Norsk Orientering

Startliste for Råtassløp 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Råtassløp 1
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: mandag 13 mai 2019

Jenter N-løype (lett)

2 000 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tuva Aas-JakobsenHeming Orientering18.00
0Selja Boldinch DepernardNydalens SK18.00
0Elin BråtenHeming Orientering18.00
0Elise Marie S. BullHeming Orientering18.00
0Valeria ChristiansenHeming Orientering18.00
0Stella EngelvoornHeming Orientering18.00
0Marie Fosser KildalHeming Orientering18.00
0Tirill GivingHeming Orientering18.00
0Henny GrimsgaardHeming Orientering18.00
0Hjalmar GrimsgaardHeming Orientering18.00
0Selma Broo GunnesHeming Orientering18.00
0Guro Helland BayHeming Orientering18.00
0Eira Heesch HolmenHeming Orientering18.00
0Vilde HøyerFossum IF18.00
0Ingrid KjerkreitHeming Orientering18.00
0Nora Kvernmo GrønsethHeming Orientering18.00
0Jenny LacknerFossum IF18.00
0Victoria Grave MeyerHeming Orientering18.00
0Elisabeth Mo SolheimHeming Orientering18.00
0Erik Mo SolheimHeming Orientering18.00
0Linnea Møinchen-BerstadHeming Orientering18.00
0Liv Bryhni OpsethIL Koll18.00
0Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering18.00
0Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orientering18.00
0Ingvild Vie SollieFossum IF18.00
0Cornelia SundeHeming Orientering18.00
0Ellinor ThommessenIL Heming18.00
0Sine WallbergHeming Orientering18.00

Gutter N-løype (lett)

2 000 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Martin Amlie BrennaHeming Orientering00.00
0Martin Baksaas GjetøyFossum IF18.00
0Bror Birkeland SveenHeming Orientering18.00
0Erlend Bråten BergeIL Koll18.00
0Ola Bråten BergeIL Koll18.00
0Henrik DuvaasFossum IF18.00
0Tinius DybwadFossum IF18.00
0David EngelvoornHeming Orientering18.00
0Oliver GjethammerHeming Orientering18.00
0Håkon HagelundFossum IF18.00
0Henrik HasleNydalens SK18.00
0Emrik Heesch HolmenHeming Orientering18.00
0Emrik Heesch HolmenHeming Orientering18.00
0William IrvineHeming Orientering18.00
0Thomas Kaggerud HellandFossum IF18.00
0Sindre Klausen VegganFossum IF18.00
0Alf Hattestad KristensenHeming Orientering18.00
0Victor Strand MohnHeming Orientering18.00
0Ole Jacob MyklebustIL Koll18.00
0Jørgen ReuschHeming Orientering18.00
0Sigve RognehaugHeming Orientering18.00
0Sixten Magnus SchybergsonFossum IF18.00
0Jens Peder Lillerud SlagsvoldHeming Orientering18.00
0Mats Gervin SolumFossum IF18.00
0Victor Strand MohnHeming Orientering18.00
0Ove Tvete InngjerdingenIL Koll18.00
0Marius Vikingsen NerhusFossum IF18.00
0Petter ØstlieHeming Orientering18.00

Jenter C-løype

2 500 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Silja BerstadHeming Orientering18.00
0Ellen BraadleHeming Orientering18.00
0Hannah BraadlieHeming Orientering18.00
0Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering18.00
0Charlotte HopsnesFossum IF18.00
0Ingrid JebsenHeming Orientering18.00
0Henni Hattestad KristensenHeming Orientering18.00
0Mille KrohnFossum IF18.00
0Victoria LøvenskjoldHeming Orientering18.00
0Josefine Oraug RyghNydalens SK18.00
0Astrid ReuschHeming Orientering18.00
0Caroline SlungaardHeming Orientering18.00
0Clara WeiszNydalens SK18.00

Gutter C-løype

2 500 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK18.00
0Fritjof BraadlieHeming Orientering18.00
0August BrulandNydalens SK18.00
0Jakob Weider EgnerFossum IF18.00
0Birk Falch MildeNydalens SK18.00
0Age KristvikFossum IF18.00
0Max MacKenzieNydalens SK18.00
0Henrik Mikkelsen ForosFossum IF18.00
0Rasmus MjøsundNydalens SK18.00
0Isak Jakob OstherFossum IF18.00
0Otto Figenschou PiraHeming Orientering18.00
0Karl Oraug RyghIL Koll18.00
0Aksel Victor SanchesHeming Orientering18.00
0Emil SkaugNydalens SK18.00
0Erlend SommerheinFossum IF18.00
0Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering18.00
0Edvard W. ThorvikHeming Orientering18.00
0Frode WallbergHeming Orientering18.00
0Henrik Westrum KarlsenHeming Orientering18.00

Annonser

IOF Eventor