Norsk Orientering

Startliste for Night Hawk Relay

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Relay
Arrangørorganisasjoner: Lillomarka OL / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: lørdag 10 august 2019 - søndag 11 august 2019

Asker Skiklubb

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
105Asker Skiklubb-1Women 3+322.00
1051. Hilda Øfsthus
1052.
1053.
1054. Marit Isachsen
10538078725. Jorun Ruud
1056. Lotte Jauhojärvi Markussen
501Asker Skiklubb-1Masters Women 1+222.00
5011. Kjersti Fuglseth Olsen
50140318032. Ellen Aure Skogedal
5013.
30Asker Skiklubb-1Men 4+422.15
301. Erling Sommerfeldt
3036774082.
303. Sondre Ytterbø
3037854824. Vegard Gulbrandsen
305. Jostein F. Tellnes
306. Eirik W. Moe
307. Jens Erik Mortensen
308. Jan Richard Eriksen
603Asker Skiklubb-1Grand Masters Men 1+222.15
60338122451. Arne Fossheim
6032. Svein Granerud
60339866353. Øyvind Johannessen Linnebo
202Asker Skiklubb-1Boys 2+2
2021.
20236516352.
2023. Jonas Myhr
2024. Mikael Birkelund
211Asker Skiklubb-2Boys 2+2
21140194441.
21139253022.
2113. Jakob Rastad
2114. Simen Aure Skogedal
212Asker Skiklubb-3Boys 2+2
21236396481.
21239639232.
2123. Emil Ruud Fossheim
2124. Martin Johannessen Linnebo
317Asker Skiklubb-1Girls 2+2
31737818531.
3172.
3173. Astrid Ytterbø
3174. Ragnhild Øfsthus Gravir
318Asker Skiklubb-2Girls 2+2
31839793251.
3182.
3183. Maren Aure Skogedal
3184. Sara Martini

ASS Raisu Lumous

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
707ASS Raisu Lumous-1Masters Men 3+3
7071.
7072.
7073.
7074. Simo Pöyhönen
7075. Kasperi Launis
7076. Timo Tolonen (Siilin Rasti)

Botne SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
322Botne SK-1Girls 2+2
3221.
3222.
3223. Ingrid Mobråthen
3224. Gjendine Gjelstad Rebård (Sandefjord OK)

Brandval/Kongsvinger OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
717Brandval/Kongsvinger OK-1Masters Men 3+3
7171.
7172.
7173.
7174.
7175.
7176.

Bækkelagets SK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
104Bækkelagets SK-1Women 3+322.00
1041. Lene Godager Kaas
1042. Louise Oram
1043. Kine Gulliksen
1044. Marthe Gløersen
1045. Lone Brochmann
1046. Mariann Ulvestad
8Bækkelagets SK-1Men 4+422.15
81. Pål Christian Ingierd
82. Anders Storbraten
83. Wolfgang Kampel
84. Mathias Gløersen
85. Martin Schälli
86. Håvard Myhre
87. Håkon Meland-Tangen
88. Vetle Christiansen
221Bækkelagets SK-1Boys 2+2
2211.
2212.
2213. Viktor Meland-Tangen
2214. Jonas Fenne Ingierd
711Bækkelagets SK-1Masters Men 3+3
7111.
7112.
7113.
7114.
7115.
7116.

Bø OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
31Bø OL-1Men 4+422.15
311. Steinar Lande
312.
313.
314.
3137179235. Lars Steinar Hefre
3137172206. Eivind Lande
3137217687. Dag Steinar Ragvin
3134260048. Eivind Romberg Kvaale

