Norsk Orientering

Startliste for NM-uka, stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: NM-uka, stafett
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 15 september 2013

H17

115 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101IL Tyrving 110.00
1011. Anders Tiltnes
1012. Torgeir Nørbech
1013. Bjørn Ekeberg
102Kristiansand OK 110.00
1021. Vegard Danielsen
1022. Eirik Martens Svensen
1023. Hans Gunnar Omdal
103Halden SK 110.00
1031. Mattias Karlsson
1032. Olav Lundanes
1033. Magne Dæhli
104Ås-UMB Orientering 110.00
1041. David Gottfridsson
1042. Kristoffer Fiane Pedersen
1043. Håvard Lucasen
105Frol IL 110.00
1051. Jo Forseth Indgaard
1052. Yngve Skogstad
1053. Ulf Forseth Indgaard
106NTNUI 110.00
1061. Hans Petter Mathisen
1062. Jon Aukrust Osmoen
1063. Thomas Natvig Årstad
107Varegg Fleridrett 110.00
1071. Sindre Østgulen Deisz
1072. Vegard Jarvis Westergård
1073. Håkon Jarvis Westergård
108Lillomarka OL 110.00
1081. Nicholas Oskarsson
1082. Matthew Speake
1083. Gaute Hallan Steiwer
109Raumar Orientering 110.00
1091. Eirik Rustad
1092. Eskil Kinneberg
1093. Vetle Ruud Bråten
110Bækkelagets SK 110.00
1101. Felix Breitschädel
1102. Thomas Schive
1103. Sebastian Torgersen
111OL Trollelg 110.00
1111. Trond Einar Moen Pedersli
1112. Ove Baardsgaard
1113. Andreas Sølberg
112Ganddal IL 110.00
1121. Alf Johan Walgermo Lima
1122. Fredrik Sandal
1123. Stig Alvestad
113Nydalens SK 110.00
1131. Sverre Waaler Kaas
1132. Øystein Pettersen
1133. Øystein Sørensen
114Fossum IF 110.00
1141. Emil Ahlbäck
1142. Elias T. Mølnvik
1143. Borger Melsom
115Wing OK 110.00
1151. Ola Berger
1152. Tore Bjørseth Berdal
1153. Øystein Kvaal Østerbø
116Oppsal Orientering 110.00
1161. Ola Marius Pedersen
1162. Per-Ivar Nikolaisen
1163. Sigve Vågsnes
117Hamar OK 110.00
1171. Dag Lofthus
1172. Vegard Rønning Huber
1173. Simen Jevne Arnesen
118Kongsberg OL 110.00
1181. Sindre Sandven
1182. Mathias Drage
1183. Sigur Heggedal
119IF Sturla 110.00
1191. Yngvar Høimyr Solberg
1192. Håkon Wold
1193. Lars Henrik Thon
120Byåsen IL 110.00
1201. Per Wirehn
1202. Terje Dahlen Sørgaard
1203. Terje Maroni
121Asker Skiklubb 110.00
1211. Jan Richard Eriksen
1212. Harald Kalager
1213. Jostein F. Tellnes
122Asker Skiklubb 210.00
1221. Svein Granerud
1222. Bjørn Gulbrandsen
1223. Magnus Mellbye Larsen
123Bækkelagets SK 210.00
1231. Magne Jutulstad
1232. Martin Schälli
1233. Joakim Prestmo
124Bø OL 110.00
1241. Eivind Frode Rinde
1242. Jon Solberg
1243. Steinar Lande
125Eiker OL 110.00
1251. Gjermund Røren
1252. Ole Johnny Petersen
1253. Rune Fleischer
126Eiker OL 210.00
1261. Axel Berlin
1262. Severin Berglia
1263. Kenneth Sandvold
127Emblem IL 110.00
1271. Bjørn Lundanes
1272. Lars Roger Lundanes
1273.
