Norsk Orientering

Startliste for Klubbkarusell Løp 7

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell Løp 7
Arrangørorganisasjon: Eidsvoll OL
Dato: torsdag 22 august 2019

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
500119Tina BjørnstadLøype N (4)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
97281Alfred Røise SaxhaugLøype N (4)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
233779Ivar Røise SaxhaugLøype N (4)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
225480Maria Kittelsen FlesvikLøype N (4)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
97289Jan Tore GundersenLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
401111Knut SaxhaugLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
217702Alvin Andersen MariboLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
213652Even EnghLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
213662Roar SaxhaugLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
192332Hege Norstad MariboLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
211710Erik SaxhaugLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
238047Hauk Folke NilsenLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
500042Odd GundersenLøype B/C (10)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
97282Arne SaxhaugLøype A (12)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
192335Geir Johan AndersenLøype A (12)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
503109Tor StrandLøype A (12)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
212663Kevin RommetvedtLøype A (12)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
501149Øystein Bieltvedt SkeieLøype A (12)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
221412Bjørn SteinbekkenLøype A (12)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
97280Terje AntonsenLøype A (12)

EOL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
506984Eivind EnghLøype A (12)

Gjerdrum OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
241329Kenneth EikLøype B/C (10)
225034Håvard EikLøype A (12)
187233Kristine RappLøype A (12)

Nes OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
228075Knut Engen Løype A (12)

Odal-OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
217038Øyvind SteinbekkenLøype A (12)

Annonser

IOF Eventor