Norsk Orientering

Startliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Driv IL
Dato: onsdag 12 juni 2019

D -12N

1 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224250Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL18.07.28
248053Dagny SaltveitÅs IL18.14.35
234087Lea HaugÅs-NMBU Orientering18.26.28
190563Ingrid VollsetÅs-NMBU Orientering18.36.00
224293Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering18.38.27

D 11-12

2 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18.05.46
212790Helene HarstadKolbotn og Skimt OL18.10.10
224151Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering18.19.35
507087Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.35.21
213106Malin GjetangerMåren OK

D 13-14

2 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209719Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.20.50
223923Mari KallesonOppsal Orientering18.34.52
506980Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.38.07
204596Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL

D 13-16N

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209657Solveig RefsnesKolbotn og Skimt OL18.24.17

D 17-

3 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering18.27.38
206498Tina KallesonOppsal Orientering18.29.51
211801Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.31.14
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.32.51
96649Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering18.34.06

D 40-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering18.12.29
207671Vida KvilhaugsvikPrivat18.15.32
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18.22.57
206250Elin KallesonOppsal Orientering18.28.23
217157Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL

D 50-

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
509118Gro Hege LudvigsenMåren OK18.03.09
507655Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.30.13
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18.43.28
400534Tove StrandMåren OK18.49.25

D 70-

2 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221319Inger Lise BjordalOppsal Orientering18.24.46

H -12N

1 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224237Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL18.08.50
204454Heine RevhaugKolbotn og Skimt OL18.20.28
204501Robin HålandKolbotn og Skimt OL18.20.31
204459Sander SolbergKolbotn og Skimt OL18.21.15
234202Magnus VollsetÅs-NMBU Orientering18.36.48
247940Adrian StuvøyÅs-NMBU Orientering

H 11-12

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL18.07.58
224129Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL18.11.06
212023Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK18.18.14
248275Benjamin BuhlerMåren OK18.20.10
224133Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL18.20.58
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18.21.46
234079Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering

H 13-14

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191110Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering18.19.09
217720Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.28.51

H 13-16N

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248164Trym Leiknes BruvikMåren OK18.32.08

H 15-16

3 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.24.02
197814Andreas GjetangerMåren OK18.26.36

H 17-

5 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502092Espen WigaardOppsal Orientering18.22.25
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18.28.05
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.31.00
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.32.02
192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.33.10
199444Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering18.34.37

H 40-

3 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221151Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL18.17.23
501317Audun BjerknesMåren OK18.17.59
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering19.04.19
212544Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering

H 50-

3 900 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502121Lars Petter EndresenMåren OK18.10.24
506770Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL18.16.00
214943Stein AnkarstrandMåren OK18.16.16
221032Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18.25.08
506224Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK18.28.31
505398Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.30.05
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL18.33.25
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering18.37.28
503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering18.56.06
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL19.00.21
504627Trond HolterMåren OK

H 60-

3 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502381Stein TurtumøygardMåren OK18.06.47
400006Morten KarlsenMåren OK18.14.13
89523Jon FredriksenHauketo IF18.37.09
199744Ove MartinsenHauketo IF18.39.58

H 70-

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505395Hasse BergstrømTyrving IL17.57.04
500050Odd KletteliBækkelagets SK18.13.12
501154Peter KlavenessMåren OK18.16.59
507022Tore VaajeAsker Skiklubb18.24.09
507968Roar BjordalOppsal Orientering18.30.49

LangLett

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191198Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18.22.29

Åpen B

2 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207774Laila StenrudPrivat17.58.08
190635Kristian StenrudPrivat17.59.41
236729Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL18.06.39
217731Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.11.39
224220Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL18.12.02
209623Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL18.13.03
212741Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL18.14.16
248750Beate UndebergetOppsal Orientering18.20.22
508907Anders BruvikMåren OK18.32.20
223596Audun HvenekildeOppsal Orientering18.36.21
91343Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL19.04.53
504513Espen DelpMåren OK

Åpen C

2 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL17.41.18
207777Reidar StenrudPrivat17.55.46
241539Tobias BlecherPrivat18.18.05
207748Carla BlecherPrivat18.18.12
212205Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering18.30.38
223950Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering18.30.42

Annonser

IOF Eventor