Norsk Orientering

Startliste for Fjord-O 2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2020
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / IL Tambarskjelvar
Dato: onsdag 22 juli 2020 - søndag 26 juli 2020

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-open

1 540 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
538502072Inga TorbjørnsenIL Gular13.00
54994932Anne HeksemFana IL13.00
560247725Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL13.00
570247125Ola MyklatunTyrving IL13.00
14247434Tobias SkoglundGjø-Vard OL14.00
27503918Oskar Elias HeggesetFreidig14.00
40511337Sverre August HeggesetFreidig14.00
53511433Tonje HeggesetFreidig14.00
65506767Simon Mitchell IversenVerdal OK15.00
227250394Jørgen Daling KorsøenFørde IL15.00
240247996Ruben Mydland HellandEgersund OK15.00
251230274Selma Vilemina SteneNydalens SK15.00
262243775Oskar SteneNydalens SK15.00
272225358Tea StokkelandÅlgård Orientering15.00
282192443Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL15.00
292230808Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL15.00
301216928Magnus FrøydLarvik OK15.00
365141052Stian IlievHalden SK16.00
378230432Eira Bronebakk JohanssonHalden SK16.00
390228513Eira MorkNotodden OL16.00
401223791Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb16.00
412230801Troy Victor StoksethHalden SK16.00
422217655Ivar HelgerudHalden SK16.00
703247644Sigrid Fenne  IngierdBækkelagets SK16.00

N2-open 10-16

1 740 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13212320Rannveig Elisa EenVoss IL15.00
226224828Markus Mydland HellandEgersund OK15.00
239503099Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK15.00

N2-open 17-

1 890 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
537202223Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14.00
63186219Bjørn StrømmeTIF Viking15.00
250211449Håvard Nummedal OsFørde IL15.00

C-open 10-16

2 590 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62507220Jo Randar HolmøyHadeland OL14.00
121230818Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK14.06
363211491Vilma DanevadFredrikstad SK16.00
376197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering16.00

C-open 17-

3 050 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
522224761Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)13.00
10511590Marit BrødreskiftFreidig14.00
24203344Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering14.00
37233823Heidi Krogstad StendahlFrol IL14.00
50250364Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK15.00
223203668Anne Kathrine AkselsenNydalens SK15.00
362511867Ann ViljugreinOppsal Orientering16.00
375177874Marte ChristensenOppsal Orientering16.00

B-open 10-16

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
568244027Hedda SølvbergIL Veten13.00
578212401Olve HeklandIL Gular13.00
49191251Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK14.00
236192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL15.00
361212087Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering16.00

B-open 17-

3 630 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
360221142Frank FinstadRaumar Orientering13.00
52078501Marit Sylte LundanesEmblem IL13.00
533212061Per Rune LandTyrving IL13.00
545226059Øistein PaulsenBergens TF13.00
556508988Marianne HeksemFana IL13.00
567184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)13.00
577502453Anne SkjærsteinTyrving IL13.00
586244029Ingunn BergsetIL Veten13.00
518213792Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL13.23
22236785Lars Olav ToloGneist, IL14.00
35191252Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK14.00
48217374Roar SkoglundGjø-Vard OL14.00
61211239Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL14.00
73165769Victor JensenGneist, IL14.00
83203660Janne Fossum MalmringFreidig14.00
103181702Kjetil JacobsenHamar OK14.00
8412242Lars Andreas EenVoss IL15.00
93500564Olav Gjedrem LundVerdal OK15.00
221224322Trond TaraldsenMalvik IL15.00
235207822Olav HellandEgersund OK15.00
248229671Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.00
259501592Anita E. HoleFørde IL15.00
373202989Ole Johannes NedrebøOK Moss16.00
386200600Silje SelsengLierbygda OL16.00
397506922Frøydis OlaussenOppsal Orientering16.00
408197857Mia EngehultNotodden OL16.00

AK-open

4 710 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
155511812Kristian KlausenNOTEAM13.00
161217248Bjørn Ivar NielsenNOTEAM13.00
575254321Erik Åstebøl-StoraasTyrving IL13.00
108241711Jon Marius IversenVerdal OK15.00
141226297Ole Morten FrøsethVerdal OK15.00
219228415Julie DalingFørde IL15.00
233225394Alfred Daling KorsøenFørde IL15.00
246212516Gunhild Daling KorsøenFørde IL15.00
43579290Anja WingstedtHalden SK16.00
443186929Audun Midttun SystadLyn Ski16.00
451229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering16.00
707501406Øystein  AmundrudStavanger Orienteringsklubb16.00
355229971Johanne Midttun SystadLyn Ski16.07

