Norwegian Orienteering Federation

Start list for Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020
Organiser: Varegg Fleridrett
Date: Sunday 30 August 2020

N-åpen

1 200 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
239564Fredrik BlomquistBergens TF11:15:59
223882Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett11:24:56
234241Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett11:25:04

N2-åpen 10-16

1 500 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
204854Samuel Elias NærheimIL Gular

N2-åpen 17-

1 500 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
211077Sturle NordeideGneist, IL12:06:03

C-åpen 10-16

1 500 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
246910Ingrid HellevangGneist, IL12:08:59
246840Harald August GullaksenGneist, IL12:22:59
246348Eirik Helleve HauglandGneist, IL12:24:08
Ingrid HellevangGneist, IL

C-åpen 17-

1 500 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
246437Siren HoplandGneist, IL12:31
500052Sigrid AarbakkeOs Orienteringsklubb12:33
236774Jorunn KjærgårdGneist, IL12:35
220770May-Lill DammTIF Viking12:39
520052Sigrid AarbakkeOs Orienteringsklubb
94041Bodil HåheimIL Gular
195883Siren HoplandGneist, IL

B-åpen 10-16

2 500 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
204537Ane Sofie NærheimIL Gular13:00:00
510720Synne Marie SandviknesBergens TF13:02:59

B-åpen 17-

2 500 m, 9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
501592Anita E. HoleFørde IL12:16:00
213792Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL12:37:00
195804Tore LidVaregg Fleridrett13:04:00
195907Bjørn BataldenFana IL13:05:59
197743Dag BøeVaregg Fleridrett13:09:59
226081Ingelinn MolvikGneist, IL13:11:59
222092Birte NordeideGneist, IL13:17:01
82590Ina Hopland SkageGneist, IL13:19:59
Linda BønesVaregg Fleridrett

AK-åpen

3 200 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
182123Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:14:17
510281Linda RykkjeVaregg Fleridrett10:39:57
199739Odin LingaIL Gular13:21:00
236785Lars Olav ToloGneist, IL13:23:00
500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL13:24:59
201844Bård HeklandIL Gular13:27:00

AL-åpen

4 500 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
202301Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett10:19
894484Trond DøskelandFana IL

D 9-10

1 500 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
239563Josefine BlomquistBergens TF12:02:00
236775Marie KjærgårdGneist, IL12:04:00
247613Lovise LitlekalsøyGneist, IL12:06:01

D 11-12

1 500 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
213270Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10:34:36
510533Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)12:00:59
223568Triana K NerhusIL Strand-Ulv12:04:59
500167Emilie SolvikGneist, IL12:09:08

D 13-14

2 500 m, 9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett10:16:45
213524Karoline StrandenesFana IL12:40:00
224809Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12:42:00
510987Julie Mydland HellandEgersund OK12:46:00
195899Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12:48:00
507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering12:50:00
507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering12:50:00
217721Miriam SveenHaugesund IL Orientering12:52:00
501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)12:54:00

D 15-16

3 200 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
246957Judit M. MøllerFana IL12:19:00
212932Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering12:21:00
191281Helene NysæterBergens TF12:23:00
225359Anja HoleFørde IL12:24:59
508199Anna TaksdalGanddal IL12:27:00
502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)12:28:59
212133Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)12:30:59

D 17-18

4 500 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
206432Ingeborg Rygg EikelandBergens TF12:31:59
192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12:34:59
510525Kristine Bog VikaneFana IL

D 21-

5 500 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett12:28
209975Helen MartinsenIL Gular12:31
501590Oda J SikkelandTyrving IL12:35
502090Elise RognsvågUmeå OK12:37

D 40-

4 500 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
500046Margrete SolvikGneist, IL13:04:01
222677Mariann ScheiTIF Viking13:05:59
235225Karianne StrømmeVaregg Fleridrett13:07:59
87062Randi HoleBergens TF13:10:00

D 50-

3 200 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
507657Mai Helen LingaIL Gular12:00:59
502572Birgitte TorbjørnsenIL Gular12:02:59
205987Lise ChristensenTIF Viking12:05:00
211280Hege FjellbirkelandIL Gular12:07:00
237735Rannveig NordhagenFana IL12:08:59
206290Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett12:11:00
191280Kirsti LysakerFana IL12:12:59
507612Ingrid SandvollGneist, IL12:15:00

D 60-

3 200 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
206470Turid RognsvågOs Orienteringsklubb12:32:59
211515Siren GreveBergens TF12:35:00
217014Nina SoligardBergens TF12:36:59
500609Rannveig SolliAskøy OL12:39:00

