Norsk Orientering

Startliste for Grenlandskarusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: torsdag 23 mai 2019

D 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK18.00
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL18.03

D 13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Julie KristensenPorsgrunn OL18.06.25

D 15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Une HoltermannPorsgrunn OL18.45.00
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.46.59

D 17-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL18.17

D 17-C

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rita RaastadSkien OK17.49.16
Jorunn Brun SagaSkien OK17.51.20
Ingunn GåsoddenSkien OK17.54.01
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi18.17.01
Tina Therese Solem BorgenSkien OK18.18.55

D 40-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gry AakreSkien OK18.00

D 50-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hilde VassendPorsgrunn OL18.05.09
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL18.11.48
Eli Marie WiigPorsgrunn OL18.21.46

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingrid StrandeSkien OK17.46.36
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL17.51.52

H 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ole Magnus StoremyrIL Hauken17.10.06

H 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18.26.59

H 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.15.59
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.43.00
Tobias MathisenPorsgrunn OL18.51.59

H 17-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Børge NordliPorsgrunn OL17.47.09
Erling GrammeltvedtOK Skeidi18.08.00
Halvard KornmoPorsgrunn OL18.40.31
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.51.02
Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.51.59
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL18.57.00

H 17-C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Endre LaurantsenSkien OK17.49.14
Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OL18.09.04
Vidar RugsetSkien OK18.12.19

H 40-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18.11.02
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.14.59
Truls FjeldstadPorsgrunn OL18.17.00
Pål WinbergOK Skeidi18.19.36
Lars Rune LieOK Skeidi18.23.33

H 50-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Espen RaastadSkien OK17.55.13
Arve GlittumOK Skeidi18.03.59
Øyvind FlaattenOK Skeidi18.06.17
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL18.08.51
Inge GlittumOK Skeidi18.09.59
Bjørn PollandOK Skeidi18.13.00
Jan GatevoldPorsgrunn OL18.13.58
Bjørn Richard KirsteSkien OK18.16.00
Morten HamreIL Hauken18.18.00

H 60-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jiri UrvalekPorsgrunn OL17.50.50
Dag KristensenOK Skeidi17.52.56
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL17.53.47
Dagfinn TorpePorsgrunn OL17.54.46
Atle RemmePorsgrunn OL17.56.34
Tom SagaSkien OK17.58.26
Kay JørgensenPorsgrunn OL17.59.09
Rune LaurantsenSkien OK18.02.48
Kjell MeenPorsgrunn OL18.07.28

H 70-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Rolf LyePorsgrunn OL17.55.20
Jakob KløverødPorsgrunn OL17.55.42
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK17.56.47
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK18.13.59

Fri løype

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sigurd HoltskogSkien OK18.01

Annonser

IOF Eventor