128Fana IL 110.00
1281. Espen Rognsvåg
1282. Jan Kocbach
1283. Olav Ekrheim
129Fana IL 210.00
1291. Anders Daltveit
1292. Sigurd Eikner
1293. Håkon Sandven
130Fet OL 110.00
1301. Tom Bergan
1302. Dagfinn Aas
1303. Bjørn Hauge
131Fet OL 210.00
1311. Herman Moe
1312. Øyvind Solli
1313. Morten K. Moe
132Fossum IF 210.00
1321. Leif Størmer
1322. Sigurd Melsom
1323. Johan Michelsen
133Fossum IF 310.00
1331. Mindaugas Lukauskas
1332. Morten Fismen
1333. Ivar Mølnvik
134Fredrikstad SK 110.00
1341. Kristian Dalby
1342. Christian Riddervold Kahrs
1343.
135Fredrikstad SK 210.00
1351. Henrik Ottesen
1352. Kjell Arild Karlsen
1353. Audun Bjerkreim Nilsen
136Freidig 110.00
1361. Sindre Johannessen
1362. Rein Helle Mårdalen
1363. Knut Sveinung Rekaa
137Freidig 210.00
1371. Petter Reinemo
1372. Mattis Holt
1373. Brage Sæther
138Frol IL 210.00
1381. Johan Asphjell Bjørnaas
1382. Håvard Vassenden
1383. Stian Sundsvik
139Frol IL 310.00
1391. Carl Petter Lyngen
1392. Lars Sandstad Skjeset
1393. Sindre Rønning
140Frol IL 410.00
1401. Jonas Ressem
1402. Øystein Haug
1403. Vegard Ressem
141Frol IL 510.00
1411. Magnus Beyer Brattli
1412. Johan Otto Munkeby
1413. Jørgen Fiskum
142Hadeland OL 110.00
1421. Ove Sætra
1422. Øyvind Watterdal
1423. Hans Jørgen Kvåle
143Halden SK 210.00
1431. Espen Fiskum
1432. Vincent Coupat
1433. Emil Wingstedt
144Halden SK 310.00
1441. Jonas Nordström
1442. Øyvind Helgerud
1443. Erik Axelsson
145Halden SK 410.00
1451. Bojan Blumenstein
1452. Mats Nordbrøden
1453. Anders Felde Olaussen
146Halden SK 510.00
1461. Tore Sandvik
1462. Øyvind Stokseth
1463. Andreas Johansson
147Halden SK 610.00
1471. Magnus Nordbrøden
1472.
1473.
148Hamar OK 210.00
1481. Stian Jensen
1482. Arne Arnesen
1483. Andreas Huber
149Haugesund IL Orientering 110.00
1491. Lars Hole Mikalsen
1492. Andreas Djupesland
1493. Per Øyvind Valen
150Heming Orientering 110.00
1501. Harald Astrup Arnesen
1502.
1503.
151Hemsedal IL 110.00
1511. Ola Jordheim
1512. Jakob Mestvedthagen
1513. Ole Hulbak
152IL BUL-Tromsø 110.00
1521. Rasmus Rørholt Theisen
1522. Arntraut Götsch
1523. Ingunn Ytrehus
153IL Tyrving 210.00
1531. Jim Øystein Nybråten
1532. Jostein Nørbech
1533. Björn Widén
154IL Tyrving 310.00
1541. Martin Johansson
1542. Audun Weltzien
1543. Espen Weltzien
155IL Tyrving 410.00
1551. Gunnar Fiskum
1552. Håkon Njåstein
1553. Gustav Fiskum
156IL Tyrving 510.00
1561. Fredrik Rosenqvist
1562. Morten Christophersen
1563. Morten Nilstad Pettersen
157Indre Østfold OK 110.00
1571. Markus Holter
1572. Bjørn Erik Glomsrud
1573. Martin Vister
158Indre Østfold OK 210.00
1581. Thomas Bedin
1582. Odd Kasper Ekre
1583. Claes-Tommy Herland
159Kongsberg OL 210.00
1591. Tommi Luchsinger
1592. Håvard Myhre
1593. Eivind Resser
160Konnerud IL 110.00
1601. Kristian Kullerud
1602. Marius Lindhom Ackenhausen
1603. Erik Feyling Haare
161Konnerud IL 210.00
1611. Erik Saugerud
1612. Terje Pahr Haare
1613. Sven Ohrvik
162Kristiansand OK 210.00
1621. Mats Dahlén
1622. Holger Hott
1623. Christian Bøen
163Kristiansand OK 310.00
1631. Sjur Hovi
1632. Jostein Moe
1633. Karolis Lazdauskas
164Kristiansand OK 410.00
1641. Dag Blandkjenn
1642. Morten Bujordet
1643. Magnus Johansson
165Kristiansand OK 510.00
1651. Matias H Hanisch
1652. Ivar Haugen
1653. Henrik Upsal
166Lillehammer OK 110.00
1661.
