Norsk Orientering

Startliste for Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 3 juni 2019

Herrer A-løype

4 270 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3881091Martin GranlyLillomarka OL18.05.43
3985546Mats Olav BergLillomarka OL18.06.42
3782075Nov Bar-NathanLillomarka OL18.06.55
3978848Tore SannesLillomarka OL18.10.23
3822285Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.11.28
3886124Bjørn WangensteenLillomarka OL18.11.38
3984358Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.11.48
3882214Arne KongsnesOppsal Orientering18.12.11
3942430Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm18.13.03
3880143Harald SørensenLillomarka OL18.17.06
3986395Andreas BarstadÅrvoll IL18.18.11
3886546Lars Audun VoldLillomarka OL18.21.48
3782273Eirik Høst FossgardLillomarka OL18.23.20
3892965Dil WetherillWest Anglian Orienteering Club18.23.24
3886561Assaf Bar-NathanLillomarka OL18.27.41
3985637Nils Ragnar LiholtLillomarka OL18.34.17
3885993Truls AngellLillomarka OL18.40.43
3882891Sjur SæterenLillomarka OL18.41.50
3893633Hallvard FjærLillomarka OL18.47.01
3881935Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.47.47
3827037Rasmus D. EastwoodLillomarka OL

Damer A-løype

4 270 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3780897Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL18.15.31
4003745Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL18.15.33
3885928Aase MestadLillomarka OL18.15.45
3890449Kristin WaageGjø-Vard OL18.16.29
3886884Emilie Pedersen VoldLillomarka OL18.17.52
3877388Oda Marie ColquhounLillomarka OL18.20.41
3881638Elin BrekkeLillomarka OL18.21.52
3881075Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18.26.01
3635125Netta Bar-NathanLillomarka OL18.26.16
3980521Merete RørvikLillomarka OL18.29.57
3884855Line Bar-NathanLillomarka OL18.35.55
3780756Marit B. EithunNittedal OL18.36.39
3877859Ingrid BlindheimLillomarka OL
7Maria Rørvik HaverLillomarka OL

Herrer B-løype

3 480 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3883105Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL18.06.14
3884806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.06.18
4021838Oliver RudenLillomarka OL18.11.14
3894102Håkon BogasonLillomarka OL18.11.29
3864774Boye WangensteenLillomarka OL18.11.59
3979077Knut M. OlsenLillomarka OL18.13.20
3983616Knut Rune SaltnesPrivat18.20.35
3980703Per HaugenLillomarka OL18.22.53
3986494Edward WoodhouseLillomarka OL18.24.09
3883519Roger BrekkeLillomarka OL18.24.13
3661360Leon Jørve IngjerLillomarka OL18.24.33
3620606Fredrik SteiwerLillomarka OL18.25.04
3940756Vidar BerteigIL GeoForm18.33.39
3883741Martin LiholtLillomarka OL18.33.50
3980836Trond BotnenLillomarka OL18.35.18
3984325Jonas SteenNittedal OL18.40.44
3978459Alfred Eckmann AronsenNittedal OL18.40.46
3975612Casper Eckmann AronsenNittedal OL18.41.22
3888716Aksel NesNittedal OL18.41.22
3896081Morten Ødegaard18.41.43
3883071Uno Hanslien18.42.32
3881117Torbjørn LundebyLillomarka OL18.48.42
3986064Henrik Sivertsgård18.52.04
3778610Henning Hauge-NilsenSiemenslaget19.01.56
3897220Georg SmedsaasHisøy OK19.03.18
3893997Audun AmundalPrivat19.25.17
189000Kai Halvorsen AarekolSiemens

Damer B-løype

3 480 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4033056Line RudenLillomarka OL18.08.14
3981636Sharon BroadwellIL GeoForm18.09.34
3979598Teresia WangensteenLillomarka OL18.12.25
3883824Nora JohansenHisøy OK18.18.24
3979978Runa SaltnesPrivat18.20.33
3880739Vibeke HøstLillomarka OL18.21.14
3884541Siv Susanne JystadØstmarka OK18.23.05
3883642Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL18.24.10
4032884Gunnhild VikhamarLillomarka OL18.25.35
3877917Lene ColquhounLillomarka OL18.26.58
3880135Reidun Hallan SteiwerLillomarka OL18.27.56
3880812Gunn StabbetorpFolkehelseinstituttet18.33.03
3894680Tone ØdegaardPrivat18.43.35
3979572Kristin VatlandHadeland OL18.44.57
3984390Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL18.46.33
3881083Isabelle ØvremoPrivat18.53.53
1Ingrid DagslandPrivat

Herrer C-løype

2 700 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3885944Stian LillegårdLillomarka OL18.05.51
3878204Hans Anton EklundLillomarka OL18.05.54
3881307Lasse MundalPrivat18.19.01
3874609Heine Johansen SmedsaasHisøy OK18.24.04
3880630Brage BiemLillomarka OL18.24.30
1234Audun AmundalPrivat18.32.49
3896651Rune HultgreenIL GeoForm18.49.30
3967536Alfred Holtan SanderudLillomarka OL21.17.24

Damer C-løype

2 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3880556Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL18.12.41
3882875Sally KnollPrivat18.49.29
2Karen Marie StavdalPrivat

Voksne Nybegynnere

1 870 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3982139Tor HenriksenLillomarka OL18.14.12
3883675Marit HartvedtPrivat18.37.13
3895646Anne SjønnesenLillomarka OL18.38.40
3884327Tor TrøanHadeland OL18.50.15

Barn Nybegynnere

1 870 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3982287Ida Johanne Rognerud GjertsenLillomarka OL18.15.58
3883303Henny Holtan SanderudLillomarka OL18.15.59
3878105Sigurd JuvikLillomarka OL18.20.08
3884657Otto Johansen SmedsaasHisøy OK18.25.51
3877883Elise SteenNittedal OL18.32.53
3884814Miller SteenNittedal OL18.32.55
3884699Julie Trøan hvamstadHadeland OL18.50.37
3883717Oskar VatlandHadeland OL18.50.38
3980042Eskil Berg HeklandLillomarka OL18.51.10
3884467Klara Wiull-VarstadLillomarka OL18.51.17
3884624Åsne Berg HeklandLillomarka OL18.51.20

Annonser

IOF Eventor