Norsk Orientering

Startliste for Fjord-O 2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2020
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / IL Tambarskjelvar
Dato: onsdag 22 juli 2020 - søndag 26 juli 2020

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-open

1 260 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65506767Simon Mitchell IversenVerdal OK10.00
227250394Jørgen Daling KorsøenFørde IL10.00
240247996Ruben Mydland HellandEgersund OK10.00
251230274Selma Vilemina SteneNydalens SK10.00
262243775Oskar SteneNydalens SK10.00
272225358Tea StokkelandÅlgård Orientering10.00
282192443Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL10.00
292230808Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL10.00
301216928Magnus FrøydLarvik OK10.00
365141052Stian IlievHalden SK11.00
378230432Eira Bronebakk JohanssonHalden SK11.00
390228513Eira MorkNotodden OL11.00
401223791Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.00
412230801Troy Victor StoksethHalden SK11.00
422217655Ivar HelgerudHalden SK11.00
538502072Inga TorbjørnsenIL Gular12.00
54994932Anne HeksemFana IL12.00
560247725Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL12.00
570247125Ola MyklatunTyrving IL12.00
14247434Tobias SkoglundGjø-Vard OL13.00
27503918Oskar Elias HeggesetFreidig13.00
40511337Sverre August HeggesetFreidig13.00
53511433Tonje HeggesetFreidig13.00
703247644Sigrid Fenne  IngierdBækkelagets SK14.00

N2-open 10-16

1 550 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13212320Rannveig Elisa EenVoss IL10.00
226224828Markus Mydland HellandEgersund OK10.00
239503099Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK10.00

N2-open 17-

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250211449Håvard Nummedal OsFørde IL10.00
640230810Bjarte                           DyngjelandFana IL12.34
537202223Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13.00

C-open 10-16

2 220 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
363211491Vilma DanevadFredrikstad SK11.00
376197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.00
62507220Jo Randar HolmøyHadeland OL13.00
121230818Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK13.25

C-open 17-

2 640 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50250364Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK10.00
63186219Bjørn StrømmeTIF Viking10.00
223203668Anne Kathrine AkselsenNydalens SK10.00
362511867Ann ViljugreinOppsal Orientering11.00
375177874Marte ChristensenOppsal Orientering11.00
522224761Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)12.00
10511590Marit BrødreskiftFreidig13.00
24203344Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering13.00
37233823Heidi Krogstad StendahlFrol IL13.00

B-open 10-16

2 920 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL10.00
361212087Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering11.00
568244027Hedda SølvbergIL Veten12.00
578212401Olve HeklandIL Gular12.00
49191251Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK13.00

B-open 17-

3 030 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8412242Lars Andreas EenVoss IL10.00
93500564Olav Gjedrem LundVerdal OK10.00
221224322Trond TaraldsenMalvik IL10.00
235207822Olav HellandEgersund OK10.00
248229671Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.00
259501592Anita E. HoleFørde IL10.00
343209949Jane Mydland HellandEgersund OK10.33
373202989Ole Johannes NedrebøOK Moss11.00
386200600Silje SelsengLierbygda OL11.00
397506922Frøydis OlaussenOppsal Orientering11.00
408197857Mia EngehultNotodden OL11.00
518213792Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL11.20
360221142Frank FinstadRaumar Orientering12.00
52078501Marit Sylte LundanesEmblem IL12.00
533212061Per Rune LandTyrving IL12.00
545226059Øistein PaulsenBergens TF12.00
556508988Marianne HeksemFana IL12.00
567184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)12.00
577502453Anne SkjærsteinTyrving IL12.00
586244029Ingunn BergsetIL Veten12.00
517213522Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL12.05
22236785Lars Olav ToloGneist, IL13.00
35191252Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK13.00
48217374Roar SkoglundGjø-Vard OL13.00
61211239Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL13.00
73165769Victor JensenGneist, IL13.00
83203660Janne Fossum MalmringFreidig13.00
103181702Kjetil JacobsenHamar OK13.00

