Norsk Orientering

Startliste for Tour de Trondheim dag 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim dag 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 6 september 2019

N-åpen

940 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241072Isabella ChemisNoteam17.07.29
241072Isabella ChemisNoteam17.07.29
238054Linus Fossum MalmringFreidig17.31.27
203786Sverre Nordgård LeirenByåsen IL17.31.52
206048Filip Leonard NolteFreidig17.45.58
233998Clara LeroyerFreidig17.46.29
223659Vilde HaalandWing OK18.04.15
209714Sanna Dalsaune ThunFreidig18.07.33
233833Peter Jøsang WithWing OK

D 9-10

960 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201110Stella BoströmÖstersunds OK17.50.13
211683Lily Alexandra MorganMalvik IL17.51.54
233799Eira Forsbak AsplemFreidig17.55.45
224967Eirill Hagelid NorheimFreidig17.56.45
225001Irene Storler SnøfuglFreidig17.58.58
228509Marit Storler SnøfuglFreidig18.00.06
248245Ida Grønvik KvalenFreidig18.01.07
224365Eva AmundsenFreidig

D 11-12

1 560 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223676Saga Melbye-BergWing OK18.30.02
234331Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering18.31.02
212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.32.01
223613Maia Ruano StrandWing OK18.33.02
223827Emma ImslandWing OK18.34.03
508983Ingeborg KolstadWing OK18.35.02
206045Annika Lund EikremFreidig18.36.03
223822Guro HaalandWing OK18.37.03
223819Eline Jøsang WithWing OK

D 13-14

2 230 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224383Nora HalvorsenFreidig18.00.02
187186Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.01.02
182170Hanna LindqvistÖstersunds OK18.02.02
211745Solveig Louise NissenFreidig18.03.04
166982Guro SchjølbergTynset IF18.04.02
206519Una KittilsenFreidig18.05.02
225085Juni Hagelid NorheimFreidig18.06.03
235814Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.07.03
235941Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.08.02
207404Tora KittilsenFreidig18.09.03
206033Lina Storler SnøfuglFreidig18.10.02
212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.11.03
216833Sigrid HaugskottOL Trollelg18.11.56
508554Maria Strømdal WikFreidig18.13.01
233868Marita AskeFreidig18.14.02

D 15-16

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180130Ane Malene KolstadFreidig18.00.03
212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.01.02
182074Mathea Spets StorhovFreidig18.02.02
224051Anna Aurora NolteFreidig18.03.03

D 17-

2 940 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181468Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)18.00.03
201217Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK18.01.03
203266Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK18.02.02
505166Aurora GjølsjøOK Moss18.04.02
214970Mari Angell-PetersenFreidig18.05.02
208919Lene Berg HanssenByåsen IL18.06.02
215112Helene EgerKongsberg OL18.09.02
504587Eva TesarovaWing OK18.10.02
510560Marlin HaavengenKongsberg OL18.11.03
500547Helena ÅsbergNTNUI18.12.02
200123Triin JäädmaaNTNUI18.13.02
505470Line Hovdenak LyngNidarøst OK18.14.03
213563Stine AuneNidarøst OK18.15.02
216794Frida HaugskottOL Trollelg18.17.02
211600Camilla HengebølFrol IL
181458Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK
71525Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL
209715Anna WikströmIFK Mora OK

D 40-

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199490Gøril EideByåsen IL18.10.02
97757Randi LillealternFreidig18.11.02
505397Margot Bolstad LynumFreidig18.12.02
225556Ingvil SnøfuglFreidig18.13.03
213142Tina Strømdal WikFreidig18.15.03
188746Mette Resell NolteFreidig18.15.34

D 50-

2 400 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181855Tove HeimdalKonnerud IL18.30.02
72003Åse Rita EllingsenWing OK18.31.03
205505Mai Iren AlmåsIL Leik18.32.02
209988Elisabeth SæthreFreidig18.33.02
506670Tone AlmåsIL Leik18.34.03
506781Hilde ForbordMalvik IL18.35.02
501152Susanna BrynhildsenWing OK18.36.02
211655Sigrid MelkildFreidig18.37.02
197929Hege Solhjem MelhuusMelhus IL18.38.02
181956Torunn Spets StorhovFreidig18.40.02
245296Lina JasulaityteOLifant

D 60-

2 060 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211204Ruth SchmidOL Trollelg18.15.03

H 9-10

960 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213061Leo Benjamin MorganMalvik IL17.55.06
225465Erlend GrønliFreidig18.05.28
224950Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.15.09
228085Sindre MohusWing OK18.16.24

H 11-12

1 560 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222611Erik BakkMelhus IL18.50.02
233751Sivert MørchEmblem IL18.51.02
181523Simon LindqvistÖstersunds OK18.52.02
502096Mathias LeroyerFreidig18.53.02
225310Dagfinn StenvikByåsen IL18.54.02
191259Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.55.02

H 13-14

2 230 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180307Hallvard HellevikFreidig18.22.03
201220Axel LodinÖstersunds OK18.23.05
223650Jakob Jøsang WithWing OK18.24.04
212820Vegard Lereim StorliFreidig18.25.02
234100Loke Strøm HaugsnesWing OK18.26.02
201491Oskar BoströmÖstersunds OK18.27.02
194102Toste WallskogÖstersunds OK18.28.02
504441Tristan HalvorsenFreidig18.29.02
206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.30.01
186849Alf Petter LynumFreidig18.31.02
204402Håkon HallanOK Skøynar18.32.01
509435Kristoffer Strømdal WikFreidig18.32.57
208684Magnus AlstadFrol IL
201111Jonatan GreenÖstersunds OK

