Norsk Orientering

Startliste for Saltenkarusell 12 - Hopen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 12 - Hopen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 27 august 2019

N-løype (1,5 km)

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91247Vilde MartinussenBodø og Omegn IF Orientering17.29.08
248866Tuva MartinussenBodø og Omegn IF Orientering17.29.22
78587Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering17.44.22
78586Pernille VasshaugBodø og Omegn IF Orientering17.54.42
78599Emilie KoivunenBodø og Omegn IF Orientering18.09.54
78575Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering18.09.55
Filip Leu BybergBodø og Omegn IF Orientering
Mari Leu BybergBodø og Omegn IF Orientering
Magnus Mohus FrantzenBodø og Omegn IF Orientering

C-løype (2 km)

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195686Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering17.53.27
211945Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering17.59.15
176697Eirik HagenBodø og Omegn IF Orientering17.59.16
212287Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.19.27
78603Emilie KoivunenBodø og Omegn IF Orientering18.39.37
78593Astrid PettersenBodø og Omegn IF Orientering18.39.40

B-løype (3 km)

3 400 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501415Elisabeth RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17.32.03
82249Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering17.41.43
91254Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering17.47.54
78557Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering17.48.56
200982Rita NjållaTverlandet IL17.49.30
224866Sigrid NjållaTverlandet IL17.49.30
507769Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering17.50.37
204680Cato AasenTverlandet IL17.53.03
192117Ingvill BergBodø og Omegn IF Orientering17.54.11
215091Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering17.56.20
509004Richard KringhaugValnesfjord IL17.57.43
91255Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering17.59.28
78576Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering18.12.40
224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering18.19.32
78572Rikard Humlen18.27.00
78592Christopher KörberBodø og Omegn IF Orientering18.32.42

A-løype (4 km)

3 600 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235932Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering17.30.29
501414Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering17.34.44
488402Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering17.42.53
91259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering17.46.27
212638Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering17.46.44
235935Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering17.50.09
78564Vebjørn RånesBodø og Omegn IF Orientering17.53.43
212084Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering17.54.53
192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering18.00.02
226159Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering18.02.20
246685Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering18.04.00
211178Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering18.06.25
78590Silje WästlundNotodden OL18.08.54
78601Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering18.12.11
217802Jørgen NjållaTverlandet IL18.13.52
206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.20.58
181783Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering18.24.11
224941Per HøyvågTverlandet IL18.28.15
215090Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering18.32.21
226157Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering18.35.22
246579Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering18.37.30
246578Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering18.40.17
217706Rune NjållaTverlandet IL18.42.47
232093Kenneth VikenTverlandet IL18.46.14
224141Benjamin August VikenTverlandet IL18.48.55
235954Anders KureBodø og Omegn IF Orientering18.50.42
191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18.57.38
239391Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering19.05.03

A-løype (6 km)

5 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504806Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering17.36.15
506939Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering17.48.31
78567Even-Johan KaspersenMo OK17.56.40
184306Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering18.02.10
216339Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering18.07.51
508196Elin HögstrandIFK Göteborg18.10.12
192548Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering18.16.33
192119Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering18.22.33
181784Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.25.57

Annonser

IOF Eventor