Norsk Orientering

Startliste for Fjord-O 2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2020
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / IL Tambarskjelvar
Dato: onsdag 22 juli 2020 - søndag 26 juli 2020

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-open

1 240 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
365141052Stian IlievHalden SK13.00
378230432Eira Bronebakk JohanssonHalden SK13.00
390228513Eira MorkNotodden OL13.00
401223791Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.00
412230801Troy Victor StoksethHalden SK13.00
422217655Ivar HelgerudHalden SK13.00
703247644Sigrid Fenne  IngierdBækkelagets SK13.00
538502072Inga TorbjørnsenIL Gular14.00
54994932Anne HeksemFana IL14.00
560247725Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL14.00
570247125Ola MyklatunTyrving IL14.00
14247434Tobias SkoglundGjø-Vard OL15.00
27503918Oskar Elias HeggesetFreidig15.00
40511337Sverre August HeggesetFreidig15.00
53511433Tonje HeggesetFreidig15.00
65506767Simon Mitchell IversenVerdal OK17.00
227250394Jørgen Daling KorsøenFørde IL17.00
240247996Ruben Mydland HellandEgersund OK17.00
251230274Selma Vilemina SteneNydalens SK17.00
262243775Oskar SteneNydalens SK17.00
272225358Tea StokkelandÅlgård Orientering17.00
282192443Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL17.00
292230808Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL17.00
301216928Magnus FrøydLarvik OK17.00

N2-open 10-16

1 360 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13212320Rannveig Elisa EenVoss IL17.00
226224828Markus Mydland HellandEgersund OK17.00
239503099Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK17.00

N2-open 17-

1 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
640230810Bjarte                           DyngjelandFana IL14.18
537202223Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett15.00
250211449Håvard Nummedal OsFørde IL17.00

C-open 10-16

2 290 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
363211491Vilma DanevadFredrikstad SK13.00
376197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering13.00
62507220Jo Randar HolmøyHadeland OL15.00
121230818Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK15.20

C-open 17-

2 750 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
362511867Ann ViljugreinOppsal Orientering13.00
375177874Marte ChristensenOppsal Orientering13.00
522224761Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)14.00
24203344Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering15.00
37233823Heidi Krogstad StendahlFrol IL15.00
50250364Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK17.00
63186219Bjørn StrømmeTIF Viking17.00
223203668Anne Kathrine AkselsenNydalens SK17.00
10511590Marit BrødreskiftFreidig20.00

B-open 10-16

3 060 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361212087Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering13.00
568244027Hedda SølvbergIL Veten14.00
578212401Olve HeklandIL Gular14.00
49191251Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK15.00
236192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL17.00

B-open 17-

3 580 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
360221142Frank FinstadRaumar Orientering13.00
373202989Ole Johannes NedrebøOK Moss13.00
386200600Silje SelsengLierbygda OL13.00
397506922Frøydis OlaussenOppsal Orientering13.00
408197857Mia EngehultNotodden OL13.00
518213792Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL14.00
52078501Marit Sylte LundanesEmblem IL14.00
533212061Per Rune LandTyrving IL14.00
545226059Øistein PaulsenBergens TF14.00
556508988Marianne HeksemFana IL14.00
567184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)14.00
577502453Anne SkjærsteinTyrving IL14.00
586244029Ingunn BergsetIL Veten14.00
517213522Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL14.01
22236785Lars Olav ToloGneist, IL15.00
35191252Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK15.00
48217374Roar SkoglundGjø-Vard OL15.00
61211239Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL15.00
73165769Victor JensenGneist, IL15.00
83203660Janne Fossum MalmringFreidig15.00
103181702Kjetil JacobsenHamar OK15.00
343209949Jane Mydland HellandEgersund OK16.37
8412242Lars Andreas EenVoss IL17.00
93500564Olav Gjedrem LundVerdal OK17.00
221224322Trond TaraldsenMalvik IL17.00
235207822Olav HellandEgersund OK17.00
248229671Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering17.00
259501592Anita E. HoleFørde IL17.00