1662.
1663.
167Lillomarka OL 210.00
1671. Dag Aalvik
1672. Steinar Kollerud
1673. Jonas Sommerstad Juveli
168Lillomarka OL 310.00
1681. Jan Andreas Edstrøm
1682. Thorstein Wang
1683. Mathias Benjaminsen
169Mo OK 110.00
1691. Sigurd Oxaas Wie
1692. Ole-Kristian Kaspersen
1693. Ole Morten Wie
170Modum OL 110.00
1701. Eirik Stærkeby Jelstad
1702. Erik Trøen
1703. David Løver
171Modum OL 210.00
1711. Karsten Alexander Kopland
1712. Lars Enerhaugen
1713. Leif Eriksson
172Nittedal OL 110.00
1721. Henning Røberg
1722. Lars Bredalen
1723. Tore Bredalen
173Nord-Østerdal OK 110.00
1731. Jon Arve U Engebakken
1732. Lars Ole Engebakken
1733. Ivar Aukrust Osmoen
174Notodden OL 110.00
1741. Magnus Sandven
1742. Petter Løe
1743. Robert Fredriksen
175NTNUI 210.00
1751. Asgeir Bakken Rognstad
1752. Per Melander Often
1753. Eirik Kamstrup Hovind
176NTNUI 310.00
1761. Morten Urdal Bakke
1762. Øyvind Enger
1763. Vegard Blomseth Johnsen
177NTNUI 410.00
1771. Erik Sagvolden
1772. Simen Aamodt
1773. Kjetil Okkenhaug
178NTNUI 510.00
1781. Sindre Jansson Haverstad
1782. Espen Jakobsen
1783. Martin Hoset
179NTNUI 610.00
1791. Vegard Brun Saga
1792. Morten Severin Saue
1793. Kristian Stenerud
180NTNUI 710.00
1801. Harri Luchsinger
1802. Stian Bergersen
1803. Ståle Gjelsten
181NTNUI 810.00
1811. Siggen Ytrehus
1812. Adrian Opheim
1813. Hallvard Nordbrøden
182NTNUI 910.00
1821. Kristian Opsahl Bredesen
1822. Sverre Turter Sandvold
1823. Jakob Kalvig Skogan
183NTNUI 1010.00
1831. Terje Faugstad Bjertnes
1832. Stig Carlson Strandhagen
1833.