Eiker OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
26Eiker OL-1Men 4+4
261.
262.
263.
264.
265. Kenneth Sandvold
266. Martin Sørensen
267. Eirik Brynildsen
268. Øystein Sørensen
107Eiker OL-1Women 3+3
1071.
1072.
1073.
1074. Oda Isnes Tyse
1075. Solveig Moen Letmolie
1076. Christine Hoen
108Eiker OL-2Women 3+3
1081.
1082. Sølvi Fossøy
1083.
1084. Anita Hilleren
1085. Anne Marthe Peveri
1086. Hilde Hovdenak
226Eiker OL-1Boys 2+2
2261.
2262.
2263. Amanda Axelson
2264. Mathias Axelson
406Eiker OL-1Open 2+2
4061.
4062.
4063. Aud Kjemperud
4064. Kirsti Aas Olsen
712Eiker OL-1Masters Men 3+3
7121.
7122.
7123.
7124. Hans Roar Bakken
7125. Vidar Elvekrok
7126. Leif Kåre Besseberg

Elverum OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
204Elverum OK-1Boys 2+2
20438286471.
2042.
2043. Mats Lindaas
2044. Sander Tonjer Fingarsen
233Elverum OK-2Boys 2+2
23339982831.
2332.
2333. Gaute Lindaas
2334. Jørgen Glorvigen

Fet OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
313Fet OL-1Girls 2+221.30
3131. Ragnhild Mathea Helmersen
3132.
31340038693. Ragnhild Mathea Helmersen
31338864884. Julie Berntzen
713Fet OL-1Masters Men 3+3
7131.
7132. Øyvind Helmersen
7133.
71340410264. Asgeir Lium
71339821705. Torgeir Skjønhaug
71338836266. Kyrre Gran

Fossum IF

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
503Fossum IF-1Masters Women 1+222.00
5031. Britta Fismen
5032. Kjersti Hov
5033. Hildegunn Grønseth
3Fossum IF-1Men 4+422.15
31. Mikkel Katla
32. Eivind Berner Myhre
33.
34.
35. Emil Størmer
36. Emil Ahlbäck
37. Ota Skvor
38. Oskar Størmer
606Fossum IF-1Grand Masters Men 1+222.15
6061. Øystein Holo
6062. Arild Andresen
6063. Leif Størmer
607Fossum IF-2Grand Masters Men 1+222.15
6071. Stein H. Hagen
6072. Terje Næss
6073. Richard Zeiner-Gundersen
203Fossum IF-1Boys 2+2
2031.
2032.
2033. Sindre Vie Strisland
2034. Eirik Vie Strisland
227Fossum IF-2Boys 2+2
2271.
2272. Børge Nilsen Berg
2273. Birk Felland Sætnan
2274. Gustav Andresen Skotte
310Fossum IF-1Girls 2+2
3101.
3102.
3103. Signe Holo
3104. Kathinka Zahl Hagen
314Fossum IF-2Girls 2+2
3141.
3142.
3143. Elise Thorseng
3144. Gunde Tumelionis
701Fossum IF-1Masters Men 3+3
7011.
7012.
7013. Harald Bakke
7014. Morten Fismen
7015.
7016. Erling Katla

Fredrikstad SK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
232Fredrikstad SK-2Boys 2+221.30
23271751. Syver Strand Gulbrandsen
2322.
2323. Sivert Finstad
23240167964. Henrik Julian Fontes Aarbu (Varteig OL)
6Fredrikstad SK-1Men 4+4
61.
62. Kristoffer B. Helminsen
63. Sondre Ottesen
64.
65. Oliver Hagaseth Mydske
66. Runar Saur Modahl
67. Olli-Markus Taivainen
68. Håvard Wedege
206Fredrikstad SK-1Boys 2+2
20639821881.
2062.
206100206033. Emil Husebye Aamodt
20639831374. Sivert Poppe
209Fredrikstad SK-3Boys 2+2
2091.
2092.
2093.
2094.
311Fredrikstad SK-1Girls 2+2
31171581.
3112.
3113. Signe Strand Gulbrandsen
3114. Emma Sofie Steinsland
320Fredrikstad SK-2Girls 2+2
32071631.
32071602.
3203. Jenny Danevad
3204. Marte Hox Brynildsen
714Fredrikstad SK-1Masters Men 3+3
7141.
7142.
71471743. Espen Danevad
7144. Pål Angvoll
7145. Magne Sæther
7146. Vegar Arnesen

Freidig / WAT O.L

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
33Freidig / WAT O.L-1Men 4+4
331.
332.
333.
334.
335.
336.
337.
338.