AK-open

4 590 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43579290Anja WingstedtHalden SK13.00
443186929Audun Midttun SystadLyn Ski13.00
451229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering13.00
707501406Øystein  AmundrudStavanger Orienteringsklubb13.00
355229971Johanne Midttun SystadLyn Ski13.08
155511812Kristian KlausenNOTEAM14.00
161217248Bjørn Ivar NielsenNOTEAM14.00
575254321Erik Åstebøl-StoraasTyrving IL14.00
108241711Jon Marius IversenVerdal OK17.00
141226297Ole Morten FrøsethVerdal OK17.00
219228415Julie DalingFørde IL17.00
233225394Alfred Daling KorsøenFørde IL17.00
246212516Gunhild Daling KorsøenFørde IL17.00

AL-open

5 430 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
369505183Bodil HelgerudHalden SK13.00
382208496Emil WingstedtHalden SK13.00
99211077Sturle NordeideGneist, IL15.00
117511478Olle MalmringFreidig15.00
231206305Adrian OpheimNTNUI17.00

D 9-10

1 580 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
364217682Elise Holm NedrebøOK Moss13.00
524195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)14.00
12247511Frida Ingeborg EikangerGneist, IL15.00
26223888Martine Nubdal FrøsethVerdal OK17.00
225225533Lea StokkelandÅlgård Orientering17.00
238503908Brita Svarstad HeggdalMarkane IL17.00

D 11-12

2 290 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388202986Sofie Holm NedrebøOK Moss13.24
523213059Julie WoldSturla, IF14.10
536248137Tiril MyklatunTyrving IL14.11
38217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK15.36
11224356Eline KravdalGjø-Vard OL15.37
224503510Olina Svarstad HeggdalMarkane IL16.15
25212545Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK16.19

D 13-14

3 580 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
509200200Minna Sofie WingstedtHalden SK13.33
500213211Sigrid Schmitt GranHalden SK13.37
497198906Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK13.41
506203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb13.44
503193091Jenny DanevadFredrikstad SK13.47
647213259Idun HeklandIL Gular14.21
657213524Karoline StrandenesFana IL14.25
652501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14.29
181180944Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL15.17
175224966Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering15.21
163206044Nora HalvorsenFreidig15.25
169247684Ingrid LestebergKongsberg OL15.29
680213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering15.36
320507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering16.12
299211902Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK16.16
314508237Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø16.20
307510987Julie Mydland HellandEgersund OK16.24

D 15-16

4 590 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb13.41
510505752Synne SandvenNotodden OL13.44
206511858Una KittilsenFreidig15.15
210511410Mathea Spets StorhovFreidig15.31
209510772Hedda Erica EikangerGneist, IL15.39
204511855Tora KittilsenFreidig15.47
208182067Ella SandstadFreidig15.51
212233868Marita AskeFreidig15.55
213201972Marie KravdalGjø-Vard OL15.55
211508554Maria Strømdal WikFreidig15.58
339503512Klara GraversenIL BUL-Tromsø16.16
335502770Mari AarsethNydalens SK16.20
327225359Anja HoleFørde IL16.24
331509544Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø16.28

D 17-A kort

3 990 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508509125Kine Hallan SteiwerHalden SK13.38
512504675Hege GunnerødAsker Skiklubb13.42
505201518Tonje HolmOK Moss13.45
502207703Randi MorkNotodden OL13.48
529192919Marie Roll-TørnqvistFana IL14.04
528220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett14.33
661208924Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL14.46
65178987Trine D. KihleRingerike OL14.50
641224306Ingvild Lien MollandSogndal IL14.53
656208461Camilla ÖhmanNTNUI14.56
646224175Jorunn Kristin Aa AlbretsenSogndal IL14.59
7230817Katrin Lægreid NesHafslo Il15.02
148207676Maj-Lisbet RønningFreidig15.24
346191341Pernille KatlaFossum IF15.43
51192307Lenka WestinPorsgrunn OL15.48
203502131Gunn Elin RudiHadeland OL15.52
205211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL15.56
220229618Anne Marie SvarstadMarkane IL16.01
332507077Ingvild BrekkeNTNUI16.25
328510313Celine Vik OlsenLarvik OK16.29
324216950Inger Anette Vik OlsenLarvik OK16.33
336229646Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering16.41
34098004Synne FossøyNTNUI16.45
207510560Marlin HaavengenKongsberg OL21.08

