Norsk Orientering

Startliste for Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NM
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 25 januar 2020

N-åpen

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4071031Olaf Blom-HagenFossum IF10.58.42
3831658Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll10.59.28
4068268Odin Holen BekkelundOL Toten-Troll10.59.31
4070280Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering11.01.15
3817632Syver NarumOL Toten-Troll11.11.57
4070231Sondre Holen BekkelundOL Toten-Troll11.12.04
3884541Imre Holen BekkelundOL Toten-Troll11.12.28
3883675Julie WoldSturla, IF11.14.35

D 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3830049Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll11.12.07
3986676Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.18.03
3884830Helene ScheeleNydalens SK11.51.23

D 13

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3817442Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.50.02

Åpen B

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3979572Ole Edvard HjortlandLarvik OK12.18.03
3884814Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL12.19.04
3882891Ann-Karin LestebergKongsberg OL12.23.02
3831997Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll12.30.46
3830940Rune SagvoldOL Toten-Troll12.30.53
3888716Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll12.33.49
3975612Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.38.14
3831732Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll12.39.24
3982287Joachim Sandor KnudsenSturla, IF12.41.02
3980703Randi Fallbakken BergeLøten o-lag12.42.03
4105953Harald BerganKongsberg OL12.44.03
3832326Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll12.45.01
3896081Sivert Høilund DragsethFet OL12.47.02
3884624Elise HafskjoldNydalens SK12.55.25
3656436Marion Halvorsen NustadLillehammer OK12.59.50
4071601Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK13.00.58
4069159Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK13.02.12
4053765Gunn Elin RudiHadeland OL13.04.39
4070066Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering13.09.56
3986064Kristine AusenPorsgrunn OL13.13.05
3874609Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering13.14.35
3896651Marianne ArnesenAsker Skiklubb
3398955Johan NarumOL Toten-Troll
3695574Anne Guro NøklebyRingerike OL
3201472Ingrid SkaarerNydalens SK

D 17-A kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4055687Ine InstanesSturla, IF13.02.44
4055257Malene InstanesSturla, IF13.04.01
4068821Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering13.08.42
187012Elena GrandLillomarka OL
3622560Gunhild Rogne HallandNydalens SK

D 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3809290Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12.37.00
4071817Bodil NordenströmFossum IF12.49.01
3932191Stine Olsen KirkevikHamar OK12.49.50
3986502Valborg MadslienLillehammer OK12.56.02
3982782Ingrid StengårdFältjägarnas IF13.26.23

D 50-

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4050233Hege HeibergHadeland OL12.01.15
4058202Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.37.28
3883303kari Jussie LønningSturla, IF12.44.21
4091831Hege SolerødGjø-Vard OL12.45.05
3922747Ingrid KvistadKongsberg OL12.47.25
3946720Isa HeggedalKonnerud IL12.49.17
4003372Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.52.52
3818739Anne MadslienNydalens SK12.57.22
3960424Mette SpangbergKonnerud IL12.59.27
3816758Hilda ØfsthusAsker Skiklubb13.00.56
3713765Arnhild KroghOppsal Orientering13.02.05
4069605Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK13.04.01
3819083Tove HeimdalKonnerud IL13.06.02
3925500Gunhild HennumLierbygda OL13.07.26
4054953Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK13.22.57
3561495Maria JonssonNydalens SK13.28.35
3807773Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb13.30.14

D 60-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3809597Lis DæhliLøten o-lag

H 11-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4104345Alfred Holtan SanderudLillomarka OL11.03.18
3831047Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll11.13.01
4042263Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11.15.01
3883063Nikolai TesloHadeland OL12.44.09
4072153Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK13.02.08

H 13

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4068714Henrik HarstadNordre Follo Orientering12.19.49
3954161Viktor Meland-TangenBækkelagets SK12.28.59
3946605Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.38.50
4015293Jørgen LerFet OL12.40.01
3831831Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll12.43.01
4091633Jacob Finstad LandTyrving IL12.46.02
3984309Gaute SkjønhaugFet OL12.48.02
3871589Henrik Elias SebjørnsenFossum IF12.49.01

H 17-A kort

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3998283Gaute LindaasElverum OK12.22.34
3937117Asbjørn KvåleHadeland OL12.44.05
3884111Knut AaldeNydalens SK12.46.46
3890837Even ErlienGjø-Vard OL12.47.17
3782364Per Anders YtterbøAsker Skiklubb13.07.14
4053682Einar TesloHadeland OL13.13.23
4047882Mikkel BerglundRingerike OL

H 40-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3984739Håvard HarstadNordre Follo Orientering12.21.05
4104154Torbjørn Blom-hagenFossum IF12.28.06
4032207Håkon Meland-TangenBækkelagets SK12.29.04
4068300Ola LestebergKongsberg OL12.32.25
4072112Steinar LyshaugSnertingdal IF Orientering12.38.36
3883824Øystein RognebakkeSturla, IF12.39.43
3234317Øyvind LienGjø-Vard OL12.40.29
4041026Asgeir LiumFet OL12.44.35
3808797Øystein RastadAsker Skiklubb12.51.22
4105003Bjørn BergeHadeland OL12.55.11
4069936Stig InstanesSturla, IF13.03.01
3732500Erling SommerfeldtAsker Skiklubb13.30.11