AL-open

5 120 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99211077Sturle NordeideGneist, IL14.00
117511478Olle MalmringFreidig14.00
231206305Adrian OpheimNTNUI15.00
369505183Bodil HelgerudHalden SK16.00
382208496Emil WingstedtHalden SK16.00

D 9-10

1 890 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
524195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)13.00
12247511Frida Ingeborg EikangerGneist, IL14.00
26223888Martine Nubdal FrøsethVerdal OK15.00
225225533Lea StokkelandÅlgård Orientering15.00
238503908Brita Svarstad HeggdalMarkane IL15.00
364217682Elise Holm NedrebøOK Moss16.00

D 11-12

2 590 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
536248137Tiril MyklatunTyrving IL12.00
523213059Julie WoldSturla, IF13.17
38217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14.34
11224356Eline KravdalGjø-Vard OL14.38
25212545Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK15.21
224503510Olina Svarstad HeggdalMarkane IL15.22
388202986Sofie Holm NedrebøOK Moss16.05

D 13-14

3 630 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500213211Sigrid Schmitt GranHalden SK13.33
657213524Karoline StrandenesFana IL13.36
647213259Idun HeklandIL Gular13.39
652501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)13.42
181180944Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL14.18
163206044Nora HalvorsenFreidig14.22
169247684Ingrid LestebergKongsberg OL14.26
175224966Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering14.30
680213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering14.54
320507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering15.18
299211902Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK15.26
307510987Julie Mydland HellandEgersund OK15.34
314508237Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø15.38
503193091Jenny DanevadFredrikstad SK16.45
497198906Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK16.56
506203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb16.58
509200200Minna Sofie WingstedtHalden SK17.00

D 15-16

4 710 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212233868Marita AskeFreidig14.47
208182067Ella SandstadFreidig14.50
211508554Maria Strømdal WikFreidig14.51
210511410Mathea Spets StorhovFreidig14.53
213201972Marie KravdalGjø-Vard OL14.55
206511858Una KittilsenFreidig14.56
209510772Hedda Erica EikangerGneist, IL14.57
204511855Tora KittilsenFreidig14.58
327225359Anja HoleFørde IL15.08
335502770Mari AarsethNydalens SK15.12
339503512Klara GraversenIL BUL-Tromsø15.16
331509544Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø15.20
507207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb16.24
510505752Synne SandvenNotodden OL16.28

D 17-A kort

4 250 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
656208461Camilla ÖhmanNTNUI13.12
641224306Ingvild Lien MollandSogndal IL13.16
65178987Trine D. KihleRingerike OL13.20
646224175Jorunn Kristin Aa AlbretsenSogndal IL13.24
529192919Marie Roll-TørnqvistFana IL13.25
661208924Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL13.28
528220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.36
148207676Maj-Lisbet RønningFreidig14.00
7230817Katrin Lægreid NesHafslo Il14.01
346191341Pernille KatlaFossum IF14.15
207510560Marlin HaavengenKongsberg OL14.45
203502131Gunn Elin RudiHadeland OL14.48
51192307Lenka WestinPorsgrunn OL14.51
205211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL14.54
220229618Anne Marie SvarstadMarkane IL15.01
343209949Jane Mydland HellandEgersund OK15.13
328510313Celine Vik OlsenLarvik OK15.17
34098004Synne FossøyNTNUI15.21
332507077Ingvild BrekkeNTNUI15.25
324216950Inger Anette Vik OlsenLarvik OK15.29
336229646Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering15.33
505201518Tonje HolmOK Moss16.09
512504675Hege GunnerødAsker Skiklubb16.13
508509125Kine Hallan SteiwerHalden SK16.17
502207703Randi MorkNotodden OL16.21