H 15-16

2 720 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211762Emil GrønliFreidig18.10.02
510760Vetle Grønvik EkraFreidig18.11.02
500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK18.12.02
213305Vemund MølnvikFreidig18.13.02
224471Sverre HellevikFreidig18.14.03
223811August Hopstad NykvistWing OK18.15.02
504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.16.02
200441Erlend AuneByåsen IL18.17.01
247417Iver Dalsaune ThunFreidig18.18.02
233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.19.02
213734Tord RomundstadNidarøst OK18.20.01
212595Petter Andreas LonaWing OK18.21.02

H 17-

3 150 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240316Halvor MelkildNTNUI18.25.00
203659Brage AsplemFreidig18.26.02
500061Øyvind WiggenByåsen IL18.27.02
500305Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK18.28.02
236985Olav Andreas RemmenOL Trollelg18.29.02
206180Håvard VeieOK Skøynar18.30.00
186846Hallvar HallanOK Skøynar18.31.02
508333Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL18.32.01
84775Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK18.33.02
502484Håkon SæternesByåsen IL18.34.02
211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb18.35.02
504684Oskar AndrénIL Leik18.36.02
195842Tobias AlstadFrol IL18.37.01
165249Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.38.02
192570Aslak HeimdalKonnerud IL18.39.02
217107Anders HaugskottOL Trollelg18.40.02
506806Eskil FrischknechtAlta OL18.41.02
508131Carl Petter LyngenFrol IL18.42.02
504504Nikolai RenolenWing OK18.43.02
201651Jørgen BaklidKonnerud IL18.44.02
211189Jan SchmidOL Trollelg18.45.02
213810Johannes LangaasNidarøst OK18.46.02
221505David RundeKristiansand OK18.48.02
243050Frank SandbergFlyfemkamp18.49.03
179878Mattis HoltFreidig18.50.02
505067Einar EkelandOddersjaa SSK

H 40-

2 720 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192933Petter Andreas BerghMalvik IL18.50.02
243720Lars O. LøsethOL Trollelg18.51.04
201112Anders DanielssonÖstersunds OK18.52.02
243457Hans RoslingStjørdals-Blink Orientering18.53.02
186036Simon Lund EikremFreidig18.54.02
187051Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.55.03
191407Thomas Berge MjølhusOL Trollelg18.56.02

H 50-

2 720 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204102Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb18.30.02
69093Geir WillumsenFreidig18.31.02
500161Øystein WiggenByåsen IL18.33.02
93503Ulf LindqvistÖstersunds OK18.34.02
182078Jens Even StorhovFreidig18.35.02
223593Morten KorsvoldWing OK18.36.03
501009Rune StræteWing OK18.37.02
203543Per Ivar SkinderhaugWing OK18.38.02
211185Stein Ivar FossMelhus IL18.39.02
207695Peter CarlsenSturla, IF18.40.03
221451Agnar RenolenWing OK18.41.02
238170Svein Erik BratsbergWing OK

H 60-

2 230 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
227494Jan Erik KofoedNidarøst OK18.45.03
243647Eirik VefsnmoByåsen IL18.46.04
187009Rune M HoltFreidig18.47.02
250324Helge RustadFreidig18.48.02
228367Tor GjermstadWing OK18.49.03
215196Geir OwrenFreidig18.50.02

H 70-

2 230 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508132Nils Olav VennevikFreidig18.40.03

Direkte A

2 400 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203660Janne Fossum MalmringFreidig18.02.36
179864Arild H ClausenFreidig18.04.03
226224Børge LeirenByåsen IL18.05.01
208586Andrea VaneboKongsberg OL18.06.03
502351Torgeir AuneByåsen IL18.07.01
235935Åge MohusBodø & Omegn IF18.08.03
184513Anthony LeroyerFreidig18.08.35
241260Svenn-Ivar SvendsenTr. Triatlonklubb18.09.02
238152Magnus WalstadNoteam18.10.33
238152Magnus WalstadNoteam18.10.33
192662Ingerid ReinertsenFreidig18.19.03
503616Turid ArnesenByåsen IL18.31.31
503615Haakon ArnesenByåsen IL18.33.32
226225Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL18.34.32
216780Tore HeggemNoteam18.37.31
216780Tore HeggemNoteam18.37.31
243327Merethe OlsenNoteam18.41.02
243327Merethe OlsenNoteam18.41.02
503918Arild HeggesetFreidig
209761Randi Marie MohusWing OK

Direkte B

2 060 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181524Birgitta HansonÖstersunds OK18.02.03
201381Lina BoströmÖstersunds OK18.22.05
203654Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.30.06

Direkte C

1 560 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247332Jørn NorhemmFreidig18.14.18
212738Trude ForsbakFreidig18.28.32
243955Frøy HagelidFreidig18.31.37

Student

1 560 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241185Thine HestnesStudent18.24.21
184703Anna WidziszStudent18.58.36
Mateo Gabriel Flohr ReijaNTNUI
999999Julius OttNTNUI

Annonser

IOF Eventor