AK-open

3 650 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108241711Jon Marius IversenVerdal OK10.00
141226297Ole Morten FrøsethVerdal OK10.00
219228415Julie DalingFørde IL10.00
233225394Alfred Daling KorsøenFørde IL10.00
246212516Gunhild Daling KorsøenFørde IL10.00
43579290Anja WingstedtHalden SK11.00
443186929Audun Midttun SystadLyn Ski11.00
451229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11.00
707501406Øystein  AmundrudStavanger Orienteringsklubb11.00
355229971Johanne Midttun SystadLyn Ski11.08
155511812Kristian KlausenNOTEAM12.00
161217248Bjørn Ivar NielsenNOTEAM12.00
575254321Erik Åstebøl-StoraasTyrving IL12.00

AL-open

4 480 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
231206305Adrian OpheimNTNUI10.00
369505183Bodil HelgerudHalden SK11.00
382208496Emil WingstedtHalden SK11.00
99211077Sturle NordeideGneist, IL13.00
117511478Olle MalmringFreidig13.00

D 9-10

2 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26223888Martine Nubdal FrøsethVerdal OK10.00
225225533Lea StokkelandÅlgård Orientering10.00
238503908Brita Svarstad HeggdalMarkane IL10.00
364217682Elise Holm NedrebøOK Moss11.00
524195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)12.00
12247511Frida Ingeborg EikangerGneist, IL13.00

D 11-12

2 220 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224503510Olina Svarstad HeggdalMarkane IL10.03
25212545Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK10.07
388202986Sofie Holm NedrebøOK Moss11.01
536248137Tiril MyklatunTyrving IL12.08
523213059Julie WoldSturla, IF12.12
11224356Eline KravdalGjø-Vard OL13.04
38217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK13.24

D 13-14

3 030 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163206044Nora HalvorsenFreidig09.51
680213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10.00
314508237Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.12
307510987Julie Mydland HellandEgersund OK10.16
299211902Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK10.20
320507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering10.24
503193091Jenny DanevadFredrikstad SK11.33
497198906Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.37
506203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11.41
509200200Minna Sofie WingstedtHalden SK11.44
500213211Sigrid Schmitt GranHalden SK11.47
647213259Idun HeklandIL Gular12.21
657213524Karoline StrandenesFana IL12.25
652501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12.29
169247684Ingrid LestebergKongsberg OL13.17
175224966Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering13.21
181180944Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL13.25

D 15-16

3 650 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
331509544Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.16
327225359Anja HoleFørde IL10.20
339503512Klara GraversenIL BUL-Tromsø10.24
335502770Mari AarsethNydalens SK10.28
507207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.41
510505752Synne SandvenNotodden OL11.44
206511858Una KittilsenFreidig13.28
208182067Ella SandstadFreidig13.36
212233868Marita AskeFreidig13.40
209510772Hedda Erica EikangerGneist, IL13.44
210511410Mathea Spets StorhovFreidig13.54
204511855Tora KittilsenFreidig13.57
211508554Maria Strømdal WikFreidig13.58
213201972Marie KravdalGjø-Vard OL13.58

D 17-A kort

3 170 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220229618Anne Marie SvarstadMarkane IL10.01
328510313Celine Vik OlsenLarvik OK10.25
332507077Ingvild BrekkeNTNUI10.29
324216950Inger Anette Vik OlsenLarvik OK10.37
34098004Synne FossøyNTNUI10.41
336229646Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering10.45
505201518Tonje HolmOK Moss11.38
508509125Kine Hallan SteiwerHalden SK11.42
502207703Randi MorkNotodden OL11.45
512504675Hege GunnerødAsker Skiklubb11.48
529192919Marie Roll-TørnqvistFana IL12.08
528220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett12.19
656208461Camilla ÖhmanNTNUI12.42
65178987Trine D. KihleRingerike OL12.46
661208924Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL12.50
646224175Jorunn Kristin Aa AlbretsenSogndal IL12.54
641224306Ingvild Lien MollandSogndal IL12.56
148207676Maj-Lisbet RønningFreidig13.00
7230817Katrin Lægreid NesHafslo Il13.02
346191341Pernille KatlaFossum IF13.50
51192307Lenka WestinPorsgrunn OL13.51
205211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL13.52
203502131Gunn Elin RudiHadeland OL13.56
207510560Marlin HaavengenKongsberg OL14.08

