Norsk Orientering

Startliste for Fjord-O 2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O 2020
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / IL Tambarskjelvar
Dato: onsdag 22 juli 2020 - søndag 26 juli 2020

Dag 1Dag 2Dag 3Dag 4

N-open

1 380 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14247434Tobias SkoglundGjø-Vard OL13.00
27503918Oskar Elias HeggesetFreidig13.00
40511337Sverre August HeggesetFreidig13.00
53511433Tonje HeggesetFreidig13.00
65506767Simon Mitchell IversenVerdal OK14.00
227250394Jørgen Daling KorsøenFørde IL14.00
240247996Ruben Mydland HellandEgersund OK14.00
251230274Selma Vilemina SteneNydalens SK14.00
262243775Oskar SteneNydalens SK14.00
272225358Tea StokkelandÅlgård Orientering14.00
282192443Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL14.00
292230808Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL14.00
301216928Magnus FrøydLarvik OK14.00
365141052Stian IlievHalden SK15.00
378230432Eira Bronebakk JohanssonHalden SK15.00
390228513Eira MorkNotodden OL15.00
401223791Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb15.00
412230801Troy Victor StoksethHalden SK15.00
422217655Ivar HelgerudHalden SK15.00
703247644Sigrid Fenne  IngierdBækkelagets SK15.00
538502072Inga TorbjørnsenIL Gular16.00
54994932Anne HeksemFana IL16.00
560247725Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL16.00
570247125Ola MyklatunTyrving IL16.00

N2-open 10-16

1 660 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13212320Rannveig Elisa EenVoss IL14.00
226224828Markus Mydland HellandEgersund OK14.00
239503099Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK14.00

N2-open 17-

1 740 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
537202223Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13.00
63186219Bjørn StrømmeTIF Viking14.00
250211449Håvard Nummedal OsFørde IL14.00

C-open 10-16

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121230818Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK13.05
363211491Vilma DanevadFredrikstad SK15.00
376197821Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering15.00

C-open 17-

2 910 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10511590Marit BrødreskiftFreidig13.00
24203344Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering13.00
37233823Heidi Krogstad StendahlFrol IL13.00
50250364Ann Lisbeth Mitchell IversenVerdal OK14.00
223203668Anne Kathrine AkselsenNydalens SK14.00
362511867Ann ViljugreinOppsal Orientering15.00
375177874Marte ChristensenOppsal Orientering15.00
522224761Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)16.00

B-open 10-16

2 910 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49191251Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK13.00
62507220Jo Randar HolmøyHadeland OL13.00
236192442Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL14.00
361212087Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering15.00
568244027Hedda SølvbergIL Veten16.00
578212401Olve HeklandIL Gular16.00

B-open 17-

3 150 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22236785Lars Olav ToloGneist, IL13.00
35191252Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK13.00
48217374Roar SkoglundGjø-Vard OL13.00
61211239Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL13.00
73165769Victor JensenGneist, IL13.00
83203660Janne Fossum MalmringFreidig13.00
103181702Kjetil JacobsenHamar OK13.00
8412242Lars Andreas EenVoss IL14.00
93500564Olav Gjedrem LundVerdal OK14.00
221224322Trond TaraldsenMalvik IL14.00
235207822Olav HellandEgersund OK14.00
248229671Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.00
259501592Anita E. HoleFørde IL14.00
373202989Ole Johannes NedrebøOK Moss15.00
386200600Silje SelsengLierbygda OL15.00
397506922Frøydis OlaussenOppsal Orientering15.00
408197857Mia EngehultNotodden OL15.00
360221142Frank FinstadRaumar Orientering16.00
52078501Marit Sylte LundanesEmblem IL16.00
533212061Per Rune LandTyrving IL16.00
545226059Øistein PaulsenBergens TF16.00
556508988Marianne HeksemFana IL16.00
567184386Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)16.00
577502453Anne SkjærsteinTyrving IL16.00
586244029Ingunn BergsetIL Veten16.00
518213792Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL16.04

AK-open

4 220 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108241711Jon Marius IversenVerdal OK14.00
141226297Ole Morten FrøsethVerdal OK14.00
219228415Julie DalingFørde IL14.00
233225394Alfred Daling KorsøenFørde IL14.00
246212516Gunhild Daling KorsøenFørde IL14.00
43579290Anja WingstedtHalden SK15.00
443186929Audun Midttun SystadLyn Ski15.00
451229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering15.00
707501406Øystein  AmundrudStavanger Orienteringsklubb15.00
355229971Johanne Midttun SystadLyn Ski15.03
155511812Kristian KlausenNOTEAM16.00
161217248Bjørn Ivar NielsenNOTEAM16.00
575254321Erik Åstebøl-StoraasTyrving IL16.00

