Norsk Orientering

Startliste for Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-Sprint
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 15 mai 2019

A/B

2 800 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184396Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.01.02
505398Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.01.23
503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18.01.38
207777Robert BanfiÅs-NMBU Orientering18.01.50
211957Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering18.01.55
507655Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.02.18
241539Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.09.02
211952Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering18.10.43
212506Janne Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering18.17.11
500611Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering18.19.04
96649Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering18.21.24
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.23.10
234079Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering18.26.17
190564Adrian Woll StuvøyÅs-NMBU Orientering18.26.19
506816Thomas MoenÅs-NMBU Orientering18.26.21
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18.26.48
190561Torgeir ÅrøenÅs-NMBU Orientering18.29.47
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.29.49
207774Kenneth NielsenÅs-NMBU Orientering18.30.03
79476Dorothy RobsonÅs-NMBU Orientering18.31.16
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.47.26
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering19.05.53
229702Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering

C

2 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234383Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering18.00.49
241535Trine SognMåren OK18.10.37
223938Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18.13.05
234090Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18.14.09
241532Anupam GogoiÅs-NMBU Orientering18.14.45
186006Abhishesh PalÅs-NMBU Orientering18.14.49
207748Vignesh RajaÅs-NMBU Orientering18.14.54
190635Pablo RiosÅS-NMBU Orientering18.15.07
241534Iver StorvollÅs-NMBU Orientering18.16.25
190636Emil StorvollÅs-NMBU Orientering18.16.35
207668Mateus Gaida JakobsenÅs-NMBU Orientering18.16.39
222554Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering18.18.37
234087Lea HaugÅs-NMBU Orientering18.21.19
190563Morten HansenÅs-NMBU Orientering18.23.43
185899Daniel FischerÅs-NMBU Orientering18.23.45
234359Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering18.26.00
226012Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering18.26.02
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.26.59
234202Magnus VollsetÅs-NMBU Orientering18.43.12
223950Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering18.43.15
212205Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering18.43.50

N

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80968Aksel Stokke MeenÅs-NMBU Orientering18.10.23
234388EIvind R. EikjeÅs-NMBU Orientering18.10.30
207774Morten VollsetÅs-NMBU Orientering18.10.54
241533Birk LorentzenÅs-NMBU Orientering18.11.03
234202Magnus VollsetÅs-NMBU Orientering18.11.37
234094Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering18.13.10
192756Alfred Bergum HansenÅs-NMBU Orientering18.13.17
234089Sigurd R. EikjeÅs-NMBU Orientering18.13.22
234338Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering18.14.57
207671Mathias HaugenÅs-NMBU Orientering18.15.00
186008Dagny SaltveitÅs-NMBU Orientering18.15.02
241531Nikolai Kihlberg SilsetÅs-NMBU Orientering18.16.16
241537Erik Angelo GraueÅs-NMBU Orientering18.19.46
241645Johanne Rossebø IsdahlÅs-NMBU Orientering18.23.59
234208Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering18.25.53
241538Heid SørumÅs-NMBU Orientering18.43.14
207777Ingrid VollsetÅs-NMBU Orientering18.46.06

Annonser

IOF Eventor