Norsk Orientering

Startliste for Sprintløp Norgescup og ungdom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Norgescup og ungdom
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: fredag 26 april 2013

D 13-14

1 820 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
801Siri PedersenSarpsborg OL16.25
812Marie BergstrømHalden SK16.36
813Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK16.37
814Ragne WiklundNydalens SK16.38
8153034626Agnethe HasliSynnfjell OK16.39

D 15-16

1 970 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
603Benedicte PedersenSarpsborg OL16.47
605Kristin OttesenFredrikstad SK16.49
611Marie OlaussenFredrikstad SK16.55
6143497906Hanne GrandalIL Tyrving16.58
616Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering17.00
618Ingeborg EideByåsen IL17.02
619Astrid FiskumIL Tyrving17.03
620Emma ArnesenByåsen IL17.04
622Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)17.06
623Hanna TorjusenFredrikstad SK17.07
624Dorte NarumOL Vallset/Stange17.08
625Gina GranstedtHalden SK17.09

D 17-18

2 090 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Solveig Hegstad KrügerNydalens SK16.00
307Ingvild WangLillomarka OL16.06
308Julia PlaianAsker Skiklubb16.07
309Gina MølnvikFreidig16.08
313Julie HjortlandLarvik OK16.12
314Karen Oline KolstadFreidig16.13
315Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering16.14
316Toril Aasheim NymarkAskøy OL16.15
317Atalie PedersenBjerkvik IF16.16
3183326493Andrine BenjaminsenLillomarka OL16.17
319Eirin Svanøe-HafstadFrol IL16.18
320Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb16.19
3213487378Evine Westli AndersenLøten o-lag16.20
322Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering16.21
323Synnøve BråtenVegårshei IL16.22
324Ingvild BrekkeLillomarka OL16.23
325Vibeke RykkjeFana IL16.24
326Åsne Skram TrømborgKongsberg OL16.25
327Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK16.26
328Anine AhlsandNydalens SK16.27
329Tonje VassendPorsgrunn OL16.28
330Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg16.29
331Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK16.30
3323389483Ragnhild HjermstadFossum IF16.31
334Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett16.33
335Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering16.34
336Frida SætherFreidig16.35
337Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)16.36
338Ingvild TorgersenHalden SK16.37
340Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb16.39
3413412376Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK16.40
342Idun BækkenNord-Østerdal OK16.41
343Ingrid HoltePorsgrunn OL16.42
344Maria Dahl FosbyGimle IF16.43
345Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK16.44
346Marte Hoff HagenByåsen IL16.45
3473295011Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF16.46

D 19-20

2 240 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
457Kristine BergliaEiker OL15.51
459Marie StyrvoldNTNUI15.53
4603094448Marte Fallbakken BergeLøten o-lag15.54
461Karoline Dahl FosbyNTNUI15.55
4623022621Mathilde RundhaugFrol IL15.56
4633131992Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering15.57
4643124450Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn15.58
465t VassendFossum IF15.59
466Jorunn KvaklandFreidig16.00
467Live Bredholt JørgensenSandefjord OK16.01
468Malin EijsinkOK Linné16.02
469Aurora FossøyNotodden OL16.03
470Siri KollerudLillomarka OL16.04
471Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.05
472Marianne Opsahl BredesenFossum IF16.06
473Marie Nordbye NybøKonnerud IL16.07
4753045911Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn16.09
476Gry GranstedtHalden SK16.10
4783124591Gunvor Hov HøydalFossum IF16.12
479Johanne RaknerVaregg Fleridrett16.13
480Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering16.14
481Camilla HengebølFossum IF16.15

D 21-

2 820 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Ida BrændenRaumar Orientering16.38
110Natalia EwiakRaumar Orientering16.39
111Gøril FristadHalden SK16.40
112Elin-Kristin HemSandefjord OK16.41
113Marie Hammer HåversenRaumar Orientering16.42
115Emma LähdekorpiNydalens SK16.44
116Maren Mohagen HansenNTNUI16.45
117Natalia ScieszkoUKS Orientus Lodz16.46
118Agata StankiewiczRaumar Orientering16.47
1193255163Maren Jansson HaverstadNTNUI16.48
120Silje Uhlen MaursetNTNUI16.49
121Marit IsachsenAsker Skiklubb16.50
122Kristine FjellangerVaregg Fleridrett16.51
123Guro Elisabeth KolstadKonnerud IL16.52
124Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK16.53
125Ewa GwozdzUKS Orientus Lodz16.54
126Marion HuberTynset IF16.55
127Mali Fjogstad NielsenNTNUI16.56
128Ida Mari Borge HoviKonnerud IL16.57
129Cristina LuisNydalens SK16.58
130Anneke Hald BjørgumJärla Orientering16.59
132Anne Johanne LindIL Tyrving17.01
133Emma JohanssonNTNUI17.02
134Hanna Haugen NordbrødenHalden SK17.03
135Marte NarumKonnerud IL17.04
136Lone BrochmannEiker OL17.05
137Christiane TrösseVaregg Fleridrett17.06
138Anette BaklidKonnerud IL17.07
139Kine GulliksenBækkelagets SK17.08
140Ingjerd MyhreJärla Orientering17.09
141Helen PalmerLillomarka OL17.10
142Kine Hallan SteiwerLillomarka OL17.11
143Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK17.12
144Mari FastingHalden SK17.13
145Tone WigemyrBækkelagets SK17.14