AL-open

4 980 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99211077Sturle NordeideGneist, IL13.00
117511478Olle MalmringFreidig13.00
231206305Adrian OpheimNTNUI14.00
369505183Bodil HelgerudHalden SK15.00
382208496Emil WingstedtHalden SK15.00

D 9-10

1 740 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12247511Frida Ingeborg EikangerGneist, IL13.00
26223888Martine Nubdal FrøsethVerdal OK14.00
225225533Lea StokkelandÅlgård Orientering14.00
238503908Brita Svarstad HeggdalMarkane IL14.00
364217682Elise Holm NedrebøOK Moss15.00
524195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)16.00

D 11-12

2 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11224356Eline KravdalGjø-Vard OL13.40
38217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK13.47
25212545Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK14.22
224503510Olina Svarstad HeggdalMarkane IL14.24
388202986Sofie Holm NedrebøOK Moss15.29
536248137Tiril MyklatunTyrving IL16.10
523213059Julie WoldSturla, IF16.25

D 13-14

3 150 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163206044Nora HalvorsenFreidig13.17
169247684Ingrid LestebergKongsberg OL13.21
175224966Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering13.25
181180944Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL13.29
680213647Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering13.41
299211902Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK14.26
320507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.30
307510987Julie Mydland HellandEgersund OK14.34
314508237Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø14.38
497198906Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK15.51
500213211Sigrid Schmitt GranHalden SK15.54
503193091Jenny DanevadFredrikstad SK15.56
506203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb15.58
509200200Minna Sofie WingstedtHalden SK16.00
647213259Idun HeklandIL Gular16.37
652501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)16.40
657213524Karoline StrandenesFana IL16.43

D 15-16

4 220 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210511410Mathea Spets StorhovFreidig13.46
208182067Ella SandstadFreidig13.49
204511855Tora KittilsenFreidig13.52
213201972Marie KravdalGjø-Vard OL13.54
206511858Una KittilsenFreidig13.55
209510772Hedda Erica EikangerGneist, IL13.57
212233868Marita AskeFreidig13.58
211508554Maria Strømdal WikFreidig13.59
331509544Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø14.08
327225359Anja HoleFørde IL14.12
335502770Mari AarsethNydalens SK14.16
339503512Klara GraversenIL BUL-Tromsø14.20
510505752Synne SandvenNotodden OL15.24
507207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb15.28

D 17-A kort

3 170 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7230817Katrin Lægreid NesHafslo Il13.00
346191341Pernille KatlaFossum IF13.10
203502131Gunn Elin RudiHadeland OL13.44
148207676Maj-Lisbet RønningFreidig13.47
205211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL13.47
51192307Lenka WestinPorsgrunn OL13.50
207510560Marlin HaavengenKongsberg OL13.53
220229618Anne Marie SvarstadMarkane IL14.01
324216950Inger Anette Vik OlsenLarvik OK14.13
328510313Celine Vik OlsenLarvik OK14.17
336229646Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering14.21
332507077Ingvild BrekkeNTNUI14.25
34098004Synne FossøyNTNUI14.29
343209949Jane Mydland HellandEgersund OK14.33
502207703Randi MorkNotodden OL15.09
505201518Tonje HolmOK Moss15.13
508509125Kine Hallan SteiwerHalden SK15.17
512504675Hege GunnerødAsker Skiklubb15.21
641224306Ingvild Lien MollandSogndal IL16.09
646224175Jorunn Kristin Aa AlbretsenSogndal IL16.13
65178987Trine D. KihleRingerike OL16.17
656208461Camilla ÖhmanNTNUI16.21
661208924Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL16.29
529192919Marie Roll-TørnqvistFana IL16.33

D 17-18

4 980 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4180130Ane Malene KolstadFreidig13.03
18502699Kristine KravdalGjø-Vard OL13.07
31505186Mari EidsmoFreidig13.11
44505820Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK13.15
57510900Åsne HaavengenKongsberg OL13.19
69217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK13.23
79233560Eva Örnhagen JørgensenOK Snab13.27
217217355Kristin Melby JacobsenLardal OL14.04
356213060Emma EngehultNotodden OL15.04
516212200Kristin LundanesEmblem IL16.04
541510525Kristine Bog VikaneFana IL16.12

