Norsk Orientering

Startliste for Sprintløp med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 7 september 2019

N-åpen

1 520 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176Amanda HørtvedtNOTEAM11.00
178Eira MorkNotodden OL11.00
181Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL11.02
183Halvor GjestrudNotodden OL11.09
180Andreas MelheimSturla, IF11.26
177Tobias DanielsenKongsberg OL11.38
179Magnus LestebergKongsberg OL11.45
182Olai BisethKongsberg OL12.07

D 9-10

1 520 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147Kamille DanielsenKongsberg OL11.32

D 11-12

1 660 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Adele TeigenKongsberg OL11.00
118Linnea DanielsenKongsberg OL11.01
114Elise RenardKongsberg OL11.02
115Frida HopeModum OL11.03
116Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.04
117Cathrine SognNotodden OL11.05
119Anna GjestrudNotodden OL11.07
120Marte EgerKongsberg OL11.08

D 13-14

2 170 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Ingrid LestebergKongsberg OL11.44
87Ylva KlausenSturla, IF11.45
88Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11.46
89Ane Kristine EidKongsberg OL11.47
90Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.48
91Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.49
92Johanne StorhaugKonnerud IL11.50
93Iselin HøivoldKongsberg OL11.51
94Hanna SpangbergKonnerud IL11.52

D 15-16

3 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Ingrid MobråthenBotne SK11.01
52Marie KvarmeSturla, IF11.02
53Selma HøivoldKongsberg OL11.03
54Emma EngehultNotodden OL11.04
55Mari ØverbyKongsberg OL11.05
56Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.06
57Konstanse MoholthKongsberg OL11.07
58Hedda SpangbergKonnerud IL11.08
59Ingvild GustafssonKongsberg OL11.09
60Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11.10
61Tiril KihleKonnerud IL11.11
62Kathinka Zahl HagenFossum IF11.12
63Kristin Melby JacobsenLardal OL11.13
64Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.14

D 17-

3 670 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Tine Hjelseth LarsenNOTEAM11.30
22Marie Hjelseth LarsenNOTEAM11.31
23Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11.32
24Anita HillerenEiker OL11.33
25Ingvild LangeggenKongsberg OL11.34
26Anne Marthe PeveriEiker OL11.35
27Aurora FossøyNTNUI11.36
28Oda ScheeleNydalens SK11.37
29Anniken RanvikKonnerud IL11.38
30Solveig Moen LetmolieEiker OL11.39
31Jenny BaklidKonnerud IL11.40
32Christine HoenEiker OL11.41
33Åsne HaavengenKongsberg OL11.42
34Randi MorkNotodden OL11.43

D 40-

3 670 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Anne Guro NøklebyRingerike OL11.46
38Kirsten GjermstadKonnerud IL11.47

D 50-

2 170 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Heidi MyklemyrEiker OL11.55
98Merete UndelandSturla, IF11.56
99Isa HeggedalKonnerud IL11.57
100Charlotte SkourupSturla, IF11.58

H 9-10

1 520 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150Mathias Bredland EidKongsberg OL11.35
151Syver Hagen UrdalenNotodden OL11.36
152Mathis RenardKongsberg OL11.37
153Kristian KaiserSturla, IF11.38
154Jakob Bredland EidKongsberg OL11.39
155Kristian MorkNotodden OL11.40
156Eirik LestebergKongsberg OL11.41

H 11-12

1 660 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Jon StrandKongsberg OL11.12
125Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.13
126Håkon ØverbyKongsberg OL11.14
127Rasmus EngehultNotodden OL11.15
128Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.16
129Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL11.17
130Arne BisethKongsberg OL11.18
131Alfred Hagen UrdalenNotodden OL11.19
132Jan Olav BerganKongsberg OL11.20
133Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.21
134Jarand GustafssonKongsberg OL11.22

H 13-14

3 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Isak FagerlandSturla, IF11.18
70Mats JohnsenSturla, IF11.20
71Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11.21
72Rasmus BerglundRingerike OL11.22
73Henrik KaiserSturla, IF11.23
74August Hellerud SireKonnerud IL11.24
75Jens WoldSturla, IF11.25
76Oskar HopeModum OL11.26
77Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.27
67Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.58
69Borgar SkjelbredKongsberg OL12.00

H 15-16

3 670 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Arne BerganKongsberg OL11.50
42Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.51
43Johan EgerKongsberg OL11.52
44Mikkel BerglundRingerike OL11.53
45Olav MelheimSturla, IF11.54
46Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.55
47Martin KaiserSturla, IF11.56
48Halvor LøkenKongsberg OL11.57
49Lukas KlausenSturla, IF11.58

H 17-

4 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Sondre Zahl HagenFossum IF11.02
5Adrian FagerlandSturla, IF11.04
6Isak JonssonNydalens SK11.05
7Vetle DrageKongsberg OL11.06
8Martin AskeAndebu IL11.07
9Anders Felde OlaussenNTNUI11.08
10Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.09
11Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL11.10
12Gisle FagerlandSturla, IF11.11
13Kenneth SandvoldEiker OL11.12
4Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.55

H 40-

4 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Jonathan VogtKonnerud IL11.15
17Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.16
18Bernt HellerudKonnerud IL11.17
19Stein H. HagenFossum IF11.18
20Jørn-Are LongfjeldModum OL11.19
14Rune MorkNotodden OL11.40

H 50-

3 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Bjørn BaklidKonnerud IL11.28
79Lars FremstadLarvik OK11.29
80Gunnar HopeModum OL11.30
82Rune EngehultNotodden OL11.32
83Karl Anton UndelandSturla, IF11.33
81Runar TeigenKongsberg OL12.00

Utvikling B

2 170 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Xiaoshan GuanNOTEAM11.04

Annonser

IOF Eventor