Norsk Orientering

Startliste for VestMjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 12 juni 2019

A

4 270 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Berit BergsetGjø-Vard OL00.00
0May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL00.00
0Eli Ringstad LienGjø-Vard OL00.00
0Lars LienGjø-Vard OL00.00
0Hildegunn LindstadOL Toten-Troll00.00
0Nils Harald StaffOL Toten-Troll00.00
0Simen BallangrudOL Toten-Troll18.00
0Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering18.00
0Even ErlienGjø-Vard OL18.00
0Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll18.00
0Trond FlaskerudOL Toten-Troll18.00
0Margrete JørandliGjø-Vard OL18.00
0Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering18.00
0Kristine KravdalGjø-Vard OL18.00
0Marie KravdalGjø-Vard OL18.00
0Torbjørn KravdalGjø-Vard OL18.00
0Håvard KvammeOL Toten-Troll18.00
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll18.00
0Øyvind LienGjø-Vard OL18.00
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll18.00
0Stein Arne NegårdVang OL18.00
0Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.00
0Hege SolerødGjø-Vard OL18.00
0Anders SollienOL Toten-Troll18.00
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll18.00
0Vanja StaffOL Toten-Troll18.00
0Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering18.00
0Are StrandlieGjø-Vard OL18.00
0Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.00
0Øyvind SørlieHadeland OL18.00
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18.00
0Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering18.00

B

3 380 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering18.00
0Mona BratlienSnertingdal IF Orientering18.00
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18.00
0Martin EggerGjø-Vard OL18.00
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll18.00
0Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering18.00
0Håvard HøieGjø-Vard OL18.00
0Even LienGjø-Vard OL18.00
0Mats LigaardenGjø-Vard OL18.00
0Roar SkoglundGjø-Vard OL18.00
0Johan SwärdHadeland OL18.00
0Erik WallinSnertingdal IF Orientering18.00
0Tor WallinSnertingdal IF Orientering18.00

C

2 340 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johannes HøieGjø-Vard OL00.00
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL00.00
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll18.00
0Julia HellmarkHadeland OL18.00
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering18.00
0Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL18.00
0Eline KravdalGjø-Vard OL18.00
0Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll18.00
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18.00
0Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL18.00
0Signe NygårdGjø-Vard OL18.00
0Ramona SeligerHadeland OL18.00
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL18.00
0Yngve SwärdHadeland OL18.00
0Espen TorsethGjø-Vard OL18.00
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL18.00
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL18.00

N

1 640 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering18.00
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering18.00
0Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL18.00
0Andreas SkistadGjø-Vard OL18.00
0Daniel SkistadGjø-Vard OL18.00
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL18.00
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL18.00
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL18.00
0Hedda WienGjø-Vard OL18.00
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll18.01

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival