Norsk Orientering

Startliste for Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 30 august 2020

Askvoll og Holmedal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
201917Edvin HelleH 70- (12)3 200 m12.45.00
192427Anders BjørkaasH 70- (12)3 200 m12.59.03

Askøy OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
213700Thord Nystuen SolliH 11-12 (5)1 500 m12.13.01
500609Rannveig SolliD 60- (4)3 200 m12.39.00

Bergens TF

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
239564Fredrik BlomquistN-åpen (3)1 200 m11.15.59
239563Josefine BlomquistD 9-10 (3)1 500 m12.02.00
226153Astri Ese HoleD 70- (6)2 500 m12.03.59
480130Ingjerd SognnæsD 70- (6)2 500 m12.08.00
244744Kari SecherD 70- (6)2 500 m12.10.00
215429Berit HegdalD 70- (6)2 500 m12.11.59
180128Bjørg KocbachD 70- (6)2 500 m12.13.59
226165Andreas NysæterH 19-20 (1)8 100 m12.13.59
191281Helene NysæterD 15-16 (7)3 200 m12.23.00
206432Ingeborg Rygg EikelandD 17-18 (3)4 500 m12.31.59
211515Siren GreveD 60- (4)3 200 m12.35.00
217014Nina SoligardD 60- (4)3 200 m12.36.59
216755Dagfinn HoleH 70- (12)3 200 m12.53.00
229520Vegard Velle SivertsenH 17-18 (7)5 500 m12.56.01
510720Synne Marie SandviknesB-åpen 10-16 (2)2 500 m13.02.59
87062Randi HoleD 40- (4)4 500 m13.10.00

Egersund OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
223935Edvin AakreH 15-16 (12)4 500 m12.45.59
510987Julie Mydland HellandD 13-14 (9)2 500 m12.46.00

Fana IL

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
237735Rannveig NordhagenD 50- (8)3 200 m12.08.59
251219Lars FjellangerH 40- (11)5 500 m12.10.00
223569Emil HeksemH 11-12 (5)1 500 m12.11.00
191280Kirsti LysakerD 50- (8)3 200 m12.12.59
508700Jan KocbachH 40- (11)5 500 m12.13.00
211193Bjørn HøllelandH 50- (14)4 500 m12.15.59
222547Knut UtneH 21- (7)8 100 m12.17.59
246957Judit M. MøllerD 15-16 (7)3 200 m12.19.00
223560Kristoffer Heldal HersvikH 13-14 (10)2 500 m12.19.59
504454Geir HeksemH 40- (11)5 500 m12.21.59
508988Oskar HeksemH 13-14 (10)2 500 m12.24.00
213792Elin Cecile Kryvi StrandenesB-åpen 17- (9)2 500 m12.37.00
213524Karoline StrandenesD 13-14 (9)2 500 m12.40.00
220842Per VoldH 70- (12)3 200 m12.49.00
246969Sondre BataldenH 17-18 (7)5 500 m12.52.00
211903Brage Bell LysakerH 15-16 (12)4 500 m12.53.59
235218Magne RaadalH 70- (12)3 200 m12.55.00
195907Bjørn BataldenB-åpen 17- (9)2 500 m13.05.59
245630Ørjan Eirik ValestrandH 60- (7)3 200 m13.12.59
245645Stein Ove DyngelandH 60- (7)3 200 m13.18.59
894484Trond DøskelandAL-åpen (2)4 500 m
510525Kristine Bog VikaneD 17-18 (3)4 500 m
192228Ketil DøskelandH 50- (14)4 500 m
221409Per VikaneH 70- (12)3 200 m

Førde IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
501592Anita E. HoleB-åpen 17- (9)2 500 m12.16.00
225359Anja HoleD 15-16 (7)3 200 m12.24.59
500570Helge ScheiH 70- (12)3 200 m12.40.59
510755Håkon GrønliH 15-16 (12)4 500 m12.44.00
508237Kurt GrønliH 70- (12)3 200 m13.03.00
211292Gunnar GytriH 60- (7)3 200 m13.06.59

Ganddal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
508199Anna TaksdalD 15-16 (7)3 200 m12.27.00
509449Øyvind LamarkH 15-16 (12)4 500 m12.39.59