Halden SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
102Halden SK-1Women 3+322.00
1021. Idun Kristine Felde Olaussen
1022.
1023.
1024. Kine Hallan Steiwer
1025. Bodil Helgerud
1026. Eveliina Hirvonen
4Halden SK-1Men 4+4
41.
440452582. Øyvind Helgerud
43. Emil Wingstedt
44.
45. Viktor Wassén
46. Niels Christian Hellerud
47. Markus Holter
48. Jesse Laukkarinen

Helsingin Suunistajat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
28Helsingin Suunistajat-2Men 4+422.15
2871101. Tapio Haarlaa
2871062. Ville Lampinen
283.
2871684.
2839725445. Ville Mannonen
286. Arttu Syrjäläinen
287. Anton Salmenkyla
288. Olli Ojanaho

Heming Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
506Heming Orientering-1Masters Women 1+222.00
50638874941. Marianne Reusch
50639835332. Paula Berstad
50638850503. Ann Elin Flågen
9Heming Orientering-1Men 4+422.15
939819331. Jøran Kristensen
92.
940250373. August Syrdal Øen
94.
938858375. Bjørn Anders Flågen
939774026. Knut Erling Øen
939831457. Anders Flågen
937249788. Harald Astrup Arnesen
114Heming Orientering-1Women 3+3
1141.
1142.
1143.
1144.
1145.
1146.
304Heming Orientering-1Girls 2+2
3041.
3042.
30440036383. Ida Marie Flågen
30437804674. Ella Berstad
715Heming Orientering-2Masters Men 3+3
7151.
7152.
7153.
7154. Jacob Dybwad
7155. Halvor Aurmo
7156. Anders Puntervold Hammer (Asplan Viak BIL)

IL GeoForm

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
705IL GeoForm-1Masters Men 3+3
7051.
7052.
70538091183.
7054. Niklas Norman
7055. Skage Grønneberg (Heming Orientering)
7056. Johan Svedberg (Heming Orientering)

IL Koll

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
228IL Koll-1Boys 2+2
2281.
2282.
22836532923. Christian Fredrik Borg
22836383014. Ole Gunnar Kleppa Madslien (Lillehammer OK)
237IL Koll-2Boys 2+2
23740418281.
23740414632.
2373. Jonas Hicken
2374. Tobias Tronbøl Lium
601IL Koll-1Grand Masters Men 1+2
6011.
6012.
6013.

Indre Østfold OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
708Indre Østfold OK-1Masters Men 3+3
7081.
70840175702.
7083.
7084. Sture Ottesen
7085. Dag Brenås (Varteig OL)
7086. Håkon Gjerde

Katrineholms OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
401Katrineholms OK-1Open 2+2
4011.
4012. Henrik Flordal
4013. Johan Karlsson
4014. Maja Karlsson

Kolbotn og Skimt OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
307Kolbotn og Skimt OL-1Girls 2+2
3071.
3072.
30740406143. Alva Marika Niklasson
30736390104. Birgit Dorthea Kleppa Madslien (Lillehammer OK)

Kongsberg OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
213Kongsberg OL-1Boys 2+2
2131.
2132.
21337077913. Johan Eger
21336562534. Atle Nikolai Wøllo
326Kongsberg OL-1Girls 2+2
3261.
3262.
3263. Ingvild Gustafsson
3264. Synne Sandven (Notodden OL)

Konnerud IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
112Konnerud IL-1Women 3+3
1121.
1122.
1123.
1124.
1125.
1126.
229Konnerud IL-1Boys 2+2
2291.
2292.
2293.
2294.
306Konnerud IL-1Girls 2+2
3061.
3062.
30638036163. Hanna Spangberg
30640168614. Johanne Storhaug

