Norsk Orientering

Startliste for Morgenfrisk i Follo #9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #9
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 29 september 2019

C-Åpen

2 530 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213191Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL10.02.03
204607Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL10.08.57
243072David Lopez PoloPrivat10.49.40
248164Trym Leiknes BruvikMåren OK11.08.58

A-Kort

2 840 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199488Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering10.02.40
509101Ingeborg BakkenMåren OK10.14.02
247535Laila StenrudIndre Østfold OK10.16.09
246918Kristian StenrudIndre Østfold OK10.17.49
221319Inger Lise BjordalOppsal Orientering10.33.44
501326Jon C. FougnerFUGRO10.42.04

A-Mellom

3 940 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400966Tove StrandMåren OK05.07.23
201916Harald LundhaugOK Moss09.51.39
502121Lars Petter EndresenMåren OK09.54.58
504397Roy GjerdingOK Moss09.55.26
501154Peter KlavenessMåren OK09.58.59
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering10.07.59
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering10.10.04
223308Roisin LongNydalens SK10.10.50
511099Martina PalumboIFK Bombarda10.14.48
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering10.18.09
216677Bjørn Idar SætranIF Trauma10.19.14
506944Rune TeiglandØstmarka OK10.22.50
510555Rune HultgrenGEoFORM10.25.55
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL10.38.33
506135Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering10.40.00
505395Hasse BergstrømTyrving IL10.40.23
503560Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10.41.10
507968Roar BjordalOppsal Orientering10.41.33
212391Ole IngesenSarpsborg OL10.43.08
500050Odd KletteliBækkelagets SK10.44.50
181968Eldar BørsumBækkelagets SK10.59.11
208001Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.03.16
201695Magnhild T. MølnvikFossum IF11.05.30
157165John Jacobsen11.06.16
221434Sigrun TytlandsvikÅs IL11.19.48
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK11.20.57
221152John YtternesKolbotn og Skimt OL11.23.26

A-Lang

5 960 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501317Audun BjerknesMåren OK09.56.47
411313Thomas BedinIndre Østfold OK09.59.27
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL10.04.13
507655Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering10.08.41
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering10.09.40
91574Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering10.10.18
239054Ingvild Mohr HansenÅs-NMBU Orientering10.11.44
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering10.14.34
96649Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering10.14.54
510694Knut Edvard HellandØstmarka OK10.27.30
507059Ketil ÅstebølOppsal Orientering10.29.25
221151Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL10.30.21
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering10.34.30
507044Richard Zeiner-GundersenFossum IF10.38.31
500116Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10.40.44
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering10.44.24
243158Patrice LavalleeNoyon Course D Orientation10.50.00
502092Espen WigaardOppsal Orientering10.53.25
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK10.55.25
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL11.01.39
509575Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.02.16
225242Britta FismenFossum IF11.03.46
184336Erik PerssonOppsal Orientering11.04.07
241540Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering11.07.11
79476Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering11.07.22
501251Ivar MølnvikFossum IF11.07.34
508907Anders BruvikMåren OK11.09.12
504468Hallvard KorenOK Moss11.10.25
197030Henning Bratland CalsenOK Moss11.18.47
243068Sylvan LavalleeNoyon Course D Orientation12.20.26

Annonser

IOF Eventor