTNUI12.14
74112811Dag AalvikNydalens SK12.16
7683152Halvor Eid NielsenNTNUI12.20
77168263Erik AxelssonHalden SK12.22
78125565Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL12.24
79158323Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orientering12.26
80170612Ola BergerWing OK12.28
81139502Emil WingstedtHalden SK12.30
82151194Vegard DanielsenKristiansand OK12.32
83132972Sindre Jansson HaverstadNTNUI12.34
84142856Eirik Martens SvensenKristiansand OK12.36
85153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering12.38
86158112Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering12.40
88123586Knut Sveinung RekaaNTNUI12.44
89159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving12.46
9198030Øystein PettersenNydalens SK12.50
92143024Espen FiskumNTNUI12.52
9380391Håvard VassendenFrol IL12.54
94152606Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering12.56
95150406Bjørn EkebergIL Tyrving12.58
96158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL13.00
97144277Øyvind HelgerudHalden SK13.02
9895863Daniel MarstonBækkelagets SK13.04
9979816Olav Johannes DeelstraNTNUI13.06
100152464Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13.08
101170610Audun WeltzienIL Tyrving13.10
103123585Mattias KarlssonBækkelagets SK13.14
104152476Hans Gunnar OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering13.16
105152391Carl Waaler KaasBækkelagets SK13.18
106160833Håvard LucasenÅs-UMB Orientering13.20
107170609Olav LundanesHalden SK13.22
109170599Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.26
110139661Torbjørn SagbergIL Tyrving13.28

Gjest D19-20

5 930 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
902Kristiina LampinenHelsingin Suuistajat09.31

Gjest D21

7 980 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Paula Iso-MarkkuKalavan Rasti11.23

Annonser

IOF Eventor