Kristiansand OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
19Kristiansand OK-1Men 4+422.15
191. John Runde
192. Petter Marki Erichsen
193.
194.
195. Håvar Birkeland Stormoen
196. David Runde
197. Thorbjørn Værp
198. Dag Blandkjenn
230Kristiansand OK-1Boys 2+2
2301.
2302.
2303. Trygve Børte Nomeland
2304. Brage Takle

Lardal OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
303Lardal OL-1Girls 2+2
3031.
3032.
3033. Eline Schjerven
3034. Kristin Melby Jacobsen

Larvik OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
706Larvik OK-1Masters Men 3+3
7061.
7062.
7063.
7064. Jørn Sundby
7065. Per Olav Gulbrandsen
7066. Tom Kristensen

Lillomarka OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
14Lillomarka OL-1Men 4+4
141.
142. Eirik Høst Fossgard
143.
144. Jens Johan Brekke
145. Kristian Markhus Brekke
146. Mathias Pedersen Vold
147. Didrik Bredesen
148. Elias Skjolden Sørensen
224Lillomarka OL-2Boys 2+2
2241.
2242.
2243. Torbjørn Lundeby
2244. Nov Bar-Nathan
225Lillomarka OL-3Boys 2+2
2251.
2252.
2253. Rasmus D. Eastwood
2254. Leon Jørve Ingjer
231Lillomarka OL-1Boys 2+2
2311.
2312.
2313. Eskil Brænden
2314. Vebjørn Emil Blindheim
234Lillomarka OL-4Boys 2+2
2341.
2342.
2343. Jonathan Woodhouse
2344. Håkon Bogason
309Lillomarka OL-1Girls 2+2
3091.
3092.
3093. Netta Bar-Nathan
3094. Emilie Pedersen Vold

Moxina OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
403Moxina OK-1Open 2+221.45
4031. Peichi Chuang
4032. Minhuei Huang
4033. Boyuan Huang
4034. Yiching Huang

NTNUI

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
101NTNUI-1Women 3+322.00
1011. Ingvild Brekke
1012.
1013.
1014. Margrethe Wisløff
1015. Marte Hoff Hagen
1016. Ingvild Wang
2NTNUI-1Men 4+422.15
21. Emil Granqvist
22.
23.
24.
25. Vegard Jarvis Westergård
26. Håkon Fruseth Christiansen
27. Ulrik Astrup Arnesen
28. Audun Heimdal
10NTNUI-2Men 4+422.15
101. Rasmus Rørholt Theisen
102. Øystein Fruseth Christiansen
103.
104.
105. Gaute Friestad
106. Tobias Kristensen
107. Olav Milian Schmitt Gran
108. Herman Ryen Martinsen
15NTNUI-3Men 4+422.15
151. Elias Thorsdal Mølnvik
152.
153.
154.
155. Martin Borge Heir
156. Are Wigaard
157. Håkon Raadal Bjørlo
158. Håvard Mo Vaadal