D 19-20

5 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230208919Lene Berg HanssenByåsen IL13.02
3508250Jenny BaklidKonnerud IL13.06
216506934Hedda Raadal BjørloNTNUI14.03
254500589Marie LilandNydalens SK14.07
265171915Joelle MeisterNydalens SK14.11
515200631Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)16.03
17203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK16.07
243500630Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.11

D 21-

5 200 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
316203458Emilie WestinNydalens SK13.07
392230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.10
56206030Hanne SandstadFreidig13.14
68208108Martine ÅstebølFrol IL13.18
30206386Idunn HaavengenNTNUI13.22
43500002Tilla Farnes HennumNTNUI13.26
8880034Therese HaareKonnerud IL13.30
540229691Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett13.34
368509266Malin SandstadBækkelagets SK13.40
98230288Lea Leuenbergerol norska13.42
275197006Pauline Røstum BellingmoNTNUI14.15
285506689Sofie AarnesNydalens SK14.19
294238119Mariann UlvestadNydalens SK14.23
303504622Siri UlvestadNydalens SK14.27
342192304Arntraut GötschIL BUL-Tromsø14.31
345212749Karen Oline KolstadNTNUI14.35
348506826Sofie Skyttersæter IversenNTNUI14.39
347223308Roisin LongNydalens SK14.42
349238261Ida LindkvistNTNUI14.44
350209912Ingrid OkkenhaugNTNUI14.46
338192268Mariell ArntzenNydalens SK14.48
310221273Marianne DæhliNydalens SK14.52
322181664Audhild Bakken RognstadEmblem IL14.54
326206010Gunhild Rogne HallandNydalens SK14.56
330500313Margrethe WisløffNTNUI14.57
334507856Anna UlvensøenNydalens SK14.58
381511107Synnøve BråtenVegårshei IL15.11
403507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK15.15
78230408Helena KarlssonIFK Lidingö SOK15.19
424509300Ida Marie Næss BjørgulHalden SK15.23
414511541Hedvig ÅstebølOppsal Orientering15.27
433511334Svetlana MironovaHalden SK15.31
441506699Iliana IlievaHalden SK15.59
551209975Helen MartinsenIL Gular16.15
562180102Vilde Årøen LykkeNTNUI16.19
572201520Gunvor Hov HøydalFossum IF16.23
581506920Marion AebiTyrving IL16.27
528220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett16.28
590509366Ingrid LundanesNTNUI16.31
598196843Marta UlvensøenEmblem IL16.35
606185835Helene Brokstad Lund-JohansenTyrving IL16.38

D 35-

4 980 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89502475Valentina DimitrovaGneist, IL13.31

D 40-

4 940 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5214970Mari Angell-PetersenFreidig13.00
19500046Margrete SolvikGneist, IL13.04
45201989Astrid KravdalGjø-Vard OL13.08
32213142Tina Strømdal WikFreidig13.12
218215132Dana B. SteneNydalens SK14.01
357224997Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK15.01
370246439Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb15.05
38362771Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK15.09
394197722Heidi StoksethHalden SK15.13
405506342Linda FredhOK Moss15.17
416507713Vigdis HobølOppsal Orientering15.21
517213522Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL16.01
530184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)16.05

D 45-

4 940 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80510330Valborg MadslienLillehammer OK13.16
70505397Margot Bolstad LynumFreidig13.20
58179441Eli Ringstad LienGjø-Vard OL13.24
9092121Berit BergsetGjø-Vard OL13.28
232503511Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø14.05
245506763Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.09
256207342Elise HafskjoldNydalens SK14.13
426207718Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering15.25
434181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb15.29
442226460Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK15.33
450211201Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK15.37
542250326Katrine Finstad LandTyrving IL16.09

