Norsk Orientering

Startliste for Vestmjøsa cup 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestmjøsa cup 3
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: onsdag 29 mai 2019

N

1 460 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL00.00
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL18.00
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL18.00
0Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll18.00
0Andreas SkistadGjø-Vard OL18.00
0Daniel SkistadGjø-Vard OL18.00
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL18.00
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL18.00
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL18.00
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL18.00

C

1 830 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll18.00
0Jørgen Fonstad SolheimGjø-Vard OL18.00
0Johannes HøieGjø-Vard OL18.00
0Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL18.00
0Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OL18.00
0Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL18.00
0Mats LigaardenGjø-Vard OL18.00
0Hege SolerødGjø-Vard OL18.00
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL18.00
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.00
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL18.00

B

2 140 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL00.00
0Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering18.00
0Håvard HøieGjø-Vard OL18.00
0Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering18.00
0Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering18.00
0Espen TorsethGjø-Vard OL18.00
0Erik WallinSnertingdal IF Orientering18.00

A

3 160 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll00.00
0Berit BergsetGjø-Vard OL18.00
0Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering18.00
0Even ErlienGjø-Vard OL18.00
0Trond FlaskerudOL Toten-Troll18.00
0Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering18.00
0Frode HjorthHamar OK18.00
0Ida HjorthGjø-Vard OL18.00
0Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering18.00
0Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering18.00
0Margrete JørandliGjø-Vard OL18.00
0Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering18.00
0May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL18.00
0Håvard KvammeOL Toten-Troll18.00
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll18.00
0Eli Ringstad LienGjø-Vard OL18.00
0Even LienGjø-Vard OL18.00
0Lars LienGjø-Vard OL18.00
0Øyvind LienGjø-Vard OL18.00
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll18.00
0Hildegunn LindstadOL Toten-Troll18.00
0Jon Vegard LundeLillehammer OK18.00
0Stein Arne NegårdVang OL18.00
0Roar SkoglundGjø-Vard OL18.00
0Svein SolerødOL Toten-Troll18.00
0Anders SollienOL Toten-Troll18.00
0Nils Harald StaffOL Toten-Troll18.00
0Vanja StaffOL Toten-Troll18.00
0Are StrandlieGjø-Vard OL18.00
0Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.00
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18.00
0Tor WallinSnertingdal IF Orientering18.00
0Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering18.00

Annonser

IOF Eventor