Norsk Orientering

Startliste for NC sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NC sprint
Arrangørorganisasjoner: IL BUL-Tromsø / Nydalens SK
Dato: lørdag 29 februar 2020

D 13-14

2 460 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø15.45

D 15-16

3 460 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Klara GraversenIL BUL-Tromsø15.43

D 17-20

3 460 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15.13
31Astrid PettersenIL BUL-Tromsø15.15
32Emma EngehultNotodden OL15.17
33Ane Malene KolstadFreidig15.19
34Ida Sofie HjortlandLarvik OK15.21
35Idunn StrandIL BUL-Tromsø15.23
36Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.25
37Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK15.27
38Kristin Melby JacobsenLardal OL15.29
39Ane Sofie KroghOppsal Orientering15.31

D 21-

3 460 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Marta UlvensøenEmblem IL15.01
25Marit Melby JacobsenLardal OL15.03
26Synne StrandLierbygda OL15.05
27Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI15.07
28Anna UlvensøenNydalens SK15.09
29Evine Westli AndersenLøten o-lag15.11
21Zsuzsa FeyTyrving IL15.54

D 40-

3 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Hege MelbyLardal OL15.41
20Arntraut GötschIL BUL-Tromsø15.42
22Ingvild OsdalHarstad OL15.46
23Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø15.48
1Gerit PfuhlNOTEAM15.50

D 50-

2 480 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Hanne KvåleHadeland OL15.33
6Britt Helene FossøyNotodden OL15.35
7Arnhild KroghOppsal Orientering15.37
8Hege HeibergHadeland OL15.39

H 15-16

3 180 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Jo Randar HolmøyHadeland OL15.22
11Jonas KroghOppsal Orientering15.24
12Gjermund OsdalHarstad OL15.26

H 17-A kort

3 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Ola BratlieIL BUL-Tromsø14.57
62Eskil SchøningNOTEAM16.01

H 17-20

3 980 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54Eskil FrøislandVang OL14.56
49Henning StrandIL BUL-Tromsø15.18
50Trygve MyhrAsker Skiklubb15.20

H 21-

3 980 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Henning SpjelkavikTyrving IL14.58
40Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.00
41Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø15.02
42Jakob Kalvig SkoganNTNUI15.04
43Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø15.06
51Adrian MoeIL BUL-Tromsø15.08
45Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK15.10
46Øyvind WiggenNTNUI15.12
47Bjørnar KvåleHadeland OL15.14
48Lars Hol MoholdtWing OK15.16

H 40-

3 460 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Atle IversenIL BUL-Tromsø15.55
58Ole Kristian MyrenNOTEAM15.57

H 50-

3 180 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø14.54
13Axel Juell TheisenMellembygd OL15.28
14Anders FossøyNotodden OL15.30
15Børge HarveyIL BUL-Tromsø15.32
16Rune EngehultNotodden OL15.34
17Rune GraversenIL BUL-Tromsø15.36
18Svein Terje KolstadFreidig15.38
19Hans-Martin VaengSørreisa OL15.40

Åpen kort

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Gard MyhrNOTEAM15.53
60Iris McLassenIL BUL-Tromsø15.59
61Atlas McLassenIL BUL-Tromsø16.00

Åpen lang

3 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Una BratlieNOTEAM15.56
59Solveig BørresenNOTEAM15.58

Annonser

IOF Eventor