Norsk Orientering

Startliste for le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: tirsdag 21 mai 2019

N-LØYPE

1 500 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1163816Haakon StolpeEidskog OL18.19.26
421530Sindre BergkvistEidskog OL18.20.08
1432298Michael LundgrennEidskog OL18.20.24
1314367Mille LungrennEidskog OL18.20.30
1106453Natalie MagnussenEidskog OL18.20.37
1229526Birgitte BergersenEidskog OL18.20.41
421541Bjørn Oddvar BergersenEidskog OL18.20.46
421528Lucas Alexander IversenEidskog OL18.21.08
1225868Sebastian Tangen HoltetEidskog OL18.21.13
421547Noah BergersenEidskog OL18.21.56
421549Leonie BergersenEidskog OL18.21.59
421546Tuva Maria BergersenEidskog OL18.22.00
1333242Alexandra BergersenEidskog OL18.22.01
421523Sindre DalGrue IL18.22.14
421508Noah HalvorsrudEidskog OL18.22.18
1040809Hilde SørliEidskog OL18.27.46
1374407Nora HalvorsrudEidskog OL18.27.59
8140408Synne SørliEidskog OL18.28.09
1240474Erlend Sørli GrandeEidskog OL18.28.14
1081922Vilje Linnea FalchEidskog OL18.28.32
1333189Marielle RudbergEidskog OL18.28.34
421548Tale FalchEidskog OL18.28.37
421542Cecilie MørchEidskog OL18.28.41
243913Julie Finsrud LandeEidskog OL18.28.48
421535Gabriel CamposEidskog OL18.29.49
421526Sondre LienEidskog OL18.29.51
1062142Kjersti CamposEidskog OL18.29.56
1373174Katrine Lien KlanderudEidskog OL18.30.01
1267080Emrik LienEidskog OL18.30.01
421506Marissa Penelope BergersenEidskog OL19.20.43
421522Ida Marianne BergersenEidskog OL19.20.45

H-16C

2 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1593978Aleksander Tangen HoltetEidskog OL18.20.02
421521Mikkel AasnessOdal OL - Orientering18.26.20
1221007Asbjørn LandeEidskog OL18.37.18
421516Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL18.45.33

D-16C

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
421544Ruth Malin DalGrue IL18.24.49

17-C

2 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1888732John TangenEidskog OL18.21.53
1009839Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering18.22.04
421510Kai Jostein BergersenEidskog OL18.25.31
421515Klaus EngenEidskog OL18.27.01
1150990Elin FøyenEidskog OL18.29.08
421518Jan Otto SætabergetLunderseter IL18.30.30
417787Oddvar GravingenOK Hierne18.31.01
421501Bård BergersenEidskog OL18.33.16
2139686Lene FøyenEidskog OL18.34.12
2139896Stig FøyenEidskog OL18.35.07
1468957Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering18.36.04
421517Jonny HalvorsrudEidskog OL18.38.45
421540Oddbjørn BergersenEidskog OL18.40.04
1910054Hallvard NarvestadEidskog OL18.40.51

H-16AB

4 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8270705Ragnar LandeEidskog OL18.38.05

17-AB

4 100 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
452738Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL18.20.05
1520883Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering18.20.52
452769Roar SætabergetLunderseter IL18.21.37
421507Niklas StolpeEidskog OL18.22.30
209988Tor SolbergseterAustmarka IL18.23.12
441285Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK18.24.14
7205570Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK18.26.50
234542Leif BillingsøEidskog OL18.27.32
1553120Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK18.29.01
1503218Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering18.29.36
421531Glenn BergersenEidskog OL18.30.00
8030990Philip FøyenEidskog OL18.30.00
8081072Arne SørliEidskog OL18.30.38
421520Jon Ivar BergersenEidskog OL18.31.33
8085779Martin SkytterenOdal OL - Orientering18.35.28
682224Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering18.40.20
8030370Eivind LandeEidskog OL18.44.24
7170169Hanne NarvestadEidskog OL19.15.27

Annonser

IOF Eventor