Nydalens SK

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
110Nydalens SK-1Women 3+322.00
1101. Maria Jonsson
1102.
1103.
1104. Maren Jansson Haverstad
1105. Pia Young Vik
1106. Anne M Hausken Nordberg
24Nydalens SK-3Men 4+422.15
241. Inge Lindseth
242. Vegard Line
243.
244.
245. Øystein Pettersen
246. Mark Purkis
247. Beat Roth
248. Sverre Waaler Kaas
602Nydalens SK-1Grand Masters Men 1+222.15
6021. Einar Lunøe
6022. Per Sandberg
6023. Sindre Langaas
704Nydalens SK-1Masters Men 3+322.15
7041. Torstein Hole
7042.
7043.
7044. Nils Bergan
7045. Bjørn Hauge
7046. Christian Vogelsang
1Nydalens SK-1Men 4+4
11.
12.
13. Anders Nordberg
14. Eirik Kamstrup Hovind
15. Alan Cherry
16. Anders Vister
17. Bojan Blumenstein
18. Elias Jonsson
12Nydalens SK-2Men 4+4
121.
122.
123.
124.
125. Jostein Andersen
126. Andreas G. Polden
127. Vegard Blomseth Johnsen
128. Sindre Rønning
113Nydalens SK-2Women 3+3
1131.
1132. Synnøve Lyssand Sandberg
1133. Mariell Arntzen
1134. Sofie Aarnes
1135. Lea-Rebekka Tonjer
1136. Nicole Ragvin
201Nydalens SK-1Boys 2+2
2011.
2012.
2013. Teodor Mo Hjelseth
2014. Kasper Bakken Ulseth
214Nydalens SK-2Boys 2+2
2141.
2142.
2143. Rolf Andreas Berg
2144. Axel Aalde
215Nydalens SK-3Boys 2+2
2151.
2152.
2153. Elias Stubberud
2154. Gaute Bergan
216Nydalens SK-4Boys 2+2
2161.
2162.
2163. Vetle Frydenlund Norling
2164. Per Noah Sommerhein
238Nydalens SK-5Boys 2+2
2381.
2382.
2383. Rasmus Mackenzie
2384. Eskil Hafskjold
301Nydalens SK-1Girls 2+2
3011.
3012.
3013. Eira Skaarer Wiklund
3014. Inga Skaarer Wiklund
308Nydalens SK-2Girls 2+2
3081.
3082.
3083. Mari Aarseth
3084. Marie Saugestad
316Nydalens SK-3Girls 2+2
3161.
3162.
3163. Hanne Wærp Hauge
3164. Elise Wærp Hauge
325Nydalens SK-4Girls 2+2
3251.
3252.
3253. Marie Scheele
3254. Maja Mo Hjelseth
504Nydalens SK-1Masters Women 1+2
5041.
5042. Tone Bergerud Lye
5043.
716Nydalens SK-2Masters Men 3+3
7161.
7162. Espen Lunøe
7163.
7164. Even Angell-Petersen
7165. Runar Hafskjold
7166. Knut Landstad

OJura

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
115OJura-1Women 3+3
1151.
1152. Daria Niggli
1153.
1154. Natalja Niggli
1155. Chloe Blanc
1156. Alina Niggli
236OJura-1Boys 2+2
23671111.
23671182.
2363. Ulysse Dannecker
2364. Ulysse Dannecker
402OJura-1Open 2+2
40271091.
40271122.
4023. Victor Dannecker
4024. Gilles Dannecker

OK Linné

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
21OK Linné-1Men 4+422.15
211. Sixten Hillerhag
212. Joar Svartholm
213.
214.
215. Jakob Andersson
216. Viktor Janrik
217. Rassmus Andersson
218. Oskar Sjöberg

OK Moss

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
702OK Moss-1Masters Men 3+322.15
7021. Torgeir Snilsberg
7022. Thomas Roskifte
7023.
7024. Morten Fredh
7025. Jon Pedersen
7026. Donatas Kontautas
210OK Moss-1Boys 2+2
2101.
2102.
2103. Sebastian Blomfeldt Unnerud
2104. Sondre Ladim

OL Tønsberg og omegn

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
404OL Tønsberg og omegn-1Open 2+221.45
40471701. Julie Eikeland
4042.
4043. Lene Loftesnes
4044. Odd Harald Nilsen
17OL Tønsberg og omegn-1Men 4+4
171.
172.
1771713.
174.
175. Jakob Hjelseth
176. Oliver Østby
177. Vetle Mathisen
178. Morten Krona Haflan
205OL Tønsberg og omegn-1Boys 2+2
2051.
2052.
2053. Lars Loftesnes Kaupang
2054. Sindre Mathisen
305OL Tønsberg og omegn-1Girls 2+2
3051.
30571692.
3053. Maria Grovan
3054. Mathea Gløersen
319OL Tønsberg og omegn-2Girls 2+2
31971161.
31971732.
3193. Mari Loftesnes Kaupang
3194. Lerke Hjelseth
604OL Tønsberg og omegn-1Grand Masters Men 1+2
6041.
6042. Roar Mathisen
6043. Gløer Gløersen