H 50-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4003703Johan LundeIL Koll12.00.39
4050837Rune EngehultNotodden OL12.33.32
3817301Erlend SlokvikOL Toten-Troll12.34.38
4090957Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12.36.11
3818796Stein Arne NegårdVang OL12.37.02
4061107Harald BergeLøten o-lag12.41.00
3881307Nils Inge BrurbergSturla, IF12.41.39
3978434Per GustafssonKongsberg OL12.42.48
4003323Øystein WiggenByåsen IL12.45.39
4042545Nils BerganNydalens SK12.47.13
4003695Lasse ArnesenHeming Orientering12.52.13
4068862Håkon WoldSturla, IF12.57.24
3604139Bjørn MartiniAsker Skiklubb13.03.57
3938107Ole Petter HaugenNydalens SK13.05.17
3649746Jon Erik KvarmeSturla, IF13.07.00
3928116Geir Holm GundersenKonnerud IL13.09.03
4003547Kim Farnes HansenLierbygda OL13.11.56
4003562Terje HenriksenAsker Skiklubb13.14.34
3602398Sören JonssonNydalens SK13.25.35
4068599Per Olav AndersenVang OL
3984341Per Ola UlsethNydalens SK

H 60-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4022729Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn12.46.10
3883642Bengt NiklassonNydalens SK12.59.40
3810512Sigurd DæhliLøten o-lag

H 14 HL

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2143802576Even LienGjø-Vard OL10.45.02
2153892965Eskil HafskjoldNydalens SK10.47.04
2164024410Eirik Olsen KirkevikHamar OK10.49.02
2173809316Christoffer ÅnensenOppsal Orientering10.51.01
2183949591Mathias BirkelundAsker Skiklubb10.53.02
2193822137Henrik KaiserSturla, IF10.55.02
2204106365Nov Bar-NathanLillomarka OL10.57.02
2213803384Mikkel RastadAsker Skiklubb10.59.04
2224107447Jens WoldSturla, IF11.01.03
2234105540Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11.03.03
2243832144Amund FlaskerudOL Toten-Troll11.05.02

D 14 HL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2033781853Astrid YtterbøAsker Skiklubb10.30.01
2044068144Ingrid LestebergKongsberg OL10.32.04
2054040010Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10.34.02
2063825239Eira Skaarer WiklundNydalens SK10.36.02

H 15 HL

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2653881117Torbjørn LundebyLillomarka OL10.52.02
2674054599Martin Christoffer BorgIL Koll10.56.02
2664016796Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL10.57.07
2683880812Jakob A. GjedeboOppsal Orientering10.58.01
2703830825Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.02.02
2713894102Håkon BogasonLillomarka OL11.04.01
2723831880Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll11.06.02
2734041828Jonas HickenIL Koll11.08.02
2743981990Nils Anders NiklassonNydalens SK11.10.02
2753784378Kristoffer Strømdal WikFreidig11.12.01
2763827037Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11.14.03
2773725116Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.16.01
2783877883Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL11.18.02
2794003455Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.20.02
2643978459Jonathan WoodhouseLillomarka OL
2694070462Eskil BrændenLillomarka OL

D 15 HL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2334068169Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering10.30.03
2344091153Sara MartiniAsker Skiklubb10.32.01
2354090817Marie ScheeleNydalens SK10.34.01
2364004230Marie KravdalGjø-Vard OL10.36.01
2373972817Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering10.38.02
2384070595Maren HenriksenVang OL

H 16 HL

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2944090981Lars LienGjø-Vard OL10.30.01
2963828506Arne BerganKongsberg OL10.34.02
2974105904Sindre Vie StrislandFossum IF10.36.01
2994106191Eirik Vie StrislandFossum IF10.40.01
3003817962Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.44.00
3014106423Axel AaldeNydalens SK10.46.01
3023638301Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK10.48.02
3034042602Philip Lehmann RomørenFossum IF10.50.01
3043918075Jonas KroghOppsal Orientering10.52.03
3054019444Jakob RastadAsker Skiklubb10.54.01
3063691789Martin Nøkleby MellingRingerike OL10.56.03
3074082012Christian Fredrik BorgIL Koll10.58.01
3084090734Mikael BirkelundAsker Skiklubb11.00.02
3094042396Børge Nilsen BergFossum IF11.02.01
3103801735Jo Randar HolmøyHadeland OL11.04.01
2953658820Martin KaiserSturla, IF

