Norsk Orientering

Startliste for Saltendilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltendilten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 21 september 2019

D17-20

11 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25212638Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering12.00

D21-

11 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22502953Line SølbergIL Leik12.00

D35-

11 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering12.00

D45-

11 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17504808Kirsti KringhaugRingerike OL12.00

D65-

6 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9129756Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering12.15

H13-14

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26217789Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering12.15

H17-18

11 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24181784Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.00

H19-20

16 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23188992Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL12.00

H21-

16 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20226159Kyongsa RiIL BUL-Tromsø12.00

H35-

16 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18192548Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering12.00

H45-

16 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1297424Roy SolbakkValnesfjord IL12.00
13215018Jørn K RemloIL Siso12.00
14208018Thor Vidar PedersenIL Siso12.00
15206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.00
16235933Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering12.00

H55-

11 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10223901Ingar SolbergOlderskog IL12.00
11502667Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering12.00

H65-

6 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5235935Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering12.15
6239391Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering12.15
7235932Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering12.15
8192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering12.15

H75-

6 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
491259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering12.15

Trim 6 km

6 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3212218Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering12.15

Trim 11 km

11 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1215090Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering12.00
2501414Lars Fredrik MartinussenTeam Nordlaks12.00

Annonser

IOF Eventor