D 17-18

5 430 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
356213060Emma EngehultNotodden OL13.04
516212200Kristin LundanesEmblem IL14.08
541510525Kristine Bog VikaneFana IL14.12
18502699Kristine KravdalGjø-Vard OL15.04
57510900Åsne HaavengenKongsberg OL15.08
69217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK15.12
31505186Mari EidsmoFreidig15.16
79233560Eva Örnhagen JørgensenOK Snab15.20
44505820Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK15.24
4180130Ane Malene KolstadFreidig15.28
217217355Kristin Melby JacobsenLardal OL16.03

D 19-20

6 010 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
515200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)14.16
17203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK14.20
3508250Jenny BaklidKonnerud IL15.32
230208919Lene Berg HanssenByåsen IL15.36
243500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF15.46
254500589Marie LilandNydalens SK16.07
265171915Joelle MeisterNydalens SK16.11
216506934Hedda Raadal BjørloNTNUI16.15

D 21-

6 010 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
381511107Synnøve BråtenVegårshei IL13.07
403507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK13.11
433511334Svetlana MironovaHalden SK13.19
414511541Hedvig ÅstebølOppsal Orientering13.23
424509300Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.27
441506699Iliana IlievaHalden SK13.52
590509366Ingrid LundanesNTNUI14.03
581506920Marion AebiTyrving IL14.07
606185835Helene Brokstad Lund-JohansenTyrving IL14.11
572201520Gunvor Hov HøydalFossum IF14.15
598196843Marta UlvensøenEmblem IL14.19
551209975Helen MartinsenIL Gular14.23
562180102Vilde Årøen LykkeNTNUI14.27
43500002Tilla Farnes HennumNTNUI15.03
68208108Martine ÅstebølFrol IL15.07
30206386Idunn HaavengenNTNUI15.11
8880034Therese HaareKonnerud IL15.15
540229691Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett15.19
316203458Emilie WestinNydalens SK15.23
56206030Hanne SandstadFreidig15.27
98230288Lea Leuenbergerol norska15.31
392230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL15.35
368509266Malin SandstadBækkelagets SK15.50
275197006Pauline Røstum BellingmoNTNUI16.02
285506689Sofie AarnesNydalens SK16.06
322181664Audhild Bakken RognstadEmblem IL16.10
345212749Karen Oline KolstadNTNUI16.14
294238119Mariann UlvestadNydalens SK16.18
326206010Gunhild Rogne HallandNydalens SK16.22
338192268Mariell ArntzenNydalens SK16.26
342192304Arntraut GötschIL BUL-Tromsø16.30
349238261Ida LindkvistNTNUI16.34
334507856Anna UlvensøenNydalens SK16.42
350209912Ingrid OkkenhaugNTNUI16.46
348506826Sofie Skyttersæter IversenNTNUI16.49
330500313Margrethe WisløffNTNUI16.52
303504622Siri UlvestadNydalens SK16.55
78230408Helena KarlssonIFK Lidingö SOK16.57
347223308Roisin LongNydalens SK16.58
310221273Marianne DæhliNydalens SK16.59

D 35-

5 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89502475Valentina DimitrovaGneist, IL15.40

D 40-

5 140 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
370246439Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.01
416507713Vigdis HobølOppsal Orientering13.05
394197722Heidi StoksethHalden SK13.09
357224997Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK13.13
38362771Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK13.17
405506342Linda FredhOK Moss13.21
530184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)14.05
45201989Astrid KravdalGjø-Vard OL15.01
32213142Tina Strømdal WikFreidig15.05
19500046Margrete SolvikGneist, IL15.09
5214970Mari Angell-PetersenFreidig15.13
218215132Dana B. SteneNydalens SK16.56

D 45-

5 140 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
450211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK13.02
426207718Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering13.06
434181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb13.10
442226460Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK13.14
542250326Katrine Finstad LandTyrving IL14.02
9092121Berit BergsetGjø-Vard OL15.02
70505397Margot Bolstad LynumFreidig15.06
80510330Valborg MadslienLillehammer OK15.10
58179441Eli Ringstad LienGjø-Vard OL15.14
256207342Elise HafskjoldNydalens SK16.01
245506763Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.05
232503511Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø16.09