184Nydalens SK 210.00
1841. Ragnar Tonjer
1842. Jonas Madslien Bakken
1843. Erik Olsvik Dengerud
185Nydalens SK 310.00
1851. Eivind Høydal
1852. Halvor Saunes
1853. Hans Trøan
186Nydalens SK 410.00
1861. Lars Eid Nielsen
1862. Anders Bjergaard
1863. Haakon Ingvaldsen
187Nydalens SK 510.00
1871. Vebjørn Tandberg
1872. Einar Tommelstad
1873. Petter Kaarby
188Nydalens SK 610.00
1881. Tord Haflan
1882. Elias Wiklund
1883. Jørgen Madslien
189Nydalens SK 710.00
1891. Aksel Madslien
1892. Magnus Rokne Vågen
1893. Simen A Bjøringsøy
190Nydalens SK 810.00
1901. Terje Wiig Mathisen
1902. Jon Iver Bakken
1903. Torstein Hole
191OL Trollelg 210.00
1911. Kristian Stensrud
1912. Johannes Svendsen
1913. Roar Skulbørstad
192Oppsal Orientering 210.00
1921. Gard-Martin Udnesseter Johnson
1922. Anders Emilsson
1923. Endre Wigaard
193Oslostudentenes IK 110.00
1931. Øivind Thorvald Due Trier
1932. Bjørn Grinde
1933. Magnus Barth Gustavsen
194Porsgrunn OL 110.00
1941. Runar Torpe Lien
1942. Jørgen Wingerei
1943. Thore Kornmo
195Porsgrunn OL 210.00
1951. Paul Martin Remme
1952. Knut Wiig Mathisen
1953. Dag Ausen
196Raumar Orientering 210.00
1961. Torben C. Wendler
1962. Sondre Ruud Bråten
1963. Øyvind Lund
197Raumar Orientering 310.00
1971. Trygve Tømta
1972. Tor Arve Bjørnstad Strand
1973. Ståle Sønsterudbråten
198Ringerike OL 110.00
1981. Lars-Inge Arnevik
1982. Lars Grønlund
1983. Anders Beyer Brattli
199Ringerike OL 210.00
1991. Morten Dåsnes
1992. Øyvind Strande
1993. Kristian Kihle
200Ringsaker OK 110.00
2001. Simen Bordal
2002. Marius Wikstrøm
2003. Jon-Anders Bordal
201Sandefjord OK 110.00
2011. Gjermund Glesnes
2012. Roar Fjeldbo
2013. Trond Gjelstad
202Sandefjord OK 210.00
2021. Petter Moe
2022. Per Erik Larsen
2023. Marius Martinsen
203Skien OK 110.00
2031. Dag Steinar Ragvin
2032. Gisle Nysæter
2033. Anders Nordberg
204Stjørdals-Blink Orientering 110.00
2041. Endre Aaen
2042. Bård Øyvind Solberg
2043. Henrik Nielsen Solberg
205Søgne og Songdalen OK 110.00
2051. Kjell Erik Røisland
2052. Leiv-Terje Arnevik
2053. Jarl Magnus Berge
206Varegg Fleridrett 210.00
2061. Vyacheslav Mukhidinov
2062. Ørjan Rykkje
2063. Niklas Profors
207Varegg Fleridrett 310.00
2071. Ørjan Svaland Aas
2072. Oskar Røen
2073. Magnus Rogne Halland
208Vegårshei IL 110.00
2081. Are Smeland Nygårdseter
2082. Jon Nilsen
2083. Sten Åge Nygårdseter
209Østmarka OK 110.00
2091. Trond Kortner
2092. Steinar Låg
2093. Thor Mella
210Ås-UMB Orientering 210.00
2101. Magnus Ombustvedt
2102. Thomas Ruud
2103. Håvard Tveite
211Ås-UMB Orientering 310.00
2111. Henrik Eijsink
2112. Per Henning Bjerva
2113. Jo Inge Fjellstad
212Fana IL 310.00
2121. Stian Solheim
2122. Mads Bratland Claussen
2123. Geir Rognsvåg
213Kongsberg OL 310.00
2131. Sigurd Flågan
2132.
2133.
214Frol IL 610.00
2141. Johannes Okkenhaug
2142. Jo Severin Matberg
2143. Andreas Magerøy
215IL Gular 110.00
2151. Rune Nygård
2152. Jan Harald Bakkejord
2153. . .

