Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 21 august 2019

Lang

4 900 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering14.43.44
Ståle HeitmannFossum IF16.31.27
Bjørne SyverstenPrivat16.39.15
Jon LahlumIL GeoForm16.44.37
Erik SauarIL Koll16.44.50
Runar BjørhovdeBækkelaget16.45.31
Harald Østgaard LundIL GeoForm16.50.56
Øystein HoloFossum IF16.54.28
Bjørn GrindeIL GeoForm16.56.43
Gløer WinsvoldSentrum OK17.04.41
Svein NygårdNorges Bank BIL17.05.39
Johan SvedbergHeming Orientering17.09.03
Fredrik LarsenIndre Østfold OK17.09.12
Knut SandvenIL Koll17.10.26
Rune HultgreenIL GeoForm17.12.12
William OnstadKjelsås IL17.13.56
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF17.14.17
Eivind RuthVBIL17.18.23
Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI17.20.58
Morten HeierFossum IF17.22.05
Marius Borge HeirNTNUI17.24.01
Marius BurmoPrivat17.28.17
Håkon BuggePrivat17.31.43
Julie OnstadOslostudentenes IK17.32.13
Knut BårtveitBø OL17.34.46
Lasse ArnesenHeming Orientering17.35.30
Henrik Smith-MeyerVBIL17.37.10
Espen WigaardOppsal Orientering17.42.47
Kjetil WatneNorges Bank BIL17.42.58
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering17.43.05
Lukas OlmKihls OK17.45.37
Lars Karelius NoerNRK17.50.39
Tore MyhrvoldVBIL17.51.51
Harald IweIL GeoForm17.55.07
Magnus Eide FredriksenHeming Orientering17.55.28
John Bjørnar BremnesIL GeoForm17.56.06
Holger SchlaupitzIL GeoForm17.57.10
Fridtjof JebsenOver toppen18.06.40
Hallvard KorenOK Moss18.07.24
Heidi TronbølFet OL18.09.26
Tobias LiumIL Koll18.12.11
Asgeir LiumFet OL18.12.15
Tormod BøeVBIL18.17.15
Christian VogelsangNydalens SK18.19.30
Per OsenEquinor BIL18.23.36
Kjetil EspedalNydalens SK18.27.46
Mons Kristian LøvfaldNydalens SK18.34.29
Hallvard BergTyrving IL18.35.20
Anders HammerAsplan18.36.07
Rolv Anders SystadLyn Ski18.46.19
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL18.47.47
Skage GrønnebergHeming Orientering19.12.25
Arne TorgersenBækkelaget19.48.44