Oppsal Orientering

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
11Oppsal Orientering-1Men 4+422.15
111. Erik Persson
112. Sigve Vågsnes
113. Ludvig Rødnes
114. Olav Johannes Deelstra
115. Ola Marius Pedersen
116. Sindre Nordhagen
117. Per-Ivar Nikolaisen
118. Erik Sagvolden
27Oppsal Orientering-2Men 4+422.15
271. Bent Erik Skaug
272.
273.
274. Hauk Aasen
275. Andreas Sævig
276. William Resvoll Skaug
277. Thor Mella
278. Håvard Berget
710Oppsal Orientering-1Masters Men 3+322.15
7101. Vidar Gjelstad
7102.
7103. Eilert Aamodt
7104. Martin Reichenbach
7105. Helge Grenager Solheim
7106. Morten Mosland
111Oppsal Orientering-1Women 3+3
1111.
11140351272. Kari-Ann Ånensen
1113. Vigdis Hobøl
1114. Vigdis Hobøl
1115. Elin Kalleson
1116. Tina Kalleson
207Oppsal Orientering-1Boys 2+2
2071.
2072.
2073. Martin Kaiser
2074. Magnus Skourup Rognebakke
208Oppsal Orientering-1Boys 2+2
2081.
2082.
2083. Sigurd Rødnes
2084. Anselm Reichenbach
218Oppsal Orientering-2Boys 2+2
2181.
2182.
2183. Marius E. Aamodt
2184. Ask Olaussen
219Oppsal Orientering-3Boys 2+2
2191.
2192.
2193. Sondre Olaussen
2194. Christoffer Ånensen
220Oppsal Orientering-4Boys 2+2
2201.
2202.
2203. Henning Reichenbach
2204. Jakob A. Gjedebo
235Oppsal Orientering-5Boys 2+2
2351.
2352.
2353. Sigurd Hobøl
2354. Oskar Mella
302Oppsal Orientering-1Girls 2+2
3021.
3022.
3023. Ane Hustvedt
3024. Ingeborg Roll Mosland
312Oppsal Orientering-2Girls 2+2
3121.
3122.
3123. Katrine Bjordal Veggan
3124. Ingrid Johansen-Barli
324Oppsal Orientering-3Girls 2+2
3241.
3242.
3243. Mari Kalleson
3244. Sofie Solheim Undeberget

Porsgrunn OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
106Porsgrunn OL-1Women 3+3
1061.
1062.
1063.
1064.
1065.
1066.
321Porsgrunn OL-1Girls 2+2
3211.
3212.
3213. Anine Kjørholt Lie
3214. Une Holtermann

Pälkäneen Luja-Lukko

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
20Pälkäneen Luja-Lukko-1Men 4+4
201.
202.
203.
204. Juha Jokela
205. Marko Martikainen
206. Pekka Jokinen
207. Olli Ranta
208. Hannu Kortetjärvi

Ringerike OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
16Ringerike OL-1Men 4+4
1636955741.
162. Kristian Kihle
163.
164.
1640479165. Lars Berglund
166. Stig Melling
167. Geir Inge Orderud
168. Lars-Inge Arnevik
217Ringerike OL-1Boys 2+2
2171.
2172.
21740478823. Mikkel Berglund
21736917894. Martin Nøkleby Melling
502Ringerike OL-1Masters Women 1+2
5021.
5022. Line Skjevik Arnevik
5023. Monica Berglund

Rässi-Rasti

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
709Rässi-Rasti-1Masters Men 3+3
7091.
7092.
7093.
7094.
7095.
7096.