D17

65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Halden SK 111.55
11. Ida Marie Næss Bjørgul
12. Mari Fasting
13. Anne M Hausken Nordberg
2Bækkelagets SK 111.55
21. Mariann Ulvestad
22. Lone Brochmann
23. Tone Wigemyr
3Freidig 111.55
31. Karen Oline Kolstad
32. Mari Angell-Petersen
33. Hanne Sandstad
4Konnerud IL 111.55
41. Ida Mari Borge Hovi
42. Therese Haare
43. Anette Baklid
5NTNUI 111.55
51. Mari Jevne Arnesen
52. Maren Jansson Haverstad
53. Emma Johansson
6Lillomarka OL 111.55
61. Kine Hallan Steiwer
62. Linn Hokholt
63. Andrine Benjaminsen
7IL Tyrving 111.55
71. Anne Johanne Lind
72. Birte Riddervold Teigen
73. Ingunn Hultgreen Weltzien
8Fredrikstad SK 111.55
81. Marianne Riddervold Kahrs
82. Kamilla Olaussen
83. Heidi Østlid Bagstevold
9Frol IL 111.55
91. Eirin Svanøe Hafstad
92. Sara Profors
93. Gøril Rønning Sund
10Varegg Fleridrett 111.55
101. Christiane Trösse
102. Kristine Fjellanger
103. Anne Westergård
11Modum OL 111.55
111. Heidi Mårtensson
112. Tine Hansen
113. Hilde Hovdenak
12Nydalens SK 111.55
121. Anine Ahlsand
122. Elisabeth Ingvaldsen
123. Nicole Ragvin
13Kristiansand OK 111.55
131. Anneke Hald Bjørgum
132. Benedicte Hald Bjørgum
133. Kjersti Adéla Westin
14Fossum IF 111.55
141. Guro Vassend
142. Ragnhild Hjermstad
143. Gunvor Hov Høydal
15Kongsberg OL 111.55
151. Ingjerd Myhre
152. Eline Drage
153. Åsne Skram Trømborg
16Asker Skiklubb 111.55
161. Selma Øfsthus Gravir
162. Ragnhild Løvli
163. Ingrid Gulbrandsen
17Asker Skiklubb 211.55
171. Karoline Andersen
172. Silje Arntzen
173. Marit Isachsen
18Bækkelagets SK 211.55
181. Line Hagman
182. Ingvild Gjessing
183. Kine Gulliksen
19Bækkelagets SK 311.55
191. Katja Ekroll Jahren
192. Jenni Hesselberg Indby
193. Anne Marie Bleken
20Fana IL 111.55
201. Dagrun Daltveit Slettebø
202. Vibeke Rykkje
203. Kirsti Lysaker
21Fossum IF 211.55
211. Marianne Opsahl Bredesen
212. Eldbjørg Narum
213. Annemarie B. Aarnes
22Fossum IF 311.55
221. Britta Fismen
222. Kjersti Hov
223. Magnhild T. Mølnvik
23Fredrikstad SK 211.55
231. Karin Skedsmo Danevad
232. Linda Solberg
233. Gitte Bromander
24Freidig 211.55
241. Frida Sæther
242. Gina Mølnvik
243. Jorunn Kvakland
25Frol IL 211.55
251. Line Sundsvik
252. Bente Sundsvik
253. Kari Svingheim
26Halden SK 211.55
261. Bodil Holmström
262. Hanna Haugen Nordbrøden
263. Eva Jurenikova
27Halden SK 311.55
271. Ane Sofie Næss Bjørgul
272. Ellen Kathrine Svendsby
273. Runa Lien Backstrøm
28Halden SK 411.55
281. Ingvild Torgersen
282. Marit Kahrs
283. Anne Julsrud Haugen
29Halden SK 511.55
291.
292.
293.
30Hamar OK 111.55
301. Ingeborg Ellegaard Melby
302. Nora Hui Andersen
303. Karoline Haug
31IF Sturla 111.55
311. Ingunn Egeberg Vári
312. Katinka Jussie Brurberg
313. Helle Egeberg Vári
32IL Tyrving 211.55
321. Helene Lund-Johansen
322. Tone E Lye
323. Ingrid Helene Skantze
33IL Tyrving 311.55
331. Åsa Frantzen
332. Camilla Stridsklev
333. Mari Jellum Helgerud
34IL Tyrving 411.55
341. Marianne Njåstein
342. Berit Danielsen
343. Elin Ekeberg
35Indre Østfold OK 111.55
351. Margit Sandem Fjellengen
352. Anne Marie Solheim Haugerud
353. Linda M. Torper Bystrøm
36Konnerud IL 211.55
361. Synne Baklid
362. Hege Kullerud
363. Veslemø Solberg
37Lillomarka OL 211.55
371. Siri Kollerud
372. Ingvild Wang
373. Ingvild Brekke
38Lillomarka OL 311.55
381.