Mellom

4 100 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Trine Marit Justad RaaenAker Brygge Orientering14.44.04
Kjersti ThoStabæk IF16.30.13
Uno HanslienBilpost BIL16.33.19
Erik ThorstensenTPWD-O16.34.40
Kristin SletnerIL GeoForm16.36.36
Karen Johanne StrømstadBækkelaget16.40.51
Sharon BroadwellIL GeoForm16.42.00
Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm16.43.46
Don SkantzeTyrving IL16.44.03
Kjersti SkantzeTyrving IL16.45.16
Hans-Henrik FremmingMeteorologen16.45.47
Espen AubertDaimyo16.51.26
Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK16.52.19
Signe HoloFossum IF16.52.47
Eldri HoloFossum IF16.53.14
Richard BlomFBI16.58.20
Ole Martin HalckPrivat17.00.00
Helge BjaalandHeming Orientering17.00.35
Tor Gunnar SaakvitneIL GeoForm17.03.14
Elle MelbyeHeming Orientering17.08.22
Lars ChristensenVBIL17.10.49
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm17.12.37
Zoltan HorvathVBIL17.12.54
Per Kristian OtterslandPrivat17.18.19
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL17.18.41
Sigbjørn ModalsliFossum IF17.19.24
Øyvind FidjePrivat17.19.34
Majken KorsagerAsker Skiklubb17.19.42
Johan MyglandTPWB-O17.20.33
Ellen TurterNydalens SK17.21.33
Kjell MarksetIL Koll17.22.35
Johan SwärdHadeland OL17.26.18
Mariken HomleidIL GeoForm17.27.09
Jon KaarbyNydalens SK17.29.07
Anni PeljoPrivat17.34.24
Jarle NilsenSiemens17.35.44
Torunn Drage RotiFossum IF17.36.02
Gry AhlsandNydalens SK17.38.15
Per FosserHeming Orientering17.38.23
Åse NorrudFossum IF17.39.38
Marianne NjåsteinTyrving IL17.40.45
Hans Kristian JordeKlubbløs17.47.00
Karsten BorgeArmada17.47.16
Marit Stubø JordeKlubbløs17.47.57
Lars BenestadGrane IL17.48.27
Maren NorderudTyrving IL17.51.36
Anne Kristine NorderudTyrving IL17.51.37
Erik PaulsenPrivat17.52.17
Eskil ÅsmulOppsal Orientering17.55.39
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering17.56.51
Bent Sande KvermeFossum IF18.01.35
Per Kristian EkebergTyrving IL18.04.21
Wenche BjerkreimFossum IF18.06.05
Knut Anders LøkenFossum IF18.08.00
Sidsel NørstebøTyrving IL18.09.15
Elisabeth ArvesenNydalens SK18.11.59
Frode JohansenEquinor BIL18.13.27
Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.14.29
Einar ThorstensenKamp/Vestheim IF18.18.30
Eirik TandrevoldFossum IF18.20.00
Henning Hauge-NilsenSiemenslaget18.20.17
Tom RådahlTyrving IL18.21.38
Hege FeiringTyrving IL18.24.28
Torstein SchelleArmada18.30.12
Anne DanielsenNydalens SK18.35.07
Kirsti Grundnes BergTyrving IL18.35.27
Håkon HeyerdahlNGI18.36.34
Paul SolheimPrivat18.36.37
Karl Aasmund ErøySamtalen AS18.37.13
Dagrun MelkildHeming Orientering18.37.45
Maria TorgersenBækkelagets SK19.59.41

Kort

2 800 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Svein EriksenLarvik OK16.44.12
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK16.52.56
Egil HusethKamp/Vestheim IF16.57.41
Bjørn SandelienVegdirektoratet16.58.56
Sidsel SandelienVegdirektoratet17.09.54
Maren EdvardsenIL Koll17.10.31
Vidar BerteigIL GeoForm17.13.30
Merete BuggeSTAMI17.14.33
Elin Synnøve SwärdHadeland OL17.15.16
Tor LeaNydalens SK17.16.20
Jakob RuthPrivat17.18.31
Alfred FidjePrivat17.19.29
Odd FidjePrivat17.19.36
Anja RuthAker Solutions17.20.07
Trond HegnaAsker Skiklubb17.23.03
Eilen Arctander VikIL Koll17.25.17
Anna SwärdHadeland OL17.25.55
Simen AmloPrivat 10-kamp17.45.22
Lene Anett KillingmoOK Øst17.57.22
Gisela SundelinPrivat17.57.39
Jo Ulltveit-MoeIL Koll18.05.47
Trond SandvikIL Koll18.06.00
Toril EineEsso Sport18.14.51
Kaare SolhjellPrivat18.17.36
Kjetil JacobsenHamar OK18.25.08
Tora VollsetHeming Orientering18.33.47
Christina EspedalNydalens SK18.35.52
Tom EdvardsenIL Koll22.43.45

B-løype

3 400 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per Ludvig SkjervenNydalens SK17.03.04
Roy GjerdingOK Moss17.10.48
Martin ÅmPrivat17.19.05
Jan BriseidPrivat 10-kamp17.46.31
Haakon FranckePrivat 10-kamp17.47.29
Thor NorderudTyrving IL17.49.29
Kanutte NorderudTyrving IL17.49.34
Trym Borgå AssersonPrivat 10-kamp17.49.49
Erik WollengPrivat 10-kamp17.51.30
Henrik BullPrivat 10-kamp17.53.23
Ola TellesbøPrivat 10-kamp18.01.11
Aleidis LøkenHeming Orientering18.01.44

Annonser

IOF Eventor