Norsk Orientering

Startliste for Night Hawk Relay

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Relay
Arrangørorganisasjoner: Lillomarka OL / Natthauken IL / Tyrving IL
Dato: lørdag 10 august 2019 - søndag 11 august 2019

Masters Men 3+3

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
702OK Moss-122.15
702Torgeir Snilsberg
702Thomas Roskifte
702
702Morten Fredh
702Jon Pedersen
702Donatas Kontautas
704Nydalens SK-122.15
704Torstein Hole
704
704
704Nils Bergan
704Bjørn Hauge
704Christian Vogelsang
710Oppsal Orientering-122.15
710Vidar Gjelstad
710
710Eilert Aamodt
710Martin Reichenbach
710Helge Grenager Solheim
710Morten Mosland
701Fossum IF-1
701
701
701Harald Bakke
701Morten Fismen
701
701Erling Katla
703Tyrving IL-1
703
703
703Kristoffer Jacobsen
703Eirik Jørgensen
703Trond Lund
703Geir Hoff
705IL GeoForm-1
705
705
7053809118
705Niklas Norman
705Skage Grønneberg (Heming Orientering)
705Johan Svedberg (Heming Orientering)
706Larvik OK-1
706
706
706
706Jørn Sundby
706Per Olav Gulbrandsen
706Tom Kristensen
707ASS Raisu Lumous-1
707
707
707
707Simo Pöyhönen
707Kasperi Launis
707Timo Tolonen (Siilin Rasti)
708Indre Østfold OK-1
708
7084017570
708
708Sture Ottesen
708Dag Brenås (Varteig OL)
708Håkon Gjerde
709Rässi-Rasti-1
709
709
709
709
709
709
711Bækkelagets SK-1
711
711
711
711
711
711
712Eiker OL-1
712
712
712
712Hans Roar Bakken
712Vidar Elvekrok
712Leif Kåre Besseberg
713Fet OL-1
713
713Øyvind Helmersen
713
7134041026Asgeir Lium
7133982170Torgeir Skjønhaug
7133883626Kyrre Gran
714Fredrikstad SK-1
714
714
7147174Espen Danevad
714Pål Angvoll
714Magne Sæther
714Vegar Arnesen
715Heming Orientering-2
715
715
715
715Jacob Dybwad
715Halvor Aurmo
715Anders Puntervold Hammer (Asplan Viak BIL)
716Nydalens SK-2
716
716Espen Lunøe
716
716Even Angell-Petersen
716Runar Hafskjold
716Knut Landstad
717Brandval/Kongsvinger OK-1
717
717
717
717
717
717

Annonser

IOF Eventor