Norsk Orientering

Startliste for NØK-karusell løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NØK-karusell løp 3
Arrangørorganisasjon: Ålen IL
Dato: onsdag 21 august 2019

D 11-12

2 190 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Maren BrynhildsvollOs IL18.00

D 11-12N

1 690 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Fortuna Tekie DangewOs IL18.00
82Hermula GoitomOs IL18.00

D 17-20

5 610 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.00

H 13-14

3 860 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Simon DirfeldtOs IL18.00

D 2C

2 190 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Anne-Mari HaagensenOs IL18.00
86Sigrid MeliOs IL18.00

H 2C

2 190 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inger Johanne SimensenOs IL18.00
87Mads BergIL Nansen18.00
88Reidar MyliusÅlen IL18.00

D 2,5A

2 720 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF18.00
90Kari OsmoenOs IL18.00
91Karin KeiseråsOs IL18.00
92Ragnhild DåsnesOs IL18.00
93Anne Mette NormannTynset IF18.00

H 2,5A

2 720 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Lars ButtingsrudVingelen IL18.00
95Bjørn Ivar RyenVingelen IL18.00
96Tore StubbeNord-Østerdal OK18.00
97Simen KalbækkenTynset IF18.00
98Tor ØstvangOs IL18.00
99Steinar SimensenOs IL18.00
100Erik HaagensenOs IL18.00

D 3,5B

3 860 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Liv MeliIL Nansen18.00
102Britt Laila NilsgårdRøros IL18.00

H 3,5B

3 860 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Petter GullikstadRøros IL18.00
104Harald ØstbyeElverum OK18.00
105Per EngebakkenIL Nansen18.00
106Ottar BakåsOK Fjell18.00
107Asmund PedersenTynset IF18.00

H 5,5A

5 610 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Olve MorkenÅlen IL18.00
0Robert NyhusÅlen IL18.00
108Terje SchjølbergRøros IL18.00
109Hans Arild SkjevdalRøros IL18.00
110Rolf AlstadFrol IL18.00
111Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering18.00
112Jogeir MyliusÅlen IL18.00

Trim Mellom

3 860 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eli AasenÅlen IL18.00
0Halstein AasenÅlen IL18.00

Trim Kort

2 190 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Astrid AasenÅlen IL18.00
0Signe AasenÅlen IL18.00

Annonser

IOF Eventor