382.
383.
39Løten o-lag 111.55
391. Evine Westli Andersen
392. Nina Smestad
393. Emilie Westli Andersen
40Notodden OL 111.55
401. Eirin Mari Fossøy
402. Ingrid Nygård
403. Aurora Fossøy
41NTNUI 211.55
411. Mathilde Korvald Skaare
412. Mali Fjogstad Nielsen
413. Audhild Bakken Rognstad
42NTNUI 311.55
421. Ida Arnesen Tiltnes
422. Guro Torpe
423. Elen Katrine Skjerve
43NTNUI 411.55
431. Maren Mohagen Hansen
432. Ingvild Bjørhei
433. Martine Åstebøl
44NTNUI 511.55
441. Hedvig Åstebøl
442. Marianne Dæhli
443. Maja Fjellstad Knutsen
45NTNUI 611.55
451. Anne Line Teigen Søgård
452. Silje Borge Hovi
453.
46Nydalens SK 211.55
461. Maria Jonsson
462. Lene Jorunn Moe
463. Sofie Aarnes
47Nydalens SK 311.55
471. Berit Sofie Wiklund
472. Emma Lähdekorpi
473. Malin Jakobsson
48Nydalens SK 411.55
481. Karen Bjergaard
482. Stina Johannne Sandberg
483. Ellen Moen
49OL Trollelg 111.55
491. Sigrid Merete Moen Pedersli
492. Kirsti Næss Olsen
493.
50OL Tønsberg og omegn 111.55
501. Marthe Gløersen
502. Jannicke Ødegård
503. Marta Ulvensøen
51Oppsal Orientering 111.55
511. Vigdis Hobøl
512. Karen Dalby
513. Kari-Ann Ånensen
52Oslostudentenes IK 111.55
521. Ida Hope
522. Gunn Camilla Stang
523. Audrun Utskarpen
53Porsgrunn OL 111.55
531. Tonje Vassend
532. Lene Therese Myrland
533. Hilde Vassend
54Raumar Orientering 111.55
541. Karoline Sønsterudbråten
542. Anne Kamstrup Hovind
543. Silje Ekroll Jahren
55Raumar Orientering 211.55
551. Marie Hammer Håversen
552. Ida Brænden
553. Turid Kamstrup Hovind
56Ringerike OL 111.55
561. Ida Rongved
562. Trine D. Kihle
563. Thea Kleiven
57Sandefjord OK 111.55
571. Kristine Fjeldbo
572. Live Bredholt Jørgensen
573. Elin-Kristin Hem
58Steinkjer OK 111.55
581. Norunn Kvistad Dengerud
582. Gunhild Kvistad
583. Astrid Lægran
59Stjørdals-Blink Orientering 111.55
591. Elisabeth Sveen
592. Sigrid Wanvik Haugen
593.
60Ålgård Orientering 111.55
601. Kari Alexandra Nødland
602. Veronica Morstøl Øvremo
603.
61Ås-UMB Orientering 111.55
611. Malin Eijsink
612. Line Nybakken
613.
62Larvik OK 111.55
621. Julie Hjortland
622. Karina Nordrum Stokkenes
623. Ingrid Undstad
63Oslostudentenes IK 211.55
631. Undis Ellevog
632. Alexandra Devik
633. Anna Westerlund
64Sandnes IL (Rogaland) 111.55
641. Helene Omdal
642. Ingrid Peikli
643. Therese Sæbø Vik
65Nydalens SK 511.55
651. Maren Kaarby
652. Anne Berit Eid
653. Ellen Moen

Annonser

IOF Eventor