Røyken OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
109Røyken OL-1Women 3+322.00
1091. Solveig Sletner
10940422142. Kristin Sletner
1093.
1094. Marit Wenseth Kure (Bodø og Omegn IF Orientering)
1095. Hege Holth Rekaa
1096. Line Drange Ruud
13Røyken OL-1Men 4+4
131.
132.
133.
1371724.
135. Henrik Drange Ruud
136. Eirik Holth Johannessen
137. Martin Hoset (Bodø og Omegn IF Orientering)
138. Knut Sveinung Holth Rekaa
405Røyken OL-1Open 2+2
4051.
4052. Harald Heiaas
4053. Eivind Bøhn Heiebråten
4054. Marius Strandseter
605Røyken OL-1Grand Masters Men 1+2
6051.
6052. Morten Johannessen
6053. Øyvind Roger Hansen

Sandefjord OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
223Sandefjord OK-1Boys 2+2
2231.
2232.
2233. Gabriel Gjone
2234. Benjamin Gjone

Stavanger Orienteringsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
18Stavanger Orienteringsklubb-1Men 4+4
181.
182.
183.
184.
1838856705. Harald Kalager
186. Øystein Amundrud
187. Espen Karlsen
188. Kjetil Wirak

Sturla, IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
222Sturla, IF-2Boys 2+2
2221.
2222.
2223. Jens Wold
2224. Henrik Kaiser

SV Wannweil

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
23SV Wannweil-1Men 4+4
231.
232. Tiina Haarlaa (Helsingin Suunistajat)
233.
234.
235.
236. Steffen Hartmann (TGV Horn)
237. Jonathan Schach
238. Jakob Schach

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
7Södertälje-Nykvarn Orientering-1Men 4+422.15
71. Joakim Andén
72. Erik Wigle
73.
74.
75. Johan Ek-Larsson
76. Kent Ohlsson
77. Johan Giberg
78. Jesper Sjöblom

Team 60 KW Mathisen

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
29Team 60 KW Mathisen-1Men 4+422.15
291. Terje Wiig Mathisen
292. Bjørn Tore Mathisen
293.
294.
295. Magne Wiig Mathisen
296. Tobias Mathisen
297. Hans Petter Mathisen
298. Knut Wiig Mathisen
407Team 60 KW Mathisen-1Open 2+2
4071.
4072.
4073.
4074.

Turun Metsänkävijät

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
22Turun Metsänkävijät-1Men 4+4
221.
222.
223.
224. Tapani Mäkinen
225. Scott Fraser
226. Jussi Suna
227. Robert Merl
228. Uldis Upitis

Tyrving IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
103Tyrving IL-1Women 3+322.00
1031. Ingrid Berge
1032. Solveig Blandkjenn
1033.
1034. Lise Østlid Bagstevold
1035. Agni Fjogstad Nielsen
1036. Kristine Fjeldbo
5Tyrving IL-1Men 4+422.15
51. Torbjørn Sagberg
52. Jim Øystein Nybråten
53. Morten Jarvis Westergård
54.
55. Torkil Eide Solstad
56.
57. Bjørn Ekeberg
58. Håkon Jarvis Westergård
315Tyrving IL-2Girls 2+2
3151.
3152.
3153.
3154.
703Tyrving IL-1Masters Men 3+3
7031.
7032.
7033. Kristoffer Jacobsen
7034. Eirik Jørgensen
7035. Trond Lund
7036. Geir Hoff

Vang OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
25Vang OL-1Men 4+4
251.
252.
253.
254.
255. Njaal Ellegaard Melby
256. Even Lindaas
257. Eskil Frøisland
258. Aslak Heimdal (Konnerud IL)
323Vang OL-1Girls 2+2
3231.
3232.
32336581013. Emma Dåsnes
32338022044. Anne Frøisland

Ås-NMBU Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
116Ås-NMBU Orientering-1Women 3+322.00
1161. Mari Brøndbo Dahl
1162. Rannveig W. Nordhagen
1163.
1164. Ina Catharina Storrønning
1165. Ingvild Mohr Hansen
1166. Kaja Winsnes Nordhagen
32Ås-NMBU Orientering-1Men 4+4
321.
322. Nils Tveite
323.
324.
325. Ivar Aukrust Osmoen
326. Linus Olhans
327. Vegard Fiane Pedersen
328. Per Henning Bjerva

Annonser

IOF Eventor