D 17-18

4 480 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK09.49
217217355Kristin Melby JacobsenLardal OL10.03
356213060Emma EngehultNotodden OL11.04
541510525Kristine Bog VikaneFana IL12.04
516212200Kristin LundanesEmblem IL12.12
57510900Åsne HaavengenKongsberg OL13.08
44505820Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK13.12
18502699Kristine KravdalGjø-Vard OL13.16
31505186Mari EidsmoFreidig13.20
4180130Ane Malene KolstadFreidig13.24
79233560Eva Örnhagen JørgensenOK Snab13.28

D 19-20

4 640 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3508250Jenny BaklidKonnerud IL09.50
254500589Marie LilandNydalens SK10.07
265171915Joelle MeisterNydalens SK10.11
216506934Hedda Raadal BjørloNTNUI10.15
17203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK12.20
515200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12.24
230208919Lene Berg HanssenByåsen IL13.36
243500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF13.50

D 21-

4 640 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
381511107Synnøve BråtenVegårshei IL09.53
540229691Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett09.58
347223308Roisin LongNydalens SK10.02
338192268Mariell ArntzenNydalens SK10.06
345212749Karen Oline KolstadNTNUI10.10
310221273Marianne DæhliNydalens SK10.14
349238261Ida LindkvistNTNUI10.18
78230408Helena KarlssonIFK Lidingö SOK10.19
285506689Sofie AarnesNydalens SK10.22
348506826Sofie Skyttersæter IversenNTNUI10.26
275197006Pauline Røstum BellingmoNTNUI10.30
342192304Arntraut GötschIL BUL-Tromsø10.34
322181664Audhild Bakken RognstadEmblem IL10.38
334507856Anna UlvensøenNydalens SK10.42
326206010Gunhild Rogne HallandNydalens SK10.46
350209912Ingrid OkkenhaugNTNUI10.49
294238119Mariann UlvestadNydalens SK10.52
303504622Siri UlvestadNydalens SK10.58
330500313Margrethe WisløffNTNUI10.59
403507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.03
433511334Svetlana MironovaHalden SK11.07
414511541Hedvig ÅstebølOppsal Orientering11.11
424509300Ida Marie Næss BjørgulHalden SK11.15
441506699Iliana IlievaHalden SK11.51
606185835Helene Brokstad Lund-JohansenTyrving IL12.03
551209975Helen MartinsenIL Gular12.07
572201520Gunvor Hov HøydalFossum IF12.11
581506920Marion AebiTyrving IL12.15
562180102Vilde Årøen LykkeNTNUI12.19
590509366Ingrid LundanesNTNUI12.23
598196843Marta UlvensøenEmblem IL12.27
98230288Lea Leuenbergerol norska13.03
43500002Tilla Farnes HennumNTNUI13.07
56206030Hanne SandstadFreidig13.11
68208108Martine ÅstebølFrol IL13.15
392230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.23
316203458Emilie WestinNydalens SK13.24
30206386Idunn HaavengenNTNUI13.27
8880034Therese HaareKonnerud IL13.35
368509266Malin SandstadBækkelagets SK13.53

D 35-

4 480 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89502475Valentina DimitrovaGneist, IL13.40

D 40-

4 390 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218215132Dana B. SteneNydalens SK10.00
416507713Vigdis HobølOppsal Orientering11.01
38362771Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK11.05
370246439Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.09
405506342Linda FredhOK Moss11.13
357224997Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK11.17
394197722Heidi StoksethHalden SK11.21
530184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)12.01
5214970Mari Angell-PetersenFreidig13.01
45201989Astrid KravdalGjø-Vard OL13.05
32213142Tina Strømdal WikFreidig13.09
19500046Margrete SolvikGneist, IL13.13

D 45-

4 390 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232503511Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø10.01
256207342Elise HafskjoldNydalens SK10.05
245506763Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.09
434181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.02
426207718Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering11.06
442226460Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11.10
450211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11.14
542250326Katrine Finstad LandTyrving IL12.02
9092121Berit BergsetGjø-Vard OL13.02
58179441Eli Ringstad LienGjø-Vard OL13.06
80510330Valborg MadslienLillehammer OK13.10
70505397Margot Bolstad LynumFreidig13.14

