Norsk Orientering

Startliste for P4 OBIK / AB løp 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: P4 OBIK / AB løp 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: tirsdag 14 mai 2019

D35-44 (MELLOM)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500582Majken KorsagerAsker Skiklubb17.20.45

D50-54 (MELLOM)

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96109Sigrun NygårdBane Nor BIL17.15.48
186189Hege FeiringTyrving18.22.55

D55-59 (KORT)

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504446Sharon BroadwellIL GeoForm16.36.37
222446Mari Birkeland LeholtMaris Interiørhjelp og systue16.45.59
241772Aina GrymyrHaugerud IF17.02.29
195950Veslemøy SolbergKonnerud IL17.28.22

D60-64 (KORT)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79723Eva ReistadThales17.51.19

D65-69 (KORT)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502466Aud GranIL Tyrving16.37.40

D70-74 (KORT)

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87564Kjersti ThoStabæk IF16.36.20
506926Brynhild FanuelsenFossum IF16.37.58
95284Nora UrsinFossum IF16.42.49

D75-79 (KORT)

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb17.05.29
77360Astri RogstadGE Healthcare17.11.32
502419Unni DrageAker Solutions17.38.09

H17-34 (LANG)

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200Eirik AsdølAsker Skiklubb16.30.49
500003Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb16.49.07
91702Bård NæssABB BIL17.58.38
91701Torbjørn VadderABB BIL18.00.26

H35-44 (LANG)

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192639Øystein PettersenNydalens SK17.55.36
70638Eirik WatterdalPrivat18.31.09

H50-54 (LANG)

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500620Odd Arve LienBærum Sykehus16.36.14
229680Svein NygårdLillomarka OL16.41.20
80666Johan HaavardtunDB Schenker16.41.58
241779Tor HaugsetHeming / Schlumberger17.31.29
506669Eskil DahlenTelenor17.54.25
504468Hallvard KorenOK Moss18.09.51
233572Thomas KonowAsker Skiklubb / Dr. Tech. Olav Olsen18.14.09
86967Øyvind Due TrierNydalens SK18.27.30
168787Bjørn Erik GunnerødHagahogget Låmlag

H55-59 (MELLOM)

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97544Anders AsdølTyrving16.37.28
506944Rune TeiglandAas-Jacobsen17.17.40
227617Tore Voss FagervoldBane Nor BIL Oslo17.19.16
509157Håkon HalvorsenStatnett BIL17.42.27
194643Per Morten LefdalMetier OEC17.50.39
233483Per KaarbyOvertoppen IL18.10.30

H60-64 (MELLOM)

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507044Richard Zeiner-GundersenAker Brygge orientering16.59.38
248669Axel DamgaardTrollo17.01.03
507613Trond HegnaAsker Skiklubb17.01.45
483010Torgeir StrandhagenRøyken OL17.06.22
195715Are EriksenOslostudentenes IK17.35.42

H65-69 (KORT)

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502237Egil HusethKamp/Vestheim IF16.31.35
180690Stein MyhreSporveien BIL16.37.18
203534Per NermoCowi BIL16.59.20
233586Steinar HeidEquinor17.45.24
192298Reidar KierulfRKP18.16.53

H70-74 (KORT)

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184542John Thomas PetersenNittedal OL16.46.55
203797Einar SkåreBrevpost16.47.40
411854Øyvin BrøymerIntertrade Shipping17.05.07
501244Alf Johan HjelmtvedtEiker OL17.16.39
180270Trond WettergreenAndvord17.41.25

H75-79 (KORT)

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200413Knut Erik ØstengenThales16.42.34
211287Roar GuddingVET BIL16.45.03
502245Arne ØfsthusAsker Skiklubb16.56.16
508982Øystein MadsenGE Hethcare16.56.53
211181Kjell StenstadvoldIL Tyrving16.58.27
501326Jon C. FougnerFugro16.59.52
89702Knut MøgedalAker Solutions17.07.09
79716Arne ReistadThales17.57.14

H80- (KORT)

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501122Bjørn GunnerødAsker SK16.45.29
506949Bjørn EgnerHeming Orientering17.04.45
227059Per GjermoAsker Skiklubb17.16.47
214982Per MeilandLommedalens IL17.34.34

ÅL (LANG)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191589Anton PlaianAsker SK17.31.02

ÅM (MELLOM)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
150990Viggo EriksenFossum IF16.53.36

ÅK (KORT)

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504675Hege GunnerødAsker SK16.44.13
233533Bernt IversenVegdirektoratet IF18.14.19
501131Tom RådahlTyrving18.21.43

NÅ (NYBEGYNNER)

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80661Sigve Nygård FagervoldAsker SK17.20.18

Annonser

IOF Eventor