D 17-18

5 120 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
541510525Kristine Bog VikaneFana IL13.03
516212200Kristin LundanesEmblem IL13.11
44505820Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK14.04
79233560Eva Örnhagen JørgensenOK Snab14.08
18502699Kristine KravdalGjø-Vard OL14.12
57510900Åsne HaavengenKongsberg OL14.16
4180130Ane Malene KolstadFreidig14.20
69217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK14.24
31505186Mari EidsmoFreidig14.28
217217355Kristin Melby JacobsenLardal OL15.04
356213060Emma EngehultNotodden OL16.04

D 19-20

6 330 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
515200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)13.14
17203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK13.22
3508250Jenny BaklidKonnerud IL14.31
230208919Lene Berg HanssenByåsen IL14.39
243500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF14.43
265171915Joelle MeisterNydalens SK15.07
216506934Hedda Raadal BjørloNTNUI15.15
254500589Marie LilandNydalens SK15.23

D 21-

6 330 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
606185835Helene Brokstad Lund-JohansenTyrving IL13.02
562180102Vilde Årøen LykkeNTNUI13.06
581506920Marion AebiTyrving IL13.10
551209975Helen MartinsenIL Gular13.18
572201520Gunvor Hov HøydalFossum IF13.26
590509366Ingrid LundanesNTNUI13.34
598196843Marta UlvensøenEmblem IL13.37
30206386Idunn HaavengenNTNUI14.03
68208108Martine ÅstebølFrol IL14.07
540229691Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett14.11
56206030Hanne SandstadFreidig14.15
43500002Tilla Farnes HennumNTNUI14.19
8880034Therese HaareKonnerud IL14.23
392230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL14.27
98230288Lea Leuenbergerol norska14.35
316203458Emilie WestinNydalens SK14.47
368509266Malin SandstadBækkelagets SK14.56
322181664Audhild Bakken RognstadEmblem IL15.03
285506689Sofie AarnesNydalens SK15.11
275197006Pauline Røstum BellingmoNTNUI15.19
342192304Arntraut GötschIL BUL-Tromsø15.27
326206010Gunhild Rogne HallandNydalens SK15.31
345212749Karen Oline KolstadNTNUI15.39
348506826Sofie Skyttersæter IversenNTNUI15.42
334507856Anna UlvensøenNydalens SK15.44
303504622Siri UlvestadNydalens SK15.46
330500313Margrethe WisløffNTNUI15.48
347223308Roisin LongNydalens SK15.50
338192268Mariell ArntzenNydalens SK15.52
294238119Mariann UlvestadNydalens SK15.54
310221273Marianne DæhliNydalens SK15.56
349238261Ida LindkvistNTNUI15.57
350209912Ingrid OkkenhaugNTNUI15.58
414511541Hedvig ÅstebølOppsal Orientering16.11
381511107Synnøve BråtenVegårshei IL16.19
78230408Helena KarlssonIFK Lidingö SOK16.23
433511334Svetlana MironovaHalden SK16.27
403507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK16.31
424509300Ida Marie Næss BjørgulHalden SK16.35
441506699Iliana IlievaHalden SK16.59

D 35-

5 120 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89502475Valentina DimitrovaGneist, IL14.32

D 40-

4 860 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
530184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)13.00
517213522Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL13.08
45201989Astrid KravdalGjø-Vard OL14.01
5214970Mari Angell-PetersenFreidig14.09
19500046Margrete SolvikGneist, IL14.17
32213142Tina Strømdal WikFreidig14.25
218215132Dana B. SteneNydalens SK15.01
370246439Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb16.01
405506342Linda FredhOK Moss16.09
357224997Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK16.17
416507713Vigdis HobølOppsal Orientering16.25
38362771Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK16.33
394197722Heidi StoksethHalden SK16.37

D 45-

4 860 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
542250326Katrine Finstad LandTyrving IL13.04
70505397Margot Bolstad LynumFreidig14.05
58179441Eli Ringstad LienGjø-Vard OL14.13
80510330Valborg MadslienLillehammer OK14.21
9092121Berit BergsetGjø-Vard OL14.29
245506763Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.05
256207342Elise HafskjoldNydalens SK15.09
232503511Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø15.13
434181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.05
442226460Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK16.13
426207718Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering16.21
450211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK16.29

