Norsk Orientering

Startliste for Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

D 60-

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helga AaslidEgersund OK17.30
0Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb17.30
0Olaug F MydlandEgersund OK17.30
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb17.30
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb17.30
0Ingunn VoilåsEgersund OK17.30

D 17-59

3 800 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anita Glenne KallhovdEgersund OK17.30
0Jorunn HadlandEgersund OK17.30
0Hilde HetlandEgersund OK17.30
0Monica HorpestadEgersund OK17.30
0Jane Mydland HellandEgersund OK17.30
0Inger Tone NygårdEgersund OK17.30
0Julie PuntervoldEgersund OK17.30
0Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17.30

H 60-

3 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn Tore AaseEgersund OK17.30
0Tormod AaslidEgersund OK17.30
0Odd GarpestadEgersund OK17.30
0Bjarne GimreGanddal IL17.30
0Jan HetlandEgersund OK17.30
0Jan Inge LundeGanddal IL17.30
0Arvid MydlandEgersund OK17.30
0Knut SkjævelandGanddal IL17.30
0Kjell SvihusGanddal IL17.30
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17.30

H17-59

3 800 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.30
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Trond Sigurd FotlandEgersund OK17.30
0Per Olav HaarrGanddal IL17.30
0Geir Anders HadlandEgersund OK17.30
0Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)17.30
0Olav HellandEgersund OK17.30
0Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL17.30
0Alexander HorpestadEgersund OK17.30
0Harald KlippenbergEgersund OK17.30
0Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb17.30
0Svein-Erik KvameGanddal IL17.30
0Trond LamarkGanddal IL17.30
0Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)17.30
0Erik LimaGanddal IL17.30
0Kenneth MydlandEgersund OK17.30
0Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.30
0Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering17.30
0Gunnar PettersonEgersund OK17.30
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.30
0Kjetil TorgersenEgersund OK17.30
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.30

D-Ny

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maren S. PettersonEgersund OK17.30
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Lea StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Tea StokkelandÅlgård Orientering17.30

H-Ny

1 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil Fotland KolstøEgersund OK17.30
0Viljar Fotland KolstøEgersund OK17.30
0Andreas B LeidlandEgersund OK17.30
0Marius B. LeidlandEgersund OK17.30
0Markus Mydland HellandEgersund OK17.30
0Ruben Mydland HellandEgersund OK17.30
0Noa StokkelandÅlgård Orientering17.30

B-Åpen

2 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne BrandsbergEgersund OK17.30
0Ole Andre BrandsbergEgersund OK17.30
0Kristin BreivoldGanddal IL17.30
0Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Steinar HorpestadEgersund OK17.30
0Ida KolstøEgersund OK17.30
0Maria Nilsson RøddeGanddal IL17.30
0Tore RøddeGanddal IL17.30

C-Åpen

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alexander  JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.30
0Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)17.30
0Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)17.30

D 15-16

3 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)17.30
0Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)17.30

H 15-16

3 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK17.30
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.30
0Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK17.30
0Øyvind LamarkGanddal IL17.30
0Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)17.30
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.30
0Thomas Barvik MælandGanddal IL17.30
0Markus RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.30
0Andreas Nybak UrdalGanddal IL17.30
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)17.30
0Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)17.30

D 13-14

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.30
0Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)17.30
0Synne Skeie PettersonEgersund OK17.30
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK17.30
0Anna TaksdalGanddal IL17.30
0Karine Aarstad TorgersenEgersund OK17.30
0Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)17.30
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.30

H 11-12

1 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)17.30
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)17.30
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)17.30
0Marius RøddeGanddal IL17.30
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.30
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.30

H 13-14

2 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Odin HorpestadEgersund OK17.30
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)17.30
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)17.30
0Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)17.30
0Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)17.30
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.30
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)17.30

D 11-12

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Norah BreivoldGanddal IL17.30
0Julie Mydland HellandEgersund OK17.30
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)17.30
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.30

D 10

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maren OftedalÅlgård Orientering17.30
0Vilde PuntervoldEgersund OK17.30

Annonser

IOF Eventor