D 50-

3 650 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406246565Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL09.55
358507023Arnhild U. BråtenVegårshei IL09.57
395196856Kristin SandvenNotodden OL11.01
371199699Hanne Lerche RaadalHalden SK11.05
41796109Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.09
384181875Frauke Schmitt GranHalden SK11.17
53187530Anne Guro NøklebyRingerike OL12.01
33205987Lise ChristensenTIF Viking12.02
565237735Rannveig NordhagenFana IL12.05
46195961Gunhild KvistadSteinkjer OK12.09
59504457Ingrid KvistadKongsberg OL13.01
119500011Isa HeggedalKonnerud IL13.05
101511437Heidi ArnesenFreidig13.09
71505875Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK13.13
81511411Torunn Spets StorhovFreidig13.17
134155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK13.21
127196741Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL13.25
110508258Hege SolerødGjø-Vard OL13.29
20211041Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab13.33
91505184Gro Sandstad EidsmoFreidig13.37

D 50-K

2 920 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36211767Ann Merete HandegårdVoss IL10.03
23213635Tone HandegårdVoss IL10.07
222506781Hilde ForbordMalvik IL10.11
521188879Tone SkramRøyken OL12.04
534230398Eirin MathiesenRingerike OL12.08
546199658Marianne LykkeEmblem IL12.12
554507657Mai Helen LingaIL Gular12.13
543502572Birgitte TorbjørnsenIL Gular12.17
9246437Siren HoplandGneist, IL13.04

D 55-

3 170 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120505880Kari ChristiansenSandefjord OK09.53
111203515Linda HanssenØstmarka OK10.05
234245577Inger Tone NygårdEgersund OK10.09
695197152Britt KarlsenAskøy Il10.10
418209283Heidi SchatvetNotodden OL11.02
428506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.06
53261802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)12.02
247506132Kjersti HovFossum IF12.06
269199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL13.06
142187205Hege HeibergHadeland OL13.10
72507612Ingrid SandvollGneist, IL13.14
82207694Nina Lokøen KnudsenGneist, IL13.22
92181855Tove HeimdalKonnerud IL13.26
258192378Rine HanssenByåsen IL13.30
1351001114Anne-Kathrine TorvundGneist, IL13.34
102241764Anne FjeldstadÅrstad IL13.38
128511434Unn Hilde HeggedalKongsberg OL13.42

D 60-

3 030 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
280511878Olaug F MydlandEgersund OK10.10
112222555Kjellaug GrødemVoss IL10.14
270511831Aslaug Thingnes BøMarkane IL10.18
437500607Anne SørumIndre Østfold OK11.23
453502919Grete Synnøve B HoviSkien OK11.27
419508903Marianne SpanliLierbygda OL11.31
429511592Gunhild HennumLierbygda OL11.35
445500499Helga HaverstadLierbygda OL11.39
595222047Randi NilstadTyrving IL12.07
60376186Cathrine NorvikRøyken OL12.11
610230687Inger SchibstedRøyken OL12.15
616200601Bjørg SvanbergRøyken OL12.19

D 65-

2 920 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84181113Lis DæhliLøten o-lag10.40
387511801Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK11.08
611211515Siren GreveBergens TF12.16
60486999Herdis AlvheimFana IL12.20
374203320Inger FinstadRaumar Orientering12.24
587234973Inger TiltnesTyrving IL12.24
596217014Nina SoligardBergens TF12.28
74203585Reidun Fallan SmaavikFreidig13.08
104150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13.12
94224483Lill Ramberg SkappelLillehammer OK13.16

D 70-

2 920 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249506686Anne-Lise BrenneOL Trollelg10.15
409197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.12
398245177Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.16
62887520Kari StrandeRingerike OL12.32
633207689Edel SlettemarkStord Orientering12.36
623241750Aud I SpjelkavikTyrving IL12.40
617215429Berit HegdalBergens TF12.44

D 75-

2 920 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
260182065Liv FeiringHamar OK10.19
420502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.20
648503360Elin DahlenRingerike OL12.48
643180128Bjørg KocbachBergens TF12.52
638208016Audny TotlandFana IL12.56
113501018Torid KvaalFreidig13.24

D 80-

2 920 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271502419Unni DrageHaugerud IF10.23

D 85-

2 920 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12292127Guldborg SøvikGneist, IL13.28

