Norsk Orientering

Startliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 10 juni 2019

H17- Lang

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjarte EikangerGneist, IL17.54.51
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett18.44.19
Andre CorneliussenEikanger IL18.50.42
Ole CorneliussenKvernbit IL19.15.19

H50- Lang

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Svein LingaIL Gular18.02.57
Atle BergsethVaregg Fleridrett18.06.58
Atle AustrheimKvernbit IL18.22.15
Ingvald GjesdalLindås18.27.02
Lars FjellangerFana IL18.30.03
Sverre Johan NærheimIL Gular19.05.03

D17- Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingrid EikefetManger17.48.23

H17- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Svein FretteIL Alvidra18.33.25

H50- Minilang

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Harald KrugerIL Alvidra17.54.54
Robert MjøsManger18.22.32
John JørgenvikLindås18.47.41
Jan HauglandÅrstad IL18.52.31
Ole KjekaIL Alvidra18.58.03
Mikal KrossøyAustrheim19.12.59

H13-16 Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Simon FretteIL Alvidra18.33.21

D17- Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hilde Langeland JohansenIL Alvidra18.50.24

D50- Minilang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kjellaug HodnekvamBergens TF18.30.48
Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra18.58.00

D13-16 Minilang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hedda Erica EikangerGneist, IL17.54.12

H17- Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sverre JohansenIL Alvidra18.49.56

H50- Mellom

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hogne AskelandRadøy18.25.46
Ottar HaugenHordvik

H13-16 Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnus Langeland JohansenIL Alvidra18.49.55

H11-12 Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kirill EikangerGneist, IL17.54.49

D17- Mellom

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Valentina DimitrovaGneist, IL17.54.34
Ingvild CorneliussenKvernbit IL18.58.52

D-10 Mellom

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL17.54.32

H-10 Kort

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Brage Berg HaugenHordvik18.28.38

D-10 Kort

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ylva Berg HaugenHordvik18.25.16
Frida Berg HaugenHordvik18.26.42

Annonser

IOF Eventor