Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 6 - Comfortløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 6 - Comfortløpet
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 12 juni 2019

Lang

5 800 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ståle HeitmannFossum IF16.34.41
Ole Kristian KristensenBodø orientering16.45.56
Christian VogelsangNydalens SK16.48.24
Ivar RefslandUiO16.51.16
Jon LahlumIL GeoForm16.56.46
Are EriksenOslostudentenes IK16.57.52
Bjørn SolhjemHægland og Svanberg17.00.15
Sindre GylverNTNUI17.06.10
Pål TherkelsenPrivat17.06.36
Thomas NipenBækkelaget17.09.55
Matias NipenPrivat17.12.11
Mikael OlaussonOslostudentenes IK17.13.24
Inge LindsethNydalens SK17.19.54
Ingunn WeltzienTyrving IL17.21.39
Adam LarssonVBIL17.30.11
Guttorm EggeILGeoForm17.37.11
Håkon BuggePrivat17.37.19
Christian RolfsenKlubbløs17.42.11
Audrun UtskarpenIL GeoForm17.43.06
Mariann UlvestadBækkelagets SK17.46.33
Tore KjølsethLundin17.48.04
Håkon JendalFossum IF17.49.58
Svein NygårdNorges Bank BIL17.50.23
Johan SvedbergHeming Orientering17.50.49
Paul HinschMicado17.50.51
Christian ReuschHeming Orientering17.51.57
Harald IweIL GeoForm17.56.15
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering17.57.19
Stein BlomsethVålerenga17.57.58
Ferdinand FremmingHeming Orientering17.58.58
Bo EngdahlBrekke og Strand18.00.58
Trond LundTyrving IL18.06.34
Anton PlaianAE consult18.17.59
Niklas NormanIL GeoForm18.19.30
Harald Østgaard LundIL GeoForm18.25.10
Marius Borge HeirNTNUI18.32.45
Anders BjergaardNydalens SK18.34.30
Karl Even RyghHeming Orientering18.35.02
Skage GrønnebergKlubbløs18.39.09
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL18.39.25
Øystein HoloFossum IF18.40.33
Stig HeirAsker Skiklubb19.55.07

Mellom

4 300 m, 66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ketil BergeVestre Akers SK16.30.08
Knut Bjarne SætreBærum kom16.31.00
Harald RikheimRådtassene16.32.27
Per Morten LefdahlMetier OEC16.37.36
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering16.38.33
Martine Sogn-LarssenTry16.39.55
Guri Sogn-LarssenTry16.39.57
Stine FrossdalOslostudentenes IK16.40.17
Trude FixdalIL Koll16.42.03
Lars Erik GjeinFossum IF16.43.15
Erik ThorsteinsenTPWB-O16.47.40
Helge BjaalandHeming Orientering16.47.57
Lars ChristensenVBIL16.49.10
Martin GranlySiemens Oslo16.52.07
Ellen TurterNydalens SK16.52.23
Zoltan HorvathVBIL16.53.25
Kjell MarksetIL Koll16.54.11
Vidar ElvekrokEiker OL16.55.12
Tom RådahlTyrving IL16.58.06
Majken KorsagerAsker Skiklubb16.59.39
Anton HaggstromPrivat17.00.49
Berit DanielsenTyrving IL17.02.25
Per Kristian EkebergTyrving IL17.03.48
Olav NipenTyrving IL17.05.37
Tone Jahren HerudFossum IF17.07.31
Jarle NilsenSiemens17.07.56
Vidar BerteigIL GeoForm17.08.55
Øyvind GylverAsker Skiklubb17.11.07
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb17.11.59
Håvard ChristiansenPrivat17.14.23
Anne DanielsenNydalens SK17.15.37
Magne VollenOslostudentenes IK17.16.06
Hege FeiringTyrving IL17.16.51
Ingunn HolbækPrivat17.22.12
Tor RingstadHedrum OL17.23.53
Johan MyglandTPWB-O17.24.25
Per FosserHeming Orientering17.25.12
Gisela SundelinPrivat17.26.35
Karen BjergaardNydalens SK17.31.56
Anne Marit BjergaardNydalens SK17.33.44
Christine ParnemoILGeoForm17.40.51
Annik PeljoPrivat17.41.35
Arne KongsnesOppsal Orientering17.45.44
Terje NæssFossum IF17.49.06
Kjersti HovFossum IF17.49.36
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm17.50.45
Anna GøhlmanKlubbløs17.52.14
Olav HasaasFossum IF17.54.24
Vemund KongsnesØstmarka OK17.54.58
Julie AndersenKlubbløs17.57.11
Kristin SletnerIL GeoForm17.58.25
Eirik TandrevoldFossum IF17.59.21
Petter GullikstadRøros IL18.00.32
Ingrid Lund HovdenTyrving IL18.07.01
Øyvind GrandumIL GeoForm18.09.10
Eskil ÅsmulOppsal Orientering18.09.57
Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.11.49
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL18.12.32
Kristian Juell LarsenTyrving IL18.20.34
Åshild FlatebakkenTyrving IL18.22.10
Åse NorrudFossum IF18.23.29
Dagrun MelkildHeming Orientering18.26.39
Arnt Ove TakvamFearnsport18.29.05
Odd Arne LianIL Koll18.30.20
Karl Aasmund ErøySamtalen AS18.44.33
Terje MathisenOpen iT19.52.57

Kort

2 200 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn EgnerHeming Orientering16.40.31
Tom Wilhelm SletnerIL GeoForm16.41.08
Harald AulieIL Koll16.42.13
Jon C. FougnerHeming Orientering16.45.01
Eva FixdalHeming Orientering16.48.18
Finn GangePrivat16.48.54
Merete BuggeSTAMI16.50.24
Knut HangeraasIL GeoForm16.52.44
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.57.31
Sturle HånesIL GeoForm16.58.26
Elle MelbyeHeming Orientering16.59.23
Siri SpjelkavikTyrving IL16.59.52
Aleidis LøkenHeming Orientering17.01.29
Kirsti HolmboeIL GeoForm17.09.58
martin ÅmKlubbløs17.24.45
Per OngstadPrivat17.25.03
Tor OmmundsenVBIL17.45.01
Iver StavlandKlubbløs18.05.03
Erlend MyhreKlubbløs18.05.07
Kjell LøvoldKlubbløs18.10.06
Liv LeffstadTyrving IL18.22.44

Annonser

IOF Eventor