H 9-10

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
261213437Iver AarsethNydalens SK10.00
377178983Nils NikolaisenOppsal Orientering11.00
389500290Joel Bronebakk JohanssonHalden SK11.00
400224909Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK11.00
411234187Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.00
548212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)12.00
39242271Magnus LestebergKongsberg OL13.00
52238054Linus Fossum MalmringFreidig13.00

H 11-12

2 220 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
237244039Sondre HafskjoldNydalens SK10.11
85223869William Mitchell IversenVerdal OK10.13
681234332Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10.28
463225108Simen ÅnensenOppsal Orientering11.12
455181249Ville Emil WingstedtHalden SK11.18
439231520Eskil OlaussenOppsal Orientering11.22
410212631Kristian MorkNotodden OL11.26
469250265Eskil HobølOppsal Orientering11.28
431223539Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.30
421198798Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11.34
447225349Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb11.38
558224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.10
579212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)12.14
588223569Emil HeksemFana IL12.18
547213288Herman Finstad LandTyrving IL12.22
569132915Jakob UlvedalIL Veten12.26
51203343Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering13.10
114191249Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK13.22
95225465Erlend GrønliFreidig13.26
123204702Nikolai TesloHadeland OL13.32
75242272Eirik LestebergKongsberg OL13.33
64206018Jonas AlstadFrol IL13.35
105212188Kirill EikangerGneist, IL13.39

H 13-14

3 030 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150203228Erlend OtterleiØstmarka OK10.04
143213017Filip Mitchell IversenVerdal OK10.08
290213784Eskil HafskjoldNydalens SK10.19
490212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.07
486225060Sondre OlaussenOppsal Orientering11.16
474206027Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.20
468246440Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.24
478212066Rasmus EngehultNotodden OL11.25
494508129Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11.26
482239477Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.28
461212542Sigurd HobølOppsal Orientering11.29
627230415Oskar HeksemFana IL12.04
637505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.09
632224179Haakon UlvedalIL Veten12.13
642203319Jacob Finstad LandTyrving IL12.16
622211942Jens WoldSturla, IF12.17
157199257Axel Ørnhagen JørgensenOK Snab13.08
129217882Even LienGjø-Vard OL13.15
136186849Alf Petter LynumFreidig13.16

H 15-16

4 390 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126504441Tristan HalvorsenFreidig09.52
287210600Axel AaldeNydalens SK10.10
277510755Håkon GrønliFørde IL10.18
2671001235Samuel A StokkelandÅlgård Orientering10.26
458231284Ask OlaussenOppsal Orientering11.03
583511368Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12.03
592211903Brage Bell LysakerFana IL12.07
574501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12.15
564508142Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.23
553505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.31
557244006Peder NybergIL Veten12.40
147208684Magnus AlstadFrol IL13.03
100225454Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13.19
140207673Ådne Krogstad StendahlFrol IL13.27
109510704Emil GrønliFreidig13.35
154508130Lars LienGjø-Vard OL13.43
118509435Kristoffer Strømdal WikFreidig13.51
133217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13.59

H 17-A kort

3 650 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
459207899Vebjørn KvisliNotodden OL11.21
6250498Håkon MeyerHyllestad12.25
584181926Odin LingaIL Gular12.29
593127049Heine LingaIL Gular12.33

H 17-18

4 640 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
618186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett09.49
449241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL09.55
351228404Jonas AarsethNydalens SK10.48
124227791Iver Gjedrem LundVerdal OK11.02
457502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.35
116500901Gaute LindaasElverum OK11.39
107209963Mats LindaasElverum OK11.43
701230809Jens KlosterFitjar Il12.20
639222468Ådne SkjærsteinTyrving IL12.31
612224173Håkon Aa AlbretsenSogndal IL12.35
634504586Sven Bergset LangvikIL Veten12.39
624212038Leif-Inge JevnlidIL Veten12.43
629223715Tord SølvbergIL Veten12.47