D 50-

4 220 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20211041Ulrika Örnhagen JørgensenOK Snab13.03
81511411Torunn Spets StorhovFreidig13.07
91505184Gro Sandstad EidsmoFreidig13.11
101511437Heidi ArnesenFreidig13.15
110508258Hege SolerødGjø-Vard OL13.19
119500011Isa HeggedalKonnerud IL13.23
59504457Ingrid KvistadKongsberg OL13.27
71505875Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK13.31
406246565Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.35
127196741Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL13.39
134155726Ane BjørnsgaardLillehammer OK13.43
33205987Lise ChristensenTIF Viking14.04
358507023Arnhild U. BråtenVegårshei IL15.04
371199699Hanne Lerche RaadalHalden SK15.08
384181875Frauke Schmitt GranHalden SK15.12
395196856Kristin SandvenNotodden OL15.16
41796109Sigrun NygårdAsker Skiklubb15.20
46195961Gunhild KvistadSteinkjer OK16.08
53187530Anne Guro NøklebyRingerike OL16.20
565237735Rannveig NordhagenFana IL16.24

D 50-K

2 910 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9246437Siren HoplandGneist, IL13.02
36211767Ann Merete HandegårdVoss IL14.03
23213635Tone HandegårdVoss IL14.07
222506781Hilde ForbordMalvik IL14.11
521188879Tone SkramRøyken OL16.03
534230398Eirin MathiesenRingerike OL16.07
546199658Marianne LykkeEmblem IL16.11
543502572Birgitte TorbjørnsenIL Gular16.12
554507657Mai Helen LingaIL Gular16.16

D 55-

3 170 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
258192378Rine HanssenByåsen IL13.04
102241764Anne FjeldstadÅrstad IL13.08
269199602Nina-Beate LiabakkByåsen IL13.12
82207694Nina Lokøen KnudsenGneist, IL13.16
92181855Tove HeimdalKonnerud IL13.20
72507612Ingrid SandvollGneist, IL13.24
120505880Kari ChristiansenSandefjord OK13.28
128511434Unn Hilde HeggedalKongsberg OL13.32
1351001114Anne-Kathrine TorvundGneist, IL13.36
142187205Hege HeibergHadeland OL13.40
695197152Britt KarlsenAskøy Il13.53
234245577Inger Tone NygårdEgersund OK14.05
111203515Linda HanssenØstmarka OK14.09
418209283Heidi SchatvetNotodden OL15.01
428506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL15.05
247506132Kjersti HovFossum IF16.01
53261802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)16.05

D 60-

3 150 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
270511831Aslaug Thingnes BøMarkane IL14.02
112222555Kjellaug GrødemVoss IL14.06
280511878Olaug F MydlandEgersund OK14.10
419508903Marianne SpanliLierbygda OL15.02
437500607Anne SørumIndre Østfold OK15.06
429511592Gunhild HennumLierbygda OL15.10
445500499Helga HaverstadLierbygda OL15.14
453502919Grete Synnøve B HoviSkien OK15.18
595222047Randi NilstadTyrving IL16.02
60376186Cathrine NorvikRøyken OL16.06
610230687Inger SchibstedRøyken OL16.10
616200601Bjørg SvanbergRøyken OL16.14

D 65-

2 910 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
74203585Reidun Fallan SmaavikFreidig13.06
94224483Lill Ramberg SkappelLillehammer OK13.14
104150384Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13.18
387511801Jorunn SandsdalenOddersjaa SSK15.07
374203320Inger FinstadRaumar Orientering15.21
84181113Lis DæhliLøten o-lag15.42
587234973Inger TiltnesTyrving IL16.15
596217014Nina SoligardBergens TF16.19
60486999Herdis AlvheimFana IL16.23
611211515Siren GreveBergens TF16.27

D 70-

2 910 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249506686Anne-Lise BrenneOL Trollelg14.15
398245177Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb15.11
409197880Signe HeivollSøgne og Songdalen OK15.15
617215429Berit HegdalBergens TF16.31
623241750Aud I SpjelkavikTyrving IL16.35
62887520Kari StrandeRingerike OL16.38
633207689Edel SlettemarkStord Orientering16.41

D 75-

2 910 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113501018Torid KvaalFreidig13.22
260182065Liv FeiringHamar OK14.19
420502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb15.19
638208016Audny TotlandFana IL16.44
643180128Bjørg KocbachBergens TF16.47
648503360Elin DahlenRingerike OL16.50

D 80-

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
271502419Unni DrageHaugerud IF14.23

D 85-

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12292127Guldborg SøvikGneist, IL13.26

