Norsk Orientering

Startliste for STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 9 mai 2019

N-åpen

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17160460Jens Hallvar NordstrandFreidig17.50.56
25234486Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg17.51.10
30226224Sverre Nordgård LeirenByåsen IL17.51.28
22225496Eystein AskeFreidig17.51.49
6233681Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK17.52.52
14234001Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL17.55.46
18233909Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL17.55.54
2203643Amund DenstadNidarøst OK17.58.46
9223659Vilde HaalandWing OK17.59.04
19233772Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK17.59.24
16228085Sindre MohusWing OK17.59.46
351207768Haakon Normann SyltemNidarøst OK18.01.22
13225181Henrik Bruchmüller SundtByåsen IL18.01.40
15225527Martin Sæther LevinFreidig18.02.25
28506702Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig18.02.54
20233833Peter Jøsang WithWing OK18.03.16
8224013Sofie Laura AndresenMalvik IL18.03.26
350230097Oda Sæther LevinFreidig18.03.37
64224450Ole Einar AndresenMalvik IL18.04.03
7233889Magnus AalmoMalvik IL18.04.20
31209354Sindre JubuksåsTrollelg18.04.37
24213673Anton Bostad HerailNidarøst OK18.04.51
4203651Valentin KampferNidarøst OK18.04.55
10233998Clara LeroyerFreidig18.05.35
23238054Linus Fossum MalmringFreidig18.06.26
26247441Eivind Helgemo FuruholtFreidig18.06.55
5247793Berit Helgemo FuruholtFreidig18.07.30
29206048Filip Leonard NolteFreidig18.08.25
27233791Håkon Aleksander RogstadNidarøst OK18.14.48
11224967Eirill Hagelid NorheimFreidig18.21.42
3233975Trygve BøhleFreidig18.25.55
12223702Imre Leander GangauneWing OK18.38.03

D -10

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53234481Lina SandquistOL Trollelg18.03.06
54186036Maja Ertshus AndersenFreidig18.04.06
52233799Eira Forsbak AsplemFreidig18.04.08
55233644Åse Hoff BjørklundNidarøst OK18.05.06
84186038Selma Lund EikremFreidig18.06.06
51211683Lily Alexandra MorganMalvik IL18.09.06
56224365Eva AmundsenFreidig

D11-12

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82212159Ingrid Wollan BenumByåsen IL18.01.06
83211706Louise Hals StensrudOL Trollelg18.02.05
85234331Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering18.03.06
86223676Saga Melbye-BergWing OK18.05.06
87233803Mari Lauvstad BrenneByåsen IL18.06.06
88206045Annika Lund EikremFreidig18.07.06
89233611Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK18.08.06
90213643Anna F. HøysæterWing OK18.10.06
91223819Eline Jøsang WithWing OK18.11.06
92212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.11.16
93224259Hedda SæbøNidarøst OK18.12.06
94223613Maia Ruano StrandWing OK18.13.06
95223827Emma ImslandWing OK18.14.06
96223822Guro HaalandWing OK18.15.06
97211845Maja Sæterhaug KnudsenFreidig18.16.06
98234317Sunniva Preisig MotrøMelhus IL18.17.06
99234190Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering18.18.06
100234525Agnes Wullum-VestadWing OK18.19.05
101223614Tuva Holck SandbergWing OK18.20.06
102223821Anna Emilie LonaWing OK18.21.07
125228532Olise HammerFreidig18.39.06
126212402Frida HolmqvistByåsen IL18.40.05

D13-14

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128206519Una KittilsenFreidig18.01.05
129212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.02.05
130224073Agnes Vatterholm JernbergFreidig18.03.06
132207404Tora KittilsenFreidig18.05.06
133216833Sigrid HaugskottOL Trollelg18.06.05
134233868Marita AskeFreidig18.07.06
135213142Maria Strømdal WikFreidig18.08.07
136225393Ine Bohnhorst TegdanFreidig18.09.06
137206033Lina Storler SnøfuglFreidig18.10.06
138228488Åsa BullByåsen IL18.11.06
139206044Nora HalvorsenFreidig18.12.06
140211745Solveig Louise NissenFreidig18.13.06
141212641Marie Wollan BenumByåsen IL18.14.05
131225085Juni Hagelid NorheimFreidig

D13-16 C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121207665Karina BarstadNidarøst OK18.37.05
119203645Annelie Roob HerzogNidarøst OK18.37.06
120203647Kamilla BarstadNidarøst OK18.37.06
118223826Anna Heksem LeraandOL Trollelg18.37.07