H 19-20

5 020 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
354246568Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL09.55
242502140Aslak HeimdalNTNUI10.01
215502695Isak JonssonNydalens SK10.05
274506778Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.09
253225539Trygve Nummedal OsFørde IL10.13
264501418Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø10.17
55220882Even LindaasVang OL11.02
514504399Scott JuvikIL Gular12.02
527229749Elias BergsetIL Veten12.06
29195937Kristian Fredrik LynumFreidig13.02
1504578Lars SandstadFreidig13.05
229506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.06
77510690Jonas GrønliFreidig13.10
67511412Simen Spets StorhovFreidig13.14
16230426Morten Örnhagen JørgensenOK Snab13.18
97504704Vegard KittilsenFreidig13.22
42511591Jo Even KolstadFreidig13.26
2203584Håkon HolstadFreidig13.30
87508238Mats EidsmoFreidig13.34
131511436Tobias AlstadFrol IL13.39

H 21-

5 420 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
423503363Rasmus Palmqvist AslaksenVegårshei IL09.54
329510436Kenneth MydlandEgersund OK10.00
228500003Vegard GulbrandsenNTNUI10.04
309511306Sverre Turter SandvoldNydalens SK10.08
337204632Andreas G. PoldenNydalens SK10.12
293220766Markus GladEmblem IL10.16
333509244Audun HeimdalNTNUI10.20
321503558Henrik EijsinkNydalens SK10.24
241224369Jørgen FrøydLarvik OK10.28
325511307Jørgen BaklidNTNUI10.32
283194465Per Melander OftenNydalens SK10.36
315193877Bojan BlumensteinNydalens SK10.40
705223556Sindre  HoffFørde IL10.41
344509299Elias JonssonNTNUI10.44
706229601Eirik  BjørkevollOdda Il10.47
214510992Tobias KristensenNTNUI10.48
341241446Håkon Raadal BjørloNTNUI10.51
252195811Halvor SaunesNydalens SK10.54
302507605Lukas LilandNydalens SK10.57
273250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK10.58
263200010Eirik Kamstrup HovindNydalens SK10.59
448500258Thomas Natvig ÅrstadHalden SK11.04
402207805Øyvind HelgerudHalden SK11.05
353503361Andreas JohanssonHalden SK11.09
391500339Raúl FerraHalden SK11.13
432509555Olav LundanesHalden SK11.21
440509444Magne DæhliHalden SK11.25
456207606Pål SkogedalAsker Skiklubb11.29
379191591Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL11.33
366201949Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL11.37
413220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI11.41
597227726Erlend Nilsen SandnesNTNUI12.01
571200904Ivar LundanesTyrving IL12.05
589207699Rune NygaardIL Gular12.09
605507021Anders TiltnesTyrving IL12.17
539200630Magnus SandvenSogndal IL12.21
561502445Torkil Eide SolstadTyrving IL12.25
513165079Olle BoströmTyrving IL12.29
550208437Bjørn LundanesNTNUI12.33
86222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI13.01
54502476Bjarte EikangerGneist, IL13.09
106179878Mattis HoltFreidig13.13
115208726Florian SchneiderLillehammer OK13.17
580223280Ruairi LongVaregg Fleridrett13.21
76225930Isak BergsetFrol IL13.25
66188468Bjørn HaavengenKongsberg OL13.29
28511303Oskar Spets StorhovFreidig13.33
15229802Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.37
41207802Magne KnudsenGneist, IL13.41
96184369Erik Feyling HaareKonnerud IL13.45

H 35-

5 020 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
367208419Morten FredhOK Moss11.06
380500250Lacho IlievHalden SK11.10
284253820Jens Petter AndersenFjellhug/Vereide IL11.14

H 40-

4 640 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering10.58
470207903Rune Kristian MorkNotodden OL11.46
464186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.49
526205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)12.13
666230690Trond DøskelandFana IL12.49
659502358Kristoffer JacobsenTyrving IL12.51
644511101Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12.54
649504454Geir HeksemFana IL12.55
654244028Knut Gunnar UlvedalIL Veten12.58
152228350Gustav RuøFreidig13.51
145211224Ola LestebergKongsberg OL13.55
138213722Rolf AlstadFrol IL13.59