H 9-10

1 740 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39242271Magnus LestebergKongsberg OL13.00
52238054Linus Fossum MalmringFreidig13.00
261213437Iver AarsethNydalens SK14.00
377178983Nils NikolaisenOppsal Orientering15.00
389500290Joel Bronebakk JohanssonHalden SK15.00
400224909Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK15.00
411234187Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering15.00
548212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)16.00

H 11-12

2 400 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123204702Nikolai TesloHadeland OL13.32
95225465Erlend GrønliFreidig13.33
105212188Kirill EikangerGneist, IL13.36
114191249Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK13.37
64206018Jonas AlstadFrol IL13.41
681234332Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering13.43
51203343Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering13.48
75242272Eirik LestebergKongsberg OL13.51
237244039Sondre HafskjoldNydalens SK14.17
85223869William Mitchell IversenVerdal OK14.21
455181249Ville Emil WingstedtHalden SK15.18
447225349Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb15.22
463225108Simen ÅnensenOppsal Orientering15.25
469250265Eskil HobølOppsal Orientering15.26
410212631Kristian MorkNotodden OL15.30
439231520Eskil OlaussenOppsal Orientering15.31
421198798Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK15.32
431223539Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb15.33
579212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)16.13
588223569Emil HeksemFana IL16.17
547213288Herman Finstad LandTyrving IL16.18
558224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)16.21
569132915Jakob UlvedalIL Veten16.22

H 13-14

3 150 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157199257Axel Ørnhagen JørgensenOK Snab13.01
129217882Even LienGjø-Vard OL13.09
136186849Alf Petter LynumFreidig13.13
143213017Filip Mitchell IversenVerdal OK14.14
150203228Erlend OtterleiØstmarka OK14.18
290213784Eskil HafskjoldNydalens SK14.22
494508129Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK15.22
461212542Sigurd HobølOppsal Orientering15.26
468246440Christoffer ÅnensenOppsal Orientering15.30
474206027Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL15.34
478212066Rasmus EngehultNotodden OL15.38
482239477Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb15.42
486225060Sondre OlaussenOppsal Orientering15.45
490212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb15.48
622211942Jens WoldSturla, IF16.18
627230415Oskar HeksemFana IL16.22
632224179Haakon UlvedalIL Veten16.26
637505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)16.30
642203319Jacob Finstad LandTyrving IL16.34

H 15-16

4 940 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100225454Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL13.02
109510704Emil GrønliFreidig13.06
147208684Magnus AlstadFrol IL13.10
154508130Lars LienGjø-Vard OL13.14
140207673Ådne Krogstad StendahlFrol IL13.18
133217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13.22
126504441Tristan HalvorsenFreidig13.26
118509435Kristoffer Strømdal WikFreidig13.30
2671001235Samuel A StokkelandÅlgård Orientering14.03
277510755Håkon GrønliFørde IL14.07
287210600Axel AaldeNydalens SK14.11
458231284Ask OlaussenOppsal Orientering15.02
553505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)16.03
564508142Martin Nøkleby MellingRingerike OL16.07
574501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)16.11
583511368Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)16.15
592211903Brage Bell LysakerFana IL16.19
557244006Peder NybergIL Veten16.36

H 17-A kort

4 220 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
459207899Vebjørn KvisliNotodden OL15.03
6250498Håkon MeyerHyllestad16.02
584181926Odin LingaIL Gular16.06
593127049Heine LingaIL Gular16.10

H 17-18

5 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
449241416Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13.45
131511436Tobias AlstadFrol IL13.48
618186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett13.51
351228404Jonas AarsethNydalens SK14.59
124227791Iver Gjedrem LundVerdal OK15.00
107209963Mats LindaasElverum OK15.39
116500901Gaute LindaasElverum OK15.43
457502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb15.46
701230809Jens KlosterFitjar Il16.14
612224173Håkon Aa AlbretsenSogndal IL16.41
624212038Leif-Inge JevnlidIL Veten16.44
629223715Tord SølvbergIL Veten16.47
634504586Sven Bergset LangvikIL Veten16.50
639222468Ådne SkjærsteinTyrving IL16.53

H 19-20

5 090 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1504578Lars SandstadFreidig13.00
16230426Morten Örnhagen JørgensenOK Snab13.01
2203584Håkon HolstadFreidig13.05
354246568Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.09
29195937Kristian Fredrik LynumFreidig13.13
42511591Jo Even KolstadFreidig13.17
229506972Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.21
77510690Jonas GrønliFreidig13.25
67511412Simen Spets StorhovFreidig13.29
87508238Mats EidsmoFreidig13.33
97504704Vegard KittilsenFreidig13.37
253225539Trygve Nummedal OsFørde IL14.02
274506778Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.06
264501418Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø14.10
215502695Isak JonssonNydalens SK14.14
242502140Aslak HeimdalNTNUI14.18
55220882Even LindaasVang OL15.02
514504399Scott JuvikIL Gular16.02
527229749Elias BergsetIL Veten16.06