D 16 HL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2433998945Henriette BergLøten o-lag10.30.02
2453852852Marie SaugestadNydalens SK10.34.13
2463655024Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF10.36.02
2474090718June Rogstad BekkevoldLøten o-lag10.38.02
2484091492Live Raknes SogstadGjø-Vard OL10.40.05
2493977931Marie KvarmeSturla, IF10.42.02
2503863115Inga Skaarer WiklundNydalens SK10.43.02
2514068557Ragnhild Blom-HagenFossum IF10.46.02
2523937950Ingvild GustafssonKongsberg OL10.48.01
2444025045Mina Akiko JohnsenSturla, IF

H 17-20 NM

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
444023511Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb11.00.02
453925302Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.02.01
464042909Gaute BerganNydalens SK11.04.01
473810595Jonas MyhrAsker Skiklubb11.06.02
483832847Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.08.03
504013744Rolf Andreas BergNydalens SK11.12.03
513880135Henning StrandIL BUL-Tromsø11.14.02
524091591Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL11.16.02
533947603Birk Felland SætnanFossum IF11.18.02
563981974Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.24.02
574085486Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.26.01
584106522Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.28.02
604062766Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.32.01
614004545Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.34.01
623828647Mats LindaasElverum OK11.36.01
634003646Kristian ØstermannHeming Orientering11.38.02
643964889Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering11.40.01
653985231Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.42.01
663978855Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.44.00
674042842Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.46.02
683850385Trygve MyhrAsker Skiklubb11.48.02
694024378Isak JonssonNydalens SK11.50.01
704072138Even LindaasVang OL11.52.01
714075099Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.54.00
724009106Aslak HeimdalKonnerud IL11.56.00
734004586Eskil FrøislandVang OL11.58.01
493738093Johan Kristian UndelandSturla, IF
593886363Felix FinsrudAsker Skiklubb
4106092Elias Skjolden SørensenLillomarka OL

D 17-20 NM

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
853883071Alexandra LinløkkenØstmarka OK10.42.02
874004107Ida Sofie HjortlandLarvik OK10.46.01
904091054Emma EngehultNotodden OL10.52.02
913942596Live ØstvoldHeming Orientering10.54.01
934106878Netta Bar-NathanLillomarka OL10.58.01
943881935Alva Marika NiklassonNydalens SK11.00.02
954091294Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11.02.01
964016044Hedda SpangbergKonnerud IL11.04.02
974003869Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.06.01
984090577Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.08.02
993692209Idunn StrandIL BUL-Tromsø11.10.02
1003850252Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.12.01
1013881083Oda ScheeleNydalens SK11.14.02
1023791977Åsne HaavengenKongsberg OL11.16.01
1034005344Kristine KravdalGjø-Vard OL11.18.02
1044004172Kristin Melby JacobsenLardal OL11.20.02
1063916764Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.24.02
1073984242Jenny BaklidKonnerud IL11.26.01
843982030Martine SkjelsvikLillehammer OK
893877859Ingrid BlindheimLillomarka OL
1053639010Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK

H 21 NM

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13893997Tommy OlsenHamar OK10.24.01
23893633Hans Jørgen KvåleHadeland OL10.27.02
53785482Vegard GulbrandsenNTNUI10.35.56
73685062Øyvind WatterdalHadeland OL10.42.02
83947553Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL10.45.01
94016267Øyvind WiggenNTNUI10.48.01
103982477Jørgen BaklidKonnerud IL10.51.01
113917804Bjørnar KvåleHadeland OL10.53.59
123885191Audun HeimdalKonnerud IL10.57.01
133915337Lars Hol MoholdtWing OK11.00.01
43694288Christian HohlWing OK

D 21 NM

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234024055Maren Jansson HaverstadLierbygda OL10.30.01
244069621Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering10.32.00
253885043Margrethe WisløffNTNUI10.34.01
263618147Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering10.36.01
274044665Andrine BenjaminsenLillomarka OL10.38.01
284004842Marit Melby JacobsenLardal OL10.40.02
294020269Marte Fallbakken BergeLøten o-lag10.42.03
303861846Emilie Westli AndersenLøten o-lag10.44.02
313946696Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI10.46.01
324091369Tilla Farnes HennumLierbygda OL10.48.01
334067054Synne StrandLierbygda OL10.50.02
344091138Anna UlvensøenNydalens SK10.52.01
353918398Evine Westli AndersenLøten o-lag10.54.01

H 21 Gjester

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34105805Lars WidmerSki-O Swiss10.30.01
64091849Gion SchnyderSki-O Swiss10.39.01

H 17-20 Gjester

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
544069795Corsin BoosSki-O Swiss11.20.01
554070389Andri JordiSki-O Swiss11.22.03

D 17-20 Gjester

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
864046801Natalja NiggliOJura10.43.02
884070561Alina NiggliOJura10.48.02
924070652Delia GiezendannerSki-O Swiss10.56.02

H 16 Gjester

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2984068722Flavio EhrlerSki-O Swiss10.38.02

Annonser

IOF Eventor