Norsk Orientering

Startliste for KM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: søndag 16 juni 2019

N-åpen

1 460 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Fredrik Aksel SIlje og Robin EllingsenHarstad OL10.00
0Sara KolstadSørreisa OL10.00
0Alvilde RamtvedtNOTEAM10.00
0Frøydis RamtvedtHarstad OL10.00
0Ranveig RamtvedtNOTEAM10.00
0Lene SvendsenSørreisa OL10.00
0Erlend Andreassen UttakleivHarstad OL10.00
0Kristoffer WeinesHarstad OL10.00
104Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OL10.00
105Signe mikalsen BergHarstad OL10.00
106Anita Brovoll VaengSørreisa OL10.00

D 11-12

2 460 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Mari Alsos HöglinHarstad OL10.16
112Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.19

D 13-14

2 890 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø10.17
118Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø10.20

D 15-16

3 960 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.03
153Hanne MarcussenHarstad OL10.06
154Marita Helen OlsenBjerkvik IF10.09
155Helene Alsos HöglinHarstad OL10.12
156Klara GraversenIL BUL-Tromsø10.15
157Thea HolandHarstad OL10.18

D 17-C

2 960 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Abelone Holm IrgensIL BUL-Tromsø10.00
169Siw Åshild HanssenHarstad OL10.03
170Mailiss MyrvangBjerkvik IF10.06
171Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering10.10

D 17-20

5 390 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138Tora IndregardIL BUL-Tromsø10.04
139Idunn StrandIL BUL-Tromsø10.07

D 21-

7 070 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132Margrete GaskiBardu IL10.16
133Inga Waage MikalsenNordreisa IL10.19

D 50-

3 960 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Liv Karen JohannesenIL BUL-Tromsø10.21
159Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL10.24

D 60-

2 890 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø10.26

H 11-12

2 460 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Fredrik WeinesHarstad OL10.07
109Eirik HessenStokmarknes OL10.10

H 13-14

2 890 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Gjermund OsdalHarstad OL10.08
115Niklas KristensenHarstad OL10.11

H 13-16C

2 090 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Magnus SaksenvikHarstad OL10.09

H 15-16

5 010 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Oscar JohannesenBjerkvik IF10.02
149Vebjørn JohnsenHarstad OL10.05
150Henning StrandIL BUL-Tromsø10.08

H 17-C

2 960 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173Frank Hugo SaksenvikHarstad OL10.15

H 17-20

7 070 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL10.04
129Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø10.07
130Ragnar KranbergHarstad OL10.10

H 21-

10 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI10.03
123Alejandro BerrioIL BUL-Tromsø10.06
124Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL10.09
125Halvor SaunesNydalens SK10.12
126Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL10.15

H 40-

7 070 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Bård SkjønhaugHarstad OL10.25
136Ronny JakobsenKvæfjord IL10.28

H 50-

5 390 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141Harald StrandIL BUL-Tromsø10.13
142Jens Olav HessenStokmarknes OL10.16
143Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø10.19
144Fred Arne JacobsenBardu IL10.22
145Hans-Martin VaengSørreisa OL10.25
146Axel Juell TheisenMellembygd OL10.28
147Børge HarveyIL BUL-Tromsø10.31

H 60-

3 960 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160Leif GulbrandsenSørreisa OL10.27
161Bård JørgensenIL BUL-Tromsø10.30
162Ivar HelgesenSørreisa OL10.33
163Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF10.36

Annonser

IOF Eventor