D 50-

4 590 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
395196856Kristin SandvenNotodden OL13.01
371199699Hanne Lerche RaadalHalden SK13.05
41796109Sigrun NygårdAsker Skiklubb13.09
358507023Arnhild U. BråtenVegårshei IL13.13
384181875Frauke Schmitt GranHalden SK13.17
46195961Gunhild KvistadSteinkjer OK14.01
33205987Lise ChristensenTIF Viking14.08
565237735Rannveig NordhagenFana IL14.13
53187530Anne Guro NøklebyRingerike OL14.21
110508258Hege SolerødGjø-Vard OL15.01
127196741Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL15.05
119500011Isa HeggedalKonnerud IL15.09
91505184Gro Sandstad EidsmoFreidig15.13
20211041Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab15.17
81511411Torunn Spets StorhovFreidig15.21
101511437Heidi ArnesenFreidig15.25
71505875Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK15.29
406246565Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL15.33
59504457Ingrid KvistadKongsberg OL15.37
134155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK15.41

D 50-K

3 060 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
546199658Marianne LykkeEmblem IL14.04
543502572Birgitte TorbjørnsenIL Gular14.05
534230398Eirin MathiesenRingerike OL14.08
521188879Tone SkramRøyken OL14.12
554507657Mai Helen LingaIL Gular14.17
9246437Siren HoplandGneist, IL15.04
222506781Hilde ForbordMalvik IL16.03
36211767Ann Merete HandegårdVoss IL16.07
23213635Tone HandegårdVoss IL16.11

D 55-

3 990 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
418209283Heidi SchatvetNotodden OL13.02
428506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL13.06
247506132Kjersti HovFossum IF14.02
53261802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)14.06
1351001114Anne-Kathrine TorvundGneist, IL15.06
92181855Tove HeimdalKonnerud IL15.10
142187205Hege HeibergHadeland OL15.14
102241764Anne FjeldstadÅrstad IL15.18
72507612Ingrid SandvollGneist, IL15.22
269199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL15.26
82207694Nina Lokøen KnudsenGneist, IL15.30
128511434Unn Hilde HeggedalKongsberg OL15.34
695197152Britt KarlsenAskøy Il15.37
258192378Rine HanssenByåsen IL15.38
120505880Kari ChristiansenSandefjord OK15.42
234245577Inger Tone NygårdEgersund OK16.05
111203515Linda HanssenØstmarka OK16.09

D 60-

3 580 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
429511592Gunhild HennumLierbygda OL13.23
445500499Helga HaverstadLierbygda OL13.27
419508903Marianne SpanliLierbygda OL13.31
453502919Grete Synnøve B HoviSkien OK13.35
437500607Anne SørumIndre Østfold OK13.39
610230687Inger SchibstedRøyken OL14.07
616200601Bjørg SvanbergRøyken OL14.11
595222047Randi NilstadTyrving IL14.15
60376186Cathrine NorvikRøyken OL14.19
270511831Aslaug Thingnes BøMarkane IL16.10
112222555Kjellaug GrødemVoss IL16.14
280511878Olaug F MydlandEgersund OK16.18

D 65-

3 060 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
387511801Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK13.04
84181113Lis DæhliLøten o-lag13.51
374203320Inger FinstadRaumar Orientering14.14
611211515Siren GreveBergens TF14.16
596217014Nina SoligardBergens TF14.20
587234973Inger TiltnesTyrving IL14.24
60486999Herdis AlvheimFana IL14.28
74203585Reidun Fallan SmaavikFreidig15.12
94224483Lill Ramberg SkappelLillehammer OK15.16
104150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL15.20

D 70-

3 060 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
398245177Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.12
409197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK13.16
633207689Edel SlettemarkStord Orientering14.32
617215429Berit HegdalBergens TF14.36
623241750Aud I SpjelkavikTyrving IL14.40
62887520Kari StrandeRingerike OL14.44
249506686Anne-Lise BrenneOL Trollelg16.15

D 75-

3 060 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
420502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb13.20
648503360Elin DahlenRingerike OL14.48
638208016Audny TotlandFana IL14.52
643180128Bjørg KocbachBergens TF14.55
113501018Torid KvaalFreidig15.24
260182065Liv FeiringHamar OK16.19

D 80-

3 060 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271502419Unni DrageHaugerud IF16.23

D 85-

3 060 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12292127Guldborg SøvikGneist, IL15.28