Gneist, IL

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
226092Håkon SolvikH 9-10 (1)1 500 m11.59.59
236775Marie KjærgårdD 9-10 (3)1 500 m12.04.00
247613Lovise LitlekalsøyD 9-10 (3)1 500 m12.06.01
211077Sturle NordeideN2-åpen 17- (1)1 500 m12.06.03
246910Ingrid HellevangC-åpen 10-16 (4)1 500 m12.08.59
207802Magne KnudsenH 21- (7)8 100 m12.08.59
500167Emilie SolvikD 11-12 (4)1 500 m12.09.08
507612Ingrid SandvollD 50- (8)3 200 m12.15.00
236502Jan SteinegerH 50- (14)4 500 m12.20.07
246840Harald August GullaksenC-åpen 10-16 (4)1 500 m12.22.59
246348Eirik Helleve HauglandC-åpen 10-16 (4)1 500 m12.24.08
246437Siren HoplandC-åpen 17- (7)1 500 m12.31
236774Jorunn KjærgårdC-åpen 17- (7)1 500 m12.35
500046Margrete SolvikD 40- (4)4 500 m13.04.01
226081Ingelinn MolvikB-åpen 17- (9)2 500 m13.11.59
222092Birte NordeideB-åpen 17- (9)2 500 m13.17.01
82590Ina Hopland SkageB-åpen 17- (9)2 500 m13.19.59
236785Lars Olav ToloAK-åpen (6)3 200 m13.23.00
500054Bjørn-Inge SkageAK-åpen (6)3 200 m13.24.59
Ingrid HellevangC-åpen 10-16 (4)1 500 m
195883Siren HoplandC-åpen 17- (7)1 500 m
91151Bjørn Johannessen FieldH 21- (7)8 100 m

Halsnøy OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
91423Leif Gunnar HovdenH 60- (7)3 200 m13.17.00

Haugesund IL Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
235209Sigleif SteinsvågH 40- (11)5 500 m12.16.00
212932Selma SteinsvågD 15-16 (7)3 200 m12.21.00
217721Miriam SveenD 13-14 (9)2 500 m12.52.00

IL Gular

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507657Mai Helen LingaD 50- (8)3 200 m12.00.59
502572Birgitte TorbjørnsenD 50- (8)3 200 m12.02.59
211280Hege FjellbirkelandD 50- (8)3 200 m12.07.00
502587Arne JohannesenH 50- (14)4 500 m12.08.00
216874Tore JuvikH 50- (14)4 500 m12.12.00
207699Rune NygaardH 21- (7)8 100 m12.15.01
507665Sverre Johan NærheimH 50- (14)4 500 m12.24.00
209975Helen MartinsenD 21- (4)5 500 m12.31
192334Mari Fjellbirkeland JohannesenD 17-18 (3)4 500 m12.34.59
204537Ane Sofie NærheimB-åpen 10-16 (2)2 500 m13.00.00
181793Svein LingaH 60- (7)3 200 m13.14.59
199739Odin LingaAK-åpen (6)3 200 m13.21.00
201844Bård HeklandAK-åpen (6)3 200 m13.27.00
204854Samuel Elias NærheimN2-åpen 10-16 (1)1 500 m
94041Bodil HåheimC-åpen 17- (7)1 500 m

IL Strand-Ulv

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
223568Triana K NerhusD 11-12 (4)1 500 m12.04.59
223859Knut J NerhusH 60- (7)3 200 m13.11.00

IL Tambarskjelvar

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
501773Norvald OspehaugH 60- (7)3 200 m13.09.00

Kvernbit IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
84985Atle AustrheimH 50- (14)4 500 m

Os Orienteringsklubb

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
502085Steinar DanielsenH 40- (11)5 500 m12.24.00
206470Turid RognsvågD 60- (4)3 200 m12.32.59
500052Sigrid AarbakkeC-åpen 17- (7)1 500 m12.33
520052Sigrid AarbakkeC-åpen 17- (7)1 500 m

Samnanger IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
237632Dag Terje RøenH 50- (14)4 500 m12.22.01

Sandnes IL (Rogaland)

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
510533Nina AkslandD 11-12 (4)1 500 m12.00.59
511101Kim RichterH 40- (11)5 500 m12.06.59
224844Magnus HaugH 11-12 (5)1 500 m12.15.00
223595Trygve Skumlien MyrlandH 11-12 (5)1 500 m12.16.59
225065Jone ValdalH 13-14 (10)2 500 m12.17.59
224935Thomas DuncanH 11-12 (5)1 500 m12.18.59
503032Tor Gunnar AkslandH 40- (11)5 500 m12.19.00
227048Peter SæbbøH 13-14 (10)2 500 m12.22.00
505817Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (10)2 500 m12.25.58
502999Julie AkslandD 15-16 (7)3 200 m12.28.59
224973William Tønnesen LundbergH 13-14 (10)2 500 m12.29.59
212133Selma Lothine Fridheim TorpD 15-16 (7)3 200 m12.30.59
204554Idar JongenburgerH 13-14 (10)2 500 m12.32.00
224809Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (9)2 500 m12.42.00
501266Markus RichterH 15-16 (12)4 500 m12.47.59
195899Alva ChristiansenD 13-14 (9)2 500 m12.48.00
505816Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (12)4 500 m12.51.59
501267Mari RichterD 13-14 (9)2 500 m12.54.00
507762Stian HaugvaldstadH 15-16 (12)4 500 m12.56.00
211799Thomas ValdalH 17-18 (7)5 500 m12.57.59
223525Simon Fjermestad HelgesenH 15-16 (12)4 500 m12.58.00
189038Kalle JongenburgerH 15-16 (12)4 500 m12.59.59
184394Ola Wathne ThingbøH 15-16 (12)4 500 m

