Norsk Orientering

Startliste for Raumarkarusellen løp 11

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Raumarkarusellen løp 11
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 3 juli 2019

Herrer A

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500042Odd GundersenEidsvoll OL17.49.17
503035John HofossHadeland OL17.52.10
97289Jan Tore GundersenEidsvoll OL17.53.11
97280Terje AntonsenEidsvoll OL17.58.30
215505Øyvind SørlieHadeland OL17.59.16
192335Geir AndersenEidsvoll OL18.00.35
77378Ivar StrømstadUllensaker OL18.08.08
503936Tron-Erik HovindUllensaker OL18.09.50
212663Kevin RommetvedtEidsvoll OL18.11.25
195864Christoffer SlettenUllensaker OL18.13.15
213652Even EnghEidsvoll OL18.14.41
506984Eivind EnghEidsvoll OL18.14.42
247335Dolf OkkermanUllensaker OL18.15.48
213746Simen ElvhaugGjerdrum OL18.18.44
509003Bent SkatvedtUllensaker OL18.26.12
503109Tor StrandEidsvoll OL18.26.59
228075Knut EngenNes OL18.28.04
229510Geir ElvhaugGjerdrum OL18.30.06
203427Per SørbergFrogner IL18.33.11
501092Eskil ÅsmulOppsal18.42.58
217340Bård NatvigNittedal OL18.58.51

Damer A

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225659Kari Kamstrup HovindUllensaker OL18.05.36
240340Dina ArntzenGjerdrum OL18.11.49
189841Anne ArntzenGjerdrum OL18.11.53
226070Hedda SkatvedtUllensaker OL18.14.16
151216Trine BreenPrivat18.31.11

Herrer B

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221483Erling AmdahlEidsvoll OL17.52.29
195876Alexander SlettenUllensaker OL18.08.42
225512Gjermund Taje SkeieEidsvoll OL18.08.57
217808Per Taje SkeieEidsvoll OL18.13.00
501149Øystein Bieltvedt SkeieEidsvoll OL18.13.02
224125Odd SlettenUllensaker OL18.13.25
211467Bjørn NørveGjerdrum OL18.17.54
246675Ivar MonsrudNes OL18.18.13

Damer B

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192332Hege Norstad MariboEidsvoll OL18.01.14
223850Oline SlåstadUllensaker OL18.03.17
480032Trine Ruud BråtenUllensaker OL18.03.20
186104Martine Ottem-HolmstenEidsvoll OL18.08.59
234365Tuva NørveGjerdrum OL18.17.57
250048Silje BreenGjerdrum OL18.32.05
225752Alice BjørtomtPrivat18.32.30
181556Nora SørbergFrogner IL18.34.24
228076Ida EngenNes OL18.55.51

Herrer N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500057Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim18.17.18

Damer N

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225192Jenny SlåstadUllensaker OL17.55.08
225032Klara SlåstadUllensaker OL17.55.32
225649Gro Eide-FredriksenKamp/Vestheim18.17.16

Arrangører

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412490Terje BråtenUllensaker OL
1Jan SveenUllensaker OL

Annonser

IOF Eventor