Norsk Orientering

Startliste for KOK Sommercup, løp 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Søgne og Songdalen OK
Dato: tirsdag 25 juni 2019

A-lang

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Jack BjørnsenKristiansand OK17.00
57Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK17.00
39Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK17.01
40Lars Peder VaajeMarnardal IL17.02
41Petter Marki ErichsenKristiansand OK17.03
42Per W. TorgersenOddersjaa SSK17.04
43Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK17.05
44Oluf BøckmanKristiansand OK17.06
45Knut AurebekkTorridal IL17.07
46Bjarne FærestrandKristiansand OK17.08
47Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK17.09
48Rune KittelsenKristiansand OK17.10
49Fred-Arne SivertsenKristiansand OK17.11
50David RundeKristiansand OK17.12
51Vegard DanielsenKristiansand OK17.13
52Eirik Heddeland MartensKristiansand OK17.14
53Vegard MyhreNOTEAM17.15
54Brage TakleKristiansand OK17.16
55Ola SløgedalMarnardal IL17.17
56Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK17.18

A-kort

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Nils Egil JohannessenHøvdingen17.00
12Gro BørteKristiansand OK17.01
13Siri ØkstadOddersjaa SSK17.02
14Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK17.03
15Målfrid KonstKristiansand OK17.04
16Emil NygårdBirkenes IL17.05
17Gudveig JørundlandOK Sør17.06
18Bjørn A FriestadKristiansand OK17.07
19Øyvin SimonsenIL Imås17.08
20Einar JørundlandOK Sør17.09
21Siri Thortveit MyhreKristiansand OK17.10
22Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK17.11
23Per LarsenKristiansand OK17.12
24Jon MatreOddersjaa SSK17.13
25Svein Roar JonsmyrBirkenes IL17.14
26Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK17.15
27Siri BjorvandBirkenes IL17.16
28John HansenKristiansand OK17.17
29Dagfinn HaarrOddersjaa SSK17.18
30John RundeKristiansand OK17.19
31Bjørn StormoenBirkenes IL17.20
32Ingunn GåsværTorridal IL17.21
33Roar MyhreKristiansand OK17.22
34Magne MoyOK Sør17.23
35Pål RundeKristiansand OK17.24
36Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK17.25
37Liv Bente H FriestadKristiansand OK17.26

C-løype

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Paul JohannessenKristiansand OK17.00
6Signe HeivollSøgne og Songdalen OK17.01
7Grete HitreskogKristiansand OK17.02
8Jan Tore JørgensenOK Sør17.03
9Aileen RundeKristiansand OK17.04
10Jakob JohannessenKristiansand OK17.05

Nybegynner

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK17.01

Annonser

IOF Eventor