Sogndal IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
61721Christian FrøydH 40- (11)5 500 m10.12.41

Stord Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
207689Edel SlettemarkD 70- (6)2 500 m12.06.01
211544Sigvald RobberstadH 70- (12)3 200 m12.57.00

TIF Viking

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
253971Axel IngvaldsenH 80- (1)2 500 m12.00
197949Vidar ScheiH 50- (14)4 500 m12.01.59
205987Lise ChristensenD 50- (8)3 200 m12.05.00
511784Kjetil DammH 50- (14)4 500 m12.18.00
220770May-Lill DammC-åpen 17- (7)1 500 m12.39
245575Jan Harald Helmich PedersenH 70- (12)3 200 m12.47.00
222677Mariann ScheiD 40- (4)4 500 m13.05.59
503098Ørjan TotlandH 50- (14)4 500 m
204297Terje Mathias HauglandH 70- (12)3 200 m

Tyrving IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
211281Karl FremstadH 21- (7)8 100 m12.02.59
501590Oda J SikkelandD 21- (4)5 500 m12.35

Umeå OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
502090Elise RognsvågD 21- (4)5 500 m12.37

Varegg Fleridrett

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
182123Jan Kjærner-SembAK-åpen (6)3 200 m10.14.17
213813Tonje RykkjeD 13-14 (9)2 500 m10.16.45
202301Kim-Andrè Kjenes HauglandAL-åpen (2)4 500 m10.19
511342Oskar RøenH 21- (7)8 100 m10.20.41
505702Oskar Madslien SteinhaugH 17-18 (7)5 500 m10.21.00
213270Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (4)1 500 m10.34.36
510281Linda RykkjeAK-åpen (6)3 200 m10.39.57
223882Sofiya MukhidinovaN-åpen (3)1 200 m11.24.56
234241Mira MukhidinovaN-åpen (3)1 200 m11.25.04
199735Sveinung RykkjeH 50- (14)4 500 m12.00.00
222525Jonatan Rosengren DrakeH 40- (11)5 500 m12.00.59
202221Helge Tiger HauglandH 50- (14)4 500 m12.03.59
206290Ragnhild BalsvikD 50- (8)3 200 m12.11.00
220066Christiane TrösseD 21- (4)5 500 m12.28
195949Andreas Strømme LidH 13-14 (10)2 500 m12.35.00
82121Håvard Serck-HanssenH 13-14 (10)2 500 m12.36.00
192629Gernot DoppelhoferH 50- (14)4 500 m12.37.59
186016Jon Erik Doppelhofer ErvikH 17-18 (7)5 500 m12.39.59
186313Kristoffer Kjenes HauglandH 17-18 (7)5 500 m12.42.59
211500Atle BergsethH 70- (12)3 200 m12.42.59
195804Tore LidB-åpen 17- (9)2 500 m13.04.00
235225Karianne StrømmeD 40- (4)4 500 m13.07.59
197743Dag BøeB-åpen 17- (9)2 500 m13.09.59
Linda BønesB-åpen 17- (9)2 500 m
202383Bendik Madslien SteinhaugH 13-14 (10)2 500 m
197930Magnus Strømme LidH 17-18 (7)5 500 m
174304Kasper ValestrandH 21- (7)8 100 m

Ålgård Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507658Sturla StokkelandH 40- (11)5 500 m12.03.59
507660Samuel A StokkelandH 15-16 (12)4 500 m12.49.59
507659Ada C StokkelandD 13-14 (9)2 500 m12.50.00

Ålgård Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507658Sturla StokkelandH 40- (11)5 500 m12.03.59
507660Samuel A StokkelandH 15-16 (12)4 500 m12.49.59
507659Ada C StokkelandD 13-14 (9)2 500 m12.50.00

Annonser

IOF Eventor