Norsk Orientering

Startliste for NM mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 15 februar 2020

N-åpen

1 540 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
427Edel Vollen SataøenRond OL10.30
428Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK10.31
429Maja HaugereidVang OL10.32
430Mari Sørlien StenbergVang OL10.33
431Esther Sørlien StenbergVang OL10.34
435Nora Vollen SataøenRond OL10.38
437Odin Holen BekkelundOL Toten-Troll10.40
438Alf Hattestad KristensenHeming Orientering10.41
439Erik BerganKongsberg OL10.42
440Imre Holen BekkelundOL Toten-Troll10.43
386Stian LillegårdLillomarka OL10.44
441Vide Zetterberg ViklundÖset SkidO10.44
442Mats KarlsenOL Toten-Troll10.45
443Henny Holtan SanderudLillomarka OL10.46
444Sondre Holen BekkelundOL Toten-Troll10.47
445Elias MolundTyrving IL10.48
446Maren Bleken RudVang OL10.49
447Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll10.50
448Julie Gjessing SkjesetVang OL10.51
449Vilde HaugePrivat10.52

D 11-12

2 260 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
418Eline KravdalGjø-Vard OL11.16
419Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11.17
420Sine WallbergHeming Orientering11.18
422Henni Hattestad KristensenHeming Orientering11.20
423Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll11.21
424Astrid ReuschHeming Orientering11.22
421Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK11.23
426Julie WoldSturla, IF11.24
425Helene ScheeleNydalens SK11.28
417Tuva HaugeTyrving IL12.00

D 17NM

6 730 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Emma JohanssonEmblem IL12.01
105Helena KarlssonIFK Lidingö SOK12.03
106Åsne HaavengenKongsberg OL12.05
107Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12.07
108Mariann UlvestadNydalens SK12.09
109Anette JuveliKonnerud IL12.11
110Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL12.13
111Tone Bergerud LyeNydalens SK12.15
112Hedda SpangbergKonnerud IL12.17
113Kristine KravdalGjø-Vard OL12.19
114Lisa LarsenAlfta-Ösa OK12.21
115Ingrid MobråthenBotne SK12.23
116Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.25
117Antonia HagaOK Botnia12.27
118Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12.29
119Gunhild Rogne HallandNydalens SK12.31
120Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.33
121Emma EngehultNotodden OL12.35
122Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12.37
123Marte Fallbakken BergeLøten o-lag12.39
124Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.41
125Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.43
126Martine SkjelsvikLillehammer OK12.45
127Ingvild BrekkeNTNUI12.47
128Lovisa MoqvistLerums SOK12.49
129Kristin Melby JacobsenLardal OL12.51
130Julia BosellOk Kåre12.53
131Valborg MadslienLillehammer OK12.55
132Oda ScheeleNydalens SK12.57
133Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.59
134Jenny BaklidKonnerud IL13.01
135Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO13.03
136Margrethe WisløffNTNUI13.05
137Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.07
138Marit Melby JacobsenLardal OL13.09
139Antonia ErhartOLC Graz13.11
140Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI13.13
141Marta UlvensøenEmblem IL13.15
142Audhild Bakken RognstadEmblem IL13.17
143Tilla Farnes HennumLierbygda OL13.19
144Evine Westli AndersenLøten o-lag13.21
145Anna UlvensøenNydalens SK13.23
146Hanna ErikssonIFK Mora OK13.25
147Magdalena OlssonIFK Mora OK13.27

D 40-

5 570 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll11.16
265Ingrid SkaarerNydalens SK11.17
266Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11.18
267Stine Olsen KirkevikHamar OK11.19
268Atanaska BedelevaNydalens SK11.20

D 50-

5 040 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Hanne Lerche RaadalHalden SK11.07
303Ingrid KvistadKongsberg OL11.08
304Kari MadslienNydalens SK11.09
305Tove HeimdalKonnerud IL11.10
306Vanja StaffOL Toten-Troll11.11
307Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.12
308Isa HeggedalKonnerud IL11.13
309Helga HaverstadLierbygda OL11.14
310Randi Fallbakken BergeLøten o-lag11.15
311Gunhild HennumLierbygda OL11.16
312Arnhild KroghOppsal Orientering11.17
313Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.18
314Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.19
315Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.20
316Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.21
317Mette SpangbergKonnerud IL11.22
318Anne MadslienNydalens SK11.23
319Hege SolerødGjø-Vard OL11.24