D 50-

4 710 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33205987Lise ChristensenTIF Viking13.01
46195961Gunhild KvistadSteinkjer OK13.03
565237735Rannveig NordhagenFana IL13.11
53187530Anne Guro NøklebyRingerike OL13.19
71505875Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK14.04
91505184Gro Sandstad EidsmoFreidig14.08
81511411Torunn Spets StorhovFreidig14.12
110508258Hege SolerødGjø-Vard OL14.16
59504457Ingrid KvistadKongsberg OL14.20
127196741Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL14.24
406246565Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL14.28
20211041Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab14.32
134155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK14.36
101511437Heidi ArnesenFreidig14.40
119500011Isa HeggedalKonnerud IL14.44
395196856Kristin SandvenNotodden OL16.04
41796109Sigrun NygårdAsker Skiklubb16.08
384181875Frauke Schmitt GranHalden SK16.12
371199699Hanne Lerche RaadalHalden SK16.16
358507023Arnhild U. BråtenVegårshei IL16.20

D 50-K

3 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
546199658Marianne LykkeEmblem IL13.02
534230398Eirin MathiesenRingerike OL13.06
554507657Mai Helen LingaIL Gular13.07
521188879Tone SkramRøyken OL13.10
543502572Birgitte TorbjørnsenIL Gular13.15
9246437Siren HoplandGneist, IL14.03
36211767Ann Merete HandegårdVoss IL15.03
23213635Tone HandegårdVoss IL15.07
222506781Hilde ForbordMalvik IL15.11

D 55-

4 250 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53261802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)13.00
247506132Kjersti HovFossum IF13.04
142187205Hege HeibergHadeland OL14.05
258192378Rine HanssenByåsen IL14.09
128511434Unn Hilde HeggedalKongsberg OL14.13
120505880Kari ChristiansenSandefjord OK14.17
92181855Tove HeimdalKonnerud IL14.21
82207694Nina Lokøen KnudsenGneist, IL14.25
72507612Ingrid SandvollGneist, IL14.29
102241764Anne FjeldstadÅrstad IL14.33
1351001114Anne-Kathrine TorvundGneist, IL14.37
269199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL14.42
695197152Britt KarlsenAskøy Il14.56
111203515Linda HanssenØstmarka OK15.05
234245577Inger Tone NygårdEgersund OK15.09
418209283Heidi SchatvetNotodden OL16.01
428506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL16.05

D 60-

3 630 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
595222047Randi NilstadTyrving IL13.05
616200601Bjørg SvanbergRøyken OL13.13
610230687Inger SchibstedRøyken OL13.21
60376186Cathrine NorvikRøyken OL13.29
112222555Kjellaug GrødemVoss IL15.10
280511878Olaug F MydlandEgersund OK15.22
270511831Aslaug Thingnes BøMarkane IL15.30
419508903Marianne SpanliLierbygda OL16.22
429511592Gunhild HennumLierbygda OL16.30
453502919Grete Synnøve B HoviSkien OK16.38
445500499Helga HaverstadLierbygda OL16.48
437500607Anne SørumIndre Østfold OK16.54

D 65-

3 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
611211515Siren GreveBergens TF13.14
60486999Herdis AlvheimFana IL13.18
374203320Inger FinstadRaumar Orientering13.21
587234973Inger TiltnesTyrving IL13.22
596217014Nina SoligardBergens TF13.26
94224483Lill Ramberg SkappelLillehammer OK14.07
74203585Reidun Fallan SmaavikFreidig14.11
104150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL14.19
387511801Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK16.07
84181113Lis DæhliLøten o-lag16.24

D 70-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
617215429Berit HegdalBergens TF13.30
62887520Kari StrandeRingerike OL13.34
633207689Edel SlettemarkStord Orientering13.37
623241750Aud I SpjelkavikTyrving IL13.40
249506686Anne-Lise BrenneOL Trollelg15.15
409197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK16.11
398245177Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb16.15

D 75-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
648503360Elin DahlenRingerike OL13.43
638208016Audny TotlandFana IL13.46
643180128Bjørg KocbachBergens TF13.49
113501018Torid KvaalFreidig14.23
260182065Liv FeiringHamar OK15.19
420502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb16.19

D 80-

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271502419Unni DrageHaugerud IF15.23

D 85-

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12292127Guldborg SøvikGneist, IL14.27

H 9-10

1 890 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
548212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)13.00
39242271Magnus LestebergKongsberg OL14.00
52238054Linus Fossum MalmringFreidig14.00
261213437Iver AarsethNydalens SK15.00
377178983Nils NikolaisenOppsal Orientering16.00
389500290Joel Bronebakk JohanssonHalden SK16.00
400224909Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK16.00
411234187Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering16.00