H 21-

5 770 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705223556Sindre  HoffFørde IL10.00
706229601Eirik  BjørkevollOdda Il10.00
15229802Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.04
28511303Oskar Spets StorhovFreidig13.08
41207802Magne KnudsenGneist, IL13.12
54502476Bjarte EikangerGneist, IL13.16
66188468Bjørn HaavengenKongsberg OL13.20
76225930Isak BergsetFrol IL13.24
86222552Vegard Jarvis WestergårdNTNUI13.28
96184369Erik Feyling HaareKonnerud IL13.32
580223280Ruairi LongVaregg Fleridrett13.36
106179878Mattis HoltFreidig13.40
115208726Florian SchneiderLillehammer OK13.44
283194465Per Melander OftenNydalens SK14.01
293220766Markus GladEmblem IL14.05
273250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK14.09
302507605Lukas LilandNydalens SK14.13
315193877Bojan BlumensteinNydalens SK14.17
309511306Sverre Turter SandvoldNydalens SK14.21
321503558Henrik EijsinkNydalens SK14.25
325511307Jørgen BaklidNTNUI14.29
329510436Kenneth MydlandEgersund OK14.33
337204632Andreas G. PoldenNydalens SK14.37
333509244Audun HeimdalNTNUI14.41
341241446Håkon Raadal BjørloNTNUI14.43
344509299Elias JonssonNTNUI14.45
252195811Halvor SaunesNydalens SK14.47
263200010Eirik Kamstrup HovindNydalens SK14.49
214510992Tobias KristensenNTNUI14.51
228500003Vegard GulbrandsenNTNUI14.53
241224369Jørgen FrøydLarvik OK14.55
353503361Andreas JohanssonHalden SK15.01
366201949Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL15.05
379191591Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL15.09
391500339Raúl FerraHalden SK15.13
402207805Øyvind HelgerudHalden SK15.17
413220800Olav Milian Schmitt GranNTNUI15.21
423503363Rasmus Palmqvist AslaksenVegårshei IL15.25
432509555Olav LundanesHalden SK15.29
440509444Magne DæhliHalden SK15.33
456207606Pål SkogedalAsker Skiklubb15.37
448500258Thomas Natvig ÅrstadHalden SK15.41
513165079Olle BoströmTyrving IL16.05
539200630Magnus SandvenSogndal IL16.09
561502445Torkil Eide SolstadTyrving IL16.13
550208437Bjørn LundanesNTNUI16.17
571200904Ivar LundanesTyrving IL16.21
589207699Rune NygaardIL Gular16.25
597227726Erlend Nilsen SandnesNTNUI16.29
605507021Anders TiltnesTyrving IL16.33

H 35-

5 090 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284253820Jens Petter AndersenFjellhug/Vereide IL15.06
367208419Morten FredhOK Moss15.10
380500250Lacho IlievHalden SK15.14

H 40-

5 200 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138213722Rolf AlstadFrol IL13.54
145211224Ola LestebergKongsberg OL13.56
152228350Gustav RuøFreidig13.58
352507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering14.55
470207903Rune Kristian MorkNotodden OL15.49
464186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering15.52
526205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)16.01
666230690Trond DøskelandFana IL16.54
644511101Kim RichterSandnes IL (Rogaland)16.56
649504454Geir HeksemFana IL16.58
654244028Knut Gunnar UlvedalIL Veten16.59
659502358Kristoffer JacobsenTyrving IL17.00