H 13-14

1 920 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
716Haakon JohannesenIndre Østfold OK16.40
718Sverre NarumOL Vallset/Stange16.42
7193389632Erling HjermstadFossum IF16.43
720Mathias RosenlundFana IL16.44
721Njaal Ellegaard MelbyHamar OK16.45
7223499365Einar MelsomFossum IF16.46
723Kristian RykkjeFana IL16.47
724Elias JonssonNydalens SK16.48
725Thomas KortNord-Østerdal OK16.49
7263389533Øyvind HjermstadFossum IF16.50
727Benjamin AasenSarpsborg OL16.51
729Kasper FosserHeming Orientering16.53
7303523453Børge BrenåsVarteig OL16.54

H 15-16

2 260 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
514Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK17.03
515Håkon Raadal BjørloHalden SK17.04
516Jørgen Kjos BarkenæsFet OL17.05
517Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.06
518Peter NordbrødenHalden SK17.07
519Brage JørumByåsen IL17.08
520Petter Vangen LunåsmoTynset IF17.09
521Kristoffer NygårdEgersund OK17.10
522Jørgen VisterIndre Østfold OK17.11
523Anders NyaasTynset IF17.12
524Euan TebbuttLEI17.13
525Knut AasheimOppsal Orientering17.14
526Johannes BordalRingsaker OK17.15
527Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK17.16
5293323680Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering17.18
530Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn17.19

H 17-18

2 850 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Endre WigaardOppsal Orientering15.59
207Eivind HøydalNydalens SK16.01
208Harald Astrup ArnesenHeming Orientering16.02
209Erik Olsvik DengerudNydalens SK16.03
210Dag BlandkjennKristiansand OK16.04
211Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering16.05
212Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering16.06
213Vegard RessemFrol IL16.07
214Simen BordalRingsaker OK16.08
215Jørgen ElisenbergHamar OK16.09
216Anders Felde OlaussenHalden SK16.10
217Elias T. MølnvikFossum IF16.11
218Erland KvisleAsker Skiklubb16.12
219Andreas SølbergOL Trollelg16.13
2203299195Johan Otto MunkebyFrol IL16.14
221Tord HaflanNydalens SK16.15
222Sigur HeggedalKongsberg OL16.16
223Bjørn André AaslundFet OL16.17
224Gaute FriestadKristiansand OK16.18
225Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb16.19
226Hans Peder LangbekkheiNord-Østerdal OK16.20
2273412798Elias WiklundNydalens SK16.21
228Øyvind WiggenByåsen IL16.22
230Sigurd MelsomFossum IF16.24
2313218500Lars TreekremHeming Orientering16.25
232Runar BjørhovdeBækkelagets SK16.26
233Øyvind BergNord-Østerdal OK16.27
234Vegard Rønning HuberHamar OK16.28
235Szymon PalkaUKS Orientus Lodz16.29
236Olai Stensland LillevoldFossum IF16.30
237Are Smeland NygårdseterVegårshei IL16.31
238Markus HolterIndre Østfold OK16.32
239Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering16.33
240Einar LofthusLillehammer OK16.34
241Magne JutulstadBækkelagets SK16.35
242Matias Hodne HanischKristiansand OK16.36
2433406436Magnus Rokne VågenNydalens SK16.37
245Herman MoeFet OL16.39
246Steinar KollerudLillomarka OL16.40
2473154374Oskar StørmerFossum IF16.41
248Jørgen WingereiPorsgrunn OL16.42
249Rein Helle MårdalenFreidig16.43
250Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla16.44
251Odd Kasper EkreIndre Østfold OK16.45
2523172103Jonas Madslien BakkenNydalens SK16.46
253Henrik UpsalKristiansand OK16.47
254Jonas RessemFrol IL16.48
255Jon NilsenVegårshei IL16.49
257Morten JørgensenKristiansand OK16.51
258Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK16.52
2593327434Aksel MadslienNydalens SK16.53
260Karl FremstadKongsberg OL16.54
261Endre AaenStjørdals-Blink Orientering16.55
262Petter MoeSandefjord OK16.56
2633285400Stian SundsvikFrol IL16.57
264Håvard MyhreKongsberg OL16.58
265Vebjørn TandbergNydalens SK16.59