H 45-

4 480 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276230715Inge LindsethNydalens SK10.19
244511006Gard LindsethNydalens SK10.23
255185848Per Øyvind SteneNydalens SK10.27
266243812Erik Utne VieHaugesund IL Orientering10.31
286504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL10.35
295224261Knut AaldeNydalens SK10.39
427207827Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering11.00
40479095Espen DanevadFredrikstad SK11.12
415246347Thomas OlsenAsker Skiklubb11.16
393501487Øyvind StoksethHalden SK11.20
425508133Pål Christian IngierdBækkelagets SK11.24
563201844Bård HeklandIL Gular12.28
591199279Christer JensenEmblem IL12.32
57361721Christian FrøydSogndal IL12.36
552189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12.40
599199736Kenneth WesterheimStord Orientering12.44
582508700Jan KocbachFana IL12.48
17788734Andreas EklundGöteborg Majorna OK13.12
165480253Even ErlienGjø-Vard OL13.37
125508151Øyvind LienGjø-Vard OL13.44
171510329Tormod KleppaLillehammer OK13.48
146511839Pål KittilsenFreidig13.52
159179864Arild H ClausenFreidig13.53
153241712Vegard GrønliFreidig13.56
139506684Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering13.57
132193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL13.59

H 50-

4 390 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
475502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL09.56
311216648Espen LunøeNydalens SK10.02
296503965Rune GraversenIL BUL-Tromsø10.06
16680808Einar LundVerdal OK10.14
317214915Runar HafskjoldNydalens SK10.22
304507715Tom KristensenLarvik OK10.30
471504395Espen SvaeSarpsborg OL11.07
479203614Bjørnar OlsrødStokke IL11.11
487187303Kjetil BjørloHalden SK11.15
465207904Rune EngehultNotodden OL11.19
491198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.23
483181471Bjørn Axel GranHalden SK11.27
187204808Atle DengerudSteinkjer OK12.11
607215004Stig MellingRingerike OL12.27
702188882Per Arne AadlandSamnanger Il12.34
613189075Håkon WoldSturla, IF12.35
160185929Bjørnar LynumFreidig13.07
183511304Jens Even StorhovFreidig13.23
178504287Johan IvarssonFreidig13.31
19097601Jon HolstadFreidig13.39
193410506Flemming JørgensenOK Snab13.47
172510412Tomas EidsmoFreidig13.55

H 50-K

3 170 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21224118Svein OtterleiØstmarka OK10.02
60249986Vemund KongsnesØstmarka OK10.06
359204225Stein MellaOppsal Orientering11.03
396178318Jørn LimiOppsal Orientering11.07
385500563Arne KongsnesOppsal Orientering11.11
407501517Arne OlaussenOppsal Orientering11.15
372505099Steinar LågAsker Skiklubb11.19
519229435Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.03
600225325Tord Bell MykingFana IL12.38
34503919Arild HeggesetFreidig13.03
47500118Bjørn BaklidKonnerud IL13.07

H 55-

3 650 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184174874Oskar KaaløySandefjord OK09.53
488245669Geir BråtenVegårshei IL09.56
268507892Børge PedersenNydalens SK10.13
305204849Lars-Ivar dynNydalens SK10.17
257507663Geir FrøytlogEgersund OK10.25
173510694Knut Edvard HellandØstmarka OK10.29
297179391Geir PaulsenOL Trollelg10.33
288192305Atle IversenIL BUL-Tromsø10.37
466207900Harald KvisliNotodden OL11.18
484227617Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11.26
480244758Rolv Anders SystadLyn Ski11.30
476201500Kim Farnes HansenLierbygda OL11.34
472511200Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.38
620211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.06
630223940Anders BergsetIL Veten12.10
312210013Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK12.14
608245750Erik VikaneFana IL12.18
619216874Tore JuvikIL Gular12.19
645244281Jan Petter HansenIL Gular12.22
625192921Ole TørnqvistFana IL12.26
614502380Are KristiansenTyrving IL12.30
60189792Ivar BergsetIL Veten12.38
179211518Jan HauglandÅrstad IL13.18
188186192Svein Terje KolstadFreidig13.22
191507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL13.26
194506783Erik SlettumGjø-Vard OL13.30
167500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL13.38
635202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett13.42
278227681Jon KvisliBø OL13.55