D 70-

2 500 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
226153Astri Ese HoleBergens TF12:03:59
207689Edel SlettemarkStord Orientering12:06:01
480130Ingjerd SognnæsBergens TF12:08:00
244744Kari SecherBergens TF12:10:00
215429Berit HegdalBergens TF12:11:59
180128Bjørg KocbachBergens TF12:13:59

H 9-10

1 500 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
226092Håkon SolvikGneist, IL11:59:59

H 11-12

1 500 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
223569Emil HeksemFana IL12:11:00
213700Thord Nystuen SolliAskøy OL12:13:01
224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12:15:00
223595Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)12:16:59
224935Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)12:18:59

H 13-14

2 500 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
225065Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12:17:59
223560Kristoffer Heldal HersvikFana IL12:19:59
227048Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)12:22:00
508988Oskar HeksemFana IL12:24:00
505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:25:58
224973William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)12:29:59
204554Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12:32:00
195949Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett12:35:00
82121Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett12:36:00
202383Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett

H 15-16

4 500 m, 12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
509449Øyvind LamarkGanddal IL12:39:59
510755Håkon GrønliFørde IL12:44:00
223935Edvin AakreEgersund OK12:45:59
501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12:47:59
507660Samuel A StokkelandÅlgård Orientering12:49:59
507660Samuel A StokkelandÅlgård Orientering12:49:59
505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12:51:59
211903Brage Bell LysakerFana IL12:53:59
507762Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12:56:00
223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12:58:00
189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12:59:59
184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)

H 17-18

5 500 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
505702Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett10:21:00
186016Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett12:39:59
186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett12:42:59
246969Sondre BataldenFana IL12:52:00
229520Vegard Velle SivertsenBergens TF12:56:01
211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12:57:59
197930Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett

H 19-20

8 100 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
226165Andreas NysæterBergens TF12:13:59

H 21-

8 100 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
511342Oskar RøenVaregg Fleridrett10:20:41
211281Karl FremstadTyrving IL12:02:59
207802Magne KnudsenGneist, IL12:08:59
207699Rune NygaardIL Gular12:15:01
222547Knut UtneFana IL12:17:59
91151Bjørn Johannessen FieldGneist, IL
174304Kasper ValestrandVaregg Fleridrett

H 40-

5 500 m, 11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
61721Christian FrøydSogndal IL10:12:41
222525Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett12:00:59
507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering12:03:59
507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering12:03:59
511101Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12:06:59
251219Lars FjellangerFana IL12:10:00
508700Jan KocbachFana IL12:13:00
235209Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering12:16:00
503032Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)12:19:00
504454Geir HeksemFana IL12:21:59
502085Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb12:24:00

H 50-

4 500 m, 14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
199735Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett12:00:00
197949Vidar ScheiTIF Viking12:01:59
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett12:03:59
502587Arne JohannesenIL Gular12:08:00
216874Tore JuvikIL Gular12:12:00
211193Bjørn HøllelandFana IL12:15:59
511784Kjetil DammTIF Viking12:18:00
236502Jan SteinegerGneist, IL12:20:07
237632Dag Terje RøenSamnanger IL12:22:01
507665Sverre Johan NærheimIL Gular12:24:00
192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett12:37:59
84985Atle AustrheimKvernbit IL
192228Ketil DøskelandFana IL
503098Ørjan TotlandTIF Viking

H 60-

3 200 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
211292Gunnar GytriFørde IL13:06:59
501773Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar13:09:00
223859Knut J NerhusIL Strand-Ulv13:11:00
245630Ørjan Eirik ValestrandFana IL13:12:59
181793Svein LingaIL Gular13:14:59
91423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL13:17:00
245645Stein Ove DyngelandFana IL13:18:59

H 70-

3 200 m, 12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
500570Helge ScheiFørde IL12:40:59
211500Atle BergsethVaregg Fleridrett12:42:59
201917Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL12:45:00
245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking12:47:00
220842Per VoldFana IL12:49:00
216755Dagfinn HoleBergens TF12:53:00
235218Magne RaadalFana IL12:55:00
211544Sigvald RobberstadStord Orientering12:57:00
192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL12:59:03
508237Kurt GrønliFørde IL13:03:00
204297Terje Mathias HauglandTIF Viking
221409Per VikaneFana IL

H 80-

2 500 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
253971Axel IngvaldsenTIF Viking12:00

Advertisements

IOF Eventor