H 11-12

2 590 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
579212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)13.12
569132915Jakob UlvedalIL Veten13.16
558224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)13.20
588223569Emil HeksemFana IL13.24
547213288Herman Finstad LandTyrving IL13.28
95225465Erlend GrønliFreidig14.30
123204702Nikolai TesloHadeland OL14.33
75242272Eirik LestebergKongsberg OL14.37
681234332Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering14.38
64206018Jonas AlstadFrol IL14.42
51203343Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering14.45
105212188Kirill EikangerGneist, IL14.51
114191249Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK14.52
237244039Sondre HafskjoldNydalens SK15.17
85223869William Mitchell IversenVerdal OK15.36
421198798Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK16.18
410212631Kristian MorkNotodden OL16.22
455181249Ville Emil WingstedtHalden SK16.25
463225108Simen ÅnensenOppsal Orientering16.29
439231520Eskil OlaussenOppsal Orientering16.33
469250265Eskil HobølOppsal Orientering16.36
431223539Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb16.37
447225349Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb16.41

H 13-14

3 630 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
637505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.01
642203319Jacob Finstad LandTyrving IL13.09
632224179Haakon UlvedalIL Veten13.17
627230415Oskar HeksemFana IL13.25
622211942Jens WoldSturla, IF13.33
129217882Even LienGjø-Vard OL14.02
136186849Alf Petter LynumFreidig14.10
157199257Axel Ørnhagen JørgensenOK Snab14.14
290213784Eskil HafskjoldNydalens SK15.02
143213017Filip Mitchell IversenVerdal OK15.06
150203228Erlend OtterleiØstmarka OK15.14
482239477Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb16.02
490212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb16.06
468246440Christoffer ÅnensenOppsal Orientering16.10
474206027Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL16.14
478212066Rasmus EngehultNotodden OL16.18
461212542Sigurd HobølOppsal Orientering16.26
486225060Sondre OlaussenOppsal Orientering16.34
494508129Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK16.42

H 15-16

4 860 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
564508142Martin Nøkleby MellingRingerike OL13.02
553505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.06
583511368Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.14
592211903Brage Bell LysakerFana IL13.22
574501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)13.30
557244006Peder NybergIL Veten13.32
118509435Kristoffer Strømdal WikFreidig14.03
133217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.11
140207673Ådne Krogstad StendahlFrol IL14.19
154508130Lars LienGjø-Vard OL14.27
126504441Tristan HalvorsenFreidig14.35
109510704Emil GrønliFreidig14.43
100225454Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14.49
147208684Magnus AlstadFrol IL14.55
287210600Axel AaldeNydalens SK15.11
2671001235Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15.19
277510755Håkon GrønliFørde IL15.27
458231284Ask OlaussenOppsal Orientering16.03

H 17-A kort

4 710 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6250498Håkon MeyerHyllestad13.01
593127049Heine LingaIL Gular13.13
584181926Odin LingaIL Gular13.21
459207899Vebjørn KvisliNotodden OL16.18

H 17-18

6 330 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701230809Jens KlosterFitjar Il13.29
634504586Sven Bergset LangvikIL Veten13.40
639222468Ådne SkjærsteinTyrving IL13.43
624212038Leif-Inge JevnlidIL Veten13.46
629223715Tord SølvbergIL Veten13.49
612224173Håkon Aa AlbretsenSogndal IL13.52
449241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL14.46
618186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett14.52
351228404Jonas AarsethNydalens SK15.59
124227791Iver Gjedrem LundVerdal OK16.00
457502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.39
107209963Mats LindaasElverum OK16.43
116500901Gaute LindaasElverum OK16.46

H 19-20

6 880 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
514504399Scott JuvikIL Gular13.01
527229749Elias BergsetIL Veten13.05
67511412Simen Spets StorhovFreidig14.02
29195937Kristian Fredrik LynumFreidig14.06
97504704Vegard KittilsenFreidig14.10
16230426Morten Örnhagen JørgensenOK Snab14.14
1504578Lars SandstadFreidig14.17
354246568Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL14.18
42511591Jo Even KolstadFreidig14.22
229506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL14.26
87508238Mats EidsmoFreidig14.34
77510690Jonas GrønliFreidig14.38
2203584Håkon HolstadFreidig14.48
131511436Tobias AlstadFrol IL14.49
242502140Aslak HeimdalNTNUI15.02
274506778Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.06
264501418Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø15.10
253225539Trygve Nummedal OsFørde IL15.14
215502695Isak JonssonNydalens SK15.18
55220882Even LindaasVang OL16.02