H 9-10

1 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
377178983Nils NikolaisenOppsal Orientering13.00
389500290Joel Bronebakk JohanssonHalden SK13.00
400224909Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK13.00
411234187Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering13.00
548212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)14.00
39242271Magnus LestebergKongsberg OL15.00
52238054Linus Fossum MalmringFreidig15.00
261213437Iver AarsethNydalens SK17.00

H 11-12

2 290 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
463225108Simen ÅnensenOppsal Orientering13.02
469250265Eskil HobølOppsal Orientering13.08
455181249Ville Emil WingstedtHalden SK13.16
421198798Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK13.18
439231520Eskil OlaussenOppsal Orientering13.22
410212631Kristian MorkNotodden OL13.23
447225349Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb13.28
431223539Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.47
579212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)14.04
569132915Jakob UlvedalIL Veten14.08
558224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)14.18
547213288Herman Finstad LandTyrving IL14.20
588223569Emil HeksemFana IL14.26
64206018Jonas AlstadFrol IL15.08
51203343Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering15.12
123204702Nikolai TesloHadeland OL15.14
95225465Erlend GrønliFreidig15.16
105212188Kirill EikangerGneist, IL15.20
114191249Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK15.28
681234332Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering15.33
75242272Eirik LestebergKongsberg OL15.38
85223869William Mitchell IversenVerdal OK16.03
237244039Sondre HafskjoldNydalens SK16.11

H 13-14

3 580 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
494508129Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK13.04
478212066Rasmus EngehultNotodden OL13.11
474206027Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL13.12
468246440Christoffer ÅnensenOppsal Orientering13.25
482239477Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb13.26
461212542Sigurd HobølOppsal Orientering13.29
490212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.30
486225060Sondre OlaussenOppsal Orientering13.45
642203319Jacob Finstad LandTyrving IL14.09
632224179Haakon UlvedalIL Veten14.12
637505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.13
622211942Jens WoldSturla, IF14.17
627230415Oskar HeksemFana IL14.34
129217882Even LienGjø-Vard OL15.04
157199257Axel Ørnhagen JørgensenOK Snab15.05
136186849Alf Petter LynumFreidig15.37
150203228Erlend OtterleiØstmarka OK16.08
143213017Filip Mitchell IversenVerdal OK16.10
290213784Eskil HafskjoldNydalens SK16.58

H 15-16

5 140 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
458231284Ask OlaussenOppsal Orientering13.03
557244006Peder NybergIL Veten14.00
564508142Martin Nøkleby MellingRingerike OL14.03
553505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.11
574501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)14.19
592211903Brage Bell LysakerFana IL14.27
583511368Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.35
109510704Emil GrønliFreidig15.03
100225454Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL15.11
133217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK15.19
154508130Lars LienGjø-Vard OL15.27
126504441Tristan HalvorsenFreidig15.35
118509435Kristoffer Strømdal WikFreidig15.43
147208684Magnus AlstadFrol IL15.51
140207673Ådne Krogstad StendahlFrol IL15.59
277510755Håkon GrønliFørde IL16.10
287210600Axel AaldeNydalens SK16.18
2671001235Samuel A StokkelandÅlgård Orientering16.26

H 17-A kort

4 590 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
459207899Vebjørn KvisliNotodden OL13.21
6250498Håkon MeyerHyllestad14.24
593127049Heine LingaIL Gular14.25
584181926Odin LingaIL Gular14.29

H 17-18

6 010 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
457502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb13.35
116500901Gaute LindaasElverum OK13.39
107209963Mats LindaasElverum OK13.43
612224173Håkon Aa AlbretsenSogndal IL14.31
624212038Leif-Inge JevnlidIL Veten14.35
701230809Jens KlosterFitjar Il14.36
639222468Ådne SkjærsteinTyrving IL14.39
634504586Sven Bergset LangvikIL Veten14.43
629223715Tord SølvbergIL Veten14.47
449241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL15.39
618186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett15.43
351228404Jonas AarsethNydalens SK16.02
124227791Iver Gjedrem LundVerdal OK16.03