D13-16 N

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73247420Emma Hokstad-SørliByåsen IL18.23.06
75233994Hannah TyvoldByåsen IL18.25.06
72224446Leah Korsnes VinjeNidarøst OK18.25.43
71213648Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK18.25.45
74203642Maya El DeekNidarøst OK18.25.47
76217698Mia StormoOL Trollelg18.26.06

D15-16

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170225367Anna ChristensenFreidig18.01.06
171180130Ane Malene KolstadFreidig18.02.05
172224051Anna Aurora NolteFreidig18.03.06
173212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig18.04.06
174182074Mathea Spets StorhovFreidig18.05.08
176224737Mabel AmundsenFreidig18.07.07
175212787Silje Marie NissenFreidig

D17-20

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177213563Stine AuneNidarøst OK18.08.06
178192325Maren VikenByåsen IL18.09.01
179224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.10.06
180216794Frida HaugskottOL Trollelg18.11.06
181181017Andrine VikenByåsen IL18.12.06

H -10

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58212458Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.08.06
59201910Kristian Wollan BenumByåsen IL18.09.06
60247333Sigve Bohnhorst TegdanFreidig18.10.06
61213061Leo Benjamin MorganMalvik IL18.11.05
62225465Erlend GrønliFreidig18.12.06
63209638Fredrik Hals StensrudOL Trollelg18.13.06
64228534Aksel HanssenByåsen IL18.14.06

H11-12

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103223512Odin Bang LukassenWing OK18.22.05
104502989Emil Aleksander NolteFreidig18.23.06
105213797Jens Anton AndresenMalvik IL18.24.06
106224018Finn Einar BrandsenMalvik IL18.25.05
107228533Sven NevinFreidig18.26.07
108224366Sivert Sæther LevinFreidig18.27.06
109225321Johannes StordalByåsen IL18.28.06
110223632Martin MelhuusWing OK18.29.06
111224463Sivert AalmoMalvik IL18.30.06
112203579Sivert FolgerøFreidig18.31.05
113502096Mathias LeroyerFreidig18.32.06
114224354Johan OftedalMalvik IL18.33.06
115242508Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK18.34.06
11669057Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.35.06
117234260Emil Braa HolmOL Trollelg18.36.06
124217801Mathias Årbogen-DahlTrollelg18.38.06

H13-14

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143225177Ådne StordalByåsen IL18.16.06
144213649Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK18.17.06
145213348Sofus H LindWing OK18.18.06
146233818Aslak MoxnessByåsen IL18.19.06
147228494Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18.20.06
148212305Alfred F. HøysæterWing OK18.21.06
149228447Imre Overgård FremstadByåsen IL18.22.06
150229714Jørgen AuneByåsen IL18.23.05
151212820Vegard Lereim StorliFreidig18.24.05
152504441Tristan HalvorsenFreidig18.25.06
153502488Kasper LodgaardByåsen IL18.26.07
154506765Aksel VikenByåsen IL18.27.06
155223650Jakob Jøsang WithWing OK18.28.06
156238257Ivar FlatvadByåsen IL18.29.06
158234100Loke Strøm HaugsnesWing OK18.31.06
159228556Kristoffer Strømdal WikFreidig18.32.06
160504603Eivind NæveIL Leik18.33.05
162206034Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.35.06
163225280Sander M JensenByåsen IL18.36.05
157186849Alf Petter LynumFreidig
161225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL

H13-16 N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352247421Sindre TrønsdalByåsen IL18.34.07

H15-16

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186212776Vetle Grønvik EkraFreidig18.01.06
63179915August MaskeFreidig18.02.06
188224281Kristoffer LerliMelhus IL18.03.06
189200441Erlend AuneByåsen IL18.04.05
190209393Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg18.05.06
191224471Sverre HellevikFreidig18.06.06
192223811August Hopstad NykvistWing OK18.07.06
193504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.08.06
194211762Emil GrønliFreidig18.09.06
195233777Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.10.05
196213734Tord RomundstadNidarøst OK18.11.06
123213289Magne GuttvikWing OK18.18.06
122213305Vemund MølnvikFreidig
1870August MaskeFreidig

H15-20B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166228080Mathias Enebak IversenFreidig

H17-20

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199203540Gabriel CallananWing OK18.14.06
200502484Håkon SæternesByåsen IL18.15.06
201504504Nikolai RenolenWing OK18.16.05
202203659Brage AsplemFreidig18.17.06
198506690Jonas VindalWing OK

D11-12N

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65202251Mari UlebergWing OK18.15.06
66202357Sofie Denstad EilertsenWing OK18.16.06
67202525Inga Saur ThorinWing OK18.17.06

H11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69236769Martin NæveIL Leik18.19.06

Annonser

IOF Eventor