Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet Elite
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2019

D 17-18 E

13 050 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Anniken RanvikKonnerud IL11.15
602Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.15
603Ea LunøeNydalens SK11.15
604Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.15
605Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.15
606Kristine KravdalGjø-Vard OL11.15
607Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.15
608Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.15
609Tina KallesonOppsal Orientering11.15
610Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.15
611Ingeborg RognstadHadeland OL11.15
612Kristine Eide RappRaumar Orientering11.15
613Ine InstanesSturla, IF11.15
614Marieluise Schmitt GranHalden SK11.15
615Ingrid BlindheimLillomarka OL11.15
616Nora Småge HilsenKonnerud IL11.15
617Malene Teresia JebsenHeming Orientering11.15
618Jenny BaklidKonnerud IL11.15
619Ada WulfsbergNydalens SK11.15
620Ingrid LamarkGanddal IL11.15
621Marie LilandNydalens SK11.15
622Mia HirschIF Trauma11.15
623Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.15
624Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.15
625Ingrid Lund HovdenTyrving IL11.15
626Malene InstanesSturla, IF11.15
627Stella HolmboeTyrving IL11.15
628Oda ScheeleNydalens SK11.15

D 19-20 E

13 875 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Synne StrandAsker Skiklubb10.45
702Klara AxelssonEksjö SOK10.45
703Aurora GjølsjøOK Moss10.45
704Ane DyrkornNTNUI10.45
705Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK10.45
706Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10.45
707Sofia JohanssonOK Skärmen10.45
708Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK10.45
709Andrine Harriet FremstadLarvik OK10.45
710Marlin HaavengenKongsberg OL10.45
711Thea DyrkornNTNUI10.45

D 21-E

15 350 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Maren Jansson HaverstadNydalens SK11.00
402Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.00
403Hedwig HaasNTNUI11.00
404Catherine TaylorOK Södertörn11.00
405Ida Marie Næss BjørgulHalden SK11.00
406Arntraut GötschIL BUL-Tromsø11.00
407Malin SandstadNTNUI11.00
408Kine GulliksenBækkelagets SK11.00
409Mariann UlvestadBækkelagets SK11.00
410Tone Bergerud LyeNydalens SK11.00

H 17-18E

16 025 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Åsmund SlokvikNotodden OL10.30
202David RundeKristiansand OK10.30
203Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10.30
204Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK10.30
205Cornelius BjørkSandefjord OK10.30
206Halvard KornmoPorsgrunn OL10.30
207Mikkel HoltFreidig10.30
208Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.30
209Sondre YtterbøAsker Skiklubb10.30
210Johan Kristian UndelandSturla, IF10.30
211Rasmus Ravn PedersenOK GORM10.30
212Lars SandstadFreidig10.30
213Tobias RøddeGanddal IL10.30
214Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering10.30
215Linus BjørkeHalden SK10.30
216Sondre OttesenFredrikstad SK10.30
217Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF10.30
218Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK10.30
219Nils TveiteÅs-NMBU Orientering10.30
220Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering10.30
221Theis MunktvedAllerød OK10.30
222Tobias AlstadFrol IL10.30
223Jakob TorgersenHalden SK10.30
224Christopher LadimOK Moss10.30
225Runar Saur ModahlFredrikstad SK10.30
226Is Beckmann KristiansenKristiansand OK10.30
227Asbjørn KaltoftOK Pan Århus10.30
228Iver RingheimLarvik OK10.30
229Petter Liabakk EriksenByåsen IL10.30
230Jonas EikåsSandefjord OK10.30
231Mikkel KatlaFossum IF10.30
232Gaute FosstveitRaumar Orientering10.30
233Anders VestølVegårshei IL10.30
234Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering10.30
235Erlend Odd BergeKristiansand OK10.30
236Søren Møller SkaugOK Pan Århus10.30
237Eivind Berner MyhreFossum IF10.30

H 19-20E

17 250 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Erling HjermstadFossum IF10.00
502Oskar Spets StorhovFreidig10.00
503Sander ArntzenAsker Skiklubb10.00
504Niels Christian HellerudHalden SK10.00
505Mikkel JensenFarum-Tisvilde OK10.00
506Sindre R HoltHedrum OL10.00
507Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.00
508Anders HaugskottOL Trollelg10.00
509Hans PedersenOK GORM10.00
510Rasmus MathisenPorsgrunn OL10.00
511Johan Christie ØrkeNTNUI10.00
512Elias JonssonNydalens SK10.00
513Jørgen BaklidNTNUI10.00
514Felix AxelssonMarkbygdens OK10.00
515Øyvind HjermstadFossum IF10.00
516Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering10.00
517August MollénOK Denseln10.00
518Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.00
519Scott JuvikIL Gular10.00
520Emil Olander LorenzAllerød OK10.00
521Erik Hæstad BjørnstadFossum IF10.00
522Eirik Høst FossgardLillomarka OL10.00
523Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10.00

H 21-E

23 525 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Emil SvenskStora Tuna OK10.45
2Emil GranqvistNTNUI10.45
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK10.45
4Anders TiltnesTyrving IL10.45
5Giacomo FrattariOK Pan Århus10.45
6Fredrik EliassonHalden SK10.45
7Herman Ryen MartinsenNTNUI10.45
8Robert FredriksenNotodden OL10.45
9Oskar RøenVaregg Fleridrett10.45
10Ola Marius PedersenOppsal Orientering10.45
11Jon Aukrust OsmoenNydalens SK10.45
12Henning C StrandhagenRøyken OL10.45
13Stefan Frands PetersenOK Pan Århus10.45
14Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK10.45
15Jens RönnolsJärla Orientering10.45
16Rasmus Holm AndersenOK Pan Århus10.45
17Anders Felde OlaussenNTNUI10.45
18Kristoffer NeslandTyrving IL10.45
19Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.45
20Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK10.45
21Sondre KongsgårdNydalens SK10.45
22Tobias SvarerOK Pan Århus10.45
23Yngve SkogstadFrol IL10.45

Annonser

IOF Eventor