H 60-

3 650 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
744230496Knut FolkestadTamberskjelvar Il10.00
799511448Jan HerstadTamberskjelvar Il10.00
200506944Rune TeiglandØstmarka OK10.04
323238112Arvid MydlandEgersund OK10.08
202203630Bernt HeggøyVoss IL10.12
498507059Ketil ÅstebølOppsal Orientering11.25
492500917Sture OttesenIndre Østfold OK11.29
504504689Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.33
495507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL11.37
664243554Christian SchibstedRøyken OL12.37
660245630Ørjan Eirik ValestrandFana IL12.41
667230702Frode LøsetRingerike OL12.45
650194511Knut OpdalMolde og Omegn IF12.49
655246640Lars Roger LundanesEmblem IL12.53
318199601Helge EriksenByåsen IL13.45
198229972Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL13.48
501480106Kjell WestinPorsgrunn OL13.49
196236502Jan SteinegerGneist, IL13.53

H 65-

3 170 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
733502120Osmund BertelesenTamberskjelvar Il10.00
289236002Sigbjørn MyhreAndebu IL10.13
696197044Egil KarlsenAskøy Il10.14
149507951Tor SørevikTIF Viking10.17
279186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb10.21
162501376Sigurd DæhliLøten o-lag10.40
477239501Harald HoviSkien OK11.10
47391022Magne VollenOslostudentenes IK11.14
467229757Bent GalborgenIndre Østfold OK11.18
436201595Øivind FadumSande Sportsklubb11.22
452197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.26
444227519Tor Ragnar AndersenHalden SK11.30
46086885Are EriksenOslostudentenes IK11.34
566229801Arne TiltnesTyrving IL12.10
585198537Morten DåsnesRingerike OL12.14
5441000972Alf PettersenTyrving IL12.18
555181793Svein LingaIL Gular12.22
609507613Torgeir StrandhagenRøyken OL12.26
602230782Audun ÅrøenEmblem IL12.30
576234917Per Ove TransethRøyken OL12.34
594165580Geir NilsenEmblem IL12.38
156206227Even HofstadFreidig13.46
174204649Ola BroxOL Toten-Troll13.50
180222213Svein AckenhausenKonnerud IL13.54
168221187Geir Holm GundersenKonnerud IL13.57

H 70-

3 170 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking10.22
313509012Harry BreilandÅlgård Orientering10.26
306192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL10.30
298146401Egil RepvikOL Trollelg10.34
319211431Torodd OsFørde IL10.38
704229701Jostein FredlyFørde IL10.48
496181968Eldar BørsumBækkelagets SK11.43
493511802Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK11.46
489220984Kjell WintherOppsal Orientering11.49
499207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb11.50
485510635Øyvind SteneAsker Skiklubb11.51
481209778Hans Roar BakkenEiker OL12.23
626510674Helge RevhaugRingerike OL12.27
636221422Atle AlvheimFana IL12.31
615501388Ladislav KocbachBergens TF12.35
621505395Hasse BergstrømTyrving IL12.39
631186015Bjørn SpjelkavikTyrving IL12.43
192501084Tor TrøanHadeland OL13.11
195186999Hans Lyder HaareKonnerud IL13.15
199511415Anders WaageFreidig13.19
189217864Øystein SkappelLillehammer OK13.23
197508132Nils Olav VennevikFreidig13.27
201236303Paul SkjakerHadeland OL13.31

H 75-

2 920 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151250467Gunnar KnudsenTIF Viking10.27
291202135Trond FeiringHamar OK10.31
144500902Per BjørkhaugTIF Viking10.35
281508982Øystein MadsenHaugerud IF10.39
300217272Helge BjaalandHeming Orientering10.43
137250614Egill KnudsenTIF Viking10.47
438186215Geir TrøanNordre Follo Orientering11.24
430226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.28
658211376Tormod DahlenRingerike OL12.49
653211544Sigvald RobberstadStord Orientering12.58
662220842Per VoldFana IL12.59
130241763Gunnar J. AlsakerÅrstad IL13.32
679245282Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb13.50

H 80-

2 920 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1821001278Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL10.50
158180915Axel IngvaldsenTIF Viking10.53
446502245Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.32
454501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.36
665208014Olav TotlandFana IL12.41
176506812Gunnar ØsterbøFreidig13.36
170230704Svein SolerødOL Toten-Troll13.40
164211480Per HauglandÅrstad IL13.44

H 85-

2 920 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308502814Tor DrageHaugerud IF10.56
462508534Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.40
18692134Oddmund SøvikGneist, IL13.48

Annonser

IOF Eventor