H 19-20

7 140 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55220882Even LindaasVang OL13.59
527229749Elias BergsetIL Veten14.02
514504399Scott JuvikIL Gular14.06
2203584Håkon HolstadFreidig15.02
87508238Mats EidsmoFreidig15.06
77510690Jonas GrønliFreidig15.10
67511412Simen Spets StorhovFreidig15.14
229506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.18
1504578Lars SandstadFreidig15.21
42511591Jo Even KolstadFreidig15.22
16230426Morten Örnhagen JørgensenOK Snab15.26
354246568Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL15.30
29195937Kristian Fredrik LynumFreidig15.34
97504704Vegard KittilsenFreidig15.38
131511436Tobias AlstadFrol IL15.47
253225539Trygve Nummedal OsFørde IL16.01
242502140Aslak HeimdalNTNUI16.05
264501418Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø16.09
274506778Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.13
215502695Isak JonssonNydalens SK16.17

H 21-

9 040 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
432509555Olav LundanesHalden SK13.01
379191591Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL13.05
353503361Andreas JohanssonHalden SK13.09
391500339Raúl FerraHalden SK13.13
423503363Rasmus Palmqvist AslaksenVegårshei IL13.17
440509444Magne DæhliHalden SK13.21
413220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI13.25
366201949Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL13.29
448500258Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.33
402207805Øyvind HelgerudHalden SK13.37
456207606Pål SkogedalAsker Skiklubb13.41
550208437Bjørn LundanesNTNUI14.01
513165079Olle BoströmTyrving IL14.05
539200630Magnus SandvenSogndal IL14.09
605507021Anders TiltnesTyrving IL14.13
571200904Ivar LundanesTyrving IL14.17
561502445Torkil Eide SolstadTyrving IL14.21
589207699Rune NygaardIL Gular14.29
597227726Erlend Nilsen SandnesNTNUI14.33
580223280Ruairi LongVaregg Fleridrett15.01
96184369Erik Feyling HaareKonnerud IL15.05
86222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI15.09
41207802Magne KnudsenGneist, IL15.13
15229802Håvard Sandstad EidsmoFreidig15.17
106179878Mattis HoltFreidig15.25
54502476Bjarte EikangerGneist, IL15.29
115208726Florian SchneiderLillehammer OK15.33
28511303Oskar Spets StorhovFreidig15.41
66188468Bjørn HaavengenKongsberg OL15.45
76225930Isak BergsetFrol IL15.46
273250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK16.00
344509299Elias JonssonNTNUI16.04
302507605Lukas LilandNydalens SK16.08
263200010Eirik Kamstrup HovindNydalens SK16.12
252195811Halvor SaunesNydalens SK16.16
309511306Sverre Turter SandvoldNydalens SK16.20
337204632Andreas G. PoldenNydalens SK16.24
329510436Kenneth MydlandEgersund OK16.28
705223556Sindre  HoffFørde IL16.29
341241446Håkon Raadal BjørloNTNUI16.32
325511307Jørgen BaklidNTNUI16.36
333509244Audun HeimdalNTNUI16.40
706229601Eirik  BjørkevollOdda Il16.41
214510992Tobias KristensenNTNUI16.44
283194465Per Melander OftenNydalens SK16.48
228500003Vegard GulbrandsenNTNUI16.51
293220766Markus GladEmblem IL16.54
321503558Henrik EijsinkNydalens SK16.57
315193877Bojan BlumensteinNydalens SK16.58
241224369Jørgen FrøydLarvik OK16.59

H 35-

7 140 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
380500250Lacho IlievHalden SK13.06
367208419Morten FredhOK Moss13.10
284253820Jens Petter AndersenFjellhug/Vereide IL13.14

H 40-

6 010 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470207903Rune Kristian MorkNotodden OL13.46
464186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering13.49
526205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)14.25
654244028Knut Gunnar UlvedalIL Veten14.48
644511101Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14.49
666230690Trond DøskelandFana IL14.51
649504454Geir HeksemFana IL14.54
659502358Kristoffer JacobsenTyrving IL14.57
145211224Ola LestebergKongsberg OL15.51
152228350Gustav RuøFreidig15.55
138213722Rolf AlstadFrol IL15.59
352507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering16.04