H 45-

4 980 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139506684Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering13.35
125508151Øyvind LienGjø-Vard OL13.39
132193098Torbjørn KravdalGjø-Vard OL13.43
146511839Pål KittilsenFreidig13.46
153241712Vegard GrønliFreidig13.49
159179864Arild H ClausenFreidig13.52
165480253Even ErlienGjø-Vard OL13.55
171510329Tormod KleppaLillehammer OK13.57
17788734Andreas EklundGöteborg Majorna OK13.59
244511006Gard LindsethNydalens SK14.08
255185848Per Øyvind SteneNydalens SK14.12
276230715Inge LindsethNydalens SK14.16
266243812Erik Utne VieHaugesund IL Orientering14.20
286504517Asbjørn BygglandHøydalsmo IL14.24
295224261Knut AaldeNydalens SK14.28
427207827Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering15.00
393501487Øyvind StoksethHalden SK15.08
40479095Espen DanevadFredrikstad SK15.12
415246347Thomas OlsenAsker Skiklubb15.16
425508133Pål Christian IngierdBækkelagets SK15.20
552189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)16.16
563201844Bård HeklandIL Gular16.20
57361721Christian FrøydSogndal IL16.24
582508700Jan KocbachFana IL16.28
591199279Christer JensenEmblem IL16.32
599199736Kenneth WesterheimStord Orientering16.36

H 50-

4 940 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160185929Bjørnar LynumFreidig13.34
475502929Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.38
178504287Johan IvarssonFreidig13.42
172510412Tomas EidsmoFreidig13.45
183511304Jens Even StorhovFreidig13.48
19097601Jon HolstadFreidig13.51
193410506Flemming JørgensenOK Snab13.54
16680808Einar LundVerdal OK14.15
296503965Rune GraversenIL BUL-Tromsø14.19
304507715Tom KristensenLarvik OK14.23
311216648Espen LunøeNydalens SK14.27
317214915Runar HafskjoldNydalens SK14.31
465207904Rune EngehultNotodden OL15.07
471504395Espen SvaeSarpsborg OL15.11
479203614Bjørnar OlsrødStokke IL15.15
483181471Bjørn Axel GranHalden SK15.19
487187303Kjetil BjørloHalden SK15.23
491198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering15.27
600225325Tord Bell MykingFana IL16.23
607215004Stig MellingRingerike OL16.27
702188882Per Arne AadlandSamnanger Il16.29
187204808Atle DengerudSteinkjer OK16.31
613189075Håkon WoldSturla, IF16.38

H 50-K

3 170 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34503919Arild HeggesetFreidig13.03
47500118Bjørn BaklidKonnerud IL13.07
60249986Vemund KongsnesØstmarka OK14.04
21224118Svein OtterleiØstmarka OK14.08
359204225Stein MellaOppsal Orientering15.04
372505099Steinar LågAsker Skiklubb15.08
385500563Arne KongsnesOppsal Orientering15.12
396178318Jørn LimiOppsal Orientering15.16
407501517Arne OlaussenOppsal Orientering15.20
519229435Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)16.04

H 55-

4 220 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL13.01
635202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett13.05
179211518Jan HauglandÅrstad IL13.09
188186192Svein Terje KolstadFreidig13.13
191507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL13.17
184174874Oskar KaaløySandefjord OK13.21
194506783Erik SlettumGjø-Vard OL13.25
278227681Jon KvisliBø OL14.02
268507892Børge PedersenNydalens SK14.06
173510694Knut Edvard HellandØstmarka OK14.10
288192305Atle IversenIL BUL-Tromsø14.14
297179391Geir PaulsenOL Trollelg14.18
305204849Lars-Ivar dynNydalens SK14.22
257507663Geir FrøytlogEgersund OK14.26
466207900Harald KvisliNotodden OL15.06
472511200Jan Richard EriksenAsker Skiklubb15.10
476201500Kim Farnes HansenLierbygda OL15.14
480244758Rolv Anders SystadLyn Ski15.18
484227617Tore Voss FagervoldBærums Skiklub15.22
488245669Geir BråtenVegårshei IL15.26
60189792Ivar BergsetIL Veten16.14
608245750Erik VikaneFana IL16.18
614502380Are KristiansenTyrving IL16.22
620211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)16.26
630223940Anders BergsetIL Veten16.30
625192921Ole TørnqvistFana IL16.34
619216874Tore JuvikIL Gular16.35
312210013Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK16.37
640230810Bjarte                           DyngjelandFana IL16.40
645244281Jan Petter HansenIL Gular16.43