H 21-

8 870 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705223556Sindre  HoffFørde IL10.00
706229601Eirik  BjørkevollOdda Il10.00
550208437Bjørn LundanesNTNUI13.00
571200904Ivar LundanesTyrving IL13.04
589207699Rune NygaardIL Gular13.08
539200630Magnus SandvenSogndal IL13.12
561502445Torkil Eide SolstadTyrving IL13.16
605507021Anders TiltnesTyrving IL13.20
513165079Olle BoströmTyrving IL13.24
597227726Erlend Nilsen SandnesNTNUI13.28
41207802Magne KnudsenGneist, IL14.01
15229802Håvard Sandstad EidsmoFreidig14.05
66188468Bjørn HaavengenKongsberg OL14.09
28511303Oskar Spets StorhovFreidig14.13
86222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI14.21
76225930Isak BergsetFrol IL14.25
106179878Mattis HoltFreidig14.29
115208726Florian SchneiderLillehammer OK14.33
54502476Bjarte EikangerGneist, IL14.37
580223280Ruairi LongVaregg Fleridrett14.41
96184369Erik Feyling HaareKonnerud IL14.45
341241446Håkon Raadal BjørloNTNUI15.01
273250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK15.05
309511306Sverre Turter SandvoldNydalens SK15.09
241224369Jørgen FrøydLarvik OK15.13
293220766Markus GladEmblem IL15.17
329510436Kenneth MydlandEgersund OK15.21
333509244Audun HeimdalNTNUI15.25
263200010Eirik Kamstrup HovindNydalens SK15.29
252195811Halvor SaunesNydalens SK15.33
315193877Bojan BlumensteinNydalens SK15.37
325511307Jørgen BaklidNTNUI15.41
337204632Andreas G. PoldenNydalens SK15.43
214510992Tobias KristensenNTNUI15.45
228500003Vegard GulbrandsenNTNUI15.47
283194465Per Melander OftenNydalens SK15.49
344509299Elias JonssonNTNUI15.51
302507605Lukas LilandNydalens SK15.53
321503558Henrik EijsinkNydalens SK15.55
379191591Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL16.01
353503361Andreas JohanssonHalden SK16.09
432509555Olav LundanesHalden SK16.13
423503363Rasmus Palmqvist AslaksenVegårshei IL16.17
366201949Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL16.18
402207805Øyvind HelgerudHalden SK16.21
456207606Pål SkogedalAsker Skiklubb16.25
413220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI16.29
391500339Raúl FerraHalden SK16.33
448500258Thomas Natvig ÅrstadHalden SK16.37
440509444Magne DæhliHalden SK16.41

H 35-

6 880 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
367208419Morten FredhOK Moss16.06
284253820Jens Petter AndersenFjellhug/Vereide IL16.10
380500250Lacho IlievHalden SK16.14

H 40-

6 330 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
526205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)13.32
659502358Kristoffer JacobsenTyrving IL13.55
649504454Geir HeksemFana IL13.57
666230690Trond DøskelandFana IL13.58
654244028Knut Gunnar UlvedalIL Veten13.59
644511101Kim RichterSandnes IL (Rogaland)14.00
152228350Gustav RuøFreidig14.55
145211224Ola LestebergKongsberg OL14.57
138213722Rolf AlstadFrol IL14.59
352507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering15.55
464186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering16.49
470207903Rune Kristian MorkNotodden OL16.52