H 11-12

2 260 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
402Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering11.00
403Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.01
404Lars FlaskerudOL Toten-Troll11.02
405Magnus MolundTyrving IL11.03
406Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll11.04
407Gustav RexOK Landehof11.05
408Alfred Holtan SanderudLillomarka OL11.06
409Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.07
410Frode WallbergHeming Orientering11.08
411Herman Finstad LandTyrving IL11.09
412Alfred TeigNydalens SK11.10
413Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.11

H 17NM

7 750 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Lars WidmerSki-o-swiss11.56
3Gaute BerganNydalens SK11.58
4Sondre KongsgårdNydalens SK12.00
5Hans Jørgen KvåleHadeland OL12.02
6Kyrre SataøenRond OL12.04
7Per Melander OftenNydalens SK12.06
8Mats LindaasElverum OK12.08
9Even LindaasVang OL12.10
10Rolf Andreas BergNydalens SK12.12
11Sigurd KvammeOL Toten-Troll12.14
12Johan Kristian UndelandSturla, IF12.16
13Albin NyqvistOK Landehof12.18
14Trygve MyhrAsker Skiklubb12.20
15Lavran ThorstensenNTNUI12.22
16Eivind Berner MyhreFossum IF12.24
17Thorstein WangNTNUI12.26
18Birk Felland SætnanFossum IF12.28
19Jakob Kalvig SkoganNTNUI12.30
20Petter ErlandssonSundsvalls OK12.32
21Anders GauslaaRond OL12.34
22Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.36
23Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.38
24Audun Rognerud BøeNTNUI12.40
25Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK12.42
26Sverre Turter SandvoldNydalens SK12.44
27Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.46
28Ola LestebergKongsberg OL12.48
29Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.50
30Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.52
31John Kasper SvergjaNydalens SK12.54
32Christian HohlWing OK12.56
33Isak JonssonNydalens SK12.58
34Adrian OpheimNTNUI13.00
35Atle Nikolai WølloKongsberg OL13.02
36Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL13.04
37Erik BrandtDomnarvets GoIF13.06
38Albin GezeliusIFK Mora OK13.08
39Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering13.10
40Michal ArgalasNydalens SK13.12
41Sander H. RogndokkenNTNUI13.14
42Jonas Madslien BakkenNTNUI13.16
43Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.18
44Øystein Kvaal ØsterbøWing OK13.20
45Eskil FrøislandVang OL13.22
46Aslak HeimdalKonnerud IL13.24
47Vegard GulbrandsenNTNUI13.26
48Bojan BlumensteinNydalens SK13.28
49Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL13.30
50Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13.32
51Øyvind WatterdalHadeland OL13.34
52Audun HeimdalKonnerud IL13.36
53Linus RappIFK Mora OK13.38
54Jørgen BaklidKonnerud IL13.40
55Øyvind WiggenNTNUI13.42
56Bjørnar KvåleHadeland OL13.44
57Lars Hol MoholdtWing OK13.46
58Erik RostAlfta-Ösa OK13.56

H 40-

6 340 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Øyvind LienGjø-Vard OL11.00
205Morten Herman VogtKonnerud IL11.01
206Anders SollienOL Toten-Troll11.02
207Peter FredricsonIFK Mora OK11.03
208Bjørn BergeHadeland OL11.04
209William RexOK Landehof11.05
210Knut Jostein SætnanFossum IF11.06
211Jøran KristensenHeming Orientering11.07
212Asgeir LiumFet OL11.08
213Anders HaugeAsker Skiklubb11.09
214Kjetil MolundTyrving IL11.10
215Øystein RognebakkeSturla, IF11.11
216Even ErlienGjø-Vard OL11.12
217Stig InstanesSturla, IF11.13

H 50-

5 570 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
270Trond GjelstadSandefjord OK11.22
272Gjermund GravirAsker Skiklubb11.24
273Erlend SlokvikOL Toten-Troll11.25
274Lasse ArnesenHeming Orientering11.26
275Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.27
276Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11.28
277Magne BrændenLillomarka OL11.29
278Christian GrotnesTyrving IL11.30
279Jon Erik KvarmeSturla, IF11.31
280Kim Farnes HansenLierbygda OL11.32
281Jon Iver BakkenNydalens SK11.33
282Rune EngehultNotodden OL11.34
283Håvard KvammeOL Toten-Troll11.35
284Øystein WiggenByåsen IL11.36
285Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.37
286Harald BergeLøten o-lag11.38
287Christian ReuschHeming Orientering11.39
288Lars-Ivar AarsethNydalens SK11.40
289Kjetil BjørloHalden SK11.41
290Geir Holm GundersenKonnerud IL11.42
291Ole Petter HaugenNydalens SK11.43

