Norsk Orientering

Startliste for Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 2 september 2019

Herrer A-løype

4 200 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3886124Bjørn WangensteenLillomarka OL17.52.35
3984358Richard Zeiner-GundersenFossum IF17.55.35
3620606Fredrik SteiwerLillomarka OL17.55.46
3932381Knut Jostein SætnanFossum IF18.02.08
3884814Jarle NilsenPRIVAT18.04.33
3883071Sjur SæterenLillomarka OL18.06.51
3894102Håkon BogasonLillomarka OL18.10.52
3884806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.12.00
3978459Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.12.01
3827037Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18.12.13
3782075Nov Bar-NathanLillomarka OL18.12.17
3986064Alfred Eckmann AronsenNittedal OL18.12.28
3986098Gard LindsethNydalens SK18.13.11
3886561Assaf Bar-NathanLillomarka OL18.14.52
3777729Einar JensenNydalens SK18.15.11
3881083Michael Eckmann JensenLillomarka OL18.16.07
3782273Eirik Høst FossgardLillomarka OL18.19.36
3984366Inge LindsethNydalens SK18.20.03
3883287Arne DybdahlLillomarka OL18.20.40
3883717Kristoffer MagerøySkanska Norge 18.20.47
3896081Anders BergePrivat18.21.17
3941929Martin GranlyLillomarka OL18.21.59
3945292Dag WangLillomarka OL18.23.00
3884541Fredrik Taraldsvik LofthaugPrivat18.24.59
3886546Lars Audun VoldLillomarka OL18.26.19
3886033Steinar HansenLillomarka OL18.30.10
3881398Knut FossgardLillomarka OL18.32.16
3781697Øystein HoloFossum IF18.33.15
3884624Audun AmundalPrivat18.34.03
3881943Hallvard FjærLillomarka OL18.35.06
3886017Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.35.43
3846219Mathias BenjaminsenLillomarka OL18.37.22
3881117Torbjørn LundebyLillomarka OL18.43.14
3668514Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL18.49.50
3942547Karl Even RyghHeming Orientering18.50.50
3616406Jan Øyvind WoldeneFossum IF18.56.47
3881307Kristoffer LofthaugPrivat18.57.56
3883675Petter HalvorsenNydalens SK19.10.19
3859287Elias Skjolden SørensenLillomarka OL19.13.35
3985546Mats Olav BergLillomarka OL
3861788Steinar EastwoodLillomarka OL
3896651Sindre KlakeggPrivat

Damer A-løype

4 200 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4040853Marie HoltenNydalens SK18.02.54
3877917Lene ColquhounLillomarka OL18.06.21
3635125Netta Bar-NathanLillomarka OL18.14.08
3884855Line Bar-NathanLillomarka OL18.15.23
3877859Ingrid BlindheimLillomarka OL18.16.22
3978814Vibeke LamarkGanddal IL18.17.56
3883303Martine PostPrivat18.21.38
3979572Monica WigemyrOddersjaa18.23.27
4003745Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL18.24.09
3881075Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18.28.49
3882875Isabelle ØvremoPrivat18.30.29
3885928Aase MestadLillomarka OL18.32.36
3698198Solveig Eline BergIL Tyrving18.33.47
4033056Line RudenLillomarka OL18.35.45
3984325Kjersti OftenCOWI BIL18.35.58
3986395Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL18.44.06
3982287Anne DanielsenNydalens SK18.49.17

Herrer B-løype

3 400 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3888716Kjell Andreas SolbergPrivat08.19.08
3884467Lars Eirik EggenLillomarka OL18.01.54
3884574Johan MattssonLillomarka OL18.03.06
3780889Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18.04.04
3890449Roger BrekkeLillomarka OL18.05.53
3893997Tom EdvardsenIL Koll18.06.10
3986494Edward WoodhouseLillomarka OL18.08.03
3980836Lasse DähnnPrivat18.09.59
3884699Kristian SolbakkenPrivat18.10.07
3979077Knut M. OlsenLillomarka OL18.11.18
4030359Roar SigurdsenRingnes BIL18.11.46
3864774Boye WangensteenLillomarka OL18.12.38
3984390Casper Eckmann AronsenNittedal OL18.15.27
3883741Trond BotnenLillomarka OL18.19.50
3883105Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL18.22.09
3880135Uno HanslienPrivat18.27.56
3983616Kai Halvorsen AarekolSiemens18.28.11
3967536Audun SanderudLillomarka OL18.29.58
4055877Vidar BerteigIL GeoForm18.33.38
3946688Ask Felland SætnanFossum IF19.03.43
3661360Leon Jørve IngjerLillomarka OL
Kjell Andreas Solberg

Damer B-løype

3 400 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3892965Reidunn HallanLillomarka OL17.58.04
3885324Frøy GrøndahlLillomarka OL18.02.14
3981636Sharon BroadwellIL GeoForm18.02.31
3884657Marte EdvardsenIL Koll18.05.11
3893633Eilen VikIL Koll18.05.40
3880739Vibeke HøstLillomarka OL18.07.18
4024808Annike SelmerLillomarka OL18.08.32
3979598Teresia WangensteenLillomarka OL18.12.51
3886884Emilie Pedersen VoldLillomarka OL18.21.26
3880630Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering18.22.31
3979978Cendrine Holme Njård IL18.26.36
3883824Kristine Taraldsivik LofthaugPrivat18.33.17
4032686Nina WoldeneFossum IF18.56.44
3981354Elisabeth StrandbergLillomarka OL

Herrer C-løype

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3982139Stian LillegårdLillomarka OL18.01.26
3985637Thomas MelheimLillomarka OL18.23.02
3883675Alfred Holtan SanderudLillomarka OL18.27.35
3883642Per OngstadPRIVAT19.01.33
3886108Silas Mestad HansenLillomarka OL19.27.03

Damer C-løype

1 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4041398Alma Rygh HoltenNydalens SK18.02.51
3880556Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL18.07.47
3980703Ingeborg Sanden HjelmsethLillomarka OL18.16.41
3884327Maren EdvardsenIL Koll18.20.25
3947991Kristine WoldeneFossum IF18.48.09
3881935Pernille Hamre SkoglundPrivat18.54.51
3882214Ida og FredrikkePrivat18.58.18
3874609Signe RingøenLillomarka OL19.12.24

Voksne Nybegynnere

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3883519Jan IllsethHamar OK18.01.36
3896651Tor HenriksenLillomarka OL18.04.56
3897220Marit HartvedtPrivat18.18.30

Barn Nybegynnere

1 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3882891Lisa DähnnPrivat18.18.42
3975612Jennifer HolgatePrivat18.18.42
3882891Lisa DähnnPrivat18.18.43
3980042Cornelia PostLillomarka OL18.23.37
3894680Trym LundebyLillomarka OL18.44.00

Annonser

IOF Eventor