H 45-

5 120 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57361721Christian FrøydSogndal IL13.15
552189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)13.19
591199279Christer JensenEmblem IL13.23
563201844Bård HeklandIL Gular13.27
599199736Kenneth WesterheimStord Orientering13.31
582508700Jan KocbachFana IL13.35
139506684Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering14.36
165480253Even ErlienGjø-Vard OL14.40
159179864Arild H ClausenFreidig14.44
146511839Pål KittilsenFreidig14.47
125508151Øyvind LienGjø-Vard OL14.50
171510329Tormod KleppaLillehammer OK14.53
132193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL14.56
153241712Vegard GrønliFreidig14.58
17788734Andreas EklundGöteborg Majorna OK15.00
255185848Per Øyvind SteneNydalens SK15.08
286504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL15.12
266243812Erik Utne VieHaugesund IL Orientering15.16
244511006Gard LindsethNydalens SK15.20
295224261Knut AaldeNydalens SK15.24
276230715Inge LindsethNydalens SK15.28
427207827Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering16.00
393501487Øyvind StoksethHalden SK16.08
425508133Pål Christian IngierdBækkelagets SK16.12
415246347Thomas OlsenAsker Skiklubb16.16
40479095Espen DanevadFredrikstad SK16.20

H 50-

4 860 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
613189075Håkon WoldSturla, IF13.26
702188882Per Arne AadlandSamnanger Il13.27
607215004Stig MellingRingerike OL13.34
187204808Atle DengerudSteinkjer OK13.37
160185929Bjørnar LynumFreidig14.07
183511304Jens Even StorhovFreidig14.15
19097601Jon HolstadFreidig14.23
178504287Johan IvarssonFreidig14.31
475502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL14.39
193410506Flemming JørgensenOK Snab14.46
172510412Tomas EidsmoFreidig14.52
304507715Tom KristensenLarvik OK15.03
16680808Einar LundVerdal OK15.07
311216648Espen LunøeNydalens SK15.15
296503965Rune GraversenIL BUL-Tromsø15.23
317214915Runar HafskjoldNydalens SK15.31
483181471Bjørn Axel GranHalden SK16.07
487187303Kjetil BjørloHalden SK16.11
465207904Rune EngehultNotodden OL16.15
479203614Bjørnar OlsrødStokke IL16.19
471504395Espen SvaeSarpsborg OL16.23
491198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering16.27

H 50-K

4 250 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
519229435Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.03
600225325Tord Bell MykingFana IL13.18
34503919Arild HeggesetFreidig14.04
47500118Bjørn BaklidKonnerud IL14.08
60249986Vemund KongsnesØstmarka OK15.04
21224118Svein OtterleiØstmarka OK15.08
359204225Stein MellaOppsal Orientering16.04
385500563Arne KongsnesOppsal Orientering16.08
396178318Jørn LimiOppsal Orientering16.12
407501517Arne OlaussenOppsal Orientering16.20
372505099Steinar LågAsker Skiklubb16.28

H 55-

4 710 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
625192921Ole TørnqvistFana IL13.05
630223940Anders BergsetIL Veten13.09
619216874Tore JuvikIL Gular13.10
614502380Are KristiansenTyrving IL13.17
608245750Erik VikaneFana IL13.25
620211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)13.29
60189792Ivar BergsetIL Veten13.36
645244281Jan Petter HansenIL Gular13.42
640230810Bjarte                           DyngjelandFana IL13.48
312210013Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK13.54
191507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL14.02
167500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL14.10
179211518Jan HauglandÅrstad IL14.18
184174874Oskar KaaløySandefjord OK14.26
635202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett14.34
188186192Svein Terje KolstadFreidig14.38
194506783Erik SlettumGjø-Vard OL14.42
278227681Jon KvisliBø OL14.47
288192305Atle IversenIL BUL-Tromsø15.14
297179391Geir PaulsenOL Trollelg15.22
305204849Lars-Ivar dynNydalens SK15.26
173510694Knut Edvard HellandØstmarka OK15.30
268507892Børge PedersenNydalens SK15.34
257507663Geir FrøytlogEgersund OK15.38
476201500Kim Farnes HansenLierbygda OL16.02
480244758Rolv Anders SystadLyn Ski16.06
466207900Harald KvisliNotodden OL16.10
484227617Tore Voss FagervoldBærums Skiklub16.14
472511200Jan Richard EriksenAsker Skiklubb16.22
488245669Geir BråtenVegårshei IL16.26