H 45-

5 430 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
427207827Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering13.00
393501487Øyvind StoksethHalden SK13.12
425508133Pål Christian IngierdBækkelagets SK13.16
40479095Espen DanevadFredrikstad SK13.20
415246347Thomas OlsenAsker Skiklubb13.24
591199279Christer JensenEmblem IL14.28
552189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)14.32
563201844Bård HeklandIL Gular14.36
599199736Kenneth WesterheimStord Orientering14.40
57361721Christian FrøydSogndal IL14.44
582508700Jan KocbachFana IL14.48
159179864Arild H ClausenFreidig15.28
153241712Vegard GrønliFreidig15.35
125508151Øyvind LienGjø-Vard OL15.44
132193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL15.46
17788734Andreas EklundGöteborg Majorna OK15.50
171510329Tormod KleppaLillehammer OK15.52
139506684Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering15.53
165480253Even ErlienGjø-Vard OL15.54
146511839Pål KittilsenFreidig15.56
266243812Erik Utne VieHaugesund IL Orientering16.19
286504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL16.23
276230715Inge LindsethNydalens SK16.27
244511006Gard LindsethNydalens SK16.31
255185848Per Øyvind SteneNydalens SK16.35
295224261Knut AaldeNydalens SK16.39

H 50-

5 140 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
483181471Bjørn Axel GranHalden SK13.07
479203614Bjørnar OlsrødStokke IL13.11
491198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering13.15
487187303Kjetil BjørloHalden SK13.19
471504395Espen SvaeSarpsborg OL13.23
465207904Rune EngehultNotodden OL13.27
607215004Stig MellingRingerike OL14.15
613189075Håkon WoldSturla, IF14.23
702188882Per Arne AadlandSamnanger Il14.30
187204808Atle DengerudSteinkjer OK14.31
172510412Tomas EidsmoFreidig15.07
183511304Jens Even StorhovFreidig15.15
475502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL15.23
193410506Flemming JørgensenOK Snab15.31
19097601Jon HolstadFreidig15.39
178504287Johan IvarssonFreidig15.47
160185929Bjørnar LynumFreidig15.55
311216648Espen LunøeNydalens SK16.06
317214915Runar HafskjoldNydalens SK16.07
296503965Rune GraversenIL BUL-Tromsø16.14
304507715Tom KristensenLarvik OK16.22
16680808Einar LundVerdal OK16.30

H 50-K

3 990 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
372505099Steinar LågAsker Skiklubb13.03
359204225Stein MellaOppsal Orientering13.07
396178318Jørn LimiOppsal Orientering13.11
407501517Arne OlaussenOppsal Orientering13.15
385500563Arne KongsnesOppsal Orientering13.19
519229435Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.03
600225325Tord Bell MykingFana IL14.39
34503919Arild HeggesetFreidig15.03
47500118Bjørn BaklidKonnerud IL15.07
21224118Svein OtterleiØstmarka OK16.02
60249986Vemund KongsnesØstmarka OK16.06

H 55-

4 590 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
472511200Jan Richard EriksenAsker Skiklubb13.18
488245669Geir BråtenVegårshei IL13.22
480244758Rolv Anders SystadLyn Ski13.26
466207900Harald KvisliNotodden OL13.30
476201500Kim Farnes HansenLierbygda OL13.34
484227617Tore Voss FagervoldBærums Skiklub13.38
312210013Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK14.06
619216874Tore JuvikIL Gular14.07
620211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)14.10
60189792Ivar BergsetIL Veten14.14
630223940Anders BergsetIL Veten14.22
645244281Jan Petter HansenIL Gular14.26
625192921Ole TørnqvistFana IL14.30
614502380Are KristiansenTyrving IL14.34
608245750Erik VikaneFana IL14.38
184174874Oskar KaaløySandefjord OK15.18
194506783Erik SlettumGjø-Vard OL15.22
167500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL15.26
191507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL15.30
635202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett15.34
188186192Svein Terje KolstadFreidig15.38
179211518Jan HauglandÅrstad IL15.42
278227681Jon KvisliBø OL15.49
288192305Atle IversenIL BUL-Tromsø16.13
268507892Børge PedersenNydalens SK16.17
305204849Lars-Ivar dynNydalens SK16.21
297179391Geir PaulsenOL Trollelg16.25
173510694Knut Edvard HellandØstmarka OK16.33
257507663Geir FrøytlogEgersund OK16.37

