Norsk Orientering

Startliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: fredag 6 september 2019

D -10

790 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185460Sonja SolliUkjent18.34.23
185453Heily Solli HøgliMo OK18.34.31
1185585Lotte Ruud-EliassenMo OK18.37.10
4225428Sandra MortensenMo OK18.54.34
3185515Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering18.58.09

D 11-12

1 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17215732Ane StormdalsheiMo OK19.06
18225371Tamara JoelsenMo OK19.22

D 15-16

1 830 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21185460Ida SolliMo OK19.13

D 17-

2 060 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering19.03.00
33195861Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.10.59
34509027Line RuudMo OK19.20.00

D 45-

1 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11182132Doris Stien KaspersenMo OK19.11.00
12216110Hilde Sofie HansenMo OK19.18.59

D 55-

1 830 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1591313Wenche HjelmsethMo OK19.05.01
16250174Eli RingdalenMo OK19.21.00
3691311Liv Petersen-ØverleirMo OK19.23.00

D 65-

1 830 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20186197Elsa HauknesMo OK19.11.59

H -10

790 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2185514Linas Ruud-EliassenMo OK18.38.16

H 11-12

1 220 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7185564Sindre Nøst MathisenMo OK19.01.59
8212961Isak MortensenMo OK19.09.59
9212287Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering19.17.59

H 13-14

1 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13212084Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering19.03.59
14216043Sondre StormdalsheiMo OK19.20.00

H 15-16

2 060 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30215994Oliver LarsenMo OK19.10
31204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering19.19

H 17-

2 560 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35179947Magnus Beyer BrattliMo OK18.58.59
23192548Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering19.05.59
24507026Lars SolliMo OK19.11.59
25182131Ole-Kristian KaspersenMo OK19.18.00

H 45-

2 060 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering19.01
27186196Martin KaspersenMo OK19.09
28215980Skule StormdalsheiMo OK19.17

H 55-

1 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4186195Gunnar BrattliMo OK19.00.59
6223901Ingar SolbergOlderskog IL19.16.59

H 65-

1 830 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1488402Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering19.00.01
2235932Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering19.08.01
3192115Arnulf VillmoKorgen IL19.16.00

H 75-

1 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19186198Arvid KongsliBleikvassli IL19.07.00
37509004Richard Johan KringhaugValnesfjord IL19.23.59

Damer åpen

1 830 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10216020Ingrid OxaasMo OK
185554Susan LoveMo OK

Annonser

IOF Eventor