Norsk Orientering

Startliste for Night Hawk Relay

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Relay
Arrangørorganisasjoner: Lillomarka OL / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: lørdag 10 august 2019 - søndag 11 august 2019

Nydalens SK

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
110Nydalens SK-1Women 3+322.00
1101. Maria Jonsson
1102.
1103.
1104. Maren Jansson Haverstad
1105. Pia Young Vik
1106. Anne M Hausken Nordberg
24Nydalens SK-3Men 4+422.15
241. Inge Lindseth
242. Vegard Line
243.
244.
245. Øystein Pettersen
246. Mark Purkis
247. Beat Roth
248. Sverre Waaler Kaas
602Nydalens SK-1Grand Masters Men 1+222.15
6021. Einar Lunøe
6022. Per Sandberg
6023. Sindre Langaas
704Nydalens SK-1Masters Men 3+322.15
7041. Torstein Hole
7042.
7043.
7044. Nils Bergan
7045. Bjørn Hauge
7046. Christian Vogelsang
1Nydalens SK-1Men 4+4
11.
12.
13. Anders Nordberg
14. Eirik Kamstrup Hovind
15. Alan Cherry
16. Anders Vister
17. Bojan Blumenstein
18. Elias Jonsson
12Nydalens SK-2Men 4+4
121.
122.
123.
124.
125. Jostein Andersen
126. Andreas G. Polden
127. Vegard Blomseth Johnsen
128. Sindre Rønning
113Nydalens SK-2Women 3+3
1131.
1132. Synnøve Lyssand Sandberg
1133. Mariell Arntzen
1134. Sofie Aarnes
1135. Lea-Rebekka Tonjer
1136. Nicole Ragvin
201Nydalens SK-1Boys 2+2
2011.
2012.
2013. Teodor Mo Hjelseth
2014. Kasper Bakken Ulseth
214Nydalens SK-2Boys 2+2
2141.
2142.
2143. Rolf Andreas Berg
2144. Axel Aalde
215Nydalens SK-3Boys 2+2
2151.
2152.
2153. Elias Stubberud
2154. Gaute Bergan
216Nydalens SK-4Boys 2+2
2161.
2162.
2163. Vetle Frydenlund Norling
2164. Per Noah Sommerhein
238Nydalens SK-5Boys 2+2
2381.
2382.
2383. Rasmus Mackenzie
2384. Eskil Hafskjold
301Nydalens SK-1Girls 2+2
3011.
3012.
3013. Eira Skaarer Wiklund
3014. Inga Skaarer Wiklund
308Nydalens SK-2Girls 2+2
3081.
3082.
3083. Mari Aarseth
3084. Marie Saugestad
316Nydalens SK-3Girls 2+2
3161.
3162.
3163. Hanne Wærp Hauge
3164. Elise Wærp Hauge
325Nydalens SK-4Girls 2+2
3251.
3252.
3253. Marie Scheele
3254. Maja Mo Hjelseth
504Nydalens SK-1Masters Women 1+2
5041.
5042. Tone Bergerud Lye
5043.
716Nydalens SK-2Masters Men 3+3
7161.
7162. Espen Lunøe
7163.
7164. Even Angell-Petersen
7165. Runar Hafskjold
7166. Knut Landstad

Annonser

IOF Eventor