H 19-20

2 930 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
999Test LøperNOTEAM15.32
4103123395Jørgen MadslienNydalens SK15.54
411Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering15.55
412Anders VisterRaumar Orientering15.56
413Sindre SandvenKongsberg OL15.57
414Simen Eid NielsenNydalens SK15.58
415Oskar RøenVaregg Fleridrett15.59
416Mattis HoltFreidig16.00
417Johannes NarumHamar OK16.01
4183150687Emil AhlbäckFossum IF16.02
419Sindre RønningFrol IL16.03
420Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering16.04
421Fredrik RaastadNydalens SK16.05
422Simen Jevne ArnesenHamar OK16.06
423Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett16.07
424Ove BaardsgaardOL Trollelg16.08
425Mathias DrageKongsberg OL16.09
426Paul SirumFrol IL16.10
4273098308Håvard HagaRaumar Orientering16.11
428Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø16.12
429Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering16.13
430Borger MelsomFossum IF16.14
431Adrian OpheimMåren OK16.15
432Nick HannVerdal OK16.16
433Bojan BlumensteinHalden SK16.17
4343504792Dag LofthusHamar OK16.18
435Gustav FiskumIL Tyrving16.19
4363158276Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering16.20
437Sjur HoviKristiansand OK16.21
438Per Ola OttesenVaregg Fleridrett16.22
4393131760Anders TreekremÅs-UMB Orientering16.23
4403123528Anders EmilssonOppsal Orientering16.24
441Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb16.25
442Thomas SchiveBækkelagets SK16.26
443Sindre JohannessenFreidig16.27
444Sebastian TorgersenBækkelagets SK16.28
4453152287Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg16.29

H 21-

3 290 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Felix BreitschädelBækkelagets SK16.21
8Eirik Stærkeby JelstadModum OL16.22
10Joakim PrestmoBækkelagets SK16.24
11Leiv Inge KjemperudFossekallen IL16.25
12Mikal Brastad LarsenNTNUI16.26
13Isak BergsetNTNUI16.27
14Anders Opsahl BredesenNTNUI16.28
15Terje Faugstad BjertnesNTNUI16.29
16Erik GustafssonNTNUI16.30
17Øystein HaugFrol IL16.31
18Halvor Eid NielsenNTNUI16.32
19Kjetil OkkenhaugNTNUI16.33
20Krzysztof RzencaUKS Orientus Lodz16.34
21Christian F SchiveHalden SK16.35
22Juho WesterlundKoovee16.36
233120912Sverre Turter SandvoldNTNUI16.37
24Johan Asphjell BjørnaasFrol IL16.38
25Gunnar A FiskumIL Tyrving16.39
26Mathias Stensland LillevoldNTNUI16.40
27Harri LuchsingerNTNUI16.41
28Carl Petter LyngenFrol IL16.42
29Jørgen FrøydLarvik OK16.43
30Svend Sondre FrøshaugNydalens SK16.44
31Stig Rune HolbergNTNUI16.45
32Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL16.46
34Niklas ProforsVaregg Fleridrett16.48
35Vegard Blomseth JohnsenNTNUI16.49
363371770Ove SætraHadeland OL16.50
37Mats NordbrødenJärla Orientering16.51
38Terje MaroniByåsen IL16.52
393367257Øyvind WatterdalHadeland OL16.53
40Simen AamodtNTNUI16.54
41Kristian StenerudNTNUI16.55
43Christian Wiig BøenKristiansand OK16.57
44Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering16.58
45Jan Andreas EdstrømLillomarka OL16.59
46Ivar HaugenKristiansand OK17.00
47Per Melander OftenNTNUI17.01
48Jostein AndersenKristiansand OK17.02
49Martin HosetNTNUI17.03
50Jørgen FiskumFrol IL17.04
51Marius ØieLøten o-lag17.05
52Dominik ChudzikUKS Orientus Lodz17.06
54Torben Christian WendlerRaumar Orientering17.08
55Sverre Waaler KaasNydalens SK17.09
56Vegard DanielsenKristiansand OK17.10
573019510Asgeir Bakken RognstadNTNUI17.11
58Eirik RustadRaumar Orientering17.12
59Hans Petter MathisenNTNUI17.13
60Vegard RuttenborgNTNUI17.14
61Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK17.15
62Per WiréhnByåsen IL17.16
63Lukasz CharubaUKS Orientus Lodz17.17
64Thomas Natvig ÅrstadNTNUI17.18
65Stig AlvestadGanddal IL17.19
66Magnus JohanssonKristiansand OK17.20
67Morten Severin SaueIL Tyrving17.21
68Jon Aukrust OsmoenNTNUI17.22
69Ruslan GlebovIL Tyrving17.23
70Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett17.24
71Wojciech DwojakIL Tyrving17.25
72Eirik Martens SvensenKristiansand OK17.26
73Rafal PodzinskiRaumar Orientering17.27
75Lacho IlievHalden SK17.29
76Christoph BrandtIL Tyrving17.30
77Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL17.31
78Espen FiskumHalden SK17.32
79Martin VisterJärla Orientering17.33
80Matthew SpeakeLillomarka OL17.34
81Jo Forseth IndgaardFrol IL17.35
82Rasmus DjurhuusKristiansand OK17.36
83Rune OlsenBækkelagets SK17.37
84Wojciech KowalskiIL Tyrving17.38
85Eskil KinnebergIFK Göteborg17.39
86Jarkko HuovilaKalevan rasti17.40
87Hans Gunnar OmdalKristiansand OK17.41
88Ulf Forseth IndgaardFrol IL17.42
89Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK17.43
90Bjørn EkebergIL Tyrving17.44
33Kim André SveenHadeland OL17.45

Annonser

IOF Eventor