H 60-

5 040 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295Bjørnar TollefsenOK Øst11.00
296Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.01
297Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.02
298Erik HaugenRingsaker OK11.03

Direkte Lang

6 340 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
218Asbjørn BygglandHøydalsmo IL10.30
219Sigurd DæhliLøten o-lag10.31
220Anne Marit BordalRingsaker OK10.32
221Elias NyqvistOK Landehof10.33
222Hanna RostAlfta-Ösa OK10.34
228Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL10.40
229Håkon WoldSturla, IF10.41
230Erik Lokreim SlapgardOL Toten-Troll10.42
231Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI10.43
232Malene InstanesSturla, IF10.44
233Geir Myhr ØienRingsaker OK10.45
234Ine InstanesSturla, IF10.46
235Pål Christian IngierdBækkelagets SK10.47
236Sander Tonjer FingarsenElverum OK10.48
237Terje BlindheimLillomarka OL10.49
238Imre KoprivanaczKalocsai Sport Egyesulet10.50
239Ingrid StengårdFältjägarnas IF10.51
240Jorunn BlindheimLillomarka OL10.52
241Kristoffer NeslandTyrving IL10.53
242Ingeborg KvarmeSturla, IF10.54
243Hege MelbyLardal OL10.55

Direkte Kort

3 410 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
372Erik JuliussenSandefjord OK10.30
373Hanne KvåleHadeland OL10.31
374Marit R. SkoglundNydalens SK10.32
375Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.33
378Zsuzsa FeyTyrving IL10.36
380Synne StrandLierbygda OL10.38
382Håvard GjestvangOL Toten-Troll10.40
383Christine TeigNydalens SK10.41
384Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll10.42
385Frode KamsvågTyrving IL10.43
387Ingrid Lundin BerganKongsberg OL10.45
388Kristin HolenOL Toten-Troll10.46
389Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering10.47
390Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll10.48
391Helle HundseidTyrving IL10.49
392Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK10.50
393Markus KvammeOL Toten-Troll10.51
394Gaute LindaasElverum OK10.52
395Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.53
396Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll10.54
397Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK10.55
398Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll10.56

D 13-14

3 410 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
364Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.15
365Mina Bleken RudVang OL11.16
366Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11.17
367Ingrid LestebergKongsberg OL11.18
368Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.19
369Eira Skaarer WiklundNydalens SK11.20
370Astrid YtterbøAsker Skiklubb11.21
371Johanne StorhaugKonnerud IL11.22

H 13-14

3 410 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
349Jan Olav BerganKongsberg OL11.00
350Amund FlaskerudOL Toten-Troll11.01
351Jens WoldSturla, IF11.02
352Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11.03
353Jacob Finstad LandTyrving IL11.04
354Ask Felland SætnanFossum IF11.05
355August Hellerud SireKonnerud IL11.06
356Even LienGjø-Vard OL11.07
357Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11.08
358Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.09
359Syver NarumOL Toten-Troll11.10
360Eirik Olsen KirkevikHamar OK11.11

D 15-16

4 140 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
323Henriette BergLøten o-lag11.00
324Marie KvarmeSturla, IF11.01
325Marie KravdalGjø-Vard OL11.02
326Maren HenriksenVang OL11.03
327June Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.04
328Mari AarsethNydalens SK11.05
329Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering11.06
330Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.07
331Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.08
332Anne FrøislandVang OL11.09
333Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.10
334Marie ScheeleNydalens SK11.11
335Sara MartiniAsker Skiklubb11.12

H 15-16

5 570 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.00
249Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL11.01
250Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.02
251Tobias Tronbøl LiumIL Koll11.03
252Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11.04
253Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11.05
254Torbjørn LundebyLillomarka OL11.06
255Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.07
256Eskil BrændenLillomarka OL11.08
257Arne BerganKongsberg OL11.09
258Jonathan WoodhouseLillomarka OL11.10
259Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.11
260Lars LienGjø-Vard OL11.12

H70-

4 140 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
338Lars-Åke SjökvistVärend GN OL11.15
339Terje MalmHamar OK11.16
340Olle AdolfssonLerums SOK11.17
341Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering11.18

Annonser

IOF Eventor