H 60-

4 220 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
744230496Knut FolkestadTamberskjelvar Il10.00
511448Jan HerstadTamberskjelvar Il10.00
196236502Jan SteinegerGneist, IL13.29
318199601Helge EriksenByåsen IL13.33
198229972Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL13.37
501480106Kjell WestinPorsgrunn OL13.41
200506944Rune TeiglandØstmarka OK14.30
202203630Bernt HeggøyVoss IL14.34
323238112Arvid MydlandEgersund OK14.38
504504689Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL15.30
492500917Sture OttesenIndre Østfold OK15.34
495507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL15.38
498507059Ketil ÅstebølOppsal Orientering15.42
555181793Svein LingaIL Gular16.12
650194511Knut OpdalMolde og Omegn IF16.46
655246640Lars Roger LundanesEmblem IL16.49
660245630Ørjan Eirik ValestrandFana IL16.52
664243554Christian SchibstedRøyken OL16.55
667230702Frode LøsetRingerike OL16.57

H 65-

3 170 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
733502120Osmund BertelesenTamberskjelvar Il10.00
156206227Even HofstadFreidig13.11
180222213Svein AckenhausenKonnerud IL13.15
168221187Geir Holm GundersenKonnerud IL13.19
174204649Ola BroxOL Toten-Troll13.23
696197044Egil KarlsenAskøy Il13.40
149507951Tor SørevikTIF Viking14.12
279186085Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb14.16
289236002Sigbjørn MyhreAndebu IL14.20
436201595Øivind FadumSande Sportsklubb15.24
452197876Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK15.28
444227519Tor Ragnar AndersenHalden SK15.32
46086885Are EriksenOslostudentenes IK15.36
47391022Magne VollenOslostudentenes IK15.40
162501376Sigurd DæhliLøten o-lag15.43
467229757Bent GalborgenIndre Østfold OK15.44
477239501Harald HoviSkien OK15.47
5441000972Alf PettersenTyrving IL16.08
566229801Arne TiltnesTyrving IL16.16
576234917Per Ove TransethRøyken OL16.20
585198537Morten DåsnesRingerike OL16.24
602230782Audun ÅrøenEmblem IL16.28
594165580Geir NilsenEmblem IL16.32
609507613Torgeir StrandhagenRøyken OL16.36

H 70-

3 170 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
704229701Jostein FredlyFørde IL10.00
189217864Øystein SkappelLillehammer OK13.31
192501084Tor TrøanHadeland OL13.35
195186999Hans Lyder HaareKonnerud IL13.39
201236303Paul SkjakerHadeland OL13.43
197508132Nils Olav VennevikFreidig13.46
199511415Anders WaageFreidig13.49
185245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking14.24
298146401Egil RepvikOL Trollelg14.28
306192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL14.32
313509012Harry BreilandÅlgård Orientering14.36
319211431Torodd OsFørde IL14.40
485510635Øyvind SteneAsker Skiklubb15.50
489220984Kjell WintherOppsal Orientering15.53
493511802Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK15.55
496181968Eldar BørsumBækkelagets SK15.57
499207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb15.59
615501388Ladislav KocbachBergens TF16.39
621505395Hasse BergstrømTyrving IL16.42
626510674Helge RevhaugRingerike OL16.45
631186015Bjørn SpjelkavikTyrving IL16.48
481209778Hans Roar BakkenEiker OL16.51
636221422Atle AlvheimFana IL16.54

H 75-

2 910 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130241763Gunnar J. AlsakerÅrstad IL13.30
281508982Øystein MadsenHaugerud IF14.27
137250614Egill KnudsenTIF Viking14.31
144500902Per BjørkhaugTIF Viking14.35
151250467Gunnar KnudsenTIF Viking14.39
291202135Trond FeiringHamar OK14.42
300217272Helge BjaalandHeming Orientering14.44
679245282Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb15.00
430226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb15.23
438186215Geir TrøanNordre Follo Orientering15.27
658211376Tormod DahlenRingerike OL16.53
653211544Sigvald RobberstadStord Orientering16.56
662220842Per VoldFana IL16.58

H 80-

2 910 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164211480Per HauglandÅrstad IL13.34
170230704Svein SolerødOL Toten-Troll13.38
176506812Gunnar ØsterbøFreidig13.42
158180915Axel IngvaldsenTIF Viking14.46
1821001278Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL14.48
446502245Arne ØfsthusAsker Skiklubb15.31
454501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb15.35
665208014Olav TotlandFana IL16.59

H 85-

2 910 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18692134Oddmund SøvikGneist, IL13.45
308502814Tor DrageHaugerud IF14.50
462508534Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK15.39

Annonser

IOF Eventor