H 60-

4 710 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
744230496Knut FolkestadTamberskjelvar Il10.00
511448Jan HerstadTamberskjelvar Il10.00
655246640Lars Roger LundanesEmblem IL13.33
660245630Ørjan Eirik ValestrandFana IL13.39
650194511Knut OpdalMolde og Omegn IF13.45
664243554Christian SchibstedRøyken OL13.51
667230702Frode LøsetRingerike OL13.56
198229972Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL14.06
501480106Kjell WestinPorsgrunn OL14.14
196236502Jan SteinegerGneist, IL14.22
318199601Helge EriksenByåsen IL14.30
202203630Bernt HeggøyVoss IL15.02
323238112Arvid MydlandEgersund OK15.10
200506944Rune TeiglandØstmarka OK15.18
498507059Ketil ÅstebølOppsal Orientering16.30
492500917Sture OttesenIndre Østfold OK16.34
495507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL16.38
504504689Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL16.42

H 65-

4 250 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
733502120Osmund BertelesenTamberskjelvar Il10.00
609507613Torgeir StrandhagenRøyken OL13.07
585198537Morten DåsnesRingerike OL13.11
5441000972Alf PettersenTyrving IL13.15
555181793Svein LingaIL Gular13.19
602230782Audun ÅrøenEmblem IL13.27
576234917Per Ove TransethRøyken OL13.35
566229801Arne TiltnesTyrving IL13.41
594165580Geir NilsenEmblem IL13.47
168221187Geir Holm GundersenKonnerud IL14.36
180222213Svein AckenhausenKonnerud IL14.40
156206227Even HofstadFreidig14.44
174204649Ola BroxOL Toten-Troll14.50
696197044Egil KarlsenAskøy Il14.55
289236002Sigbjørn MyhreAndebu IL15.12
279186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb15.16
149507951Tor SørevikTIF Viking15.20
444227519Tor Ragnar AndersenHalden SK16.16
46086885Are EriksenOslostudentenes IK16.24
162501376Sigurd DæhliLøten o-lag16.26
452197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK16.32
477239501Harald HoviSkien OK16.36
436201595Øivind FadumSande Sportsklubb16.40
47391022Magne VollenOslostudentenes IK16.44
467229757Bent GalborgenIndre Østfold OK16.47

H 70-

4 250 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
621505395Hasse BergstrømTyrving IL13.23
615501388Ladislav KocbachBergens TF13.31
626510674Helge RevhaugRingerike OL13.38
636221422Atle AlvheimFana IL13.44
481209778Hans Roar BakkenEiker OL13.50
631186015Bjørn SpjelkavikTyrving IL13.53
195186999Hans Lyder HaareKonnerud IL14.12
201236303Paul SkjakerHadeland OL14.16
189217864Øystein SkappelLillehammer OK14.20
199511415Anders WaageFreidig14.24
192501084Tor TrøanHadeland OL14.28
197508132Nils Olav VennevikFreidig14.32
185245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking15.24
306192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL15.28
313509012Harry BreilandÅlgård Orientering15.32
298146401Egil RepvikOL Trollelg15.36
319211431Torodd OsFørde IL15.40
704229701Jostein FredlyFørde IL15.53
485510635Øyvind SteneAsker Skiklubb16.50
489220984Kjell WintherOppsal Orientering16.53
499207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb16.55
496181968Eldar BørsumBækkelagets SK16.57
493511802Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK16.59

H 75-

3 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
653211544Sigvald RobberstadStord Orientering13.52
658211376Tormod DahlenRingerike OL13.55
662220842Per VoldFana IL13.57
130241763Gunnar J. AlsakerÅrstad IL14.31
679245282Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb14.54
151250467Gunnar KnudsenTIF Viking15.27
291202135Trond FeiringHamar OK15.31
281508982Øystein MadsenHaugerud IF15.35
300217272Helge BjaalandHeming Orientering15.39
144500902Per BjørkhaugTIF Viking15.42
137250614Egill KnudsenTIF Viking15.44
430226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb16.23
438186215Geir TrøanNordre Follo Orientering16.27

H 80-

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
665208014Olav TotlandFana IL13.58
170230704Svein SolerødOL Toten-Troll14.35
176506812Gunnar ØsterbøFreidig14.39
164211480Per HauglandÅrstad IL14.43
1821001278Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL15.46
158180915Axel IngvaldsenTIF Viking15.48
446502245Arne ØfsthusAsker Skiklubb16.31
454501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb16.35

H 85-

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18692134Oddmund SøvikGneist, IL14.46
308502814Tor DrageHaugerud IF15.50
462508534Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK16.39

Annonser

IOF Eventor