H 60-

4 590 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
744230496Knut FolkestadTamberskjelvar Il10.00
799511448Jan HerstadTamberskjelvar Il10.00
498507059Ketil ÅstebølOppsal Orientering13.25
495507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL13.29
504504689Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.33
492500917Sture OttesenIndre Østfold OK13.37
660245630Ørjan Eirik ValestrandFana IL14.33
655246640Lars Roger LundanesEmblem IL14.37
650194511Knut OpdalMolde og Omegn IF14.41
667230702Frode LøsetRingerike OL14.45
664243554Christian SchibstedRøyken OL14.49
198229972Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL15.45
501480106Kjell WestinPorsgrunn OL15.49
196236502Jan SteinegerGneist, IL15.53
318199601Helge EriksenByåsen IL15.57
202203630Bernt HeggøyVoss IL16.04
200506944Rune TeiglandØstmarka OK16.08
323238112Arvid MydlandEgersund OK16.12

H 65-

3 990 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
733502120Osmund BertelesenTamberskjelvar Il10.00
47391022Magne VollenOslostudentenes IK13.10
452197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK13.14
46086885Are EriksenOslostudentenes IK13.18
436201595Øivind FadumSande Sportsklubb13.22
444227519Tor Ragnar AndersenHalden SK13.26
477239501Harald HoviSkien OK13.30
467229757Bent GalborgenIndre Østfold OK13.34
162501376Sigurd DæhliLøten o-lag13.51
594165580Geir NilsenEmblem IL14.10
585198537Morten DåsnesRingerike OL14.14
566229801Arne TiltnesTyrving IL14.18
602230782Audun ÅrøenEmblem IL14.22
5441000972Alf PettersenTyrving IL14.26
609507613Torgeir StrandhagenRøyken OL14.30
555181793Svein LingaIL Gular14.34
576234917Per Ove TransethRøyken OL14.38
696197044Egil KarlsenAskøy Il15.22
180222213Svein AckenhausenKonnerud IL15.45
174204649Ola BroxOL Toten-Troll15.46
156206227Even HofstadFreidig15.50
168221187Geir Holm GundersenKonnerud IL15.54
279186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb16.13
149507951Tor SørevikTIF Viking16.17
289236002Sigbjørn MyhreAndebu IL16.21

H 70-

3 990 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
704229701Jostein FredlyFørde IL13.36
499207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb13.43
496181968Eldar BørsumBækkelagets SK13.46
485510635Øyvind SteneAsker Skiklubb13.49
493511802Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK13.50
489220984Kjell WintherOppsal Orientering13.51
631186015Bjørn SpjelkavikTyrving IL14.23
481209778Hans Roar BakkenEiker OL14.27
615501388Ladislav KocbachBergens TF14.31
621505395Hasse BergstrømTyrving IL14.35
636221422Atle AlvheimFana IL14.39
626510674Helge RevhaugRingerike OL14.43
192501084Tor TrøanHadeland OL15.11
201236303Paul SkjakerHadeland OL15.15
189217864Øystein SkappelLillehammer OK15.19
199511415Anders WaageFreidig15.23
197508132Nils Olav VennevikFreidig15.27
195186999Hans Lyder HaareKonnerud IL15.31
185245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking16.22
298146401Egil RepvikOL Trollelg16.26
306192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL16.30
319211431Torodd OsFørde IL16.34
313509012Harry BreilandÅlgård Orientering16.38

H 75-

3 060 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
430226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.24
438186215Geir TrøanNordre Follo Orientering13.28
658211376Tormod DahlenRingerike OL14.57
662220842Per VoldFana IL14.58
653211544Sigvald RobberstadStord Orientering14.59
130241763Gunnar J. AlsakerÅrstad IL15.32
679245282Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb15.58
300217272Helge BjaalandHeming Orientering16.27
291202135Trond FeiringHamar OK16.31
281508982Øystein MadsenHaugerud IF16.35
144500902Per BjørkhaugTIF Viking16.39
151250467Gunnar KnudsenTIF Viking16.43
137250614Egill KnudsenTIF Viking16.47

H 80-

3 060 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
454501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb13.32
446502245Arne ØfsthusAsker Skiklubb13.36
665208014Olav TotlandFana IL14.42
164211480Per HauglandÅrstad IL15.36
170230704Svein SolerødOL Toten-Troll15.40
176506812Gunnar ØsterbøFreidig15.44
158180915Axel IngvaldsenTIF Viking16.50
1821001278Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL16.53

H 85-

3 060 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
462508534Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK13.40
18692134Oddmund SøvikGneist, IL15.53
308502814Tor DrageHaugerud IF16.56

Annonser

IOF Eventor